Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UT3 doczeka się dodatku

15 postów w tym temacie

O tak, pierwszy UT to jest to. Ostatnio ukończyłem wreszcie UT2004 i choć nie jest to UT, którego uwielbiam, ale troszeczkę tego klimaciku ma i wciąga. Natomiast trójka już mi się nie podobała, choć gdy ten dodatek zostanie zapowiedziany to raczej na pewno wskoczy na listę oczekiwanych przeze mnie tytułów. Mimo wszystko to UT ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał, single playa w swiecie Unreal, powrot na planetę nalii, skraji itd, tamta gra to miala fabule, jak na tamte czasy, i ta muzyka ehhh... az lezka sie kreci w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część trzecią przeszłem dla filmików a sama gra to nieporozumienie. Szybka ale brak porządnych uników jak to w 2004 jest odbicia od ścian też takie że już lepiej tego nie robić bo nie pomogą w niczym. Gra która niczego nie wymaga i dobry gracz od nooba może dostać parę kul bo nie ma czym sie w tej grze popisać jedynie to tylko nauczyć się celnie strzelać i to wszystko co można w tej strzelance fpp zrobić. Jak by miał być dodatek to dla filmików go zaliczę w innym wypadku już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten dodatek będzie dla Unreal Tournamenta 3 tym czym był UT2k4 dla UT2003. Jestem fanem serii ale UT3 był zwyczajnie słaby, poprzednio zaakceptowałem obecność postaci w wielkich pancerzach a teraz? Gdy co druga postać to "pudzianek"? Hell no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2008 o 09:43, Skywalker560 napisał:

O tak, pierwszy UT to jest to.

W pierwszego UT grałem bardzo dawno temu , to już będzie jakieś 5-6 lat temu , wtedy to UT wymiatał. Ale teraz to ta gra raczej mnie od siebie odpycha.

Dnia 21.10.2008 o 09:43, Skywalker560 napisał:

Ostatnio ukończyłem wreszcie UT2004 i choć nie jest to UT, którego uwielbiam, ale troszeczkę
tego klimaciku ma i wciąga.

Nigdy nie ciągnęło mnie do singla w tej grze , na dłuższą metę jest po prostu nudny , ale za to multi to jest to. ;]

Dnia 21.10.2008 o 09:43, Skywalker560 napisał:

Natomiast trójka już mi się nie podobała, choć gdy ten dodatek zostanie zapowiedziany to raczej
na pewno wskoczy na listę oczekiwanych przeze mnie tytułów. Mimo wszystko to UT ;).

A mi właśnie trzecia część podoba się najbardziej , jest to moim zdaniem najlepsza część całej serii UT , dlatego też z wielką niecierpliwością będę wyczekiwał dodatku do mojej ukochanej trójeczki. :D I cieszę się , że chociaż odrobinę doceniasz tą wspaniałą grę. ;P

PZDR. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne wieści. UT3 jest moim zdaniem świetną grą, aczkolwiek dosyć niedopracowaną w stosunku do poprzednich części. Pewne rzeczy zniechęcały do grania fanów starych UT, jak chociażby mocno konsolowe i skąpe w opcje menu. Brak części trybów z poprzednich odsłon też pewnie trochę na to wpłyną.
Mam nadzieję, że ów dodatek przyciągnie do gry sporą liczbę osób, czyli tego co w tej chwili tej grze najbardziej brakuje. Spotkałem się z wieloma opiniami osób które w UT3 nie grają, ale mimo wszystko uważają tą część za najlepszą.Nie ma po prostu z kim grać.

To czego najbardziej bym chciał to nowych map, nowego interfejsu z dużą ilością opcji i nowych trybów. A skoro dodatek ma być duży to może część z tych rzeczy się tam znajdzie. Na pewno map można być pewnym. Może pojawią się nawet dwie mapki z edycji xboxowej.
Mam tylko nadzieję, że nowe mapy będą bardziej zbalansowane niż niektóre z UT3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie UT3 to taki ulepszony UT2k4 - nie czuję tam zbyt wiele oldskulu (chociaż remiksy utworów wejściowych są świetne). Dalej po necie pogrywam w starego poczciwego UTa.
Te chudziutkie i zwinne modele postaci ze starego silnika Unreal mi najbardziej się podobały. Nie rozumiem koncepcji tych wielkich pancerzy na nowych modelach. Przecież ta gra ma w tytule Unreal, więc po co tu dbałość o ten element realizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam UT3 za najlepsze po UT :) Wreszcie poczułem jakiś klimat tamtej magicznej gry :) I ktoś pisał o assaulcie - zgadzam się z nim w pełni - to mój ulubiony tryb gry był zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować