Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Union Pacific

User którego za dobrze nie znam, nie miej jednak jest już Brygadzistą. Wiem, iż widziałem go w penych tematach ale gdzie to nie powiem bo nie pamiętam, widocznie niczym nadzwyczajnym się nie wykazał ;P Jego nick... Cóż jedyne co mogę rozszyfrować to Pacyfic - jest taki ocean xD Natomiast avatar... cóż nie wiem za bardzo co ma przedstawiać. W podpisie sądzi,że wszystko się zmienia, i ma rację, nie ma na świecie rzeczy które pozostają w 100% takie same. Tak samo jest tam wzmianka o jego św pamięci kameleonie, wiem co to znaczy. Pare miesięcy umarł mój chomik tez było mi przykro, był taki słodki... Ma fajnego GS''a w którym to mozemy znaleść filmiki z ''''rzetelnym kandydatem na prezydenta'''' xD Innymi słowy ''''Żeby nie było nic '''' :P Cóż to wszystko co mogę o nim na razie powiedzieć, ogólnie wydaje mi się miłym userem (choć pozory mogą mylić ;] ) a nie wiem jak jest w jego przypadku ;) Życzę mu awansu na Delegata oraz pozdrawiam go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk

Tym razem krótko ale do rzeczy ;). Czysty jest moim kolegą, jednym z tych których bardzo lubie a znajomymi nie są... Można z nim pogadać prawie o wszyskim ale nie zapedzajcie się bo może was do jakiejś gazety wysłać do rubryki "Dziwne i Przedziwne" Lubi uprawiać psełdomoderatorkę oraz zwalczać trollostwo... Co dziwne czasem sam się nieźle zbłaźni. Ponoć reklamy na forum są zakazane a pod Twym opisem widzę adres gramsajta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii

Doskonale znany mi user, człowiek który jest jednym z moich ulubionych forumowiczów ;) Ale spokojnie... Jego nick... Obi, cóż kojarzy mi się tylko z super marketem Obi xD Reszta nika to wan- lubi jeździć wanami ;) A Kenobii-? Nie mam pojęcia ;P W opisie ma kilka cytatów,zresztą dosyć mądrych ;] No dobra,żeby mu nie było przykro, są mądre :P W miejscu gdzie powinien znaleść się avek jest jakiś tejemniczy gość... obiego można spotkać w ''''Obywatelu'''' , Nocnych Markach i innych tematach tego typu, wykazał się wielką odwagą, bez względu na wszystko stanął w mojej obronie w pewnym temacie ;) Pewnie bym sobie sam też poradził ale jak to ktoś powiedział, a raczej napisał w toalecie ''''W kupie siła'''' xD I tym oraz ,tym jaki jest mogę nazwać go wzorowym userem :) ostatnio (czyt. wczoraj) bardzo się wystraszył bo wejściu w pewnien link... Mieliśmy zginąć ale jakoś żyjemy więc wszystko jest ''''wporzo'''' :P Powiem, że tez po wejściu w owy link jakoś dziwnie się poczułem ale to nie o tym temat ;) Obi ma bardzo ładnie wykonanego GS''a jest bardzo dużo piszącym userem, dziennie wali masę postów, ale stara się nie wierzyć w ideę Buda (''''Spam is power '''' ) . Innymi słowy bardzo dobry, miły i sympatyczny user ;-) Życzę mu jak najszybszego awansu na Delegata oraz pozdrawiam go serdecznie ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

User znany mi szczególnie z kręgu tajemniczości. Pośród forumowiczów słysząłem już o nim różne zdania. Często się kłóci. Avatar od wieków ten sam, a la Che Leppera :D W Podpisie twierdzi, że Gothic to najlepsza gra na świecie (a nieprawda, bo Operation Flashpoint jest najlepsza!) Ponadto dużo zdań składnych pozbawionych głębszego sensu :D Osoba jak Lepper skłonna do kłótni :D GS... taki sobie, za dużo różdnych teł (odm. tło). A fe, lubi Fife. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaskawie powiedz z kim to ja się tak kłucę? Tylko rozmowę z jedym userem można zaliczyć do kłutni, reszta to tylko wymiana zdań ;-)
Po opisu Union Pacific

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Zdaje się, że widywaliśmy się tylko w tym temacie, ale przynajmniej mogę powiedzieć, że go kojarzę. Avatar to znany motyw z Lostów, czyli logo projektu Dharma. Obecnie przeżywa śmierć swojego kameleona. Najwyraźniej interesuje się motoryzacją, o czym świadczą jego liczne wypowiedzi w tematach z nimi związanych. Grywa też w samochodówki, tło gramsajta wyraża zachwyt dla Gran Turismo. Mam nadzieję, że więcej przewinień nie popełni, bo zdaje się być poczciwym użytkownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Ktoż to mi się trafił... gaax? Hm, żadko widuję ale po randzę mniemam że na forum już nie jedo piwo pił ;]. Nick nie mi nie mówi ale za to avek przedstawia nie kogo innego tylko ojca Barta Simpsona (jak sie nazywał? Nie mam pojęcia...) Posiada niespowicie rozbudowanego gramsajta, aż jeden wpis na nim znajdziemy (do lektury!). Wpis o przyjmowani znajomych... W zasadzie nic ciekawego jeśli nie chcesz aby był Twym znajomym. W jakie gry gra? W stare ale jak najbardziej jare ;))

Pozdrawiam
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:28, UchihaItachi napisał:

Mnie opiszcie ok ?

Widze że nie tutejszy jesteś ;] Więc postaram się wyjaśnić, aby ktos mógł Cię opisac Ty musisz poprzednią osobę opisać. Czyli jak mnie opiszesz w przynajmniej 3 linijkach o następna osoba opisuje Ciebie, rozumiesz? :) (czytaj przypięte posty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii

User, którego dobrze znam. Jest on na forum jakiś czas, więc nie jest nowicjuszem. Zaliczył dwa degrady, gdyby nie one byłby dziś delegatem. Ale cóż, brygadzista to też szanowana ranga. Mimo iż zaliczył dwa degrady to lubi być "czepialski" za choćby małe nagięcie regulaminu i jak sam przyznał kiedyś na GG jest gejem (cco prawdopodobnie było żartem, lecz nie wiadomo :P). Często to jest właśnie tematem naszych dyskusji na GG. Tak jak już mówiłem szanuje regulamin i jest surowy w swoich ocenach. Pisze dużo postów, więc pewnie część z nich jest CzystymSpamem. :-)
Awatar Obiego przedstawia prawdopodobnie Chrystusa, przynajmniej takie mam skojarzenie.
Po wizycie na GramSajcie Obiego -wan Kenobiego widać, że jest on zadbany. Dobrze wyglądają nie tylko nie standardowe belki, lecz i tapeta. Tapeta, po której dowiedzieć się możemy iż jest wielkim fanem Władcy Pierścieni.
Ma sporo znajomych, lecz nie zamierza mieć na tej liście osób, które na to nie zasługują.

To tyle, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:32, Obi-wan Kenobii napisał:

> Mnie opiszcie ok ?
Widze że nie tutejszy jesteś ;] Więc postaram się wyjaśnić, aby ktos mógł Cię opisac Ty musisz
poprzednią osobę opisać. Czyli jak mnie opiszesz w przynajmniej 3 linijkach o następna osoba
opisuje Ciebie, rozumiesz? :) (czytaj przypięte posty)


Obi-wan Kenobii[/b

Forumowicz, z którym często spotykam się na moich ulubionych tematach Jest fanem Władcy Pierścieni i książki i trylogi filmów. Jego gramsajt jest ciekawy i często do niego zaglądam. Ma dużą grupę przyjaciół. Niektóre książki i gry, w które gramy lub bardzo lubimy pokrywają się ze sobą. Takiego przyjaciela na pewno waro mieć.

Z pozdrowieniami
pelo 94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk

Pierwszy raz spotykam go na tym forum choć jeszt juzprzodownikiem ma kryminalna przeszłość (degrad). Nie ma zbyt dużo postów. Sam założył 10 tematów, zastanawiając się np. czy lepsze jest KFC cz McDonald. Sam chyba ma PSP skoro masporo postów w temacie o tej konsoli. Lubi kwasy i GTA: SA, jaki i sporo zabaw forumowych. Na GS''ie nie zdradaz zbyt dużo o sobie bo praktycznie nie ma tam wpisów. To wszystkie informacje jakie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pelo 94

Jak to mówią fanem jest każdy a ten gramowicz jest fanem Harreg''o Pottera.Przodownik no to jest poziom który świadczy że jesteś dosyć doświadczonym gramowiczem.Dziwie się dlaczego ma 92 wejść a 223 dni jest w końcu nikt nie ma zaraz 1000 wejść na dzień dobry.Znajomych dosyć 491 nie potrzeba więcej.Z wyglądem się nie postarał.

Warrior Within

Delegant wysoki stopień.Wygląd gs fajny że tak powiem.Tapety i avek z któreś gry nie przypominam se z której.Dość znany gramowicz to nie jest, ale myślę że nie jest Trollem.53 znajomych(po co więcej).Lubi grać w dosyć fajne gierki.Pisze że jest długo na forum wystarczy spojrzeć na statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macior54

Przodownik czyli niedługo Brygadzista. Kiedyś na GS-ie pisał że lubi kanał 410 cyfry czyli kanał erotyczny. Ma na imię Macieji jest z tych młodszych forumowiczów bo ma niepamiętam ile lat ;) a gram.pl jest juz 58 dni . NIe czytał wiedźmina to źle ;) Ale lubi Harreo Pottera
Jego komórka to Nokia 2610. Ma nawet dużo znajmoych ;) Ma lodówke, zmywarke i tak dalej ;) Mieszka w Trzciance i ma konto na fotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmer Widomo
Mhmm.. a wiec kolejny gramowicz którego pierwszy raz widze (witaj). Jak na dobry początek (no bo w sumie 39 dni to początek chociaż sam nie wiem) wygląd sajta zgrabny, logo wiedźmina fajnie sie komponuje a pozatym nic czyli skromnie ale elegancko. Dużo postów już przez niego napisanych zostało bo liczba jest ładna jak na czas spędzony na gram.pl. Nick jak to nick nic dodać nic ująć. Avatar porządny, może sie podobać. Słucha różnej muzyki od Disturbed, Red Hotów i Evanescence (czyli zespoły które bardzo lubie) po Nelly Furtado za którą nie przepadam(mimo że jest bardzo ładna). Czyta Sapkowskiego i Tolkiena czyli ma bardzo dobry gust bo Dzieci Hurina są świetne. Jak na wiek (12 lat) na pierwszy rzut oka robi pozytywne wrażenie chociaż miał już degrady i kto wie jaki z niego gramowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen
Ten użytkownik pisze "smrud", miast smród. Tego chyba nie trzeba komentować... :|
Napisał już dużo wpisów na blogu, lecz niektóre są po prostu bzdurne i pełne błędów ortograficznych. ;D
Forumowicz ten ma siedemnaście lat, urodziny miał 2 lipca - cóż, spóźnione życzenia, ale... Wszystkiego najlepszego! :(
Muszę przyznać, że nie przepadam za tym forumowiczem. W wieku siedemnastu lat nie znać ortografii? Co on roi przed komputerem! :[
Aktualnie pracuje, i za swoją pracę dostanie za tydzień tysiąc pięćset złotych.
Życzę Delegata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Jest to Delegat ze sporym doświadczeniem i bardzo, bardzo, bardzo wieloma znajomymi, a ma ich już aż 442 XD Niedawno obchodził rocznicę 300 dnia na forum, a nie lepiej było poczekać do pełnego roku? Trochę danych o nim. Więc ma na imię Krzysztof i jest 14 latkiem. Jego hobbym są gry i wszystko co z nimi związane by nie pisać zbyt dużo. Lubi również czasem przeczytać dobrą książkę i obejrzeć nudny serial ;) Teraz co go denerwuje, a więc denerwują go wirtualnePLNy od CD-Projektu, ponieważ nie wie jak je wydać i oczywiście to co denerwuje dużą część naszego społeczeństwa to ludzie, którzy sądzą, że granie to strata czasu. Jego motto to "Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj" czyli nie trać czasu, poniewaz potem może Ci go zbraknąć w wolnym tłumaczeniu. Posiada całkiem dobrej klasy sprzęt PC oraz stare dobre PS2 i telefon komórkowy, bez którego dzisiejszy świat rady sobie nie daje. Jadąc dalej o jego gramsajcie to tłumaczy ludziom czym jest radość i to w całkiem sympatyczny sposób. Jeśli chodzi o typy z ulubionych to raczej nic nadzwyczajne i tak przeciętnie. Sam gramsajt jest przejrzysty i niezły. Przypomnę jeszcze, że sam kiedyś był również moim znajomym, ale coś stwierdził, że chyba za dużo rozmawialiśmy, ponieważ jeżeli przeliczając średnią to w trakcie jego rozmów mijało czasem nawet mi 2 godziny. To tak na tyle o nim samym i gramsajcie. Zatem czas spojrzeć w archiwa. Zaczynamy. Widać od razu, że uwielbia zabawy forumowe, ponieważ w nich pisze większość swoich postów. Uwielbia przesiadywać kupę czasu nad wpatrywanie się w główną stronę gram.pl obserwując nowe newsy, ponieważ prawie 100 z nich zaczął pierwszy. Podsuwowując to koleżeński i miły gramowicz, któremu życzę Przewodniczącego. Powodzenia!

Pozdrawiam,
stiffyone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Ma bardzo ładnego GS''a (chyba długo nad nim pracowałeś). Na avku widać jakiegoś anioła (?) i napis Stiffy (chyba lubi jak tak się go nazywa). Podpis ma długi , a nawet bardzo długi. Nick mówi że jest szczęśliwy i numer 1 (kiedyś coś takiego mówiłeś w jednym temacie). Ma sporo degradów na swoim koncie. Jest teraz na wakacjach (pozdro !!).
Ma kuzyna maciora54. Jest moim znajomym. I jest chrześcijanem. Ma dobrego kompa (ponoć) i mózg :) Pisze długie i sensowne posty. Jest mądry. Wpisy na GS''ie ma bardzo fajne :P

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować