Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs World of Warcraft - nie zadzieraj z fryzjerem!

21 postów w tym temacie

Spayki

Styl to w dzisiejszych czasach ważna rzecz. I w końcu ten niezaprzeczalny fakt został dostrzeżony przez Blizzarda. Idąc z duchem rozwoju cywilizacyjnego, ekipa od WoW-a udostępniła w ostatniej łatce nowe miejsce, które niewątpliwie warto odwiedzić, a mianowicie zakłady fryzjerskie. Pora abyś i Twój wojownik zaczął się wyróżniać!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs World of Warcraft - nie zadzieraj z fryzjerem!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... ja jestem wolno myślący... powoli chwytam dowcipy... ale...
"Bujna róż czupryna na zielonoskórym paladynie również wydaje się ofertą co najmniej kuszącą."

Czy to co zaznaczyłem, to też była część żartu? Proszę o wyjaśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba osobnik który wymyślił ten konkurs nigdy nie miał stycznosci z wowem tym bardziej że nowe fryzury sa zrobione przez blizzrda a nie użytkowników "Bujna róż czupryna na zielonoskórym paladynie również wydaje się ofertą co najmniej kuszącą"niestety nie bo 1)orkowie nie moga byc paladynami 2)nie moga miec różowych włosów. Może nast. razem przed wymyślenem konkursu ktos pogra w dana gre kilkanascie minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdurniejszy konkurs jaki mógł powstać.
Jestem święcie przekonany, że wygra gnom z irokezem (różowym).

Następnym razem niech osoba zakładająca tak debilną konkurencję zapozna się z grą i zauważy, że fryzury są NA SZTYWNO dopisane do danej rasy/płci. Nie da się stworzyć własnych.

WoooooW.... suuuuper pomysł. Zrobię gnoma z kitkami, później zrobie gnoma z irokezem i wygram. Bez przesady....

Kto będzie wybierał zwycięzców? Osoba grająca w WoWa jest opatrzona na fryzurki, które i tak w większości są zakrywane hełmem.

Masakra.

Dno i kilo wodorostów. Tak ciężko wysilić się na jakiś bardziej oryginalny konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomysł na konkurs sie spodobał ale denerwuje mnie to że jest tylko dla wybrańców czyli tylko dla graczy w WoW.(niestety nie dla mnie. na razie hehehe;))
A szkoda bo figurka ładnie wyglądała by na biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta !!! Co jeszcze ? ? ? Tatuaże , odsączanie tłuszczu , korekta złamanego nosa po ostatnim rajdzie ,zmiana koloru skóry (ala Michael Jackson) , zmiana płci . .?
Ja się pytam - gdzie byli rodzice ? ! ?

PS : pytanie do czytających lub administratora - jak cytować wypowiedzi innych ,aby były wyświetlane na "szaro " ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.10.2008 o 21:01, KMyL napisał:

PS : pytanie do czytających lub administratora - jak cytować wypowiedzi innych ,aby były
wyświetlane na "szaro " ? ? ?


Najeżdżasz na wypowiedz innego użytkownika i pojawiają się dwie zakładki "URL" i "ODPOWIEDZ" Klikasz "ODPOWIEDZ" i gotowe : ) Myślę, że jasno się wyraziłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... bujna róż czupryna i zielonoskóry paladyn. Pewnie. A co do konkursu to przewiduje, ze wygra uśmiechnięty, gnom warlock z (jak już ktoś wspomniał) różowym irokezem bo znając życie wybierać laureatów będzie osoba nie mająca pojęcia o wowie jak delikwent który pisał te ''herezje'' o zielonoskórych paladynach. Niech może następnym razem niusy pisze ktoś kompetentny. Przewiduje po raz drugi niczym sam Jasnowidz z Człuchowa, że posty juhas7, Allanona, no i mój zostaną usunięte ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, czuje się lekko "poruszony", bo konkurs skierowany jest wyłącznie do graczy World of Warcraft - tak to już niestety bywa, że nie wszystko co teoretycznie można zrobić jest wykonalne. W pierwszej chwili, gdy czytałem newsa sądziłem, że będzie chodzić tutaj o graficzną przeróbkę swojej postaci wykonaną samemu, ale jednak tyczyło się to fryzjera dostępnego w grze. Gdybym grał w World of Warcraft zapewne wziąłbym udział, ale tak nie mam po prostu jak. A szkoda, bo nagrody naprawdę fajne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować