Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 16:34, Urbaniak napisał:

Ja też za paczkę zapłaciłem z góry i żałuję niestety..ale co zrobić, teraz możemy tylko
czekać na kuriera


No wlasnie.. chcialbym wiedziec co ja tak na dobra sprawe zyskalem z tego, ze zamowilem wczesniej, zaplacilem PIEC dni temu i jeszcze dostane gre pozniej niz Bolek ktory z rana pojdzie do Empiku i kupi gre bez kosztow wysylki ?

Chcialbym uswiadomic ludzia z gram.pl, ze tu naprawde juz nie chodzi o to, ze Bolek bedzie mial ta gre wczesniej, tu chodzi o to, ze ja i na pewno wiele innych osob zdalo sobie sprawe ze tego ze w zlym miejscu wydalismy pieniadze - a to mam nadzieje, powinno dac wszystkim zainteresowanym z gram.pl troche do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc na infolinię DPD usłyszałem informację, że jeśli na stronie DPD nie ma paczki z moim numerem (sprawdzam systematycznie od godziny 8 rano) to oznacza że firma DPD jej jeszcze NIE OTRZYMAŁA (OD GODZINY 8 RANO!!!!!!), więc moje pytanie brzmi: czy gram.pl nadało już paczki czy to tylko jakiś unik???
Na szczęście wybrałem dostawę za pobraniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:51, olekx32 napisał:

Dzwoniąc na infolinię DPD usłyszałem informację, że jeśli na stronie DPD nie ma paczki
z moim numerem (sprawdzam systematycznie od godziny 8 rano) to oznacza że firma DPD jej
jeszcze NIE OTRZYMAŁA (OD GODZINY 8 RANO!!!!!!), więc moje pytanie brzmi: czy gram.pl
nadało już paczki czy to tylko jakiś unik???
Na szczęście wybrałem dostawę za pobraniem...

No to ja już w takim razie nawet nie liczę na to, że EK do mnie dotrze jutro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko poinformować zainteresowanych nocną premierą WoW''a, że tramwaj nr 6 z Gocławka nie kursuje. Jest jakieś 28 ale nie udało mi się jeszcze dowiedzieć czy dojeżdża na owe rondo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:51, olekx32 napisał:

Dzwoniąc na infolinię DPD usłyszałem informację, że jeśli na stronie DPD nie ma paczki
z moim numerem (sprawdzam systematycznie od godziny 8 rano) to oznacza że firma DPD jej
jeszcze NIE OTRZYMAŁA (OD GODZINY 8 RANO!!!!!!), więc moje pytanie brzmi: czy gram.pl
nadało już paczki czy to tylko jakiś unik???
Na szczęście wybrałem dostawę za pobraniem...


No to juz czlowieka zal bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:22, Urbaniak napisał:

Obawiam się, że jeżeli do 20 dzisiaj nie będziesz mógł na DPD sprawdzić statusu paczki
to jutro jej nie dostaniesz ...



I wtedy po prostu "minę się" z kurierem i pójdę do sklepu kupić dodatek - oszczędzając tym samym na kosztach wysyłki. Tym samym moja "współpraca" z firmą gram.pl się zakończy. Zapowiadało się trochę inaczej, ale tak to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:10, 123kruk napisał:

A ja jeżeli numery w dalszym ciągu nie będą działać do jutro siębujnędo empiku a kurierowi
podziękuję.


Zrobie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohoho.. moje zamowienie zmienilo status na wyslane. Jest godzina 17:30, oczywiscie numer paczki jest jeszcze nie aktywny. Strach sie bac kiedy to do mnie dotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:22, Urbaniak napisał:

Obawiam się, że jeżeli do 20 dzisiaj nie będziesz mógł na DPD sprawdzić statusu paczki
to jutro jej nie dostaniesz ...

jesli by to byl UPS to mozna by juz spokojnie zmierzac do empiku (u nich status przesylek sprawdzic mozna 5min po odebraniu przesylki przez kuriera) jesli zas chodzi o dpd/master to aktualizacja numerow zazwyczaj robiona jest na dzien nastepny

chcialbym tylko uslyszec jeszcze odpowiedz na moje pytanie dlaczego lojalka tyczyla tylko i wylacznie Gram.pl, Empiki, Saturna itp.a klienci takiego wirtusa gre juz maja

edit: Empik w katowicach juz dzisiaj Licha sprzedawal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie fajnie :( Chyba będę musiał się przejść do Empiku lub MM. Dobrze że za pobraniem zamówiłem, CE normal i prepaid. Wie ktoś czy w lublinie będzie wieczorna premiera gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:37, piotraj napisał:

Nie fajnie :( Chyba będę musiał się przejść do Empiku lub MM. Dobrze że za pobraniem
zamówiłem, CE normal i prepaid. Wie ktoś czy w lublinie będzie wieczorna premiera gdzieś?

Doklejam sie do pytania ale w moim wypadku chodzi o Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:40, criseq napisał:

> Nie fajnie :( Chyba będę musiał się przejść do Empiku lub MM. Dobrze że za pobraniem

> zamówiłem, CE normal i prepaid. Wie ktoś czy w lublinie będzie wieczorna premiera
gdzieś?
>
Doklejam sie do pytania ale w moim wypadku chodzi o Poznan

Trzeba by zobaczyć w empiku np. na Placu Wolności... mam ochote przejść sprawdzić z czystej ciekawości czy jest dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówiłem WOTLK pre-orderem a chciałbym dostać swoją kopie na nocnej premierze, jest szansa że dopchnę się po dodatek podczas premiery czy szanse są raczej marne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować