Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Ascont

Widzę po raz pierwszy tego forumowicza zatem opiszę raczej krótko. Jest Przodownikiem czyli taki średnio udzielający się gramowicz. W avatarze nosi chyba muchę, a bynajmniej mi on tak przypomina. Jego podpis świadczy, że technologia bardzo pomaga ludziom, ale zawsze nie dorówna człowiekowi sercem. Podaje również numer komunikacji z nim. To na tyle, ale może dlatego, że zmęczony jestem troszeczkę. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że będę miał kiedyś drugą szansę na opis by się poprawić.

PS Zwykle piszę na prawdę dużo więcej i konkretniej.

Pozdrawiam,
stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone
spotkałem go kilkakrotnie, ale nie utrzymuje z nim kontaktów, więc go dokładnie nie opisze. posiada ststus brygadzisty więc udziela sie na forum, i to dużo, sądząc po jego wyboistej przeszłości. Bardzo nie lubi trolii i przyłączył sie do akcji nie karm trolla. na forum jest już prawie 200 dni, jak widze nie jest lubiane przez modków ponieważ na swoim przeżył już wiele degradów.Jego GS jest często odwiedzany i również często "komentowany" napisał jeż bardzo dużo postów, prawdopodobnie dzierżyłby już status przewodniczącego ale wolał obrać droge bardziej przyjemną, choć niekoniecznie poprawną, często wypowiada sie w temacie związanym z GSami, zamieścił również wiele tapet i obrazków, jego GS jest o tematyce afrykańskiej więc istnieje możliwość że wywodzi sie z jednego z plemion zamieszkujących ten piękny kontynent.
pozdrawiam
bezi15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bezimienny15

Znam go. nawet chyba raz czy dwa z nim przez GG rozmawiałem. Na avku widać znak Wiedźmina ? nie znam się na tym. Jest brygadzistą, czyli pewnie na forum troszkę siedzi i postów tez na bank trochę napisał (czyt. dużo). po nicku można wywnioskować że lubi Gothica i ma 15 lat (?). w podpisie podaje numer GG i coś tam jeszcze (przeczytajcie a się dowiecie) :P GS całkiem, całkiem ale troszkę za bardzo odpicowany. Lubi wiedźmina. Ma całkiem spora liczbę znajomych. Dostał 2 degrady. Lubi zabawy, quizy i tego typu tematy. i to na tyle. Jest spoko gościem :P

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

Spotkałem go nie raz na tym temacie i ogólnie na forum.Ma 12 lat i nazywa się Patryk.Trochę wżioł od pana M filmików co znaczy że go lubi tak myślę.81 znajomych to chyba dobrze.Jest 3 w top liście to oznacza że jest lubiany i popularny.Ma telefon Sony Ericsson K750i czyli dobry telefon.Ma mini wieżę i MP3.Gra w fajne gierki.Jest 116 dni czyli trochę tu siedzi.Napisał około 2000 postów.Ogląda super filmy.Czyta Sienkiewicza.Słucha fajną muzę.Cieszy się z Wakacji jak każdy.To tyle by było na temat tego gramowicza.

Pozdro dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK
Ja również go znam, bardzo sympatyczny gramowicz, po avku i nicku można śmiele twierdzić że jest fanem gry Prince of Persia, GS bardzo przejżysty i co za tym idzie ładny, ma wielu znajomych, razem z kumplami z forum robią filmiki z gier i zamieszczają je na sajtach, jest dopiero przodownikiem ponieważ poniósł straszną cene za swoje... w sumie nie pamiętam za co. Napisał dużo (bardzo bardzo dużo postów) jak na tak krótki czas spędzony na forum, ma 12 lat (??) a mimo to pomaga innym i udziela sie na forum (i to bardzo owocnie), jego GS jest często , bardzo często odwiedzany i bardzo popularny (4 czy 3 miejsce w top 50 mi sie zdaje ) Dzień w dzień jego nick widnieje w oknie ststystyk w pierwszej 10 (Najaktywniejsi dziś użytkownicy:), lubi wypowiadać sie w zabawach i quizach. i to by było na tyle,

pozdr
bezi15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macior54

Jest przodownikiem. Kuzyn stiffy''ona. Na forum średni okres czasu i średnia liczba postów. GS porządny aczkolwiek bez fajerwerków. Na avku widać Asteriksa (czyżbyś byl fanem tego otóż bohatera?). W podpisie zaproszenie na GS i mądre słowa. Z nicku można wywnioskować że lubi świnki :) 0 degadów. Znajomych tak sobie. Ale ma fajne belki i GS to po namyśle też jest spoko. Hmm co jeszcze. Gra w fajne gierki i już. Spoko forumowicz.

bezimienny15

Mój znajomy. Lubi oczywiście Gothica i stąd ma chyba nicka (ale rym :). Jest brygadzistą czyli standardowo ma "troszkę" postów jak i dni na karku :) W podpisie podaje GG i coś tam jeszcze. Na acku widać twarz wilka czy coś. GS taki wiedźminowski i całkiem spoko (fajne arty). Lubi na bank gry RPG i ma całkiem sporo znajomków. Gra w fajne gry. Czyli jak prawie każdy spoko forumowicz.

PS. to mój 2000 post :)

Pzdr. dla obu <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

Tego forumowicza spotykam na forum codziennie, gdyż pisze prawie we wszystkich tematach. Sam założył całą masę (w tym wiele moim zdaniem niepotrzebnych). PRINCE''a nie lubie z racji jego ilości postów, których pisze codziennie. Moim zdaniem to jest czysty spam. Avatar przedstawia nickowego księcia z gry Prince of Persia. Na gram jest tylko troche dłużej niż ja a już dorobił się 2000 postów i kilku degradów (moim zdaniem zasłużonych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

Cóż o sobie nic nie pisze, znać go nie znam więc będzie krótko. nick nic mi nie mówi, avek to nie kto inny jak stary poczciwy Gandlaf akurat na avku Szary... W tle sajta również widnieje ta postać a na belkach możemy zauwazyć jedyny pierścień by "(...)wszystkich zgładzić, w ciemnościach spętać(...)" ;] Chyba błedu nie popełniłem... Cóż, na forum dłżuej ode mnie choć postów mało a i sajt popularnością się nie cieszy. Znajomych ma niewielu co pewnie wynika z małej popularnosci tej osoby, po prostu jak sie żadko udziela mało kto Cię zna.. Warto odnotować że założył nową grę forumową...

pozdrawiam
obi0wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii

Z tym gramowiczem spotkałem się na forum kilka razy. Nie jestem pewny, ale chyba raz go opisywałem ;) Przejdźmy do rzeczy user ma status Brygadzisty (tak jak ja ;)) Avatar przedstawia gościa z Gwiezdnych Wojen (poznałem to po tym mieczu ;)) Ma podpis zawierający mądre słowa. Nie rozumiem tylko tego środkowego (może chodzi oto że świat zaleje woda ;)) Wejdźmy na jego gramsajta... Stronka długo się wczytuje, ale jest bardzo ciekawa. Na pierwszy rzut oka widać, że obi jest fanem Władcy pierścieni. Ma dużo postów, ale mało dni ;) Gra w ciekawe gierki i słucha spoko muzę ;)
To chyba na wszystko. Pozdrawiam i życzę szybkiego awansowania na Delegata ;)

karollo1a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karollo1a

Usera nie znam, ale możliwe że jest dłużej ode mnie na forum, o czym świadczy wyższa ranga. Avek jego przedstawia... tego właściwie nie wiem. Jedyną rzeczą pewną jest to, że znajduje się na nim jego xywka. Szata jego gramsajta jest jaskrawa, "ciepła". Nastraja optymistycznie do życia. Karollo wydaje się być pogodnym, dobrym, prostym człowiekiem. Na GSie można zauważyć że z wypiekami na twarzy oczkuje na GTA 4.

Nie ma zbyt dobrego gustu jeśli chodzi o książki i filmy. Szczególnie te pierwsze. Wygląda na to że czyta tylko to co mu się karze - lektury, a oprócz tego tylko Harrego Pottera(bo jest na topie ) Jedynym "światełkiem w tunelu" jest to że lubi Robinsona Cruzoe(w sumie też lektura, ale jedna z niewielu sensownych), więc możliwe że kiedyś gust mu się lepiej nakieruje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sad Statue
Cóż, usera nie znam w ogóle, ba, pierwszy raz na forum go widzę... Ale dobre wrażnie sprawia. Gramsajt ciekawy, wpisy są bardziej rozudowane, nie 2-zdaniowe jakich coraz więcej -_- Ma 16 lat, hym, być może przyszły grafiale sajt nie zachwyca, być moze tak być miało, czytelnie przedewszystkim. Kurna, myślę że inteligentny człowiek ale niestety nie podaje nr gg :| Nic dziwnego ze Go na forum nie widziałem skoro miał przerwe... Cóż ale wrócił i to cieszy. Jak już pisałem znać go nie znam wię opis zbyt rozbudowany nie jest.

pozdrawiam
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sad Statue

Użytkownik ten jest Przodownikiem. Jako awatar ustawioną ma jakąś elfkę z oszczepem (:P). Na gram.pl jest już od dość dawna, ale po raz pierwszy zobaczyłem go w wynikach konkursu z Wydawnictwem MAG (gratuluję wygranej książki, mam nadzieję, że będzie Ci się przyjemnie czytało).
Ma bardzo ładnego gramsajta. Napisał jedynie dziewięćdziesiąt trzy posty, nie podaje żadnych namiarów na siebie. Jego GG jest "tylko dla znajomych". :>
Ma 16 lat, w tym roku idzie do nowej szkoły, czyli jak przypuszczam - do liceum. Urodziny ma dwudziestego siódmego marca, nie posiada żadnego motta (dziwne).
Życzę awansów i owocnej kariery na forum! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Nie znam człowieka :) Ale wim, że ma 14 lat i juz od roku siedzi na gram.pl. Jak na faceta, to ogląda dość babskie seriale, takie jak "M jak miłość" czy "Na Wspólnej", ale za pare lat może mu to przejdzie ;-P Krzysiek nie lubi, jak ktoś mu wmawia, że granie na komputerze to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lunat

Nigdy nie widziałem o na forum, ale byćmoże polubie. Jest Prodownikiem tak jak ja. Lubi piłke nożną i sport (chociaż ja niezbyt). Ma o dwa lata więcej niż ja, ale kierunek studiów jest taki sam. Nie ma żadnych znajomych chociaż na gram jest aż 168 dni. Dużo pisze na blogu o "dręczących go sprawach" i o sobie. Jego awatar pezdstawia kaples od butelki "Heneken''a". Chciałby pracować jako twórca oprogramowania. Pozdrawiam życzę awansu.

Obi-wan Kenobii

Użytkownik znany i lubiany. Szybko awansował na Brygadzistę, bardzo dużo udziela się na forum. GS ma bardzo fajny za co trzeba go pochwalić. Pisze troche na blogu i dużo gra. Dużo fanych tytułów : Gothic 2, Fallout 2, DR. Avek... To co na nicku, czyli Obi-Wan Kenobii we własnej osobie. 93 dni jest na forum i napisał jak do te pory 3272 posty. To bardzo, bardzo dużo. Pozdrawiam i życzę awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont - na avka wziął sobie, o ile dobrze widzę - Gandalfa szarego. O samy userze wiem mało, bo żem go nigdy nie widział. Może skupmy się na GSie i podpisie. Podpis brzmi "Jedna maszyna może zastąpić prace 100 zwykłych ludzi, żadna maszyna nie zastąpi pracy jednego niezwykłego człowieka." - bardzo podoba mi się podoba treść tego podpisu. Daje do myślenia.

GS natomiast jest skromny, bo są tylko 4 wpisy. Ale Ascont jest fanem D&D, prawdopodobnie grywa też w papierowce, za to +. Jest fanem Warcrafta, podobnie jak ja. Lubie też Tolkiena, - kolejny +. Natomiast mam mały zgrzyt związany z tym że jedną z jego ulubionych gier jest Gothic 3. Gothic 3 jest grą okrojoną względem jej poprzedniczek, dialogi nie miłosiernie spłycono, podobnie i fabułę. Więc wpisywanie jej do "ulubionych
gier" jest tak dziwne, jak by ktoś powiedzieć że najlepszą częścią Tomb Raidera jest Angel of Darkness(wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, ale wygląda na to że omawiany użytkownik nie ma za dobrych punktów odniesienia)

Aha, lubi Pracheta, + ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sad Statue

Nie znam go więc będzię krótko.Pisze długie długie wpisy że masakra .Ma 19 znajomych czyli nie jest zbieraczem.Jego wynik wynosi 16 lat.Interesuje się grafiką komputerową grami rodzaju cRPG i strategią.Słucha rocku i metalu(ja tam nie nawidzę metalu rock to jeszcze wchodzi).Gra w fajne gierki.Ma durzo wiadomości lub kopiuje, ale chyba sam piszę.Nie jest to popularny gramowicz.Jest przodownikiem wie co i jak jeśli doszedł do tego stopnia.Ma jakiegoś gostka z mieczem.

życzę jak najszybszego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macior54
Ehh mam nikłą przyjemność opisywania tego forumowicza:P, ale cóż... jest wielkim fanem bekonu i żeberek, które kupuje w rzeźni numer 54. Przychodzi tam ubrany w przyduży strój asterixa(800 na 800 pikseli!) w towarzystwie swego kuzyna(już wiadomo od kogo nauczył się spamować!). Noszą razem wielkie transparenty, w których zapraszająca swoje gramsjaty...
Niestety, opisywany przeze mnie user w wolnych chwilach korzysta z zbyt taniego internetu i wchodzi na tak porządne strony jak np. gram.pl:/ Stara się tam pisać(trudne słowo) posty(jeszcze trudniejsze słowo).(kropka) Najczęściej kilku wyrazowe.(kropka) W których i tak są błędy.(kropka) Ja mam tą nieprzyjemności, że często muszę je widywać... czasami i na sowim gs(w formie pseudo komentarza)!? Dobrnąłem do gramsajtów wiec przydało by się co nieco napisać:>... nie potrafię opisać szczęścia, które mnie ogarnęło po przeczytaniu nagłówka:)! Ahh szybko napisałem komentarz "...i nie wracaj!" aby, ahh aby tak się stało.
Uff nie zamierzam sobie już psuć humory tym dziesięciolatkiem*... koniec.(kropka)
*podobno;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten


Dawno nikogo nie opisywałem... Dziś opisuję usera o nicku Forgotten. Ten nick kojarzy mi się z jakąś czekoladą..z kawałkami orzechów laskowych... Tak... Ok, dalej. W awatarze widać symbol płci damskiej i męskiej, co oznacza, że jest tolerancyjny i stawia wszystkich na równi i nie lubi jak ktoś się wywyższa. Lecz to są tylko przypuszczenia.
User jest tak samo jak ja Przodownikiem i na forum jest... nie wiadomo od kiedy. Hm... gdy patrzę do jego statystyk, widzę, że jest Obywatelem i napisał jedynie jeden post... Hm.. chyba jakiś błąd.
Idziemy na GS. Widzimy ostrzeżenie o tym, że na GS`ie mogą znajdować się treści nie cenzuralne. Mimo to wchodzę.
Widzimy, że nie przebiera on w słowach i często używa wulgarnego słownictwa. Poza tym mimo iż jest Polakiem gardzi swym krajem. Po przeczytaniu rubryki "O mnie" widać, że jest to człowiek milczący, któy posiada swoje zdanie.
Na przyszłość bądź spokojniejszy i szanuj swój kraj. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk -----> Dla tego pana liczy się tylko czysty zysk. Nawet jak prowadzi brudne interesy to wychodzi zawsze czysta kasa, nie wymagająca prania w pralce Frania. Jest po prostu mistrzem w swym fachu i nie boi się ukrywać tego pod innym nick''iem. Nie boi się też złodziei bo ma kasy w bród. Nawet avatar - kupił go na aukcji - zawiera motyw z tym co lubi - z kasą. Widać, że gustuje w monetach, czyżby numizmatyk? Na bank ma pełno monet których wartość niejednokrotnie przewyższa wartość mieszkania o pow. ok 150m^2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować