Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Przkro mi, zawiodłem się na cdprojekcie... najpierw edycja kolekcjonerska wiedzmina teraz wotlk... więcej nie będę tu zamawiał żadnych preorderów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam pytanie z innej beczki.

Zamówiłem podkładke, myszke i klawke z nakładką w gram.pl chyba z 5dni temu zapłaciłem za nie przelewem albo i dawniej. Zapłata miała być 5 dni przed wysyłką sprzętu mineło 5 dni a o dacie wysyłki nic niewiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wrath of the Lich King now live in Europe
Wrath of the Lich King is getting launched on European servers 2 hours early it seems. Screenshot was taken in game 5 minutes ago.

* It seems to work on all servers (English, French, etc ....)"

premiera jak widać 12ego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 23:13, olddeath napisał:


Czyli wszystko jasne. CDP nawalił jak zwykle. Znaleźli winowajce gdzie indziej, jak zwykle. Gracze nie mają pudełek z grą na czas, jak zwykle. Reszta Europy gra, jak zwykle. A my nie mamy szans na feats of strength, takie jak first level 80, co można było uznać za pewniaka.

Wszystko jest jak zwykle. Klienci niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 23:13, olddeath napisał:


Tak myślałem.
Ostatni raz zamówiłem grę w gram.pl

A menadżerom gram.pl / cdp bym radził prowadzenie lepszej polityki bo jak to stare polskie przysłowie mówi, kłamstwo ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przypominam, że gra powinna trafić do graczy w dzień premiery czyli jutro :)
Takie są wymagania Blizzarda, na które nic nie poradzimy.

Gra będzie dostępna dziś o 0.01 w naszej siedzibie (czyli za 20 minut), a jutro od rana w naszym sklepie w Warszawie. Wysyłki są w drodze do graczy.

Pozdrowienia i samych fioletowych dropów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko, podobno wirtualne pieniądze da się wykorzystywać na produkty cd-project, ale na world of warcraft: wrath of the lich king się nie da... można wiedzieć dlaczego się nie da i kiedy będzie się dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa ,że te wysyłki mogą przyjśc jak to miło napisaliście 13-14 a jako ,że weekend blisko może i w przyszłym tygodniu.Ale pardon zapomniałem ,że Wy musieliście przestrzegać klauzuli , mimo ,że pudełka już się zakurzyć w waszch magazynach zdążyły. Inni nie musieli i ludki już grają.........................................Ale na pewno mają kaca moralnego , który im spać po nocach nie pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować