Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Rolek85 - czołowy wytwórca rolek papieru toaletowego. Dziennie wytwarza ich 85. Niedługo ma zamiar rozpocząć produkcję pasty do zębów.
PS. Opisujemy ostatnią osobę, a nie osobę, która nas opisywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham -> Najprawdopodobniej terrorysta w przebraniu, niestety zapomniał zmienić imienia, co bardzo odbija się na reakcji ludzi w urzędach i metrach :) Lubi też rzepę, tak jak ja, i jest iluzjonistą/złodziejem. Mój brat stwierdził, wygląda jak Rambo i zezuje z kuszy innej niż dodającej conajmniej +7 do Trak0 lub więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i spzredaje różne dziwne rzeczy na czarnym runky, o tajemniczej nazwie
N.P: Błyskawiczny cudowny silny towarzysz. Prawda, że brzmi groźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 18:03, tomeksmy01 napisał:

olki77 możliwe że ma na imię ola 77 e? to jego ulubiona liczba i tyle



Ma na imię Tomek(Einstein ze mnie:D:D) a koncówka to nie za bardzo kapuje:D:D
Przodownik czyli taki sam status jak ja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLY , nie jest kobietą, po nicku wnioskuję, że jest czarny :) i jest miły. Ostatnio chyba go nie było, a może ja go nie widziałem. Sporo pisał w ostatnim czasie, więc i awansów się doczekał, tak dalej... Osobiście nie miałem zbytnio okazji do dyskusji z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz, nie wiem co oznacza ten nick, chyba, że ma na imię Paweł, albo...a zresztą, na pewno, że ma na imię Paweł:) Siedzi dużo czasu na tym forum, pisze mądre i sensowne posty. Nie spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowG-> Nie mam pojęcia czemu G, ale lubi kaleczyć uszy, pozatym w szkole przezywali go ciemniak, stąd ta xywa. Jest też sympatyczny, czy mówiłem ze lubi kaleczyc uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 19:37, M1k3 napisał:

ShadowG-> Nie mam pojęcia czemu G, ale lubi kaleczyć uszy, pozatym w szkole przezywali go
ciemniak, stąd ta xywa. Jest też sympatyczny, czy mówiłem ze lubi kaleczyc uszy?


Nigdy o nim nie słyszałem... ale jest rangą ruwny MNIE!! M1k3.... No ciekawy nick...
Sądząc po podpisie to nie ma nic logicznego do powiedzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 19:37, M1k3 napisał:

ShadowG-> Nie mam pojęcia czemu G, ale lubi kaleczyć uszy, pozatym w szkole przezywali go
ciemniak, stąd ta xywa. Jest też sympatyczny, czy mówiłem ze lubi kaleczyc uszy?

Offtop: Eee, czemu lubię kaleczyć uszy? Po prostu jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak jakoś, nie wiedizalem co napisac to napisalem o tobie w zupelnie bezsensowny sposob, zreszta spojrz na popis pawuesza. Co moge o tobie napisać jesteś shadow a shadowy są tajemnicze z regugły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 19:43, ShadowG napisał:

> ShadowG-> Nie mam pojęcia czemu G, ale lubi kaleczyć uszy, pozatym w szkole przezywali
go
> ciemniak, stąd ta xywa. Jest też sympatyczny, czy mówiłem ze lubi kaleczyc uszy?
Offtop: Eee, czemu lubię kaleczyć uszy? Po prostu jestem ciekawy.


ShadowG - cień "g"??heh... Przodownik, czyli przoduje na forum, mzoe pierwszyz raz Go widze na forum, i lubi pisać offtopc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi
Przodownik, fan Morrowinda, a co za tym idzie fan RPG, dlatego już ma u mnie plusika.
Nie widziałem go nigdy przed tem może dlatego, że do topicu Morrowinda nie wchodzę. Nick kojarzy mi się nie wiem czemu ze.... strażą papieską - naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 20:39, czesiu145 napisał:

Prz(e)owodnik- Lenin,Kaj-szek,Chruszczow i paru innych

Czesiu145, prawdziwy czeski chłopak z podwórka. Lubi dobrze się zabawić, liczbę 145, i dobrze pograc w ulubione gry. Podpisu brak, może się wstydzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar - czy trzeba go opisywać? Wiadomo że Vaxinar Rox ;) Jeden z najbardziej znanych i lubianych forumowiczów, pokonał Chucka - tak, tak bede to zawsze wypominać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek-czy trzeba go opisywać?? No ale skoro taki wątek to jedziemy:
Jego nick kojarzy mi się z laptopem firmy Toshiba. Ma ciekawy pogląd na świat przez to, że 12h na dobę ogląda AnimalPlanet a przez następne 12 siedzi na tym forum. Ma ciekawe zainteresowania min. hodowla stepujących dżdżownic oraz zbieranie zużytych lamp halogenowych. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować