Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 15:59, mati285 napisał:

Mi się wydaje,że Polsat nie zacznie emisji 3 sezonu zanim nie skończy jej Fox,bo po prostu
Amerykanie na to nie pozwolą,chyba,że...Trzeci sezon nie cieszy się w Stanach zbyt dużą oglądalnością,więc
Fox wyprzedaje prawa do serialu,aby na nim zarobić,choć sądzę,że najpierw zobaczymy 24 (podobno)
odcinki w TV Fox,a dopiero później w Polsacie.

Dlaczego mieliby nie pozwolić? Oświeć mnie?

PS: Wystarczy podać kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że TV FOX będzą chcieli najpierw sami wyemitować swój serial,zanim będą go mogli oglądać widzowie w innych krajach,jednak wygląda na to,że popularność PB w Stanach słabnie,więc kto wie może my w Polsce nie będziemy aż tak daleko w tyle w stosunku do Amerykanów dla mnie jak i innych fanów to z pewnością dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:22, mati285 napisał:

Wydaje mi się,że TV FOX będzą chcieli najpierw sami wyemitować swój serial,zanim będą go mogli
oglądać widzowie w innych krajach,jednak wygląda na to,że popularność PB w Stanach słabnie,więc
kto wie może my w Polsce nie będziemy aż tak daleko w tyle w stosunku do Amerykanów dla mnie
jak i innych fanów to z pewnością dobra wiadomość.

Stacja nie ma nic przeciwko. Stacje z wielu krajów zdecydowały się na zakup już po po pierwszych odcinkach i pomijając kraje z własna filią FOX już po pierwszej połowie sezonu emisja była już na chodzie. Ktoś robi jakieś problemy? To jest tylko kwestia kasy (i w sumie obyczajów). Kogoś stać, to kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą miłoby było, gdyby Polsat zdecydowałby się na dogonienie TV Fox i emitował kolejne odcinki Prison Break tydzień po premierze ich w USA (np. 11.02.08r - USA 03x12 a w Polsce już 18.02.07r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:02, no-to-gramy napisał:

ja mam takie pytanie: Jak się nazywa ta piosenka w teledysku o PB 2 serii ?? śpiewają na torach
kolejowych... wie ktoś??


A w którym odcinku leciała ta piosenka? Bo jakoś nie przypominam sobie.

@wybrany4567

Albo na wiosnę albo jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w drugiej serii podobał mi się ostatni odcinek gdy Mikel Scofield trafił znowu do więzienia tylko tym razem w Panamie (pewnie znowu ucieknie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:46, chupacabra15 napisał:

Kurcze dlaczego trzeba czekać tak długo na 9 odcinek 3 serii Żal.pl


Myślę, że pocieszę Cię tym, że pierwotnie TV Fox chciała zrobić przerwę od Stycznia do Maja. Więc jak teraz patrzeć, to przerwa jest całkiem znośna, prawda? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 22:48, Falconer napisał:

> Kurcze dlaczego trzeba czekać tak długo na 9 odcinek 3 serii Żal.pl

Myślę, że pocieszę Cię tym, że pierwotnie TV Fox chciała zrobić przerwę od Stycznia do Maja.
Więc jak teraz patrzeć, to przerwa jest całkiem znośna, prawda? :>

Ale z technicznego punktu widzenia im przerwa krótsza tym gorzej dla jakosci samego serialu. Choć nie należy też przesadzać tak jak np w wypadku BSG, gdzie będzie przerwa ok 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:18, muniok napisał:

Mnie najbardziej w drugiej serii podobał mi się ostatni odcinek gdy Mikel Scofield trafił znowu
do więzienia tylko tym razem w Panamie (pewnie znowu ucieknie).

No ba ucieknie! widelcem się wydostanie a łyżką załatwi strażników!...:-) a tak na serio to na pewno barows mu pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial fajny, czekam na trzecią serię. Pierwszy sezon był genialny, wszystko było fajnie pokazanen, postacie odpowiednio zarysowane, klimat i historia. Drugi sezon, szczerze mówiąć mnie rozczarował. Nie było tego fajnego klimatu co w pierwszym sezonie, wszystko jakieś takie przewidywalne. Mam nadzieję, że trzeci sezon rozgrzeszy ten serial z grzechu kórym okazał się drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 13:57, PAPISHON napisał:

Serial fajny, czekam na trzecią serię. Pierwszy sezon był genialny, wszystko było fajnie pokazanen,
postacie odpowiednio zarysowane, klimat i historia. Drugi sezon, szczerze mówiąć mnie rozczarował.
Nie było tego fajnego klimatu co w pierwszym sezonie, wszystko jakieś takie przewidywalne.
Mam nadzieję, że trzeci sezon rozgrzeszy ten serial z grzechu kórym okazał się drugi sezon.


Przeca FOX wyemitowało już 8 odcinków 3 serii ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2007 o 14:10, seraphe napisał:


Przeca FOX wyemitowało już 8 odcinków 3 serii ;d

No tak, wiem, ale mi chodziło o "rozgrzeszenie" w moich oczach, a że piracić nie chcę poczekam aż POLSAT wyemituje kolejny sezon.

PS. I do tego zabili moją ulubioną postać... Celermana, ale naszczęscie Mahone dalej żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:12, PAPISHON napisał:


>
> Przeca FOX wyemitowało już 8 odcinków 3 serii ;d
No tak, wiem, ale mi chodziło o "rozgrzeszenie" w moich oczach, a że piracić nie chcę poczekam
aż POLSAT wyemituje kolejny sezon.

PS. I do tego zabili moją ulubioną postać... Celermana, ale naszczęscie Mahone dalej żyje :D


Nie Celermana tylko Kellermana i fakt w drugiej połowie 2 sezonu okazał się naprawdę ciekawą postacią, no i bardzo się ciesze ze zabili IMHO najgorsza postać w 3 sezonie,nie napisze kogo bo to i tak każdy wie o kogo chodzi,no i dobrze ze w 3 sezonie rozwieli wątek Mahone''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować