Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Sacred 2: Fallen Angel - dzień pierwszy

21 postów w tym temacie

gram.pl

Zakończyliśmy wczoraj Tydzień z grą King's Bounty: Legenda, ale nie wypadamy póki co z klimatu fantasy. Czas bowiem zacząć cykl artykułów poświęconych kolejnej świetnej produkcji - zapraszamy na Tydzień z grą Sacred 2: Fallen Angel!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Sacred 2: Fallen Angel - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest artykuł "Tydzień z firmą ASCARON", nie z Sacred''em! Co mnie obchodzi historia firmy, do tego niemieckiej? Dość wypełniaczy, Lucas the Great powinieneś chwycić się za głowę i wydusić z siebie coś ambitniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zassałem sobie demko... i po 2 godz. bez zastanowienia zamówiłem gierke..naprawde mnie zauroczyła mimo że nie grałem w pierwsza część...teraz tylko czekam na kuriera...i będzię co robić przez najbliższe tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z historią, to przegięli... ;/

Ja na grę czekam, ale dostałem ją 2 dni przed premierą, ale nie było forsy na odbiór (agh... :/ ) Później kurier nawalił i musiałem dzwonić do filii, żeby mi ją dostarczyli. Jutro powinna już być!! ^^

Grę kupiłem w ciemno, ale jak przeszedłem kilka(naście) razy pierwszą część na pewno się nie zawiodę ;)

Galder Grasfiord
--> dostępna jest tylko w sklepie Cenegi i była na Empik.com, ale już nie ma... Ja na szczęście swój egzemplarz zamówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:06, Galder Grasfiord napisał:

Ciekawe czemu w sklepie gram.pl ani na calym serwisie nie ma wzmianki o edycji kolekcjonerskiej
Sacred 2, która jest całkiem obiecująca.


Jest, tylko trzeba poszukać...? Wystarczy wejść na stronę Cenegi.Ja kupiłem zwykłą ver. nie ma co przepłacać. Gra która nie była rewelacyjna moim zdaniem mowa o 1cz. to ta jest cudna aż chce sie grać grywalność bdb. Kto lubi D2 to także niech zagra w S2 bo tytuł jest obiecujący. Do gry już wydano patcha.
Niestety na dzień dzisiejszy NIE MA MOŻLIWOŚCI GRANIA ONLINE problem z serwerami ciekaw jestem do kiedy... wie ktoś coś na ten temat więcej ???!!!

Na www.sacred2.com napisali:
Arvato systems, twórca oprogramowania lobby "Tincat", ogłosił, że nowo wykryte problemy z lobby w trybie multiplayer w grze Sacred 2 - Fallen Angel są spowodowane przez złożone wzajemne oddziaływanie na siebie oprogramowania lobby "Tincat", kodu gry oraz sprzętu serwerowego.
W rozległym betateście kierowanym przez Ascaron, funkcjonalność lobby była testowana przez 2000 graczy i wypadła pozytywnie. Po ukazaniu się gry, gdy liczba graczy wzrosła do ponad 30,000, pojawiły się niestety drobne problemy z bazą danych lobby. To nie jest coś, co mogło zostać przewidziane z wyników testów, które otrzymalismy w fazie beta....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem edycje kolekcjonerską ( Sacred był dla mnie lepszy niż D2 ) w sklepie Cenegi i... czekam bo z powodu zmiany adresu firmy zamówienia będą realizowane po 14.10.08 ( zamówienie złożyłem 10.10.08 ).
MOŻE do końca tygodnia się doczekam ? Chociaż mam nikłą nadzieję, nie rozumiem tylko jednego, dlaczego edycja kolekcjonerska nie jest sprzedawana na gram.pl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez zamowilem w ciemno i niestety zaczynam mocno zalowac.Mnostwo bugow typu zabity przeciwnik niby martwy ale uciety do polowy i takuje chociaz krzywdy nie czyni.Zadanie wybic oboz bandytow i niestety zaden bandyna sie nie rusza mozna jedyniue urzadzic rzez niewiniatek bo nie maja zamiaru atakowac.Na dodtak problemy z zabezpieczeniem zarejestrowalem gre przez neta wszystko bylo oki na drugi dzien odpalam rzada ponownej rejestracji i nie przyjmuje klucza trzeba zrobic to przez strone udate .No i oczywiscie multiplayer nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam, czytam. Co jest ????? Sim City po niemiecku czy jak, aż tu nagle 4 strona i jest pół strony o SACRED 1 i 2 mam nadzieje że poczytam sobie więcej w następnych dniach :D Szkoda tylko że mi nie pójdzie S2, ale święta się zbliżają, co nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:34, TobiAlex napisał:

gpodoba STETY na dzień dzisiejszy JEST MOŻLIWOŚĆ GRANIA ONLINE (od godz. 16:30).


fakt dopiero teraz spr. działa ale połączenie sie do kogoś na serwer mija sie z cudem. Muszą to jeszcze polepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda mi kasy wydanej na Sacerd2. Po demku spodziewałem się naprawdę eksta gry a tymczasem... no cóż, dla mnie jest co najwyżej średnia. Btw, czy jest możliwość zmiany wyglądu postaci (np. kolor włosów) ?

P.S. Sory za offtopa. Artykuł not bad, ale mogłoby być w nim więcej na temat samego Sacreda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw, czy jest możliwość zmiany

Dnia 13.10.2008 o 23:26, Wachu 1 napisał:

wyglądu postaci (np. kolor włosów) ?

P.S. Sory za offtopa. Artykuł not bad, ale mogłoby być w nim więcej na temat samego Sacreda


Nie ma takiej możliwości niestety. Ale gra jest dobra głównie na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę grałem z przyjemnością, w dodatki - u kumpla ;P Od wczoraj zasysam demko dwójeczki, jak dobrze pójdzie to już dzisiaj będę mieć.
@topic: art nawet ciekawy (nie wiedziałem że Port Royal jest tych samych twórców co Sacred), ale ja również tak jak przedmówcy liczyłem na jakiś fajny artykuł o Sacredzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artylul rzeczywiscie malo ciekawy, a swoja droga, rozbawil mnie tekst o pieciuset zadaniach pobocznych w sacred 1.. ogolnie gra mnie rozczarowala bo bylo tam tak na prawde 5 zadan x 100 w kazdej lokacji... uratuj mi krowe, zabij wywerne, przegon rzezimieszkow, eskortuj mnie, uratuj mojego przyjaciela... Mam nadzieje ze 2 bedzie bardziej oryginalna, i bede ratowal kurczaki i przeprowadzal starsze panie przez gosciniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alez oczywiscie ze jest bardziej oryginalna dzis zabijalem 10 krolikow ktore smigaly po trawniku i byly diabelnie szybkie :))).Questow jest cale mnostwo i oczywiscie sa tez i takie jak opisales,ale tez zdarzaja sie perelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajna gra ale takie lvl postaci bez żadnej fabuły (czy ta gra ma jakaś ?) naprawdę robi sie nudnie. A te questy na samym początku nie są zbytnio zachęcające.... Może później będzie coś ciekawego bo jak na razie nic w tej grze nie widzę poza grafą. Zresztą można sobie włączyć mp3 i siekać potwory ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 00:12, gpodoba napisał:

Btw, czy jest możliwość zmiany
> wyglądu postaci (np. kolor włosów) ?
>
> P.S. Sory za offtopa. Artykuł not bad, ale mogłoby być w nim więcej na temat samego
Sacreda

Nie ma takiej możliwości niestety. Ale gra jest dobra głównie na multi.


Alez oczywiscie ze jest mozliwa zmiana koloru wlosow:)nie chce opisywac tu jakie kody trzeba wpisac w konsoli ale na sacred.pl jest cala operacja opisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować