Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 14:27, rafekx 12 napisał:

czy ktoś wie kiedy będzie 3 seria w Polsacie?


a przeczytać jednej strony tematu to nie łaska? Cytując Falconer''a :" Albo na wiosnę albo jesienią. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to,że czeka nas dość smutny koniec tego serialu. Twórcy przegrali z niską oglądalnością w Stanach oraz ze strajkiem scenarzystów i postanowili,że trzeci sezon będzie miał tylko 13 odcinków,a ostatni zostanie wyemitowany 18 lutego. Szkoda,bo liczyłem,że trzeci sezon potrwa przynajmniej te 22 odcinki, wyjaśni wszelkie tajemnice i serial będzie mógł się godnie zakończyć.

R.I.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 11:34, 143872 napisał:

O nie :/ To jest pewne ? Gdzie się tego dowiedziałeś ??

Tak wygląda większość tegorocznych seriali i możesz to sobie do większości tytułów dorobić bez czytania newsów. Terminem, który umożliwiał jeszcze jakąś szerszą produkcje był koniec grudnia, a strajk trwa. 4400 zostało calkowicie anulowane. Tymczasem Kanada żyje i ma sie dobrze, zatem czas na Stargate :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 11:56, 143872 napisał:

No ale może strajk się skończy i się dogadają ? Być może wznowią kręcenie serialu, przecież
odniósł sukces.

Po pierwsze w tym sezonie oglądalność leci na łeb. Po drugie teraz to już musieliby zacząć myśleć o następnym sezonie, a nie o kontynuowaniu obecnego, bo jest już za późno. Ale bez scenariusza i tak nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

######## spoiler ##########

nie sledze losow PB3... tzn. ogladalem na biezaco ale sie urwalo i teraz piszecie, ze ostatni odc. bedzie 18 lutego.
czyli przedostatni to jest ten gdzie Scofield opuszcza Sone? (czy w miedzy czasie byly jeszcze jakies odcinki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jak na razie wyemitowano osiem odcinków,twórcy planują 13 z czego ostatni ma być wyemitowany 18 lutego,zaś odcinek nr.9 zgodnie z planem 14 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 15:51, mati285 napisał:

Nie. Jak na razie wyemitowano osiem odcinków,twórcy planują 13 z czego ostatni ma być wyemitowany
18 lutego,zaś odcinek nr.9 zgodnie z planem 14 stycznia.


dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już sam trailer jest super! Nie mogę się doczekać następnego odcinka... Ale niestety razem z niedzielą jeszcze mamy 9 dni do premiery ;/ A ja nie jestem bardzo cierpliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:40, jakoktochce napisał:

już sam trailer jest super! Nie mogę się doczekać następnego odcinka... Ale niestety razem
z niedzielą jeszcze mamy 9 dni do premiery ;/ A ja nie jestem bardzo cierpliwy :D


Dlatego ja nie obejrzę trailera, tylko od razu cały odcinek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:02, Falconer napisał:

Dlatego ja nie obejrzę trailera, tylko od razu cały odcinek. :)


Hehe :] No można i tak ;) jak by trailera nie było to bym nie obejrzał... ale skoro już jest to czemu nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 16:59, jakoktochce napisał:

Hehe :] No można i tak ;) jak by trailera nie było to bym nie obejrzał... ale skoro już jest
to czemu nie? :D


No bo wiesz... Obejrzę trailer i później cały tydzień będę mieć do tyłu bo będę czekać z niecierpliwością na odcinek. A jak nie obejrzę trailera, to nie będę myśleć o PB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:48, Falconer napisał:

No bo wiesz... Obejrzę trailer i później cały tydzień będę mieć do tyłu bo będę czekać z niecierpliwością
na odcinek. A jak nie obejrzę trailera, to nie będę myśleć o PB. :)


To jest mój ulubiony serial i myślę o nim praawie cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:11, wybrany4567 napisał:

moze wie kiedy trzeci sezon bedzie emitowany na polsacie?


W tym tempei to moze przez 2012 zdazymy chociaz predzej postawimy jeden stadion :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 03x09 i muszę powiedzieć, że odcinek bardzo udany, lecz na końcu sprawy się jak zawsze skomplikowały.. Muszę przyznać, że żal mi tego generała, bo był sympatyczny i chciał pomóc w rozwikłaniu całego spisku. No nic, czekam do 03x10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować