Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plaga zombie w WoW-ie

47 postów w tym temacie

Przecież ta tzw. "technika przeobrażeń" to nic nowego. Wystarczy wymienić choćby przykład z walki z Teronem z BT, gdzie losowo wybrane osoby z raidu zamieniały się w duchy. Podobnie zresztą shapeshifting druida... W ogóle widzę, że zawsze newsy o WoW pisze ta sama osoba, w dodatku w takim samym stylu, popełniając zwykle jakiś błąd merytoryczny odnośnie mechaniki gry i bezmyślnie przepisując marketingowy bełkot. A ten debuff zmieniający w zombie liczy się jako zwykłe "disease" które można dispellować, nie tylko za pośrednictwem Argent Healerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:48, Czedwik napisał:

A ten debuff zmieniający w zombie liczy
się jako zwykłe "disease" które można dispellować, nie tylko za pośrednictwem Argent
Healerów.


Nie można jeżeli zarazi ciebie nim inny gracz :/ Próbowałem Paladynem i nie działa. Za to jak zarazi zwykły zombiak (z NPC) to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj kolejny dzień, że jestem przerażony niektórymi komentarzami, co za czasy! ;)

@Beza101

Dobra, WAR nie jest klonem, ale ty zdecydowanie się denerwujesz broniąc WAR, co Cię tak serduszko boli?:>
Nie ma grindu? Nie...no co ty...A RvR Scenariosy po raz 100 z rzędu to nie grind? Nie? A co?
Itemy nie grają roli? Hm...Nie wydaje mi się. AoC jest grą w której na upartego można biegać nago, ale nie WAR.

Tobie żal dzieci, które rozsiewają plotki, a innym może być żal ludzi którzy wszędzie widzą żal ;D

@Mythal

"Blizzowi już nawet plaga nagich elfek nie pomoże. Wow umiera, i te zombie chyba symbolizują dekadencje i ogólny brak pomysłów w ekipie zamieci."

Dzięki za wyjaśnienie tego Kapitanie Oczywistość. WoW umiera? Ech..Kolejny naiwny herezje rozgłasza.
Żeby nie było - aktualnie nie gram w WoW <:

@Wykosiciel

"Świat oszalał na punkcie Wow''a i WoW''opodobnych, a ja stoję z boku i mu się dziwię."

Mylisz się. To świat stoi z boku i patrzy na Ciebie ze zdziwieniem ;]

@Mr.M

"A no właśnie. Najpierw od WoW''a odrzucała mnie tylko mechanika gry (czyt. exp, exp, exp...), abonament i to, że ważną rolę grały itemy... No i podział na serwery. Balans był jeszcze w zasadzie dobry"

Z ciekawości...Lubisz grać w MMO?
Mówisz, że balans był dobry...tzn. tak jak mówisz nie grałeś zbyt dużo. Od początku, od premiery zawsze ktoś narzekał, że jakieś klasy są imba, że coś jest nie tak. Na razie ciężko mówić w jakiejkolwiek grze o perfekcyjnym balansie klas w pvp...I trudno tak to już jest.
Podział na serwery? I co w tym złego? Trudno, taka specyfika MMO.
Exp? Exp? Exp? To też cecha MMO tylko w różnych grach wykonanie tego elementu jest w różnych formach podawane i w WoWie jest akurat całkiem ciekawe ;)

@VrOObel69

Ile masz 70? Jakoś głupio słuchać jak ludzie piszą, że grają 3 lat, ale gra jest w sumie do bani...Ciężko dzisiaj o obiektywizm.

"5 na szczęście jest alternatywa .....WAR :D"

Ciekawe czy alternatywa utrzyma Cię przez chociaż pół roku...\

"4. plaga zombii jak dla mnie = plaga zwyroli no lifów grających w nudnego, cukierkowatego i bądź co bądź JUŻ brzydkiego WoWa (się teraz larum podniesie że gra stara i takie tam i że blizzard wprowadził ulepszenia graficzne.... litości ..... gra wymaga nowego silnika jak na obecne czasy)"

I ty śmiesz przytaczać WARa? -_-
WAR graficznie delikatnie mowiąc jest żenująco słaby. A jego wydajność na różnych konfiguracjach może doprowadzić człowieka do zerwania przepukliny ze śmiechu ;)

Przy AoC myślałem, że wymagania i wydajność są żenujące. Ale zmieniłem zdanie przy WARze ;] AoC jest przynajmniej uroczy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:14, neonek90 napisał:

Tyczy się na temat podobieństwa Wara do WoW''a. WoW natomiast nie jest, z niczym podobny?
To jest całkowity oryginał pod względem pomysłu?


NIKT nie napisal ze WoW to jakies cudowne objawienie i zupelna nowosc na rynku. News jest o WoW wiec porywnujemy inne gry wlasnie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Zawcia

nie no z wiekiem to pojechałeś, aż tak źle nie jest, co do tego że grałem 3 lata to oczywiście nie była męczarnia ostatni rok może to była total nuda i grałem jedynie bo bardzo ciekawych ludzi poznałem i jakoś tak trudnmo było zerwać z grą własnie dzięki świetnemu towarzystwu. Cała moja wypowiedź nie miała na celu wywołania jakiejś wojny WoW vs. WAR (która nomen omen i tak trwa) po prostu to było tylko i wyłącznie moje osobiste zdanie na ten temat o gustach wszak się nie dyskutuje, z nikim nie mam zamiaru się kłucić. Co do WARa i Twoich wątpliwości czy mnie utrzyma chociaż pół roku odpowiedź brzmi: tak - w warhammera RPG (papierowego) grałem już 11 lat temu i czekałem z wielką niecierpliwością na ten system i klimat w MMO. Jest TYLKO jedna gra MMO która może mnie odciągnąć od WARa WAR40K ale to odległa przyszłość. Pozdrawiam wszystkich maniaków WoWa i WARa - ja już dokonałem wyboru, nie toczcie wojen między sobą - wszak to ma być rozrywka i niech każdy gra w to co lubi a opinie na temat danego systemu z mojej strony prosze traktować bardzo subiektywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 10:18, VrOObel69 napisał:

do Zawcia

nie no z wiekiem to pojechałeś, aż tak źle nie jest, co do tego że grałem 3 lata to oczywiście
nie była męczarnia ostatni rok może to była total nuda i grałem jedynie bo bardzo ciekawych
ludzi poznałem i jakoś tak trudnmo było zerwać z grą własnie dzięki świetnemu towarzystwu.
Cała moja wypowiedź nie miała na celu wywołania jakiejś wojny WoW vs. WAR (która nomen
omen i tak trwa) po prostu to było tylko i wyłącznie moje osobiste zdanie na ten temat
o gustach wszak się nie dyskutuje, z nikim nie mam zamiaru się kłucić. Co do WARa i Twoich
wątpliwości czy mnie utrzyma chociaż pół roku odpowiedź brzmi: tak - w warhammera RPG
(papierowego) grałem już 11 lat temu i czekałem z wielką niecierpliwością na ten system
i klimat w MMO. Jest TYLKO jedna gra MMO która może mnie odciągnąć od WARa WAR40K ale
to odległa przyszłość. Pozdrawiam wszystkich maniaków WoWa i WARa - ja już dokonałem
wyboru, nie toczcie wojen między sobą - wszak to ma być rozrywka i niech każdy gra w
to co lubi a opinie na temat danego systemu z mojej strony prosze traktować bardzo subiektywnie
:)



*ukłon pełen respektu*


Okej, widzę Twój punkt widzenia :) Po prostu zastanawiałem się, bo wiesz nowe MMO zawsze wciąga, ale nie zawsze potrafi to zrobić na tak długo. A sam fakt, że zostałeś cały rok tylko dla samych ludzi świadczy, że jednak WoW ma w sobie coś ;)
Życzę Ci żebyś w WARze spędził równie przyjemnie czas. Wiadomo, musi być konkurencja, żeby MMO stawały się lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:05, Mr.M napisał:

Wiem... Ale chyba nie chodziło o to, aby nagle ten, kto gra na retri wymiatał (wybacz,
ale pala vs 3 innych graczy = pala wymiata wcale mnie nie bawi :) ) , prawda? Ja myślałem,że
chodzi o..ee.. balans, a nie zniszczenie go :)

Na 3 z podobnym sprzętem to trochę przesadzasz. I zależy na jakich. Ale, fakt jest trochę przeładowanym.
Hm, ale balans który polega na tym, że 1 vs 1 każda klas ma takie same szanse jest niemożliwy. Jedna klasa jest mocniejsza na inną, ale słabsza w stosunku do jeszcze innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować