Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Dead Space musieli sprawdzić wytrzymałość swoich żołądków

27 postów w tym temacie

Ja liczę na jedną fajną opcję, ale pewnie jej nie będzie:
Widowiskowe zabicie naszej postaci. O ile zabijanie potworów będzie realistyczne, i bardzo dobrze odwzorowane, to pewnie zabicie naszej postacie sprowadzi się do ściemnienia obazu i ekranu Load. Mogłoby być ukazane rozszarpywanie naszej postaci przez stworki, co by sprawiło, że nie chcielibyśmy szybko zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Rzygać mi się chce kiedy słyszę o gry-online... Płacić za coś co jest udostępniane za darmo. Tfu!

Co do krwi etc w grach to faktycznie dzisiejsza technologia pozwala na więcej jak plama krwi i nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądać w DS.

Swoją drogą nie wiem co ma wspólnego oglądanie scen z wojny czy wypadków z realistycznym przedstawieniem wnętrzności... Nie można było skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Ja żadnego filmiku nie chciałem. Druga sprawa, że znaleźć taki filmik to sprawa bardzo prosta.

Gra zapowiada się bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że nie będziemy cały czas szli na złamanie karku, i od czasu do czasu, trzeba będzie wiać :D Np. Wyskakuje potworek a my mając mało życia bierzemy nogi za pas. Kiedy już myślimy, że jesteśmy bezpieczni, robi się bardzo cicho. Skradamy się, i buu z boku wyskakuje potworek i nas szamie. Oczywiście widać scenę posiłku(nie można jej ominąć). To było by ciekawe :) i stresujące przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię takie realistyczne efekty :D
W gears of war było dla mnie spoko. Szczególnie po dopakowaniu locusta sporą ilością żelastwa ;]
Mam nadzieję że w dead space będzie "straszny" efekt, te wszystkie flaczki i jelitka. Na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że świat miłośników gier zapomniał o czymś takim jak Soldier of Fortune.

W prawdzie zarówno pierwszą jak i drugą część serii od współczesnych produkcji oddziela wielka technologiczna przepaść, lecz pod względem możliwości - hm - rozłożenia przeciwnika na czynniki pierwsze, były to gry niewątpliwie pionierskie i po dziś dzień nie mające na tym polu wielkiej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:29, Danny Ocean napisał:

Ja liczę na jedną fajną opcję, ale pewnie jej nie będzie:
Widowiskowe zabicie naszej postaci. O ile zabijanie potworów będzie realistyczne, i bardzo
dobrze odwzorowane, to pewnie zabicie naszej postacie sprowadzi się do ściemnienia obazu
i ekranu Load. Mogłoby być ukazane rozszarpywanie naszej postaci przez stworki, co by
sprawiło, że nie chcielibyśmy szybko zginąć.


Ironizujesz? :P Właśnie Dead Space wprowadza wiele różnych efektów czy też animacji, które w dość realistyczny i efektowny sposób pokazują śmierć bohatera. Kilka filmików pokazujących takie, już dawno krążą po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co takiego strasznego jest we flakach rozrzucanych wokół. Jak dla mnie to jest co najwyżej niesmaczne. Ale to już taka zachodnia szkoła tworzenia horroru. Dużo krwi i drących się blond lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie taka gra nikomu nie zaszkodzi, zależy jak bardzo będzie realna ale jeśli przesadzą w drugą stronę bedzie też niedonbrze no nie? :>
pzodro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:49, Madoxx napisał:

>/.../
Rzygać mi się chce kiedy słyszę o gry-online... Płacić za coś co jest udostępniane za
darmo. Tfu!

Widać mało wiesz o abonamentach na GOLu. Wszystkie materiały są dostępne na innych stronach za darmo, tylko że musisz poszukać sobie w necie. Zaś na GOLu płacąc abo nie masz dostępu tylko do filmów czy plików z kosmicznie szybkiego serwera, ale też do filmów w wyższej rozdziałce, poradników, ekskluzywnych recenzji czy zapowiedzi a także do materiałów, których nie znajdziesz nigdzie indziej i na dodatek masz możliwość wygrania nagród. Wiadome, że głupotą jest płacić 6,10zł za demówkę, ale chyba nikt trzeźwo myślący tego nie zrobi.
Popatrz na zachodnie serwisy - też udostępniają takowe rzeczy za kasę. A według mnie zapłacenie 24,90 za trzy miechy nie jest wygórowaną kwotą chyba że sądzisz inaczej i wolisz profesjonalny poradnik zassać z torrentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie ktos pomyslal o szczegolach ktore w zasadzie i tak sa najwazniejsze. Troche wiecej odrazajacych scen nie zaszkodzi....fasz fanboy survival horrorow, w szczegolnosci Feara....czekam na dead space z niecierpliwoscia....noi na Fear 2 tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować