Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 20:47, pan m. napisał:

Jak sie kończy 1 seria,23 odcinek?Bo nie chce mi się czekać,aż pokażą na polsacie.



Tak, I seria na 23 a II na 22 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:38, Kukowsky napisał:

To jest Polsat... Nic nie poradzimy. ;) Też się cieszę, że mam już obie serie za sobą, bo bym
się zdenerwował i to mocno. Z resztą Polsat przeważnie w swoich reklamach zdradzał zakończenia
poszczególnych odcinków.


Mam takie drobne pytanko: o który moment w tej reklamie chodzi ? Bo jakoś nie mogę skojarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:38, Kukowsky napisał:

To jest Polsat... Nic nie poradzimy. ;) Też się cieszę, że mam już obie serie za sobą, bo bym
się zdenerwował i to mocno. Z resztą Polsat przeważnie w swoich reklamach zdradzał zakończenia
poszczególnych odcinków. Motyw jak Bellick rozwala podłogę w kanciapie - pokazali w reklamie,
jak ciężarówka uderza w pojazd, którym jedzie Lincoln - pokazali. Najlepsze rozwiązanie? Nie
oglądać durnych reklam na Polsacie. :/


I dodatjmy do tego ejszcze licznik pzrez dwa wczorajsze odcinki, wyskakujace co 15min wielkie reklamy konkursu, czeste, dlugie reklamy, przyspieszone napisy koncowe i kiepskie tlumaczenie i mamy obraz emisji serialu na polsacie, ktory nie ceni sobie ani tworcow serialu, ani widzow...

Dnia 04.06.2007 o 20:38, Kukowsky napisał:

To chyba mój pierwszy post w tym temacie tak, więc może tak sobie jeszcze tutaj ponabijam go
trochę. (a co! :P) Uważam, że II sezon był całkiem dobry, jednak I miał po prostu lepszy klimat.
Samo Fox River było bardzo ciekawie pokazane, Ci wszyscy więźniowie, całość sprawiała niepowtarzalne
wrażenie.


Zgadzam sie absolutnie. Pierwsza byla lepsza, bo nie bylo takiego zamieszania, a byl ten niesamowity klimat wiezienia. :) Druga jednak wciaz jest dobra, a przede wszystkim ejj poczatek, kiedy dosc czesto pojawia sie moj ulubieniec - Haywire. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 20:37, Linux M napisał:

> To jest Polsat... Nic nie poradzimy. ;) Też się cieszę, że mam już obie serie za sobą,
bo bym
> się zdenerwował i to mocno. Z resztą Polsat przeważnie w swoich reklamach zdradzał zakończenia

> poszczególnych odcinków.

Mam takie drobne pytanko: o który moment w tej reklamie chodzi ? Bo jakoś nie mogę skojarzyć...


Nie tylko w reklamach, na stronach telegazety pełne streszczenia odcinków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie zrozumiem fenomenu Prison Break :-) Jakoś mnie do tego nie ciągnie, nie mam pojęcia czemu. Moi rodzice to oglądają, ale ostatnio się skarżą, że chyba przestaną, bo się to tak długo ciągnie i już wieje nudą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nie mogłem do tego serialu przekonać do momentu aż sam obejrzałem i wciągnąłem się :). Jestem szczęsliwym nałogowcem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:49, BassteQ napisał:

no :D Ale jaki typ z grubasa - wygadał wszystkich. Dobrze, że nie wchodził pierwszy :D

Jakby nie wygadał wszystkich to by było zdeka bez sensu...musi byc trochę emocji, zresztą na czymś musi bazowac druga seria i trzecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:52, Ronx napisał:

Jakby nie wygadał wszystkich to by było zdeka bez sensu...musi byc trochę emocji, zresztą na
czymś musi bazowac druga seria i trzecia :)


Na czyms by bazowala, bo w koncu wiedzieli kto uciekl. Nie zapominajmy o tym, ze jest to dobrze zorganizowane wiezienie, gdzie istnieje cos takeigo jak spis wiezniow. ;) Po prostu zajeloby im troche dojscie do tego kto uciekl, a wiedzac od samego poczatku mogli szybciej sie zmobilizowac do akcji, wiedzieli czego moga sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:26, sferis napisał:

A ja nigdy nie zrozumiem fenomenu Prison Break :-) Jakoś mnie do tego nie ciągnie, nie mam
pojęcia czemu. Moi rodzice to oglądają, ale ostatnio się skarżą, że chyba przestaną, bo się
to tak długo ciągnie i już wieje nudą xD


Dla prawdziwego fana nie prędko się znudzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:49, BassteQ napisał:

no :D Ale jaki typ z grubasa - wygadał wszystkich. Dobrze, że nie wchodził pierwszy :D

Gorszy typ z tej sierotki.
Sypnął całą brygadę że uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:27, Gracz 23 napisał:

> no :D Ale jaki typ z grubasa - wygadał wszystkich. Dobrze, że nie wchodził pierwszy :D

Gorszy typ z tej sierotki.
Sypnął całą brygadę że uciekają

ta frajer chciał się podlizać.Szkoda,że AVOKADO się nim nie zajął lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:31, Damian14BO napisał:

Mówisz o Tweenerze?? Ciekawe, czy ty byś nie sypnął, jeśli miałoby Cię to uwolnić od
"lansowania" przez Avocado...

Ten jeden dzień udręki bym jeszcze wytrzymał a potem już przecież uciekali i Tweener też.
Nie sypnął bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:31, Damian14BO napisał:

Mówisz o Tweenerze??

Ach ten Polsat i ich tłumaczenia, co nie? ;) Tylko on potrafi przetłumaczyć "Prison Break" na "Skazany na Śmierć", Tweener na Sierotka, a Haywire na Świrus. :P (eh... kto to widział ksywki tłumaczyć)

Dnia 09.06.2007 o 19:31, Damian14BO napisał:

czarek.k

Dokładnie tego nie wiemy. Możemy tylko się domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować