Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 zarobił pierwszą dyszkę

369 postów w tym temacie

Ciekawe co na to wszystko powiedzą osoby które kłóciły się ze mną że recenzje w necie są obiektywne i serwisy internetowe nie mają korzyści z dawania wysokich ocen produkcjom pokroju F3 - czyli mega hitowi jeszcze przed premierą na którego ślinią się hordy dzieciaków.
Moze ten przykład otworzy oczy niektórym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 15:47, SoundWave napisał:

Bo "koles" jest krotsze od "niedoinformowany ktos, kto chce zeby inni go sluchali bo
tak!"


Ktoś, kto chce żeby inni go słuchali mi pasuje do ciebie. Uważasz, że f3 to gniot i chcesz by inny też uważali jak ty.

Dnia 27.10.2008 o 15:47, SoundWave napisał:

Ja na temat tej gry wiem wiecej niz zapewne ty, ale to ty "nie chcesz sluchac zali".


O nowy Nostradamus. Przeprowadzasz może seanse prywatne?

Dnia 27.10.2008 o 15:47, SoundWave napisał:

Nie chcesz sluchac zali- twoj problem, zale beda. Nie podobaja ci sie? Szkoda, one dalej
beda i nie znikna tylko dlatego, ze jednemu kolesiowi sie nie podobaja.


To ja wiem. Ale z grzeczności moglibyście ograniczyć się do jednego tematu, a w reszcie dali pogadać na temat.

Dnia 27.10.2008 o 15:47, SoundWave napisał:

Ale patrzac co sie dzieje na lamach takich szmatlawcow jak GOL to spodobaloby ci sie
tam- brak negatywnych opinii bo "sieja dezinformacje".


Aha ciekawe. Czyli jak ktoś opisuje grę pozytywnie, bo mu się podoba, bo ocenia ją tak a nie inaczej to sieje dezinformacje? To spalcie mnie na stosie za herezje bo też ją oceniam pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 16:34, Mertionh napisał:


Ktoś, kto chce żeby inni go słuchali mi pasuje do ciebie. Uważasz, że f3 to gniot i chcesz
by inny też uważali jak ty.

Tak napisalem? Ze chce by ludzie uwazali, ze F3 to gniot? Ze chce zeby ludzie podzielali moja opinie? Nie? Nie. To przestan trollowac koles bo stajesz sie nudny.

Dnia 27.10.2008 o 16:34, Mertionh napisał:

O nowy Nostradamus. Przeprowadzasz może seanse prywatne?

Co ma bycie Nostradamusem do wiedzy o grze, ktora juz jutro wchodzi na polki sklepowe? Rusz w koncu tym lbem, do czegos go masz.

Dnia 27.10.2008 o 16:34, Mertionh napisał:

To ja wiem. Ale z grzeczności moglibyście ograniczyć się do jednego tematu, a w reszcie
dali pogadać na temat.

Aha, z grzecznosci mozemy sie ograniczyc tylko do pozytywow bo tobie tak pasuje. Jak zalosnie naiwne.

Dnia 27.10.2008 o 16:34, Mertionh napisał:

Aha ciekawe. Czyli jak ktoś opisuje grę pozytywnie, bo mu się podoba, bo ocenia ją tak
a nie inaczej to sieje dezinformacje? To spalcie mnie na stosie za herezje bo też ją
oceniam pozytywnie.

Widac, ze nie masz pojeca co sie dzieje w tym temacie, nawet w ostatnich postach bo nie o pisanie pozytywow sie rozchodzi tylko o usuwanie opinii negatywnych. Wiec daj sobie spokoj, nawet udawac, ze ogarniasz sytuacje nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2008 o 16:53, SoundWave napisał:

Tak napisalem? Ze chce by ludzie uwazali, ze F3 to gniot? Ze chce zeby ludzie podzielali
moja opinie? Nie? Nie. To przestan trollowac koles bo stajesz sie nudny.


Nie. Ale tak wywnioskowałem po twoich postach.

Dnia 27.10.2008 o 16:53, SoundWave napisał:

Co ma bycie Nostradamusem do wiedzy o grze, ktora juz jutro wchodzi na polki sklepowe?
Rusz w koncu tym lbem, do czegos go masz.


Nie o to chodzi. Uważasz, że wiesz więcej o grze ode mnie choć nie możesz być tego pewny.

Dnia 27.10.2008 o 16:53, SoundWave napisał:

Aha, z grzecznosci mozemy sie ograniczyc tylko do pozytywow bo tobie tak pasuje. Jak
zalosnie naiwne.


O LOL. Rozpisać ci tabelke byś zrozumiał? Nie mam nic do negatywów, ale darujcie ludziom czytanie ich w kaźdym temacie o F3.

Dnia 27.10.2008 o 16:53, SoundWave napisał:

Widac, ze nie masz pojeca co sie dzieje w tym temacie, nawet w ostatnich postach bo nie
o pisanie pozytywow sie rozchodzi tylko o usuwanie opinii negatywnych. Wiec daj sobie
spokoj, nawet udawac, ze ogarniasz sytuacje nie potrafisz.


Nasza dyskusja już dawno zeszła z tematu wiec nie ukrywaj się za postami z tematu, a odpowiadaj na to co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:31, Mertionh napisał:

Nie. Ale tak wywnioskowałem po twoich postach.

O kurcze, kto moglby sie spodziewac, ze ty cos zle wywnioskujesz. W przeciwienstwie do ciebie ja nie latam po tematach i nie chce ograniczach ludzi do gadania tylko o pozytywach badz negatywach.

Dnia 27.10.2008 o 17:31, Mertionh napisał:

Nie o to chodzi. Uważasz, że wiesz więcej o grze ode mnie choć nie możesz być tego pewny.

Biorac pod uwage ilosc czasu, ktora spedzilem sledzac kazde info na temat FO3 mocno bym sie zdziwil gdybys akurat ty wiedzial wiecej. Zainteresowani znaja juz CALA fabule FO3. A gra jeszcze oficjalnie nie wyszla.

Dnia 27.10.2008 o 17:31, Mertionh napisał:

O LOL. Rozpisać ci tabelke byś zrozumiał? Nie mam nic do negatywów, ale darujcie ludziom
czytanie ich w kaźdym temacie o F3.

Rozkoszny jestes. "Nie mam nic, ale darujcie i nie piszcie".

Dnia 27.10.2008 o 17:31, Mertionh napisał:

Nasza dyskusja już dawno zeszła z tematu wiec nie ukrywaj się za postami z tematu, a
odpowiadaj na to co napisałem.

Na co? Na to, ze znowu ty cos sobie "wnioskujesz"? "Ze jak ktoś opisuje grę pozytywnie, bo mu się podoba, bo ocenia ją tak a nie inaczej to sieje dezinformacje?"
Tak napisalem? Ze jak ktos pozytywnie pisze to sieje dezinformacje? Nie? Nie. Znowu trollujesz a trolle mnie wnerwiaja. Za to oczywiscie przegapiles fakt i druga strone medalu, ze to GOL uwaza pisanie negatywnych opinii za sianie dezinformacji, a nie ja uwazam pisanie pozytywnych opinii za sianie dezinformacji. Ale zeby to pojac trzeba umiec czytac, nie?
Niedobrze mi sie robi od twojego trollowania, kiedy nauczysz sie czytac i bedziesz czytal to, co napisalem, a nie opieral sie na swoich halucynacjach to wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:14, rafekx 12 napisał:

Ludzie po co sie kłócicie?!Fallout 3 dojdzie do nas już w piątek[przynajmniej powinien:D]
i wtedy zostaną rozwiane wszystkie wasze niepewnosci na temat tego czy gra jest dobra
czy zła...


no, gra z niego bedzie dobra...prosta, szybka strzelanka ale fallout z niego marny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:14, rafekx 12 napisał:

Ludzie po co sie kłócicie?!Fallout 3 dojdzie do nas już w piątek[przynajmniej powinien:D]
i wtedy zostaną rozwiane wszystkie wasze niepewnosci na temat tego czy gra jest dobra
czy zła...


A ja myślałem, że wszystko już zostało powiedziane i nic już więcej nie zostało do powiedzenia. I że dzień premiery przyniesie jedynie potwierdzenie wszystkiego tego, co już powiedziane zostało. Czy jakoś tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:14, rafekx 12 napisał:

Ludzie po co sie kłócicie?!Fallout 3 dojdzie do nas już w piątek[przynajmniej powinien:D]
i wtedy zostaną rozwiane wszystkie wasze niepewnosci na temat tego czy gra jest dobra
czy zła...

Ciii... Na xboxa juz do nas doszedl, a z tego co dzisiaj widzialem nawet na PC''ta "dochodzi" ~~.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 18:36, Dann napisał:

> Ludzie po co sie kłócicie?!Fallout 3 dojdzie do nas już w piątek[przynajmniej powinien:D]

> i wtedy zostaną rozwiane wszystkie wasze niepewnosci na temat tego czy gra jest
dobra
> czy zła...

A ja myślałem, że wszystko już zostało powiedziane i nic już więcej nie zostało do powiedzenia.
I że dzień premiery przyniesie jedynie potwierdzenie wszystkiego tego, co już powiedziane
zostało. Czy jakoś tak ...


Może...ale ludzie i tak dalej "maja odmienne zdanie" na temat Fallout''a 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajac (sound_cos tam) twoje posty ktorych jest jakby nie patrzec najwiecej stweirdzam ze piszesz duzo i bez sensu. Zacytowales jedna rzecz w ktorej i tak nie mailes racji bo w tym wszystkim chodzilo mi o to ze betheseda w miare szybko wziela sie do roboty i zrobila f3 (nie tak jak poprzednie zapowidzi , ze jest wciaz w produkcji) , omineles oczywiscie kwintensencje mojej wypowiedzi , ale zrozumialem to bo po prostu czytasz tylko naglowki . Podsumowujac, moze zacznij wiecej czytac , mniej pisac, a swoje zale wylewaj gdzies indziej, bo twoja mierna krytyka razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 17:45, drake265 napisał:

Czytajac (sound_cos tam) twoje posty ktorych jest jakby nie patrzec najwiecej stweirdzam
ze piszesz duzo i bez sensu. Zacytowales jedna rzecz w ktorej i tak nie mailes racji
bo w tym wszystkim chodzilo mi o to ze betheseda w miare szybko wziela sie do roboty
i zrobila f3 (nie tak jak poprzednie zapowidzi , ze jest wciaz w produkcji)


Moze ty przeczytaj jeszcze raz co piszesz.
"Niech wszyscy bezmozgowcy zastanowia sie i stwierdza , ze gdyby nie Betheseda to gry w uniwersum fallouta bysmy sie nigdy nie doczekali"
I tutaj niby piszesz, ze bethesda szybko sie wziela do roboty? ;D
Cyferki, skoncz i wstydu sobie oszczedz, bo kiedy ty piszesz o rozumieniu tekstu to ironia po prostu zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom z myśleniem widzę, że jednak u ciebie cieżko, badz ze znajomoscia tematu. Niektorzy czekaja na ta gre bardzo dlugo i gdyby pewnie jakas firma wiarygodna nie wziela sie do roboty to nigdy bysmy sie doczekali-nie roszumiesz czegos ? Wiec falusie, uzywaj mozgu zawsze przed opcja odpowiedz - sprawdz to dziala. Wracajac do tematu caly czas czepiasz sie szczegolu, czyli rozumiem , ze z reszta sie zgadzasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest recenzja na Gamespot http://www.gamespot.com/pc/rpg/fallout3/review.html?tag=topslot;thumb;1

A jak tam czytam te wasze przepychanki to mi się niedobrze robi.

Sam Fallout - czasem był dla mnie za skomplikowany, ale obydwie części ukończyłem po 2 razy.

Jakie oczekiwania miałem co do 3 części:

Postapokaliptyczny świat - jest.

Duży wybór broni - jest.

Rozwałka - jest.

Ciekawa fabuła - ponoć jest, ja zobaczą jak kupię grę.

Zachowanie systemu SPECIAL - jest.

Poza tym nie mam, co do tej gry jakiś szczególnych oczekiwań. Kupię, pogram, zobaczę czy mnie urzeknie czy też nie.

A do wszystkich wołających o pomstę do nieba - fanatyzm jest zły. Niezależnie czy dotyczy gier, światów przedstawionych, polityki, religii, sportu czy czegokolwiek innego. Z tego rodzą się patologie - mohery, ekstremiści, kibole itp. A na forach jadę jedni po drugich i wyzywają od bezmózgów, ciemianków, baranów i innymi mniej cenzuralnymi epitetami. Po co? Może akurat są ludzie, do których taka forma gry trafia i im się bardzo podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 14:22, SHOGUN_YAMATO napisał:

Może akurat są ludzie, do których taka forma gry trafia i im się bardzo podoba?

Ehhh, pewnie gdyby ktoś wydał Planescape Torment 2 jako shootera TPP to też niektórym by się spodobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:36, SHOGUN_YAMATO napisał:

A jak wam to tak krew burzy to zbierzcie się wszyscy, stwórzcie studio i zróbcie własną
grę. Wtedy będzie dokładnie taka jaka chcecie żeby była.


Ugh, jak rozumiem, gdy kupujesz chleb i ten ci nie smakuje, to też decydujesz się na otwarcie własnej piekarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 23:17, Piter Fersin napisał:

> Pepsi! Czytaj ze zrozumienie. F3 dostał 10/11
> News bez błędu: http://www.enklawamagii.pl/news/833/


Nie wiem co to za enklawa magii ale na wszystkich serwisach i blogach pisze o 10/10 wiec
pewnie chlopcy z enklawy zrobili literowke nawet strona która podaja za źródło pisze
o 10/10 poza tym co to za skala 11 punktowa nigdy nie slyszalem zeby ktos taka stosowal
najczesciej sa 10 i 5 rzadziej 6 stopniowe i w %


Mało czytasz recenzji zagranicznych. "Hitom" daje się ocenę w 11 stopniowej skali, żeby ocenia końcowa odzwierciedlała poziom gry. Trochę głupio by było gdyby Bob Budowniczy był oceniany w tej samej skali co Fallout 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować