Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Unreal11

Prawdziwy nierealny forumowicz, co nie przeszkadza mu być w brygadzie gram.pl ;) Nie ukrywam, że lubię tego gościa, ciekawie się z nim dyskutuje w wielu tematach. Ostatnio zmienił avka na bardzo groźnego, aż się go boję opisywać ;P Wszędzie podpisuje się jako wujaszek, znaczy się forum to dla niego wielka rodzina :P Jak się nie mylę, nie dostał degrada.

Pozdrawiam Braciszek Tykus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus :P

Pierwsze co widać to to, że bardzo lubi Final Fantasy (avatar i gramsajt w tym temacie)
Jest otwarty na znajomości (podaje chyba wszystkie mozliwe kontakty z nim)
ogólne informacje (statystyki ;P):
Ma na imię Wojtek
Ma 15 lat
Na gram.pl jest dwa razy dłużej ode mnie (poszanowanie)
Dużo pisze (półtora tysiąca postów =D)
Widać znany chłopak

Poszanowanko Lucas +D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone


No więc zacznę standardowo...Opisuję tego przodownika już któryś raz.Chyba drugi lub trzeci.Często widuję go w tym temacie.To znaczy że lubi być opisywanym.Z jego postów w tym temacie wnioskuję że nie czerpie dużej radości z tego że kogoś opisuję.Pisze tu krótkie posty, spełniające wymagania co do długości.W opisywaniu głównie kieruje się informacjami z gramsajtów innych użytkowników.Z jego avka wnioskuję że lubi Titan Quest...Ale kiedy wchodzę na jego gramsajta wnioskuję że uwielbia Titan Quest;)W podpisie ma zaproszenie na swojego storblona i resztę śmieci.Ogólnie może być to fajny user.Wiem że nie opisałem go zbyt pozytywnie ale tak naprawdę to nic do niego nie mam;)

Pozdrawiam i życzę awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Chyba po raz pierwszy opisuję tego forumowicza.Jest przodownikiem i casz najwyzszy by myslec o brygadziscie,a kto wie moze pozniej o wlasnym tytule...:)W podpisie podaje swoje gg oraz e-maila.Widac,że lubi rozmawiac z innymi osobami.W awku ma jakąs postac,mi ot ise kojarzy ze zlem i nienawiscia.Lubi takie popularne gry jak:GothicII,Neverwinter Nights 2 i wiele innych.Pozdrawiam i jak milego spedzania czasu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M-Pac

Z racji długiej absencji w temacie nie pamiętam czy opisywałem już tego forumowicza. W jego awatarze widzimy sympatycznego pieska, niestety nie jestem w stanie rozpoznać rasy owego psa. Ten użytkownik nie posiada podpisu, więc nie jestem w stanie nic na ten temat napisać, więc pisać nie będę. Jego gramsajt wygląda całkiem sympatycznie, aczkolwiek przydałby mu się drobny szlif, zwłaszcza, jeśli chodzi o kolorystykę. O jego zawartości nie mogę powiedzieć wiele ciekawego, ot kilka newsów i filmik. Mam do czynienia z człowiekiem urodzonym w rocznicę wybuchu II wojny światowej, dość szczególna data. Jest on kibicem Arki Gdynia, przez grzeczność nie skomentuje sytuacji tego klubu, jaka jest każdy widzi. M-Pac jest brygadzistą, czyli osiągnął status, na który ja ciągle czekam, życzę dalszych awansów i tradycyjnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66
Przodownik, pierwszy raz go widzę, ale ma fajny avatar i gramsajt. Gramsajt bardzo mroczny, tak jak lubię
Jest kibicem Widzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M-Pac
Widze go chyba pierwszy raz. Na forum chyba nie jest długo, bo zauważył bym go wcześniej, a od 2 miesięcy rzadko jestem dlatego sądze że jest dość krótko, bądź przesiaduje nie tam gdzie ja. Na avatarze ma psa, ale nie wiem co to za rasa, bo nie znam się na psach. Napewno lubi psy, albo ten na avku jest w jego posiadaniu. Nie ma podpisu to nie wiem czy lubi gadać z innymi forumowiczami. Życzę mu szybkoiego awansu i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sith66

Obywatel, który widocznie nie lubi czytać przypiętych postów i nie dostosowuje się do nich. Zapewne jest nowy. Sith, hmm prawdopodobnie lubi Gwiezdne Wojny, stąd ten nick. 66 + 6 oznacza, że ma skłonności satanistyczne :P W avatarze ma czerwone oko jakiejś bestii, której niestety nie idzie określić. Ma (jak chyba każdy) gramsajta, który wygląda nawet przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MORAS 1990

Moraś na forum jest troszke czasu więc jak najbardzej zasługuje na swój tytuł Delegata. Jego avatar przedstawia Nazgula z Władcy Pierścieni. Na swoim gramsajcie pisze że ma 16 lat, ale jak to możliwe. Ja mam 16 lat i chodze do 3 gimnazjum, a on do technikum ? Może wcześniej do szkoły poszedł? Ale nawet w jego nicku pisze MORAS 1990 więc powinien mieć 17 latek. Moraś jest wielkim fanem koszykówki, być może trenuje w jakimś klubie i kiedyś zostanie Polskim Jordanem ;) Lubi oglądać telewizje i czytać ksiązki fantasym, a także grać na komputerze, słuchać muzyki i BUSHować ;)w Internecie. To chyba na tyle.

Pozdrawiam Wujaszek Unreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unrelal11

Dla przyjaciół Wujaszek Unreal,jest to user któy ma najwięcej postów z wszystkich Brygadzistów.PIsze chyba do mnie że kocha Zagłębie Sosnowiec,to tak jak ja kocham moją Giekse:). Bardzo lubi Techno,oraz podaje swój nr. gg -co znaczy że jest otwarty na nowe znajomości.Jest na liście moich znajomych z czego się cieszę bo jest fajnym userem.Ma fajnie zrobionego gramsajta(czego nie można powiedziec o moim :( ). GRa w Gothica 3 , PES6 WPBoŚ ... . Ógólnie lubie go i życze mu awansu ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Boduczek Lubi Cartoon Network i Władcę Pierścieni lubi też Gks Katowice jest też otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:17, Ubq napisał:

Hmmm Boduczek Lubi Cartoon Network i Władcę Pierścieni lubi też Gks Katowice jest też otwarty.

Ubq
Jest to nowy użytkownik co nie zwalnia go z nieczytania regulaminu a ty bardziej przypiętych postów, których trudno nie zauważyć:p Jego pierwsze posty niestety są w tematach spamerski co nie świadczy dobrze---> pamiętaj: pierwsze wrażenie jest najważniejsze/ Przepada za grami, w których wcielamy się w złodzieja / skradanki:)/ oraz wręcz czczonego Gothica :). Towarzyszu życzę powodzenia.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In The End

Słabo znam tę osobę, tak samo jak wielu innych, jestem tu nowy.
Wydaje mi się to osoba, która lubi trzymać się powierzonych regulaminów.
Jest również na tyle porządnym obywatelem [nazwa ta nie ma nic wspólnego z rangami na forum], że upomina innych w razie nie przestrzegania przez nich regulaminu. Taki mini-moderator :). Poszukuje miłości przez gg :) He he... W opisie posiada też taki fajny tekścik po angielsku - wszystko co ma początek ma też koniec - oznacza to, że lubi losowe motta ;-)
Jego opis kojarzy mi się z rządzeniem twardą ręką :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#Edit [heheh.... ;/]

Chciałbym zmienić końcówkę mojej wypowiedzi - chodziło mi oczywiście o "jego avatar kojarzy (...)", drobna pomyłka.
A, no i zmieniłem o nim prawie całkowicie zdanie wchodząc na jego gram-sajta.
Bywa, ale nevermind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:17, Ubq napisał:

Hmmm Boduczek Lubi Cartoon Network i Władcę Pierścieni lubi też Gks Katowice jest też otwarty.

Wydaje mi sie że nie przeczytałeś przypiętego posta.Jest tam wyraźnie napisane że należy napisać co najmniej kilka zdań o danej osobie.A Ty ? Napisłeś ledwo jedno zdanie! Więc lepiej będzie dla ciebie jak będziesz czytać przypięte posty,bo możesz kiedyś dostać za takie coś degrada. A wierz mi-przyjemne to nie jest :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choinix

Tego użytkownika pierwszy raz widzę na oczy, ale taki drobny fakt nie przeszkodzi mi w jego opisaniu:) Jego nick wywołuje z zakamarków mojego umysłu jakieś skojarzenia, ale nie mam zielonego pojęcia, jakie tak, więc pozostanie to tajemnicą:) Jego awatar jest dla mnie czytelny tylko na tyle żeby zobaczyć na nim twarz dziewczyny, nie jestem w stanie dokładniej go opisać. Jest to jeden z nielicznych użytkowników, których podpis jest krótki, zwięzły i mówi wszystko, ot po prostu nick. Choinix nie posiada gramsajta, myślę, że to albo szybko się zmieni, albo będzie to dla niego forma buntu przeciw społeczności gram.pl:) Jeśli już jesteśmy przy buncie, to ranga Wywrotowca nie przyszła do opisywanego osobnika sama z siebie, coś tam już musiał nawywijać. Ale ja życzę dalszego bezproblemowego egzystowania na forum i tradycyjnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Został pominięty pewnie przez to, że opisał poprzednika za późno, ale ja go opiszę.
Więc to przewodniczący (chyba jest od początku) ,
który lubi czasem pożartować ( fajne filmiki na blogu ),
oraz lubi gry (typ raczej RPG), anime (dragon ball - kiedyś w avatarku nawet teraz tylko tło na blogu),
no i jest raczej miłym sympatycznym gościem ( poprostu stały klient gram.pl ).

Co tu duzo mówic kiedys juz go opisywałem = tyle raczej wystarczy

ave!!! +D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

To zacznijmy od stopnia tak jak ja przodownik, który lubi czasem rozważyć tematy o niczym =D,
niedawno dołączył do grona forumowiczów także jak ja ( ale pisze jak nikt inny * zato wyroznienie )
chyba uzalezniony od forum * to wszstko bo mam problem z klawiaora, a nie chce robi bedow. + sorz

ave !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować