Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Mathijas W

Dobra opisuję dalej, tym razem kogoś innego. Mathijas jest już Brygadzistą. Na Avku jakiegoś skina (lol, żart), znaczy się jakiegoś no nie wiem gościa, po prostu. W podpisie ma coś tam, że sprzeda gry, sorry zainteresowany nie jestem. GramSajt pusty i i mroczny :D Obecnie jest zmęczony i ma 13 lat. Co by tu jeszcze powiedzieć o nim. Zdaję się że kolejny fan Gothica na forum. udziela się w wielu quizach, typerach, zabawach. Wszystkim co z grami forumowymi związane, ot co. Zero degradów na razi, postów ponad 900. jednym słowem, nieźle. Założył 6 tematów, niezbyt przez forumowiczów przyjętych. Co tu jeszcze? Niedługo pewnie awansuje na delegacie choć sam nie wiem.
pozdrawiam i życzę WT (tradycja) i no nie wiem czego. W każdym razie...
Pozdrawiam <;PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

Użytkownik ten został wcześniej zbanowany za spam i inne wykroczenia, ale powrócił do nas <łał>. Jest mężczyzną, zaś na awatarze ma kobiecą twarz. W podpisie trawersacja pewnego przyslowia. Cłowiek jest na forum od ponad roku i wbił sobie 4144 posty obrywając przy tym 4 degrady i BANa. Gramsajt jest dobry, ale wielki znak Gulid Wars 2
po prostu tam nie pasuje.
Pozostaje życzyć powrotu na poprzedni status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Pana przodownika Lisuna widzę po raz pierwszy w naszym zacnym gronie opisujących się ludziów ;) Więc z całą przyjemnością zabiorę się za opis jego osoby :) Z początku może się nam wydawać że jest fanem gier akcji. Avatar wojskowy zaś layout na gramsajcie jest dość thrillerowy. Jednak nic bardziej mylnego - Lisun jest fanem... kolejnictwa. Jest to pasja dość niepopularna i uważana za przestarzałą. Ja jednak tak nie uważam. Bowiem uważam, że każda pasja jest dobra jeśli człowiek naprawdę się w nią angażuje (no może poza zabijaniem - jeśli to jest czyjąś pasja ;D). A lisun się angażuje i to bardzo. Jego blog jest poświęcony właśnie głównie pociągom. Cóż... nie podzielam jego pasji, ale to nie powód żeby go przekreślać. Co by tu jeszcze... Aha... gra w gry na które wskazują właśnie avatar i gramsajt :) Layout gramsajta mi osobiście się nie podoba... trochę niedopracowany... Na forum jest ojj długo :D napisał sporo postów więc od razu nasuwa się że mógł oberwać jakiegoś degrada. Tak. Za co to nie będę wnikał, w końcu każdy popełnia błędy... O, widzę że od 17 marca awansował na Brygadę także gratuluję :D Tym optymistycznym akcentem zakończę opis tego szanownego jegomościa.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Pana Gufsa nie znam choć jestem juz z rok na gram.pl. Brygadzista wiec częściwo mi to wszystko wyjaśnia. GS - graficznie ponad przeciętny jednak może sie to podobac. Widze, że wpisach zamieszcza recenzje filmów ale nie odbija sie to na pozytywnej ilości odwiedzin i komentarzy. Fajnie, że słucha Metalu(trzeba to doceniać na gram.pl^^). Czyta z nienawidzoną przeze mnie serie Harry Pottera ale odpuscze :P. Potrafi sie rozpisać i widać to chyba w każdym jego wpise. 10 znajmoch tudziesz dlatego nie można go nazwać tzw. Pokemonem :D.
pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drakkainen666


Człowiek dość mi znany, to i lepiej dla mnie. Więc tak, po trzech szóstkach w nicku możemy być niemal pewnie, że jest to satanista. Pierwszy człon ksywki nic mi nie mówi. User dostał bana na konto Vuko Drakkainen za obrażanie czy coś (w sumie gościowi, który wtedy oberwało się należało). Na avie jakaś morda, nie wiem niestety czyja. W podpisie nawija o jakimś szarym bakłażanie. GramSajt niczym nie zaskakuję, ale także niczym nie odrzuca. Chociaż muszę przyznać że layout ciekawy. postać opisywana interesuje się rockiem i wszyskimii jego podgatunkami (?). Ja tam w tej dziedzinie jestem zielony. Pisze ciekawie ale potrafi się łatwo zdenerwować albo po prostu broni swoich praw (patrzcie kwasy i posty na koncie Vuko). Coś mi w Mozilli strzyka, więc na tym opis skończę.
Pozdrawiam i życzę ''nie banowania''.
<;PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK
Cóż mam rzec jak nie pochwalić ? Gramsajt :Niezły sposób na laya i faktycznie nie wychodzi za ramkę ;p
Duża ilość komentarzy wskazuje na częste korzystanie z forum. Na forum ? Przodownik tak jak ja.
A wracając do sprawy gramowicza. Jest osobą raczej znaną na forum. Co dziesiąty post na jaki się natrafiam to jego.Wnioskując po nicku może być on fanem Prince of Persia (maybe). Nie znam go tak dobrze żeby poje przypuszczenia były prawdziwe choć po moim nicku raczej wiadomo czego sie spodziewać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

Witam dziś chciałbym opisać niegdyś najbardziej kontrowersyjną postać na forum na nim jest PRINCE JANEK, w swoim szczytowym momencie tworzył co pół minuty nową zabawę forumową, dochodził też spam za ktyóry często dostawał degradacje gdyby nie one na pewną był by przewodniczącym, niestety JANEK tak ostro zaszalał że dostał bana tymczasowego i teraz powrócił i obiecał że nie będzie spamować (wierzę w to). Na forum jest 345 (trochę więcej niż ja) i w tym czasie napisał 4233 postów. Najczęściej można go było spotkać w temacie o rangach na forum. Dobra przechodzimy GS-a, nie mam tu wątpliwości że służy tylko do pokazu layoutów bo wpisy są po pierwsze krótkie a ostatnio kilkadziesiąt tyczy się akurat layoutów. Nasz delikwent obiecał się po prawić tak więc trzymam za niego kciuki by doszedł do WT bez żadnego degreda....

Pozdrawiam Bratek196.
Spóźniłem się...

gothicerofan

O śwież krew, ten gramowicz sądząc po nicku jest fanem gothica, i pierwszy chyba raz go widzę. Na forum jest 172 dni (trochę mało) aktualnie jest przodownikiem (dosyć długo nim jest bo blisko 4 miechy), jak jest fanem gothica to musi pisać w jakiś tematach z nim związanych, wchodzimy do jego statystyk i wszystko jasne, w ramce Najwięcej postów umieścił w królują tematy związane z gothicem i niestety zabawami forumowymi. Wchodzimy na jego GS-a no i muszę przyznać że od strony estetycznej wygląda nieźle (tylko te belki), gorzej z wpisami bo są krótkie i lakoniczne.. Dobra gothicerofan jest dobrym forumowiczem (nie spamuje) i życzę mu by jak najszybciej awansował na Brygadzistę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196

Widzę go tu i tam. Jego posty nie są raczej wyróżniające się, piszę krótko i na temat, a przynajmniej się stara ;P. O dziwo nie nazywa się Bartek, jak mi się zdawało, a Mateusz. To skąd w takim razie wziął się jego nick? Od nazwy kwiatka ;P? Hmm. Gramsajt taki normalny, bym rzekł, widywałem już podobne wystroje, więc ten nie zrobił na mnie większego wrażenia ;P. W avku dostrzegam jakąś czaszkę. Być może to jakiś symbol. Z tego, co się orientuję fan CDA. Swoją miłość do tego czasopisma okupił jednak złamaniem ręki ;P. Pheh, jak widać i takie akcje się zdarzają. Nie wiem, co by tu jeszcze skrobnąć, bo w sumie ani wena nie napiera, ani za dużo o tym userze nie wiem. Toteż kończąc ten krótki dosyć i z deka chaotyczny opis nie pozostaję mi nic innego, jak rzec...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

No w końcu ktoś kogo można opisać ;P. Dość mocno znana persona na gramie, od pewnego czasu dołączył także do moich znajomych ;), pisze dobrze, fajnie się czyta jego teksty, nie spamuje choć czasem zdarzy mu się napisać o post za dużo i wtedy wciąga się w słowne utarczki z pewnymi osobami. ;). Ostatnio zawiesił działalność na gramsajcie. :(. Avek przedstawia ... no właśnie nie za bardzo wiadomo co. Ja chyba tego nie chcę wiedzieć. Ogólnie forumowicz miły i ciekawy.:). Mam nadzieję że nie zaprzestanie pisania na forum. wypadałoby już zakończyć ten jakże nieprofesjonalny opis. :P. Cóż pozostaje mi tylko życzyć rychłego awansu i tyle.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

gothicsheep fan gothica i owcy (już o tym pisałem) no nic awatar to nie wiem jak to nazwać ale jak dla mnie super awek. Na forum 602 dni, piszę dobrym tempie, od nie dawna ma status przewodniczącego, zaliczył dwie wpadki na forum (degradację). Teraz GS chyba ma zły humor bo na nim nic nie ma (zdarzają się takie przypadki), na gs-sie widnieją statystyki i liczba znajomych kota wynosi 88 (kolekcjoner). No nic zostało mi pozdrowić i życzyć dalszych awansów....

KŁEJK

Fan Quake sądząc po awaku i nicku. Na forum jest 515 dni i napisał około 1500 postów, czyli trochę mało jak na długi pobyt na forum. Użytkownik ten najczęściej się wypowiadał w tematach między takich jak Gothic i CD-action. GS tego forumowicza jest fajny (ankieta wymiata). No nic życzę szybkiego awansu na delegata (trochę poczekasz sobie na ten awans). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:32, Bratek196 napisał:

Fan Quake sądząc po awaku i nicku. Na forum jest 515 dni i napisał około 1500 postów,
czyli trochę mało jak na długi pobyt na forum.


ja na forum udzielam się regularnie od lutego więc już wiesz skąd ta różnica ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:12, KŁEJK napisał:

> Fan Quake sądząc po awaku i nicku. Na forum jest 515 dni i napisał około 1500 postów,

> czyli trochę mało jak na długi pobyt na forum.

ja na forum udzielam się regularnie od lutego więc już wiesz skąd ta różnica ;D.



No dobra może mnie ktoś opisze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196

Proszę bardzo ;)

Owego pana miałem już okazję opisywać, miałem także okazję go widywać na forum, jednak na razie nie wymieniliśmy żadnych poważniejszych postów. Ostatnio często zmienia swojego avatara, przez co trudniej mi było go zapamiętać. Ostatnio w avatarze pojawia się motyw jakiejś czachy, nie wiem z jakiej gry. Jedyne z czym mi się kojarzy to Ghost Riderem, ale ta czacha nieustannie używana przez Bratka nie płonie. W odpowiedzi na jego ostatni wpis na blogu pragnę napisać że layout jest bardzo w porządku. Z resztą jak do tej pory, laye na jego grmasajcie były bardzo dobre. Ten nie ustępuje im na krok :)
User dużo udziela się w temacie o rangach - tam go najczęściej widuję. Poza tym nie wiem co mógłbym napisać o Bratku196. Jego statystyki były już tu przytaczane nie raz, nie dwa więc nawet na nie nie zajrzę. Wydaje się człowiekiem o "normalnym" usposobieniu. Nic do niego nie mam więc na tym zakończę.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Znam tego usera choćby z tematu o "Wiedźminie" w,którym lubiał sie wypowiadać,ciekawi mnie jedna rzecz,szybko awansował na Brygadziste,pamiętam kiedy jeszcze byłem przodownikiem on jeszcze był stopien niżej ode mnie,a gdy ja dostałem awans,później spotkałem go o takim samym stopniu...magia :)?
A więc tak-jego avatar przedstawaia najwyraxniej kamere,co znaczy,ze lubi chyba filmy :).Potwierdza to jego opis,który mówi,że recki filmolów są na jego GS''ie.Jest on w naszej społecznosci od 135 dni,lubi filmy(najwyraźniej),Lubi też szpilnąc sobie w "Wiedźmina".Jego GS jest regularnie powadzony,nie jakiś idealnie piękny,ale włożony w niego sporo pracy,a więc jest bardzo fajny.
Pozdrawiam i życze szybkiego awansiku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mathijas W

User ten przewija się przez tematy na forum, rzadko nie pisząc na temat. Jest Brygadzistą, czeog mu gratuluję. Na avku widać mordę jakiegoś stwora, lwa? Ja tam nie wiem...
W podpisie ma coś o sprzedawaniu gier, ja tam nie kupię tego. GramSajcika ma, a na nim czerń, czerń i mrok, zero wpisów itd. Ma 13 lat albo 14 nie chcę mi się tego sprawdzać no. Ogólnie zmęczony chłop słuchający namiętnie Red Hot Chili Pepers. Osobnik ten ma prawie 1000 postów, nawet nieźle. Nie spamuje. Zero degradów, niedługo być może awans. No co by tu jeszcze, chyba nic...
Pozdrawiam <;PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

User,który uważa,że chyb jest księciem,gdyż przed jego najprawdopodobniej imienieniem(Janek?) stoi słowo-"Prince".Jego avatar przedstawia nienajpiękniejszą dziewczyne.W podpisie sprawdza ile znaków może miec najdłuższy podpis,troche to głupie...Gdy chciałem wejśc na jego GSa od razu przywitało mnie ostrzeżenie,że treści kóre sie na nim znajdują są tylko dla dorosłych,ale i tak weszłem.N agram jest już rok i jeden dzień,wszystkich postów napisał w liczbie ok.4000 tys.a więc robi wrażenie.GS jest obwieszony pajęczynami po których chadza sie Spider-man.Prowadzi go regularnie.Dostał on 6 degradów,kilka razy był już Brygadzistą i raz delegatem,troche szkoda,że tak brzydko zaspamowała,teraz pewnie byłby już WT.No i oczywiście życze,żebyś szybko awansował na dany tytuł.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 09:25, Mathijas W napisał:

PRINCE JANEK

User,który uważa,że chyb jest księciem,gdyż przed jego najprawdopodobniej imienieniem(Janek?)
stoi słowo-"Prince".

Kurczę ile razy mam powtarzać, że mam na imię Patryk?
>Jego avatar przedstawia nienajpiękniejszą dziewczyne.
Dla mnie ma ona ładne oczy, a tak po za tym to znam ładniejszą. Mrrr....
>W podpisie sprawdza

Dnia 21.03.2008 o 09:25, Mathijas W napisał:

ile znaków może miec najdłuższy podpis,troche to głupie...Gdy chciałem wejśc na jego
GSa od razu przywitało mnie ostrzeżenie,że treści kóre sie na nim znajdują są tylko dla
dorosłych,ale i tak weszłem.

Weszłeś? Fajnieeee. Tak po za tym już nie sprawdzam tego czegoś.
>N agram jest już rok i jeden dzień,wszystkich postów napisał

Dnia 21.03.2008 o 09:25, Mathijas W napisał:

w liczbie ok.4000 tys.a więc robi wrażenie.GS jest obwieszony pajęczynami po których
chadza sie Spider-man.Prowadzi go regularnie.Dostał on 6 degradów,kilka razy był już
Brygadzistą i raz delegatem,troche szkoda,że tak brzydko zaspamowała,teraz pewnie byłby
już WT.No i oczywiście życze,żebyś szybko awansował na dany tytuł.

Co najwyżej Sekretarza, ale i tak pewnie Przewodniczącego. Niczego nie szkoda.
BTW. Miałem 5 degradów i jednego bana...

Mathijas W

Opis volume 2. User jak każdy inny, niczym sie nie wyróżniający, wręcz przeciwnie, spokojny, pokorny... Hmm no taki gość, który nawet własnego zdanie boi się wyrazić. Trudno. Teraz zrobił takie jakby to ująć ''odbicie piłeczki'' i znowu pewnie wywiąże się kłótnia tak jak kiedyś z gothicsheepem, ale ja tam nie mam nic do takich kłótni o poranku. Tak po za tym usera kojarzę z głupich zabawach forumowych, w tym w jednym z moich tematów. Ogólnie założył 6 tematów z czego tylko jeden okazał się trafny, reszta no cóż... Ogólnie user co drugi lepszy... Taki no, chłop bez wyrazu, bez własnego stylu, bez swojego zdania. A szkoda, mógłby sie pokazać choć raz z innej strony, tak czy siak...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK
Ekhmm więc tak bardzo ciekawa postać jest to na forum. Ma ładnego avatarka. Nie wiem może to jego dziewczyna obecna lub była? Hmm to wie ;p Janek niedawno powrócił na forum bo jak mi wiadomo zrobił sobie "przerwę". Poważny i doświadczony user forum. Nie lubi jak mówię o awansie ;p i także nie lubi jak ktoś się powtarza. Na forum jest już prawie okrągły roczek. Napisał jak na mój gust spoooro postów ponad 4tysiące. Wypowiadał się w przeróżnych, przeróżniejszych tematach. Założył baaardzo dużo tematów. Najbardziej jest oblegany 3wyrazy - zabawa. Dostał 3 degrady ale i tak go bardzo duża grupa lubi ;p więc to chyba na tyle
(jeżeli za bardzo wyciągnąłem prywatne sprawy to sory) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mlynar911

Jako że tu przedstawiany gramowicz nie ma gramsajta, do opisu jego posłużą mi jego statystyki. mlynar911 jest na forum o dosyć krótko bo 143 dni w tym czasie doszedł już do rangi delegata (co mu gratuluję), warto wspomnieć że ten użytkownik jest bardzo aktywny od listopada 2007 roku liczba postów na miesiąc nie spadał poniżej poziomu 500. Sądząc po spisie tematów których pisał lubi Gothica. Zapomniałem powiedzieć coś o akwu jest na nim jakaś postać z Dragon Ball (nie lubię tego anime). Co by jeszcze tu powiedzieć no nic mógłbym wysmażyć dłuższy opsi lecz tu jegomość nie gs-a a szkoda. Pozdrawiam i życzę szybkiego awansu na Przewodniczącego no i oczywiście bez degreda.....

Bratek196.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196
Użytkownik mi nie znany, mimo iż na forum jest prawie od półtora roku i dorobił się rangi delegata. Nazwa "Bratek196" kojarzy mi się z kwiatami ;) oraz z imieniem Bartek, to drugie skojarzenia jednak błędne, gdyż user ma na imię Mateusz; ma 14 lat, lubi słuchać książek i czytać muzyki (yyy... znaczy na odwrót ;P). Gramsajt zachwyca bardzo ładnym i oryginalnym wyglądem; forumowicz lubi grać w FPSy , strategie i symulatory; czytuje CD-A i Clicka!, jego ulubione filmy to same hity, wśród nich znajduje się nawet znane anime. Grono znajomych nie za duże, nie za małe, w sam raz ;) No to pomału kończę. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować