Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

kalin 123

Hmm kilka razy spotkałem się z wypowiedziami tego gramowicza, jednak opisuję Go chyba po raz pierwszy.
Więc zacznijmy od nicku - myślę, że to jego ksywka a cyfry wskazują na to, iż dany pseudonim jest już zajęty na forum (mogę się oczywiście mylić). Jako awatar ustawione ma logo "EA Games" - może to wskazywać na to, że bardzo lubi gry, które z niej pochodzą. Po GS''ie widać, że lubi niedawno wprowadzony serial Odwróceni. Wnioskuję z niego także, że jest fanem Linkin Park''a i ze zniecierpliwieniem oczekuje na ich koncert. Na razie posiada rangę Robotnika, więc pozostaje tylko życzyć szybkiego awansu i sukcesów na forum gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boskii

Zacznę od awatara i nicka. Na awatarze widać jakąś broń. Nick trochę dziwny
ale chyba się pomylił i może chodziło mu o Boski a nie Boskii.Zapomniałem
Dodać że prowadzi on którąś z kolei edycję Smoczego Konkursu. Wchodzę na Gramsajt.
No no no. Gramsajt bardzo ciekawy a ostatni wpis nosi tytuł Smoczy Konkurs.
No to ja kończę opisywanie Boskii-ego ( albo raczej Boski-ego ).Poooozdrowienia i życzę awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragonled
Czyżby to ten sam użytkownik, którego opisywałem ledwo kilka dni temu?...tak:) po prostu awansował na Robotnika. Jako klasa pracująca, będzie musiał sporo opracować aby uzyskać 200% normy;P Najwyrażniej nowe konto dodało mu sił, wcześniej był znany jako Mroczny 2. Niestety nie posiadam danych czemu zdecydował się na tak radykalny krok, możliwe iż dobiła go jego stara ksywka:P. Chociaż z nieoficjalnych informacji wiem, że podobno zapomniał hasła na stare konto, co osobiście wydaje mi się dość śmieszne i naciągane:P.
Nie da się ukryć, że wprowadza dość surowe zasady na swoim geamsajcie...które i tak nic nie dadzą.
Gs przeciętny, ale...czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Xywa dziwna, avatar może nie oryginalny, lecz ciekawy. Jednak zobaczywszy jego rangę, dowiaduje się że jest wyższy rangą, więc dłużej, ew. bardziej aktywny jest na forum. Na jego gramsajcie możemy zobaczyć interesujący obrazek dotyczący jego gsa "Gramsajt nie dla idiotów". Wszystko było by świetnie, gdyby nie to że sieć sklepów która używała tego sloganu, na dobrą sprawę to była dla idiotów. Ale za to oprawa prezentuje się ciekawie. Wracając do samego usera - widziałem go pary razy w innych tematach, i wydaje się porządnym użytkownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sad Statue

Nigdy tego użytkownika nie widziałem,ale status przodownika mówi mi,że jest już trochę na forum.Nick kojarzy mi się ze Smutną Statuą.Na avku ma jakiegoś wojownika.W podpisie jego nick.Gramsajt o treściach nieodpowiednich dla młodszych osób.Nasz użytkownik ma 16 lat i interesuje się grami cRPG.Ostatnio pisze o grze Wiedźmin,więc jak ja czeka na premierę.To wszystko.

Lisuński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Lisun


Widzywałem tego użytkownika parę razy.Pisał z sensem,trzyma sie ortografii.Na avatarze ma...no właśnie,co to jest?Kojarzy mi się to z Marynarka Wojenną.Podpisik-All info ;).Chyba swój nick w jakiejś grze,info,że na Gs''ie nowy wpis oraz,że PB i Lost są najlepsze.Nick kojarzy mi się z lisem oczywiście :).No nic,to by było na tyle.Pozdrawiam!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy

Opisuję go pierwszy raz z tego co pamiętam:)Jak widać jest delegatem co oznacza dłuższy staż na forum.Jego nick nic mi nie mówi a na awatarze ma jakieś ziomalskie "mazy".Podpis cały po angielsku więc tłumaczyć nie będę.cały po angielsku oprócz maila.

Pozdrawiam:)

p.s. Krótko dlatego bo wcześniej mnie pominęliście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Opisuję go po raz pierwszy ,jest Przodownikiem tak jak ja :) Na Avatarku ma jednego z Nazguli widocznie lubi trylogię Tolkiena ,ostatnio grywa w Morrowinda widocznie lubi RPG, za 2 dni ma urodziny :) Najlepszego więc pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...widzę że ten temat działa na podstawie jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie (czy jakoś tak):)
Ziomuś SmS
Pierwszy raz go opisuję.Jak widać jest przodownikiem co oznacza przynajmniej tydzień pobytu na forum.Jego nick kojarzy mi się bardziej z SMS-em niż ziomem:)Pewnie nick jest wynikiem braku pomysłu na nick:)Jego avek jest czarno-biały.Albo już taki był albo użył edytora grafiki.No i teraz o tym co się znajduje na avku...Mnie wydaje się że jest to jakiś ninja z anime.Podpisu kolega nie ma.Pewnie też nie ma pomysłu:)Tło gramsajta początkowe/nie zmienione.Pewnie też nie miał pomysłu XD

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J - przodownik. Widuję go w różnych tematach, tu jak i w temacie o statusach. W jego awatarze można dojrzeć jakąś zakapturzoną postać czy coś takiego. Być może ma ona jakiś związek w Władcą Pierścieni (dżej najwyraźniej lubi LOTR''a). Wydaje się, że lubi cRPg''i, m. in. Gothic''a (też jestem fanem Bezia). Podaje w podpisie e-maila i numer gg, czyli jest otwarty na nowe znajomości jak i na możliwośc zaspamienia skrzynki (tego mu nie życzę). Pogratulował mi awansu, więc mu za to dziękuję i życzę tego samego, najpierw brygadzisty... i już niedługo WT.

Pozdrawiam :D
______________________________________________________

W swoim opisie nie chcę widziec statystyk i samych wiadomości z GS''a. Tyle to sam wiem o sobie, bo to pisałem... liczę na jakieś ciekawe fakty czy coś podobnego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22

Jak widać jest sekretarzem co oznacza że od dawna jest na gram.pl. Jak sam powiedział lubi serię Gothic, jego Gramsajt jest utrzymany w ciemnych barwach co może oznaczać że również ma jakiś mrok w głębi swojej własnej duszy. Nigdy wcześniej go nie widziałem ale sądząc po tym co pisze jest inteligentnym człowiekiem. Liczba przy jego nicku może oznaczać wiek. Sądząc po avku może lubi kreskówki z serii Looney Tunes :) Podobnie jak ja lubi Anime.
Uważam że jest to przyjazny doświadczony użytkownik forum. Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZiomuŚ SmS

Po ksywce mozna stwierdzić że lubi sms-owac, choć może to takze być jakiś skrót od jakichs wyrazów. po gramsajcie widzę że lubi gry RPG i strategiczne. Widzę tez ze lubi pisać opowiadania fantastyczne po zamieszczonej 1-ej części opowiadania "Jeden". Oraz jak można wyczytac z poprzedniego posta lubi anime, a po tagu stwierdzić mozna że jego ulubionym anime jest "naruto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cock5

Cock5 jest robotnikiem ( tak jak ja ). Ziomuśa SmSa nie opisał za długo ( ale nie ma cię
co czepiać ). Z rangi ( jak wcześniej napisałem jest robotnikiem ) można wywnioskować
że na forum jest od niedawna. Wchodzę na Gramsajta ( może bliżej zobaczę awatara ???).
Awatara niestety nie zobaczę bo nic tam nie widać po za jakimś mięśniakiem .
Ma tylko jeden wpis i jeden komentarz ( ale na www.gram.pl jest bardzo krótko ).
No to ja kończę opisywać Cock5. Poozdrowienia i życzę awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CockS

Jego nick kojarzy mi isę z narkotykami. Koksik, jak to mówią. Co do usera, pierwszy raz go widzę, to zrozumiałe, gdyż jest robotnikiem. Avatar ma własnej roboty. Na GSie tło z Mustangami. Wpis w języku angielskim, zazdroszczę mu tego. Gra w Hitmana i Splintera, lubie ten typ gier! Jak na teraz mało znajomych, mam nadzieję, że w przysżłosci przyjdzie mi częściej go widywać. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragonled

Zdaje się, że już go opisywałem, user z zasadmi, jak mówio. Czeka na awans, jak widac po wpisie na GS. Dużo ludzi uczęszcza na jakie GSa. Lubi gry fantastyczne typu Gothic i Heroes, choć osobiście w to pierwsze nie grałem. Ma dośc popularne tło pulpitu. Ma malutko wpisuw "Ulubione...", lubi Forresta Gumpa. Mam nadzieję, że przyjdzie okazja pogratulowac mu czegoś. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Fajny i dość oryginalny i nick i avatar. Jest brygadzistą. Pogrywa w Mafię, NFS, SOF2 i Operation Flashpoint. Lubi Mafię. Jest fanem Lostów. Ma 18 znajomych, czyli ich nie kolekcjonuje. Fajne ma motto :D. Z Filmów lubi Piratów z Karaibów, 60 Sekund, Mission Impossible, Godfather, Truman Show. Słucha ABBy, Axel f, Bloodhound Gang, Metallici.
Pozdro i życzę Delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific ====> Znany mi brygadzista nie dawno dostał awansa . Zaczoł się dość często udzielać w tym temacie .Jego Nick kojarzy mi się z liniami kolejowymi tak samo jak jego awatar . Na forum od nie dawna niespełna 555 dni a napisał aż ponad 1500 postów . Mam nadzieje że nie udziela się w spamerskich tematach . Z tła na jego gramsajta wynika że lubi bardzo "MAFIA" chodzi oczywiście o gre .
pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc =====>>> Nie dawno dostał swojego wymarzonego awansa na brygadziste dokładnie 9 maja tak wynika z pewnego wpisu na jego blog . Awatar dość popularny na forum więc tym się nie wyróżnia ale za to jak wcześniej mówiłem ma bardzo fajny nick . Z jego gramsajtu oraz z awaka wynika że bardzo lubi kolor zielony . Na forum bardzio
długo 500 dni lecz napisał zaledwie tylko 510 postów :D no to tyle nie chce się powtarzać pozdrawiam i życzę Delegata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx

Xwx już kiedyś opisywałem ( a nawet kilka razy ). Awatara jeszcze nie zdążył zmienić
( odkąd zobaczyłem że ma nowy ). Czyli na awatarze i na randze/statusie zmian nie
widać. Wchodzę na Gramsajta ( jak ja dawno temu tam wchodziłem ??? ). Oooo.
Nowe tło. Mi się podoba. To ja kończę. Pooooooozdrowienia i życzę awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragonled

Robotnik, którego znam tylko z tego tematu. Lubi być opisywany - nie może być inaczej, skoro sam na to pozwala! :-) Jego nick sugeruje coś strasznego: Smoka (Dragon) z żaróweczką LED! :-) Innymi słowy jest takim współczesnym modelem smoka ze światłami lądowania i z homologacją ciężarową gratis. Co do avatara - jest nijaki. Nie umiem się zdecydować, co się tam znajduje. Zostańmy przy wersji, że to impresja kolorystyczna... :-D Na jego gramsajcie górują dwa kolory: czerń i czerwień. Niesamowicie cieszy się z awansu na Robotnika. Hmm... :-D Lubi wszystkie The Elder Scrolls (a grałeś ty w Arenę? :-D) i siedzieć na forum/grać. Jest młody - urodził się w 1996 roku, co oznacza iż ma... 11 lat! :-D Hehe, co dalej na gramsajcie? Nie kolekcjonuje znajomych - ma ich dokładnie czworo. Pisze każdą notkę sprawnie i regulaminowo, czyli punkcik po punkciku. Na gram.pl jest od jedenstu dni i życzę mu awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować