Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Zuma orginal

Pierwszy raz widzę tego człeka. Jest na forum raczej od niedawna chociaż ponad 150 dni to w sumie nie jest aż tak mało. Zabrnął już na stopień robotnika. Urodził się w roku 1993 czyli jest trzy lata młodszy od osoby opisującej o ile mnie obliczenia nie mylą. Czyli jeszcze ma 14 lat. Nie miał żadnego degrada co sie chwali. Wchodząc na GS-a uderza nas grafika z gry Lost Planet. Pewnie jest jej wielkim fanem bo jara się jakimiś online''owymi rozgrywkami właśnie w niej. Niedługo zacznę w to grać więc pewnie mnie gdzieś złoi :P
Jest szczęśliwym właścicielem konsoli X-Box 360. Avatar też chyba pochodzi z tej właśnie gry. Ogólnie powodzenia w grze i szybkiego awansu na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuma orginal

Człowiek, który raczej nie lubi się wysilać, czego przykład mamy powyżej. Ortografia to jego wielki ''ogulny'' wróg :P Na gram.pl jest już od dawna, ale na forum zaczął pisać właściwie od tego roku. Zdecydowanie jest fanem Lost Planet, cały gramsajt jest poświęcony tej grze, zresztą to już wiemy z podpisu. Bardzo lubi zakładać duble i niepotrzebne tematy, popełnił już ich kilka, a dokładnie to trzy :P Nick oryginalny, zresztą sam nam o tym mówi. W awatarze jakiś bliżej niezidentyfikowany osobnik, na moje oko z anime czy innej mangi. Ciężko napisać coś więcej, na gramsajcie informacji praktycznie zero. Pozostaje mi jedynie pozdrowić opisywanego gramowicza i życzyć szybkiego sojuszu z ortografią oraz awansu ;P

Aaaaaaa... nieeeee... - wykrzyknął po czym wziął się do opisywania :D

YahooPL
Jeżeli dobrze pamiętam to niedawno opisywałem jegomościa (razem? osobno?). Teraz postaram się skupić na innych aspektach jego gramowej osobowiści, czy alter ego jak kto woli. W awatarze żółta buźka, która kojarzy mi się z bezsensownymi, wkurzającymi i zawieszającymi mój powolny komputer reklamami, wyskakującymi znienacka na stronie 911tabs.com :P Nick świadczy o tym, że Yahoo jest fanboy''em Yahoo - wyszukiwarki, która jest głównym konkurentem Google. Tak trzymać, też wolę Yahoo! ''PL'' dodane na końcu, świadczy o wielkim patriotyzmie i miłości do ukochanej ojczyzny. Pomiędzy awatarem a nickiem, świeci jakaś zielona kropeczka... czyżby Yahoo był w tym momencie na forum? Pod kropeczką beztrosko siedzi sobie niebieski znaczek, dzięki któremu wiemy, że to chłopak. Obok pięknie prezentujący się napis ''Przewodniczący'' - to brzmi dumnie! Niżej widzimy godzinę, o której dodał posta. To jest dowód na to, że Yahoo jest złym i przebiegłym gramowiczem, dodał posta ułamek sekundy przede mną i teraz muszę Go opisywać... mam nadzieję, że przynajmniej będzie zadowolony z efektów :P Jeszcze szybki skok na gramsajta, absolutnie pierwsze wrażenie, czyli to co widzę teraz bez dotykania kursorem tego okna. Jakaś ankieta i trzy odpowiedzi. Niebiesko, błękitno, biało i czerwono. Same paski, nie licząc białych literek. Dobra, głupi opis, a wyszło dużo. Pozdrowienia, awansu i spełnienia wszystkich marzeń!
<Ze strachem kliknął odśwież, niecierpliwie oczekiwał na pojawienie się strony i z radością w głosie krzynkął - ''Jestem pierwszy!''>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev

Zastało się nam w tym temacie, co? :D Biedny Rev... nikt nie chciał go opisać. Ale w sumie czemu tu się dziwić... :D w końcu sam jego gramsajt z góry odstrasza od opisywania. Cytuję: "O mnie: Nie musicie nic o mnie wiedzieć :P" Więc po co właściwie go opisywać. Dziwne - zadaję sobie to pytanie, a sam to robię. Nie, nie jestem szalony jakby co.
Więc Mroczny Rev jest mroczny. Wszystko o można o nim powiedzieć jest mroczne. Muzyka, której słucha jest mroczna. Ulubione gry - dość mroczne by być takimi uznane. Seriale/TV: Mroczne... (eee... czy South Park jest mroczny? :D) Avatar- ooo... aż ciarki przechodzą jaki on jest mroczny... brrr... Znajomi też mają głównie mroczne avatary... Mroczny Rev nie tylko sam jest mroczny ale też obraca się w Mrocznym towarzystwie... Co czyni go podwójnie mrocznym niż mroczny był w moich oczach do momentu gdy zauważyłem że ma mrocznych znajomych. Jego gramsajt dla odmiany jest... MROCZNY! Jest tak mroczny że nawet babciny komp, na którym tego gramsajta otworzyłem, wiesza się od jego mroczności...
Wiem może trochę przesadziłem, że w opisie użyłem 16x słowa pochodzącego od "mroku". Mam nadzieję że Mroczny Rev (17!) nie będzie miał mi tego za złe... ;D
A właśnie: dla dociekliwych - definicja mroku - http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Mrok
Pozdrawiam Reva i życzę wielu... eee sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Hmmm... nie wiem czy jeśli powiem, iż jest on userem mi nieznanym to skłamię... Cóż, jakoś nie specjalnie umiem sobie przypomnieć bym znał tego usera, choć może np zmienił avka, i dlatego nie potrafię sobie przypomnieć ;) Pora zabrać się za opisywanie. Masz zaszczyt zostać opisany przeze mnie, gwarantuje szybki, bardzo obfity i wyrafinowany opis za jedyne... Pamiętasz na ile się umawialiśmy? ;) Pieniądze wyślij na moje konto w Arabii Saudyjskiej :P Gufs - jest to user dzierżący już status Brygadzisty. Możemy zatem dojść do wniosku, że na forum jest już trochę czasu i zna zasady tu panujące. Ale jego nick...? Zapewne czytając ten opis, to pytanie niejednokrotnie krążyło nam w myślach. Początki jego nicka są niejasne, jak żarówki z Biedronki (a co mi tam, trzeba coś wymyślić ;P ). Pradawne pisma mówią, iż wpisał właśnie to z braku pomysłu, albo jakiejś wewnętrznej siły. Jako, iż obie wersję negują się wzajemnie postarajmy się zostać przy jednej z nich. Jako, iż nie są to Milionerzy z Panem Hubertem na czele nie poproszę o pytanie do publiczności tylko będę skazany na siebie. No więc wybieram odpowiedź c. A cóż ona oznacza? Otóż jego nick coś znaczy ;) Niestety moje źródła informacji o owym userze kończą się w tym miejscu :P Teraz wypada powiedzieć coś o jego avku, który ,że tak powiem promienieje jasnością :D Ciężko jest zidentyfikować ów obiekt świecący, ale muszę przyznać, że pasuje mi do nicku ;) Nie ma to jak rysunki avków w paincie xD W podpisie ma napisane coś po angielsku. Chodzi o coś bez siły, ale siły do czego? Ile dzisiaj tych zagadek :P Tak czy inaczej proponuje zapytać jego ;) Pora na GS''a. Muszę powiedzieć, iż lay jest starannie wykonany, a co najważniejsze dla oczu przejrzysty. Wpisy... hmm... rzekłbym interesujące... ;) Widać w nich m.in. zdjęcia w stylu ''''stylizacja na...'''' owego usera ;) Natomiast ostatnio użytkownik ten przekonuje nas do oglądania pewnego anime. Muszę przyznać, że zachęcił mnie w pewnym stopniu do przekroczenia bariery dzielącej mnie od tego świata ;D Już nie jeden raz czytałem posty/wpisy userów zachęcających innych do oglądania anime. No cóż, może kiedyś będę wielkim fanem anime? Kto wie... ;) Tak teraz patrzę i widzę, że się trochę rozpisałem ;P Ale mówi się trudno :) Na koniec życzę Ci awansu oraz miłych chwil spędzonych na forum gram.pl ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boduczek
Od jakiegoś czasu dzierży dzielnie Przewodniczącego (mnie jeszcze troszkę brakuje...) Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy jak weszłam na jego gsa to ciekawy wpis o Walentynkach w którym wyraża swoje zdanie odnośnie tego święta. Mam z Boduczkiem coś wspólnego, gdyż nasza opinia na temat tego swięta się nie różni wiele... :) Ma na imię Michał, ma 15 lat i jest z Katowic (Spodek!). Urodziny ma 4 lutego, ta data mi sie ciekawie kojarzy. Ciekawie pisze o sobie, bowiem jak twierdzi nie lubi ludzi zbyt dużo mówiących o miłości a zachowaniem pokazujących, że nie mają o tym pojęcia. Jakiś czas temu miałam okazję dyskutować (zaspamować :P) temat o relacjach damsko - męskich. Muszę przyznać, ze rzadko kiedy miałam okazję dyskutować z kimś na tak wysokim poziomie intelektualnym. Ogólnie Boduczka kojarzę jako raczej bezkonfliktowego usera. Czyta "Władcy pierścieni" i widać, że jest fanem tego cyklu :) Cóż, pozostaje mi życzyć Sekretarza i zostawić zaproszenie do znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Hmmm... Co albo kogo my tu mamy. Pamięć mi podpowiada, że już keidyś ją widziałem i nawet opisywałem w tym temacie. Poza tym pojawiła sie gdzieś w chwilowej roli w temacie "Obywatel..." a tak to jakoś się mijamy. Jest delegatem czyli tym czym ja byłem jeszcze tydzien temu. Niedługo chyba awans bo dość długo piastuje to stanowisko. Avatar ukazuje nam typowo babską grafikę jakiejś narysowanej krówki. Wchodząc na GS-a trudno nie odnieść wrażenia, ze jest kibicem piłkarskim. Nie znam się na tym więc nie bedę się zagłębiał w kluby i zawodników. Gramsajt popularny jak bum cyk cyk i w sumie się nie dziwie. Nie zniżam się do kopiowania zawartości tych wszystkich okienek więc wysilę się na cos innego. Otóż lay ogólnie ładnie wykonany i nie taki standardowy jak u innych. Grafika trochę słabej jakości no ale nie bądźmy estetami :P
To co najbardziej mi utkwiło w pamięci to fakt, że w okienku "Cytat Miesiąca" umieszczała dość bliskie mi teksty np. Nagłego Ataku Spawacza. Za to szacunek dla Tej istoty. Ogólnie pozdrawiam ją i zachęcam do dołączenia do grona Przewodniczących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby coś napisać we własnym temacie po czterech miesiącach... ;)

YahooPL
Gramowicza kojarzę doskonale i to niemalże od początku jego kariery na gram.pl. Zapamiętałem go głównie przez nick, który bezapelacyjnie kojarzy mi się (zdaje się, że YahooPL mówił kiedyś, że to nie jest reklama...) ze słynnym portalem internetowym, na którym to posiadam e-skrzynkę.
Zejdźmy niżej... Pod nickiem znajduje się jakże dumny napis Przewodniczący, który to Yasioo ostatnio zdobył po długim czasie. Podobnie jak Magwisienka, YahooPL jest fanem charakterystycznych ''buziek'' z avatara.
Bodajże właśnie YahooPL jest odpowiedzialny za rozkręcenie gramsajtowych akcji z bannerami forumowiczów. To był świetny pomysł! Dzięki temu zawdzięczam Yasioowi poszerzenie moich skromnych umiejętności graficznych. Oprócz bannerów, YahooPL nauczył mnie też stworzyć swoją postać w Morrowindie, gdyż w oficjalnym wątku tejże gry napisał nieziemsko wyczerpujące poradniki. Kolejny plus.
Nie tak dawno temu na gramsajcie tego forumowicza można było "połamać sobie mózg" przy zbiorze przeróżnych zagadek logicznych. Fajnie było przypomnieć sobie niektóre z nich oraz poznać masę nowych... Na GS-e przeważają odcienie koloru niebieskiego. Żadnych zbędnych bajerów - YahooPL postawił na treść i przejrzystość, a nie doznania wizualne. Sprawdza sie to bardzo dobrze. U dołu jego strony znalazłem rozwiązanie, które nie jest jeszcze popularne na innych GS-ach - spis treści. Bardzo ułatwia to poruszanie się po starszych wpisach.
Nie tak dawno temu YahooPL zrobił małe podsumowanie gramowych trolli, umieszczając u siebie cos na wzór rankingu najśmieszniejszych postów, tematów powstałych z klawiatury zazwyczaj nowych gramowiczów. Wszystko to oznacza mniej, więcej, że YahooPL angażuje się dużo w atmosferę na forum proponując nowe rozwiązania, służąc poradą czy po prostu swoim towarzystwem. To bardzo sympatyczny gramowicz, na którym śmiało można polegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym podziękować za przemiły opis. Nawet nie wiedziałem, że tak Ci sie przysłużyłem :P

Igor FCBayern

Jeden z licznych znajomych na tym forum jednak kojarzę go bardziej niż pozostałych. Jestem mu bardzo wdzięczny za ten temat bo jako jedyny z tej kategorii nie jest wylęgarnią spamu a ludzie się tu udzielający wysilają się choć w minimalnym stopniu. Właśnie w tym temacie poznałem dużo osób z którymi teraz gadam częściej niż często. Ale dosyć już tej wazeliny.
Nick kojarzy mi się jednoznacznie z Twoim imieniem i połączeniem go z nazwą jednego z klubów piłkarskich z Niemiec. Jego status jak widać jest równy mojemu choć jak przypuszczam ma go o wiele dłużej ode mnie. Jego avatar to już coś. Doskonale kojarzę tą grafikę z Fallouta bo w sumie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli w grach. Mam nadzieję, że szybko go nie zmienisz. Z tego co widzę angażuję się ostatnio w akcję "Tęczowi Faceci". Nie jestem niestety w temacie więc dużo więcej napisać nie mogę. Statystyk przepisywac nie bedę bo to zbyt prostackie więc odrazu przejdę na GS-a. Pierwsze co rzuca sie w oczy to bardzo fajny layout. Czytelny i miły dla oka czyli tak jak powinno być. Oddałem głos w ankiecie, bardzo pomysłowej swoją drogą. Jest dwa lata młodszy odemnie z tego co widzę. Również mocno angażował się w akcję bannerów (której swoją drogą nie wymyśliłem tylko rozpowszechniłem). Posiada ten sam złom nazywany telefonem co ja - SE k800i. Z tego też co widzę urzęduje raczej na laptopie niż na kompie. Oryginalnie.
Cóż mogę mu rzec na pożegnanie. Sekretarza i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Wkrótce moje opisy tego usera dogonią staną się tak liczebne jak odcinki Mody na Sukces xDD
Przejdzmy do rzeczy. Jasia znam od końca listopada i przyznam, że jeste moim jednym z najlepszych przyjaciół jakich udało mi się poznać na gram.pl :) Rozmawiamy dosyć często na gg lub w komentarzach u jednego z nas na sajcie. Ostatnio rodzice sprawili mu nowego PCeta, o którym każdy fan grania we wszystkie gry na wysokich rozdzielczosciach i detalach może pomarzyć i dlatego jego frekwencja oraz częstotliwość pisania znacznie spadły. Braliśmy wspólnie udział w wyścigu o stołek Przewodniczącego i Jasiu wyprzedził mnie o kilka dni (z tego miejsca Ci gratuluję) ale od dzisiaj znowu jesteśmy na "równi" xD Jego sajta znam prawię na pamięc z racji codziennego komentowania ;] Layout jest całkiem niezły, prosty ale ładny. O czym tutaj jeszcze by warto wspomnieć... a tak! Przecież jedną z ważniejszych rzeczy jest to że Jasiu pisze książkę (nie wiem czy mogę zdradzić tytuł, więc na wszelki wypadek tego nie zrobię ;p) oraz opowiadania Bullet, które możemy czytać na jego sajcie (polecam). To by było chyba na tyle mój drogi Jasiu. Tymczasem idę opijać mój awans na Przewodniczącego (oczywiście coca-colą no by niby czym innym? ;p).
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Nieprzeciętny i nieprzejednany user. Na forum dosyć często go widuję, jednak nie miałem sposobności by z nim porozmawiać. Na forum niedawno obchodził jubileusz rocznego pobytu na gramie :) Zagorzały maniak gry w Diablo. Z posiadanej przeze mnie wiedzy ogólnie lubiana postać na forum. Pisze spokojnie, wręcz flegmatycznie. Tymże sposobem dotarł do rangi pana Przewodniczącego (niedawno otrzymany awans). GS utrzymany w skromnym acz ciekawym stylu. Znajomi zredukowani :) Pozostaje mi życzyć zdrowia i powodzenia :)

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Hmmm... Co my tu mamy. Ahh tak pamiętam Cię. Chyba kiedyś ze sobą gadaliśmy :P
Tak na serio to Prince znam więcej niż dobrze. Swego czasu przesłaliśmy sobie zdjęcia naszych parszywych mord i to co uderza przy oglądaniu Prince to kolczyk w języku. Element dość charakterystyczny. Z tego co widać to wszystko niezmienne. Oczywiście oprócz statusu, który wzrósł o jeden o ile się nie mylę to dzisiaj. Cieszę się razem z Tobą. GS typowo residentowoevilowy. Ładnie wykonany nie przez Prince tylko przez Obi Wana Kenobiego. Często spamuje u niego w komentarzach tak jak i on w moich. Wraz z awansem przyszedł czas na zmiany. Edytował wpis na blog do odpowiedniej treści. Poza tym wszystko tak samo jak było kilka opisów temu więc zakończe to optymistycznym akcentem ---> Wiesz z kim tańczysz dzi*** ??? :D

EDIT: Cholera Union Pacific szybszy. Opisujcie jego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Chyba bardzo znany user na forum. Widziałem go nie raz. Ma całkiem ładny GS ale trudno określić jaką grę lub muzykę lubi najbardziej. Dużo pisze na forum i na blogu. Często wchodzi na Gram.pl. Ma sporo znajomych i dzisiaj obchodzi 333 dzień na gram. Był karany tylko raz mam nadzieje że nie dostanie degrada. Udziela sie w wielu tematach swoich też niemało założył. Życzę szybkiego awansu!
POZDRO MasterMax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mastermax

Użytkownik nie był znany mi do tej pory. Jest przodownikiem mimo, iż na forum jest 3 razy dłużej ode mnie. Pisze widać rzadko. Ostatnio założył nową forumową grę RPG do której postanowiłem się przyłączyć :) Będzie okazja żeby go bliżej poznać. Do innych gier RPG nie miałem co się zapisywać bo większość jest w tak zaawansowanym stadium że ogarnięcie tego zajęłoby mi wieki, także dziękuję za to że MasterMax założył coś nowego :) Jego gramsajt jest w porządku, niczym się nie wyróżnia, ale jest czytelny i ... raczej rzadko odwiedzany. Mój z resztą też :D No cóż... w ulubionych znajdziemy oprócz klasycznych hitów typu Warcraft czy Baldur''s Gate znajdziemy także... Simsy... których sukcesu (tak jak Klanu czy mody na sukces) szczerze mówiąc nie rozumiem... ale... są gusta i guściki, a o nich się nie dyskutuje więc już resztę pozostawię bez komentarza.
Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Ten użytkownik (człowiek też) jest mi znany z wielu powodów. M. in z tego że mamy wspólne zainteresowania... Ale głównie z tego że jest moim kuzynem i od niedawna nawet mieszkamy pod jednym dachem. Nudzi mi się więc postanowiłem go opisać... Ogólnie dobrze się dogadujemy, nie jest żadnym napalonym upartym dzieciakiem, choć czasem potrafi wkurzyć. Sytuacje w których się na niego wqurzałem wolałbym pominąć jednak. Nie będę się wyżywał i psuł mu tutaj opinii :P. Ostatnio ten złośliwiec postanowił odrzucić moje zaproszenie do znajomych... i co ciekawe już nie może tego odwołać mimo iż chciał... (gupie to gram.pl) Kiedyś próbowaliśmy razem rozkręcić temat o pewnej ciekawej książeczce... niestety nie udało się... Nie chce mi się pisać o tym jaki on bywa w domu. Przynajmniej na razie. Jeśli kiedyś mnie najdzie to napiszę. Ale generalnie nie można na niego narzekać. Z resztą nie będę na niego narzekał może dlatego że jest ode mnie większy :P i jest jakieś max 10 metrów ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kutzer

User w którego rękach klawiatura zamienia się w fortepian Yamaha, i na którym czaruje on coraz wymyślniejsze i coraz dłuższe wypowiedzi :) Poziom jego zdań jest wysoki. Przyznam, po raz pierwszy widze tego usera na forum (co jest dość oczywiste - jest robotnikiem) lub też zaliczył jakiegoś degrada. Nie jednak nie :) Na forum od dość dawna a jest dopiero Robotnikiem. Widocznie rzadko coś pisuje. Gs bazowy, jeden marny wpis. Ale w sumie zawiera to, co powinna zawierać taka wizytówka. Gra w FIFE i jest zakochany w serialu Heroes. Pozostaje mi życzyć awansów i zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Jest niestrudzony jeśli chodzi o pisanie na forum. Uwielbia pisać, nie zawsze dużo znaków na posta ale pisze. w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie zszedł poniżej 400 postów na miesiąc! (lol!) Z góry widać czym się interesuje - mianowicie motoryzacją. Grywa również w Wiedźmaka, GTA i Stalkera. Po awatarze możemy poznać że jest również fanem serialu Lost. Właśnie się zaczął 4 sezon,... ciekawe czy śledzi ;) Jego gramsajt klasyczny - czarne tło z namiastką jakiejś broni palnej ;) - w każdym razie czytelny. Rubryka jego ulubionych jest... baaaardzo szeroka - po szczegóły (czyt. zawartość) zapraszam na jego gs''a bo nie zamierzam wszystkiego wymieniać :D Pozostaje mi życzyć braku degradów i dalszej ambicji śrubowania rekordu w ilości postów na dzień :D
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

To już mój znajomy rozmawiałem z nim kilka razy na GG. Właściwie to dlatego, że prowadzimy fRPG ale to już co innego. GS nawet ładny widać, że ktoś spędził nad nim mnóstwo czasu. Lubi gry RPG i Strategie czyli tak jak ja, a z muzyki to chyba metal. Na forum jest dość długo i napisał sporo postów. Ma niewielu znajomych. Jego avatar przedstawia celownik ustawiony w jakiś zielony cel niewidać w co. Lubi czytać "klasykę" książek fantasy.
No i co by tu dużo pisać. Życzę szybkiego Awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterMax

Nieznany mi bliżej człek. Avatar dość mocno rzuca sie w oczy. Jest tam krasnolud prawdopodobnie żywcem wzięty z Herosów 5 bo widziałem właśnie podobne grafiki z tejże gry. Nick kojarzy mi się z filmem "Mad Max" ale to chyba niezbyt trafne porównanie i określenie. Jest chłopakiem jak większość osobników na tym forum. Jest dopiero na początku hierarchi forumowej bo na stopniu przodownika. W sygnaturce widzimy numer GG i jakiś tekst pochodny z Super Mana. Chyba nie jestem w temacie bo za bardzo go nie kminie. Z racji, że gramsajty chodzą tak że w ogóle nie chodzą będę niestety musiał na tym zakończyć mój opis. Życzę brygadzisty i wszystkich stopni w górę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Najwyraźniej Yahoo wrócił już na stałe. Przez dłuższy czas był nieobecny co odbiło się szerokim echem głównie wokół fanów gothica i Obliviona. Bardzo widoczny był brak jego aktywności w tematach o m.in rpgach, które tak bardzo lubi.
Nic się nie zmienił - jedynie jego status, który brzmi teraz "Przewodniczący". Co ciekawe pracował na niego równo rok! (szkoda, że w statystykach nie podane są również godziny;>) Nadal wita nas swoim awatarem przedstawiającego emotka:P stał się wręcz wizytówką tego użytkownika. Mi osobiście niezbyt się podoba, ale z gustami się nie dyskutuje. Gramsajt równie prosty jak awatar co nie jest minusem. Jedynym przykrym faktem związanym z tym forumowiczem to jego częsta obecność w temacie o statusach. Spam w słownej zabawie to przy tym mały pikuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten
Gramowicz, którego widzę pierwszy raz, ale, widząc po jego statusie, jest na gram.pl od dłuższego czasu. Niestety na swoim gramsajcie nie podaje statystyk, ale nie liczby opisują człowieka. Awatar pokazuje, że jest fanem mangi, ale nie widać tego nigdzie więcej. Na stronie można znaleźć jeden z obszerniejszych opisów własnej osoby, jaki czytałem. Wnioskuję, że użytkownik ma poczucie humoru, nie lubi polityków i jest dobitnie szczery. Na gramsajcie pokazuje głównie gry, w które gra oraz książki, które czyta. Ogólnie o facecie trudno powiedzieć cokolwiek więcej, jest owiany aurą tajemnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować