Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III z automatycznym podnoszeniem statystyk postaci

170 postów w tym temacie

A nie będzie do kupienia podstawki z barbarzyńcą za 120 zł i 5 kolejnych dodatków z każdą klasą za 80 zł każda ? W końcu poziom trzeba trzymać i rozpoczęte w SC2 doświadczenia na graczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to coraz bardziej zaczyna przypominac zrecznosciowke która bedzie łatwiej portowac na konsole... troche bzdura z tym calym upraszczaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze automatycznego wybierania przez postać odpowiedniej broni, automatycznego atakowania przeciwników, leczenia, dokonywania transakcji i samowykonywalnych questów. Gra polegałaby wyłącznie na samym sterowaniu postacią (decydowałbyś tylko, gdzie iść). Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jeszcze D3 ani SC2 nie wyszły a już ludzie psioczą, co najlepiej dostać SC1 i D2 z nową grafiką? Bzdury, ja powtórki nie chcę, ich gra i wiedzą co zrobić żeby była bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robia gre dla idiotow :(, zero kontroli nad fiolekami, zero ukladanie w inwentarzu, zero kombinowania, zero myslenia jak rozwijac postac, co akurat bylo najfajniejsze w grze... blizz sie szmaci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znikną barbarzyńcy bez zainwestowanego punktu w siłę i czarodziejki bez many! To idealne rozwiązanie, a moi przedmówcy przesadzają, wypisując takie opinie. Jeśli ktokolwiek z Was grał w D2, to niewątpliwie nie ominęły go te kuriozalne bulidy bez siły i many (tzw. lifetanki). Przestańcie się boczyć, ponieważ nowe rozwiązanie jest jedynym słusznym. Ponad to pojawiają się nowe możliwości personalizacji postaci: runy umiejętności, dzięki którym można naprawdę wiele zmieniać. Czytając Wasze komentarze mam wrażenie, że nikt z Was po prostu w D2 nie grał ;)
Edit
Jak zwykle gram.pl spóźnia się o niemalże tydzień z informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 09:57, slizgi napisał:

robia gre dla idiotow :(, zero kontroli nad fiolekami, zero ukladanie w inwentarzu, zero
kombinowania, zero myslenia jak rozwijac postac, co akurat bylo najfajniejsze w grze...
blizz sie szmaci :(


Tak czy inaczej kupisz D3 i będziesz w nie grał przez długi czas. Ciekawe, czy wówczas podtrzymasz swoja opinię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i zawsze dla mnie było jednym z najprzyjemniejszych momentów kiedy mogłem sobie wybrać jak chcę rozwinąć swoją postać... plus wybór skilla, to zawsze kilka minut na planowanie kolejnego poziomu, sprawdzenie, że w skrytce nie ma akurat jakiegoś przedmiotu który wymaga tyle, a tyle punktów i a nóż widelec mógłbym go sobie założyć...
A teraz to spłycili strasznie...
Wielką frajdą było znalezienie jakiegoś przedmiotu w wyższymi wymaganiami, a później dążenie, żeby móc go założyć. I to też spłycili... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kawosz - moge Ci powiedziec ze gralem, nawet dzisiaj o 02 w nocy - nikt nie mowi ze zmiany beda napewno zle, poprostu narazie sa dosc niepokojace... no i nie powiesz ze takie kombinacje nie dodawaly grze hmm, możliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo zawsze było grą stosunkowo prostą, a teraz można odnieść wrażenie, że chcą ją uprościć jeszcze bardziej, stworzyć grę jeszcze bardziej przyjazną "casualom"(takim jak moja mama:), po prostu włączyć grę i cieszyć się rozwałką ale czy to się sprawdzi no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wszystko jest coraz bardziej upraszczane. I znowu będzie tak, że postaci zwyczajnie nie da się zepsuć, bo statystyki podnoszą się same, a talenty / atuty / skillle / whatever będzie można zapewne w każdym momencie zresetować, niczym w WoWie. Zagrywka ewidentnie wychodząca na przeciw casualom, konsolowcom i generalnie ludziom wolącym mniej planować, a więcej klikać.
Jak dla mnie wszystko to zaczyna już powoli uwłaszczać ludzkiej inteligencji. Jak tak dalej pójdzie, to w ogóle przestanę grać w gry. :-/ Przerzucę się na karcianki, ot co. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 10:06, Dann napisał:

Jak dla mnie wszystko to zaczyna już powoli uwłaszczać ludzkiej inteligencji. Jak tak
dalej pójdzie, to w ogóle przestanę grać w gry. :-/ Przerzucę się na karcianki, ot co.
;-P


Ja już dawno przerzuciłem się na gry planszowe :) frajda niesamowita - taki multiplayer z kolegami przy piwie :)


EDIT: Czy kupię D3 ? zapewne tak ale nie obiecuję sobie wiele po tym tytule. D1 jest niedoścignionym wzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:04, Marrbacca napisał:

Grałem i zawsze dla mnie było jednym z najprzyjemniejszych momentów kiedy mogłem sobie
wybrać jak chcę rozwinąć swoją postać... plus wybór skilla, to zawsze kilka minut na
planowanie kolejnego poziomu, sprawdzenie, że w skrytce nie ma akurat jakiegoś przedmiotu
który wymaga tyle, a tyle punktów i a nóż widelec mógłbym go sobie założyć...
A teraz to spłycili strasznie...
Wielką frajdą było znalezienie jakiegoś przedmiotu w wyższymi wymaganiami, a później
dążenie, żeby móc go założyć. I to też spłycili... eh...


Jak wcześniej pisałem i nie będę się nadmiernie powtarzał - koniec z degrengoladą istoty klasy postaci. Koniec z bulidami "wszystko w życie". To było najgorsze w D2. Wg mnie nic, ani nie spłycili. Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie dostrzeganie negatywnych przypadłości z D2 jest ewenementem. To rozwiązanie przyjmie się zapewne bez większych hamulców, a i możliwości dopasowania postaci do własnych preferencji nie ucierpią ze względu na dodatkowe, inne, nowatorskie rozwiązania. Gdybym miał wskazać coś do zmiany w D2, to reflektowałbym właśnie na automatyczne statystyki. Bez sensu jest rozwiązanie - 0 w siłę, bo po co. Założę Enigmę i będzie ok.
Zresztą, faktem dokonanym jest zaistnienie auto w D3 i niezmiernie się z tego cieszę. Malkontenci z pewnością przekonają się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:05, gmx napisał:

kawosz - moge Ci powiedziec ze gralem, nawet dzisiaj o 02 w nocy - nikt nie mowi ze zmiany
beda napewno zle, poprostu narazie sa dosc niepokojace... no i nie powiesz ze takie kombinacje
nie dodawaly grze hmm, możliwosci :)


Takie możliwości jak pisałem wyżej? Gardzę nimi. Zobaczysz, nowe możliwości będą znacznie lepsze... Mnie nie niepokoi nic - jestem pewny Wilsona i ekipy. Jeśli coś Cię mierzi, to jedyna metoda jest czekanie, następnie odpalenie D3 i westchnięcie z ulgą - tak to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:09, slizgi napisał:

@Galadin, no akurat SC2 to SC1 + 3D, bo niczego innego, nowego tam nie widze...

To przypatrz się dokładniej. Jeśli grałeś w SC1, a nie omieszkam antycypować, że nie, to najpierw zagraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:04, Marrbacca napisał:

Grałem i zawsze dla mnie było jednym z najprzyjemniejszych momentów kiedy mogłem sobie
wybrać jak chcę rozwinąć swoją postać... plus wybór skilla, to zawsze kilka minut na
planowanie kolejnego poziomu, sprawdzenie, że w skrytce nie ma akurat jakiegoś przedmiotu
który wymaga tyle, a tyle punktów i a nóż widelec mógłbym go sobie założyć...
A teraz to spłycili strasznie...
Wielką frajdą było znalezienie jakiegoś przedmiotu w wyższymi wymaganiami, a później
dążenie, żeby móc go założyć. I to też spłycili... eh...


Dokładnie. Dla mnie też zawsze najfajniejszym momentem było jak pojawił się kwadracik "Level up" i mogłem sobie pomyśleć co tym razem rozwinąć, jaka cecha będzie mi najbardziej potrzebna. W skrytce lub w plecaku niosłem sobie jakąś zbroje czy broń, która wymagała tyle a tyle siły czy zręczności, i tylko czekałem i śliniłem się na myśl kiedy będę mógł w końcu ich użyć.
Wg mnie nie będzie już tego klimatu, ten wpływ na rozwój postaci był jednak b.ważny.
Choć z drugiej strony kto wie... Może się to okaże dobrym pomysłem... Pazywiom uwidzim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować