Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

deih
Jeden z coraz liczniejszej grupy delegatów na forum. Nie musi się jednak martwić o zniknięciu w tłumie:P jego niezmienny awatar(przedstawiający smocze oko - oczy rządzą) stał się swego rodzaju znakiem rozpoznawczym. W szczególności mogą go spotkać osoby zaglądające do tematu o rangach oraz...o matko! w historyjce. Mam jednak nadzieję, że aktualnie nie wypowiada się w takich tematach:P. Nie ominie mnie również zajrzenie na jego gramsajt, w którym przykuły moją uwagę belki - mamy bardzo, bardzo podobne belki;*. W przeciwieństwie do mnie zakupił już xpudło, ah! ten Gears of War...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Opisywałem go już wiele razy i nawet przez jakiś czas jakoś się zakolegowaliśmy. Ale chyba coś mu nie pasowało - jak widać do teraz i unika mnie. Dodać czy nie dodać, a co ja będę się męczył - obiecałem sobie, że jeśli sam mnie nie doda do znajomych to nie zrobię tego. Dobra dalej co tu opisać byłoby można. No wszystko już opisywałem w jego przypadku. Ale tak może. No i żebym się nie spóźnił znów parę sekund XD Jest to uczciwy oraz szczery gość. A także miły i kulturalny jak dotąd forumowicz. No może jeszcze jakby mnie opisał także XD

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Widziałem go na forum nie raz nie dwa głównie w tym temacie . Widzę że zmienił awatar na ten który na samym początku miał przygody z gram pl . Dostał nie dawno brygadziste chyba 2 tygodnie temu Gramsajt jak widzę od moich ostatnich odwiedzin nic się nie zmienił . Na forum 67 dni i już napisał 735 postów . Widzę w jego tagach że jest modelatorem , pewnie liczy na forum na jakiś zaskakując awans na czerwonego jak dla mnie bardzo mroczny gość sądząc po jego gramsajcie i awatarze i to by było na tyle
pozdrawiam i życzę awansa na Delegata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx
Ksywę ma dość oryginalną. Avatara ma fajnego. Widziałem go kiedyś w temacie o awatarach, gdzie pytał się którego wybrać :). Jest przodownikiem. Na swoim sajcie opisuje bohaterów fantasy. Nie kolekcjonuje znajomych.
Pogrywa w Gothica 2, Supreme Commander i Half Life 2. Sama klasyka. Nie ma rubryki o sobie, więc za wiele o nim napisać nie mogę. Życzę brygadzisty. :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc

Widziałem go na forum kilka razy . ma oryginalną ksywkę jak dla mnie bardzo fajna . Awatar widziałem kilka takich samych na forum więc do rzatkości nie należy . na forum bardzo długo jak dla mnie 491 dni napisał niespełna 480 postów i już brygadzista . Gość jest bardzo rozgadany sądząc po jego długich wpisach .Gramsajt mroczny jak awatar
dość dużo jest mrocznych gości na forum więc nie należy do rzadkości Ma 20 znajomych więc ich nie kolekcjonuje
no to kończe i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx - ma oryginalną, niezwykłą ksywkę i co trochę zmienia awatar. Ten, który teraz ma, nie za bardzo mi się podoba. Moim zdaniem powinien wybrać sobie jakiś jeden awatar i nie zmieniać go. To ciekawy gość, na forum pisze logiczne i zrozumiale posty. Co jeszcze mogę o nim dodać? Xwx to miły gość. Dobra, nie wiem co dalej napisać, więc kończę i ślę pozdrowienia dla opisywanej osoby:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx

Co raz przewinie mi się jego xywka między oczami. Ciekawostką jest, że jego początkowy nick miał brzmieć "gmx", lecz, jak wiemy jest on już zajęty przez pewnego pana Przewodniczącego (tak, tego kawosza z kotem :P) ;). Xwx jest z nami stosunkowo krótko - niecałe 2 miesiące. W tym czasie zdążył jednak napisać już przeszło prawie pół tysiąca postów. Nieźle. Ale statystyki odstawmy w kąt, bo jeszcze walgierz przyjdzie i się zezłości ;P. Jego gramsajt upiększa bardzo ciekawe tło, da się odczuć pewien klimacik ;). Zauważyłem również, że w znajomych umiejscawia przeważnie osoby z dosyć wysokim stażem i statusem. Kolekcjoner ;D? Ok, ok, żarty na bok. Ostanie (dosyć dawno już zamieszczone) wpisy traktują o bohaterach. Ciekawa koncepcja na prowadzenie bloga. Co tam jeszcze... Zdaje się, że zmienił on ostatnio avka z jakże popularnych na gram.pl oczu, na twarz, w której też widać... oczy :P. Choć mogę się oczywiście mylić. Podpisu nie posiada, także jeden element do opisu ubył ;>...
W związku z tym, że więcej już z zasobu informacji jakie posiadam o tym gramowiczu nie wycisnę, tradycyjne na koniec pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VictoriaKinger
Tego użytkownika widzę po raz pierwszy. Niestety, nie ma GS''a, więc niczego o nim się nie dowiem:(
Na avatarze ma jakąs kobietę z brązowymi włosami. Skądś tą postać znam, ale skąd - nie wiem.
Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VictoriaKinger

Huh. Widzę, że kogoś pominąłem. Ciut się zapędziłem z poprzednim postem, w skutek czego nie odświeżyłem strony. No cóż - mój błąd. W ramach zadośćuczynienia pokuszę się jednak o kolejny opis :). VictoriaKinger - xywka pozwala wywnioskować, że ta osoba jest gramowicz. Mało mamy kobiet na gram.pl, więc każda przedstawicielka płci pięknej się przyda ;>. Co ciekawe, nie posiada ona gramsajta, a szkoda. Byłoby co opisać, może nawet i skomentować, a tak? Ma wypowiedź się troszkę wykuszy ;]. Jej podpis = nick. Nie ma się tu chyba nad czym rozwodzić. Z tego co się orientuję, VictoriaKinger niedawno awansowała na Przodownika, co potwierdził wgląd w statystyki. Na miejsce w brygadzie jeszcze trochę poczekasz :>. Chyba opisuję jedną z fanek Settlersów, bo właśnie w tym wątku, traktującym o dosyć popularnej serii oddała ona najwięcej postów. A może ma tylko problemy techniczne z odpaleniem jakiejś części? Nie wiem. Ogólnie, Wiktoria Królewicz (?) wypowiada się w typowo luźnych tematach. A jakich? Sprawdźcie sobie sami :P...
Kończąc ten niezbyt zaawansowany opis, naturalnie pozdrawiam i mam nadzieję, że nieco zrekompensowałem wyrządzoną szkodę :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Ma taki sam stopień jak ja,czyli Brygadzista.Z nicka wnioskować,że lubi owce i gry z serii Gothic.W podpisie zdanko utwierdzające,że lubi owce.w tle GS-a jakaś Azjatka(hmm...).Mówi,że jego lenistwo nie zna granic(ciekawe).Ma PC,Pegasusa(w piwnicy),Telewizor,komórkę,miniwieżę i mikrofalówkę(mówi,że umie ją obsługiwać).Kiedyś miał PSX(Play Station 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Jest Brygadzistą. Jego nick kojarzy mi się z lisem. Ma na imię Adam. Mieszka w Toruniu. Urodził się w 1994 roku więc ma 12 lat.Urodziny obchodzi 18 września. Nie lubi szkoły, lubi natomiast komputery, książki oraz różne sporty.
Jego pasją jest druga wojna światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kakoooo

Tą gramowiczke widziałem raz na forum tylko zapomniałem w jakim temacie . Nick mówi mi że jest uzależniona od Kako wraz z swoim kotem na nicku. chyba prowadzi jakiś sklep zologiczny w swoich wpisach na blog wszędzie są zdjęcia kocurów . Chyba nie dawno dostał awansika na przodownika Serdecznie gratuluję . Jest dziewczyną żadkość
na forum ale za to ma bardzo popularne imię w Polsce miniejszym Magda i to by było na tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kakoooo
Osobnika kojarzę za sprawą awatara, który przedstawia ślicznego kota:)(Heh sam mam jednego;* - koty rządzą). Nie trudno również zauważyć dość oryginalnego nicka, niestety jego genezy chyba nigdy nie poznam... Przykuł mnie jego podpis będący reklamą gramsajta na którego już wchodzę. Strona prezentuje się ładnie:P abstrakcyjne tło, standardowe belki(że tak się wyrażę) oraz fajny nowy wpis:), który muszę przyznać bardzo mi się podoba. Niestety nie mogę sprawdzić gdzie wypowiada się tenże Przodownik / statystyki szwankują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Dnia 11.05.2007 o 21:56, Word up napisał:

ja staram się nie mieć spamerów w znajomych...


... i mówi to osoba która na poprzednim koncie była kilkakrotnie ostrzegana i degradowana właśnie za spam, więc mały paradoks tu mamy ;) Niech Word Up ma się lepiej na baczności, bo o jego starych grzechach z poprzedniego konta pamiętam i niech zachowuje się lepiej, bo nazywanie kogoś spamerem uprzejme nie jest, więc niech nie liczy na taryfę ulgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać to winna lisun-a
że byś się nie obraził to cię opisze :D
xbit71

Cały czas przodowniku jedzie na forum chyba nie długo będzie się spodziewać Brygadzisty . Na konkursie na najlepszego awatara zaioł dopiero ostatnie miejsce. Nie dawno zmienił awatara na jakiegoś komandosa Goścu jest bardzo gadatliwy sądząc po jego wyczerpujących wpisach lecz na forum tego nie ukazuje . Kolekcjoner znajomych ma ich prawie 400 Wow . chyba najwięcej na forum no to kończe i życzę awnsu na brygadzistę
pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71
Jeden z przodowników z Kill Zona;* jak widać zdradził imperium... Najwyraźniej lubi słuchać hiphopu a w szczególności xbita(czyżby oglądał również odpicuj moją brykę?). Ostatnio dość aktywny co zaowocowała awansem....następny już w drodze, choć niepokoi mnie zainteresowania słowną zabawą. Gramsajt czytelny ale bez "bajerów", co nie przeszkadza w dawaniu nowych wpisów. Niedawno ukończył dość "zabawową" grę Bards Tale - bardzo mu się spodobała:)

cinus`
Stare dziej;*, ale ciii posty mają uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word Up

Nie pamiętam który raz go opisuję bo jest tutaj częstym gościem a ja w dawnych czasach tez często tu bywałem:)Jak widać jest brygadzistą.Oznacza to już dosyć długi czas spędzony na forum.Na avku ma oko jakiegoś mutanta lub potwora.Było ono przerabiane w paincie.Dorobił znaczek który widziałem w książeczce mojego dziadka:)Jego nick Word up pochodzi od pewnego zespołu albo piosenki która nosiła właśnie tytuł Word up.Podpis jest dosyć dziwny:)Dawniej na forum pojawiał się pod nickiem In The End.Nie Nie wiem za co ale dostał bana i założył nowe konto.Pamiętam jeszcze że jako In The End miał dość dziwny avek.Było to po prostu nic (czyt. Białe albo czarne tło).Jeśli pomyliłem z kim innym to przepraszam:)

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx

xwx jest Przodownikiem i moim znajomym:)). Bardzo lubi książkę o tytule "Wiedźmin", o czym świadczy jego ostatnio napisany wpis na blogu;]. Kiedyś miał avatara z kobietą z gry Kult: Heretic Kingdom, lecz ten bardziej mu się spodobał - i słusznie:*
Życzę awansów!

Word up

Dzisiaj jest akurat wyjątkowo miły względem mnie :]] (hm?). Chyba jest to spowodowane obecnością Word Upa w tym temacie xDD. Uważa, że lubię rapera Xzibita. Ech, nienawidzę go! xD (ale Pimp my Ride lubię:) )
Word Up był kiedyś forumowiczem o nicku In The End, lecz został zbanowany (z jakiego powodu, kiedy, gdzie? Nie wiem). Word Up posiada Xboxa 360 i PlayStation 2 (żal wyrzucić? LOL - ta konsola jest świetna).
Po wejściu na jego GS''a można usłyszeć piosenkę Linkin Park - Papercut.
Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować