Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2006 o 21:59, szerszeń45 napisał:

Typ spoad ciemnej gwaizdy. Zna sporo trudych słów i chętnie aczkolwiek z pewną pogardą, wyjasnia
je na forum.

Jaką pogardą? Sam zajrzałem do słownika przed chwilą:)
Szerszeń 45 jest już długo na forum,niedługo penie zostanie Brygadzistą. Niewiele o nim wiem,ale często go widuje. Pisze dosyć sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem jego tożsamość! To on zwerbował Garretta do Keepeerów(był tym gościem, który mówił w pierwszej części "That''s not for you")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowG - słynny cień, brygadzista, czuje ze niedlugo będzie delegatem, niestety owego pana w ogole nie zma, czasem widuje gdzie nie gdzie jego posty:) Wiecej nie powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr -----> Bardzo doświadczony forumowicz.Jest Delegatem .Na starym forum utworzył temat o II wojnie światowej w grach i wydarzeniach z tamtego okresu.Na forum gram.pl stworzył temat o : Polsce - polityce , gospodarce i kwestiach społecznych .Ogólnie Bardzo spoko Delegat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz na imię Tomek. Lubisz może Jamesa Bonda?

Dnia 23.04.2006 o 14:13, atya napisał:

Tylko że on jest 007...

tak mam na imię Tomek z tym James Bond nie trafiłaś ale nie napisałem że go< nie lubie >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisujemy poprzednika kolego... Tytuł tematu zabawy chyba mówi sam za siebie ... :)
tomeksmy01
To że ma na imię Tomek nie podlega wątpliwościom. A co do smy to lubi wyprowadzać psa na smyczy, lubi smyrać się po nosi, uwielbis smywać naczynia i gotować obiady, szvczególnie ze swoją siostrą Rudolfiną i bratem Genowefem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - rówieśnik prawdopodobnie, optymista z natury i do tego propaguje takie podejście do życia. Ostatnio mało go widzę, może mniej pisze, a może tteraz piszemy w różnych tematach. Lubię go, jest wyluzowany, ale i z sensem potrafi napisać - to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik, delegat, zdobył już mnóstwo orderów, jest zasłużonym kapitanem, ale ukrwa się pod postacia podpułkownika, bawi się w agenta. Wytropił już nie jednego sabotażyste. Zawsze schowany sztylet w bucie, więc uważać na Niego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest fanem gry TES III: Morrowind, wnioskuję iż lubi gry rpg. Żadko go widuję, pewnie unika wątków w których ja się wypowiadam :) Generalnie spoko koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 16:42, szerszeń45 napisał:

Ponieważ jest fanem gry TES III: Morrowind, wnioskuję iż lubi gry rpg. Żadko go widuję, pewnie
unika wątków w których ja się wypowiadam :) Generalnie spoko koleś.



Hmm..
Prawdopodobnie lubi Owady i spi tak często jak niedźwiedź
pewnie nie może się obudzić w zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - Robotnik, widze Go pierwszy raz na forum, a już Robotnik, to nieźle :). W podpisie jakiś link, ale ja nie wchodzębo nie mam ochoty go kopiować i wkleiać (po prostu się nie chce). Pewnie niedługo będze Przodownik, jeszcze moi agenci nie mają o nim pewnych i ciekawych informacji, ale wiadomo, że lubi gry zręcznoścowe, MMORPG, akcji, RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - już chyba 2081 raz go opisuje, szybko awansowal, nieadawno robotnik ,spoko forumowicz i ma ciekawy podpis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak-Przodownik. Szybko dorbił sie tego stanowiska. Posiada sporą wiedzę i pzrystępnie ją przekazuje. Często go widuję. Pewnie w najbliższym czasie awansuje na Brygadzistę. Wstydzi się swojej prawdziwej dzikiej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek - Delegat; szerszeń45 - Przodownik (1 pkt dla Widka)
Widek - stary użytkownik; szerszeń45 - ani nowy ani stary, ale Jego post widzę może 2-3 raz (1 pkt dla szerszenia45)

Może to iść tak dalej; Widek był szybszy, szerszeń45 - wolniejszy |
Obaj mają ciekawy podpisy, lecz szerszeń może tak powiem, bardziej towarzyski, a Widka podpis jest myślą, lub czymś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować