Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Gufs

Członek brygady przeciwpancernej, wielokrotny uczestnik bitw i potyczek podczas wojen trojańskich. Był on wiodącą postacią PZPR za czasów Układu (datowane na rok 236 pne.). Świetny muzyk - krążą plotki o jego nadludzkich umiejętnościach komponowania symfonii na grzebieniu. Nie jest jednak złotą rączką - próba pobicia rekordu Guinnessa w naprawianiu miksera korbkowego na czas zakończyła się tragicznie - dwie nogi w gipsie, amputowana ręka. Właśnie wtedy Gufs zrozumiał, że czas się nawrócić - wstąpił do Zakonu i wiódł życie skromne, lecz szczęśliwe. Został członkiem rady nadzorczej telewizji TRWAM - dzięki temu może być pewien, że nie pójdzie do piekła. Zwolennik PPP - komunistyczno-liberalno-konserwatywne korzenie zobowiązują. Wysportowany, przystojny, mierzący 136cm nie potrzebuje afrodyzjaków - w ostatnim roku zaliczył ponoć 56 panienek (w tym nauczycielkę WoSu), więc może śmiało powiedzieć, że jest popularny. TW, słynny bojówkarz Borsuków. Ogólnie - zapisał się in plus w historii Naszej Ojczyzny i chwała mu za to. Neeext!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tyle dobrze cię znam, że wiem, iż żarty sobie stroisz i specjalnie mnie pominąłeś ;). Toż Gufs nawet opisu nie zawarł, tylko odniósł się do pewnej kwestii w mojej wypowiedzi...
Także, nadal czekam aż mnie ktoś opisze ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

kojarze go chyba.. bo nick znajomy ale avek który pewnie został zmieniony już nie. Co tu dużo gadać - statystyki bardzo obiecujące przewodniczący jak sie zgoła patrzy. Zbyt dużo znajomych dalej zbyt mało ulubionych ;P no i nic o sobie nie pisze. W tagach ma tego koszmarnego blinka 182 takze tez nie lubiane przeze mnie Azjatki. Gramsajt o kolorze bananów czy moczu jak kto lubi :D. Potrafi sie rozpisać i to poprawnie gramatycznie ja mam z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nno! :D

Vuko Drakkainen

Some say, some know. User o nieprzeciętnie porządnym sajcie i takiejże osobowości.
Znam panopka prawie że od początku mojego parszywego egzystowania na gramie i cóż, znajomość
tą uznaję z jedną z najbardziej udanych :)
Miłośnik nowych odmian metali takich jak np. duraluminium, a którego wywodzą się takie
zespoły jak KoRn ;)
Poza tym, również jak ja miłośnik czterech kółek wszelakiego rodzaju.
Wie chłop, co dobre:]
Co się jeszcze tyczy samego sajta - ponad 3,5 patyczków odwiedzin, co plasuje Go
w pierwszej setce, i oby do przodu stary!:D

!Ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GungravePL

Miłośnik Metalu wszelkiej maści. Od razu widać po avatarze. Jeśli się nie mylę to jest na nim jeden ze stworków Iron Maiden :D Słuchałem ich kiedyś i jak czasem przychodzi mi ochota to też się zdarza. Jednak obecnie moim nr 1 jes S&M - Metallica. Widywałem go wcześniej w tym temacie jak również w tych o Metalu, oczywiście :) Jego Gramsajt jest - to dziwne - Biały. Niby przewijają się po drodze niemal same treści metalowe, nawet tło jest od Ironsów jednak jest biało. Nie wiem gdzie Gungrave mieszka... może tęskni za śniegiem :D którego w tym roku jak na lekarstwo? :D Generalnie pan Gungrave jest mi o tyle bliską osobą że słucha metalu i ogląda Lostów :D No i jak prawdziwy mężczyzna pasjonuje się samochodami. Mam nadzieję że nie zostanę uznany przez niego za nieprawdziwego mężczyznę, bo nie interesuję się motoryzacją wcale a wcale.
Niech będzie:

Ave! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt ładnie został tu ominięty użytkownik więc ja coś o nim naskrobię:

demrenfaris

Forumowicz, który na przestrzeni dwóch ostatnich postów w tym temacie awansował z Robotnika na Przodownika. Gratuluję.
Kiedy ostatnim razem mnie opisywał pokusił się o popuszczenie wodzy fantazji i nie użył raczej faktów a powymyślał sobie jakieś rzeczy. Nie za bardzo mi to przypadło do gustu, ale jak takie poczucie humoru ma to nie będę sie sprzeczać. Na avatarze ma twarz jakiejś elfki z gier. Pewnie Guild Wars ale mogę sie mylić. Nie wiem, który od którego zerżnął, ale jeszcze jeden user ma identyczny avatar no ale to wasza sprawa, że będą Was mylić. Trudno powiedzieć też, że na gramsajcie się wysilił. Zamieścił zaledwie statystyki i kontakt. Ale rozumiem, że nie wszystkim udziela się "Bllogasckowy Climatcik". To tyle. Pozdrawiam.

Gufs

Można juz o nim powiedzieć, że to stały bywalec tego tematu. Udziela się tu często i trafiam na opisywanie go już któryś raz z rzędu. Przypominają mi się stare czasy, gdy była podobna sytuacja z lisem889. No ale przejdźmy do rzeczy:
Gufs ludziom z forum kojarzy się jako Fus ale to błędne skojarzenie jka zresztą większość. Jest już brygadzistą a wypowiada sie na tyle rzadko, że o delegacie pewnie będzie mógł myśleć wtedy, gdy ja o Sekretarzu już będę powoli myślał. Ale nie o tym rzecz. Często a powiedziałbym nawet bardzo często zdarza mu się komentować moje wpisy na blogu. Uważa je za porządne a ostatni forumowy strzał wywołał u niego łzy śmiechu i nie tylko zresztą u niego. U niego na GS-ie bardzo ładny lay, ale jeden elemet jest trochę nieudany. Otóż tekst wychodzi poza obręb niebieskiego tła i zlepia się z czarnym. Skutecznie utrudnia to czytanie więc jak możesz to popraw. Widać tam też klimaty anime a w ankiecie pyta się czy będziemy wpadać jak będzie recenzował filmy. Ja tam będę chętnie wpadał. Na konieć to powiem mu jeszcze - do następnego opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Forumowicz o dosyć długim stażem na forum, bo przebywa na nim 763 dni (czyli dwa lata, no no.. a dopiero co przewodniczący), napisał 3765 postów, najczęściej widywany prze ze mnie jest w tematach "Opisz poprzednika" i "Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum". Z statystyk wynika także nasz drogi przyjaciel lubi pisać dosyć długie posty. Z dalszych oględzin wynika że nie miał żadnych konfliktów z prawem duży plus, warto dodać że dosyć dużo postów potrzebował żeby awansować o status wyżej. Próbujemy wejść na jego gs-a, bardzo długo się czeka aż się wszytko załaduje, a dokładniej około 2 minuty na NEO 512 kb/s co jest dla mine dużym minusem bo na gs-sie jest dużo niepotrzebnych rzeczy, liczba znajomych plasuje się na 110 (porządki !!!!!!!).
Z gier aktualnie gra w:
-Assassins Cred
-Crysis
-Gothic 3
-Unreal Tournament 3
-Wiedźmin

z tych gier odnotujemy że YAhooPL ma bardzo dobry komputer (co tam mi ja będę mieć konsole). Uwielbia takie książki: "Harry Potter" - J.K. Rowling (cała saga), "Wiedźmin" - A. Sapkowski - Saga i Opowiadania, Almanach Fantastyki 2006 - Kroki w Nieznane, Christopher Paolini - "Eragon", H. P. Lovecraft - wszystko, J. R. R. Tolkien - Hobbit +Trylogia "Władca Pierścieni", Planeta Śmierci (cały cykl 6 powieści) - Harry Harrison, Ursula K. Le Guin - Czarnoksiężnik z Archipelagu, Walter Moers-Miasto śniacych książek...

Krótko mówiąc YahooPL to forumowicz z którym, można pogadać na każdy temat. Życzę dalszych sukcesów na gram.pl

Jako że mam złamaną rękę niech ktoś próbuje mnie opisać na odwal się, to zginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196

Postaram się nie zginąć ;D Od mojego ostatniego opisu u Bratka196 zmienił się avatar. Teraz zamiast nowoczesnego żołnierza przedstawia bliżej mi nie znany obraz czaszki na srebrnym kole. Aktualnie jego ręka jest w gipsie więc wykorzystuje każdą możliwą okazję aby nim grozić (patrz powyżej ;)). Ciekawostką jest, że ręka została złamana przez zły wpływ pisma CDA. Kolejny argument dla przeciwników tego pisma, aby go nie kupować... Jego GS, tak jak avatar, uległ gruntownej przebudowie, jednak ciągle utrzymany jest klimacie: "Don''t MOOOOOVE!", "Freeeeze!!!" oraz "KABOOM!!!". Na gram.pl widuję go głównie w tym temacie oraz jak czytam "Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum". Czasem też pojawi się w temacie "Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci kim jesteś". Poza tym jakoś sie mijamy. Niniejszym życzę zdrowia. I radzę na przyszłość kupować Clicka. Jest znacznie lżejszy :D
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Opisuję go już raz kolejny ale nadal o nim niewiele wiem. Wiem tyle, że na avku jest dziwne światło jakieś zielone O.o, w opisie oczywiście standardowe zachęcenie do odwiedzania GramSajta. Nick wskazuje na to, iż lubię Goofy''iego (chyba przedstawiać go nie muszę ale dla ciekawskich http://pl.wikipedia.org/wiki/Goofy). GramSajt schludny aczkolwiek nie powala na kolana. User ten często wypowiada się właśnie w tym temacie no ale oczywiście w innych także ;) Przecież ponad sześciuset postów by tu nie nahukał. Gość znany mniejszości, wybryki mu się nie zdarzały, no piszę jak to piszę czyli niewiele piszę ale to nawet dobrze, gdyż nikt go wtedy o spam oskarżać nie powinien. Ogólnie porządny forumowicz, ''żyjący'' już trochę an forum. Ogólnie to już nie wiem co o nim powiedzieć, więc na tym zakończę.
Pozdrawiam i życzę WT (lecz najpierw Delegata). Tak w ogóle to te ''życznie'' już się nudne robi ;/.

<;PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

Znana persona na tym forum. Niestety przez wielu odbierana negatywnie. Głównym powodem było niegdysiejsze zakładanie bardzo dużej ilości dublujących i bezsensownych tematów. No ale to już było. Co ciekawe niedawno user ten był przezemnie opisywany, tylko, że pod innym nickiem a dokładniej był to Clicker. Wszyscy się czepiają tego użytkownika. Ja tam jednak nic do niego nie mam. Dopóki nie zacznie umieszczać 100 postów dziennie i pisać rzeczy przez "ż" to jest wporzo :)
Zmienił się awatar. Zanim dostał srogiego degrada -3 miał a awatarze jakiegoś pingwina a teraz jest tam jakieś oko z niebieską tęczówką. Zmienił się też status na BUmelanta. Swoją drogą wyróżniasz się jak cholera z tym pod nickiem. Na gramsajcie duże zmiany. Klimatyczny lay. Fajnie wykonany pod względem technicznym. Wpisy jak zawsze do długich nie należą, ale spamować w komentach można więc co ?
Ogólnie to życzę mu powodzenia bo chyba naprawdę obrał właściwą ścieżkę. Trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPl

Wiele już o Nim powiedziano / napisano więc coby się za bardzo nie powtarzać napiszę może niewiele ale za to z sensem ( I hope ;)). Usera tego na forum widuję dość często czyli jest aktywny więc i status Przewodniczącego należał mu się. Bardzo często widuję go w topicu o Gothicu 3 gdzie pomaga tym co pomocy potrzebują. Na jego GSie można znaleźć wiele śmiesznych postów które misternie znajduje na forum i cierpliwie komentuje tak że śmiać się nie sposób ;p. Z tego co zauważyłem nie jest zbyt przychylnie nastawiony do pewnego usera a nawet dwóch ;P. Więcej się dowiecie na wspomnianym GSie. Co więcej można o nim powiedzieć. Na pewno to że jego avek i teksty nastrajają pozytywne do życia a to bardzo ważne. Koczę ten opis bo pomysłów brak a pewnie zaraz bym pisał głupoty ;P.

Pozdrawiam i życzę owocnego łapania "strzałów" na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

Jak juz widac po samym nicku KŁEJK jest wielkim fanem polszczyzny , ktora wlada nadwyraz biegle , a nawet pisze polskie litery, za co go szczerze podziwiam, bo mnie sie poprostu niechce . :D Gdy wchodzilem na jego GS to pierwsze co mi sie pokazalo to info ze zawiera on rzeczy przeznaczone dla doroslych co chyba sporo o nim mowi xD zapalony fan strzelanek w tym rowniez co chyba oczywiste Quake''a :D

Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VertigoŁDZ

Nowa osoba na forum. Póki co, widziałem go w temacie o Morrowindzie, udzieliłem mu tam chyba nawet pomocy w jednej kwestii, czy dwóch. Teraz zaś zawitał tutaj i zawarł pierwszy opis w tej zabawie. Niezbyt zaawansowany, ale jak na pierwszy raz i tak jest nieźle ;). No i wewnętrznego regulaminu nie złamał ;P. Hmm, no kurczę, co tu więcej dodać ;D? Gramsajta nie posiada, staty praktycznie czyste ;). To może trochę o nicku się wypowiem, z czym mi się kojarzy. U2 (taki zespół :P) nagrał kiedyś piosenkę właśnie o takim tytule ;D. Pamiętam, że nawet wpadła mi w ucho, może stąd się właśnie jego ksywka wzięła? W avku ma zaś chyba jakąś ognistą postać z mieczem zwróconym ku dołowi. Ale nie jestem pewien, posługuję się małymi avatarami ;P.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep


Gramowicz który na forum jest od 587, w tym czasie napisał 2602 postów, czyli można z tego wnioskować że nie spamuje (no i dobrze krew mnie zalewa jak widzę krótkie i głupie posty) miał parę wpadek, ale się pozbierał i od ponad roku nie dostał degrada. Z nicku wnioskujemy że jest fanem owcy i gothica, co potwierdza że najwięcej postów umieścił w tematach związanych z gothciem, tylko w tym temacie go niestety widziałem. Gs tego użytkownika pod względem wyglądu prezentuje się dobrze, warto dodać że lubi długie wpisy co oczywiście zapisujemy jako plus. Z gier uwielbia takie tytuły: Elder Scrolls III: Morrowind, The, Fable: Zapomniane Opowieści, Gothic, Gothic 3, Gothic II, Gothic II: Noc Kruka, Guild Wars, Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark, Sudeki, czyli krótko mówiąc RPG i to pełną gębą, aktualnie nie gra w żadne (chyba) ale to z względu za słaby komputer. Z filmów lubi oglądać przeważnie komedie filmy akcji. Podsumowując gothicsheep to gramowicz długim stażem na forum (dopiero co przewodniczący), życzę jak najszybciej awans na sekretarza...

Pozdrawiam Bratek196

Jeśli ktoś mnie opisze na "odwal się" nie ręczę za siebie (żart oczywiście)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196

Tego usera jeszcze chyba nie spotkałem, chodziaż podobnie jak ja jest on delegatem, co oznacza, że na forum ma on juz spory staż, a dokładnie jest z nami 464 dni a w tym napisał 1536 postów i złapał jednego degrada(z brygadzisty na przodownika). Najwiecej postów umieścił w temacie "KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!" i w topicu o grze Battlefield 2. Teraz czas zajrzeć na GramSajt....
....który jest w klimacie wojennym(czyżby to Battlefield 2), nie jest specjalnie ładny ale może być. GS zawiera cenne informacje, między innymi to, że Bratek 196 ma na imię Mateusz, 14 lat, lubi czytać książki(jak mało kto) i słuchać muzyki(jak wszyscy). Obecnie mieszka w małym miasteczku pomiędzy Krakowem i Katowicami. Do swoich ulubionych filmów zalicza między innymi: Matrixa, Gwiezdne wojny, Szeregowiec Ryan i Troje, a do książek Wiedźmina i Eragorna. Jak chyba każdy gramowicz czyta CD-Action.

Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek

Usera owego widzę na forum po raz pierwszy. Jest on na forum od blisko roku a ma już status Delegata. Nic tylko gratulować. Z jego statystyk można się dowiedzieć że żadnego degrada nie złapał co liczy się dla Niego na plus. Co do GSa to może nie poraża wyglądem aczkolwiek wszystko jest na swoim miejscu i wygląda schludnie i co najważniejsze nie przeszkadza w czytaniu. Stamtąd można się dowiedzieć że temek ma na imię Tomek ( a to ci niespodzianka ;)!), jest fanem piłki nożnej a w szczególności MU. Pora kończyć opis bo więcej do głowy mi nie przychodzi ;P. Tak więc temek - pozdrawiam i życzę rychłego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nicku i avatarze da sie zobaczyć,że jest on fanem kultowej gry Quake.Nie zaliczył ani jednego degrada,a więc wszystko jest dobrze.Uczęszcza do tematów o Gothicu jak i Wiedźminie,więc jest podobnie jak ja fanem gier RPG.Gdy chciałem zobaczyć jgo gramsajt,nie mogłem,gdyż taki nie istnije(?).Cóż,podsumowując jest on wzorowym gramowiczem,ani jednego degrada,nie spamuje,cóż życze szybkiego awansiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mathijas W

Hmm, osoba ta ma łudząco podobną ksywkę do pewnego znienawidzonego przeze mnie jegomościa ;P. To tak w pierwszej chwili w oczy mi się rzuciło. Ale domyślam się, że nick wziął się po prostu od imienia Mateusz. Postaram się to zweryfikować na jego gramsajcie. A jednak się nie dowiem, czy to prawda ;P. Na stronce świeci pustkami, widać zaniechał/nigdy nie prowadził swojego bloga. Ale nic na siłę, przecież ;). Doglądam avka i dostrzegam tam zakapturzoną postać z lekko odsłoniętą twarzą. Taki średni bym rzekł ;P. Mathijas W póki co ma czystą kartotekę, także nie przeskrobał nic, co zasługiwałoby na degrada. A jak się sprawy z ostrzeżeniami mają, to nie wiem, ale mam nadzieję, ze ich też się ustrzegł ;). Po statach można jeszcze wydedukować, że user ten pyka w Wiedźmina. Ech, farciarz ;P. Lubi się tez udzielać w zabawach, niekiedy bezsensownych, ale to już jego sprawa ;P.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować