Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

HELMOOT1
Według moich tajnych informatorów, na gramie jest od przeszło 4 miesięcy, ale jakoś specjalnie dużo się nie udziela. Pierwsze skojarzenie z nickiem - niejaki bóg Hermod, jednak nie mam pojęcia co opisywany gramowicz miał na myśli. Na forum nigdy się nie spotkaliśmy, chociaż podobny awatar już gdzieś kiedyś widziałem. Gramsajt jest bardzo samochodowy, tu Mercedes, tam Mercedes, a trochę dalej jakiś Lamborghini. Awatar również nawiązuje do samochodowych zainteresowań. W ostatnim wpisie na gramsajcie, Helmoot aka Mieszko ze Świdnicy, ujawnia swoją mroczną twarz, na tle równie mrocznej kolejki ^^ Znajomych nie zdąrzył się dorobić zbyt wielu, ale jeżeli pozostanie na forum dłużej, ich liczba pewnie się zwiększy. W gier gra wiele, samochodówki oczywiście, ale miejsce na strategie czy cRPG też się znajdzie. Ulubiona muzyka to tylko jakieś konkretne kawałki, chyba żadnego wykonawcy nie polubił bardziej. Jak już wspomniałem wyżej, na forum się nie spotkaliśmy, ale raczej nie wygląda na spamera czy innego trolla. Wpisy na gramsajcie dosyć sensowne, a i opis powyżej przecież zły nie jest. Na koniec pozdrawiam i życzę wytrwałości w pisaniu na forum, a awans niedługo może się pojawić.
Mam nadzieję, że mój opis nie spowoduje znowu jakiegoś wielkiego przestoju, a jeżeli jednak tak się stanie, to chyba będzie trzeba zrezygnować z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:02, Mroczny Rev napisał:

Mam nadzieję, że mój opis nie spowoduje znowu jakiegoś wielkiego przestoju, a jeżeli
jednak tak się stanie, to chyba będzie trzeba zrezygnować z tego tematu.


Mroczny Rev

Zrezygnować z tego tematu? NIGDY! Więc żeby nie było przestojów, to Cię opiszę Rev :P No więc za wiele się nie zmieniło od zeszłego opisu. Rev jest tak samo mroczny jak był :D Żadnego nowego wpisu, żadnej zmiany avatara, motta, ulubionych, posiadanego sprzętu, stanu, żadnych nowych mrocznych znajomych itd itd :) Ale teraz dzięki mojemu super odlotowemu panoramicznemu monitorowi zauważyłem niedociągnięcie w jego GS''ie. Otóż Obrazek który robi jako tło jest bardzo spoko, tylko jeden ma mankament: pod nim jest białe tło... a to się rzuca w oczy. Raczę sprawić sobie czarne :) Z ciekawostek o Revie dodam że mamy dość podobne numery gg xD
nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Revowi Własnego tytułu na gram.pl i wszystkiego najlepszego :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs
Wydaje mi sie, że niedawno awansował, ale mogę sie mylić ;-) W każdym bądź razie widzę zmianę wyglądu na Gsie z powodu tego iż bardzo spodobało mu sie Anime. Nie wiem konkretnie o co chodzi, no ale fakt godny odnotowania. W "Krótko o mnie" niewiele podaje na swój temat. Znajomych ma 8 co wskazuje na to, że są oni bardzo starannie wybrani i w tym gronie nie znajduje się każdy kto wejdzie i skomentuje wpis na jego gsie albo zostawi zaproszenie. To się chwali. Grywa ostatnio w dwie gry: Goithica 2 (ja siedzę nad 1 :P) i Wiedźmina, który widnieje zaznaczony jako ukończony. No no... osobiście nie trawię Wiedźmina xD Wśród ulubionych filmów pojawia się "Ultimatum Bournea". Produkcja na pewno świetna, ale "Tożsamości..." nie dorówna poza tym bardzo odbiega od książki (czytałam. Fabuła książki jest dużo lepsza niż filmu ze względu na brak w nim Szakala :P). Ogląda Szymona Majewskiego co ja czynię tylko sporadycznie. Ogólnie z Userem nie miałam okazji wcześniej dyskutować więc nie miałam okazji go lepiej poznać ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Dość dobrze mi znana userka...ale przez małą moją obecność na forum już dawno nie miałem okazji z małą o czymś podyskutować ;(. Avatar jaki był taki i jest...czyli łaciata krówka wyglądająca jak pluszak ;).Dziwi mnie tylko jeszcze taki napis "delegat" obok avatara ,bo mi się wydawało ,że przewodnika szybciej się nabija...ale cóż :P.Mogę powiedzieć ,że ma bardzo ciekawy podpis ,który mnie zaintrygował...ale przy okazji zasmucił z pewnych powodów :/.Wchodzę ,a tu małe zaskoczenie...znowu powrót do dawnych klimatów...czyli Wisła Kraków xD.Czytam sobie "Cytat Lutego" o miłości...ale nic z niego nie pojąłem i nie wiem czy chce :P.Widzę też ,że ostatnio ma dość dobry humor i żeby tak zostało ;).Dodam jak zwykle..jest jedyną ,znaną mi dziewczyną (o sorry...u mnie w klasie jest druga dziewczyna xD) ,która lubi...nie...uwielbia piłkę nożną ponad życie i więcej xD.U facetów nawet czasami coś takiego ciężko dostrzec ;).O sobie niezbyt pochlebnie piszę według mnie...jestem ciekawe czemu :P.Wpis...mecze pierwszej kolejki i małe komentarze co do nich xD.Oczywiście wzrokiem szukałem Jagiellonii i ŁKS''u...no i znalazłem ;).Ja bym jeszcze dodał ,że Jagiellonia teraz jest w bardzo słabym składzie...a ŁKS się wzmocnił :P.Jeszcze napiszę o tej kochanej ankiecie co do Euro 2008 xD...aż 35 osób zniszczyło ją doszczętnie...widać jakich mamy tutaj patriotów i kibiców :/ (aż 26 procent O_o).
To byłoby na tyle...przepraszam ,że tak krótko ,ale jakoś motywacji na większym opis nie mam ;(.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nertis

Juz opisywałem tego forumowicza w tym temacie. Niestety nigdzie indziej nie miałem z nim do czynienia więc pewnie mijamy się w tematach. To co jednak wryło mi sie w pamięć kiedy ostatni raz go tu widziałem to fakt, że wyznaje tą samą zasadę co ja. Ma ją w sygnaturce i gratuluje mu świetnego podejścia do życia. Wymieniliśmy się też chyba bannerami na gramsajcie bo z tego co widze to aniłoek z avatara widnieje tam gdzieś u mnie. Swoją drogą bardzo klimatyczny obrazek. Z tego co jeszcze widać to fakt, że jest delegatem tak jak ja 1,5 tygodnia temu. Poza tym jest jak sądze mężczyzną. No to idzemy do gramsajta póki mi jeszcze net działa.
Dozwolone od lat osiemnastu. Widać, że jest niegrzecznym chłopcem. W tle widać jakąś panią z anime w kolorystyce pomarończowo czerwonej. Naokoło rozciąga sie czarna ramka. Statystyk nie tykam ale powiem tylko, że napisał trochę mniej postów ode mnie. W oczy rzuca się okienko z myślami/przemyśleniami tego użytkownika. Znajdują się tam tak fajne cytaty, że jednocześnie kopiuje je do mojej kolekcji i może kiedyś gdzieś wykorzystam (jeśli sie nie obrazisz). Ma i używa X-Fire które zliczyło mu ponad 200 godzin w CS-a. Poza tym ma podobne bannery co u mnie może spotkać. Ogólnie jest spoko kolesiem któremu zostawiam zostawiam zaproszenie i mam nadzieję nawiązać jakąś bliższą konwersację. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

tja. Dawno tu nie pisałem ale pamietam, że często wpadałem z opisywaniem własnie na YahooPL czy Nertisa. Cóż tak prakycznie to nic sie w nim nie zmieniło od mojej ostatniej wizyty prócz właśnie zmiany statusu na przewodnika* gratuluje głównie też z tego powodu, że ja nie wyobrażam sobie być przewodniczącym na tym forum a przez co? no przez mój cięty jezyk i szczerość a także cudownych moderatorów. Prócz nowego statusu nadal jest ten sam lay na GS i Avatar. Co do GS podoba mi sie jego pomysł i wykonanie "Spisu treści" fajna sprawa. Jak przeczytałem przykłada sie do osiągniecia kolejnego statusu jakim jest Sekretarz i ma tego dokonać do końca wakacji - mysle, że jest to jak najbardziej osiągalne i rzycze szcęscia. Ogólnie cześć i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Kiedyś go w tym temacie opisywałem. Fan ciężkich brzmień tak można o nim powiedzieć. ksywka awatar i lajt i treść na gs-sie to potwierdzają. Jegomościa w innych tematach nie widziałem, czyli Vuko ma inne zainteresowania niż ja. Na forum jest blisko rok a w tym czasi napisał trochę powyżej 2000 postów. Chyba powinien być Delegatem, zajrzyjmy na jego statystyki, tak był delegatem :D, niestety miał dwa konflikty z prawem. Gs jest fajny z wyglądy, ale z treścią to nie zbyt mi się podoba wszędzie są jakieś koncert zespoły ciężkich brzmień. No nic podsumowując ten gramowicz ma inne zainteresowani niż ja, tak więc o nim więcej nic nie mogę powiedzie że lubi ciężka muzykę. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196
Jeden z bardzo licznego grona Brygadzistów, do którego i ja się zaliczam. Fan gier wojennych, a w szczególności Battlefield 2. Nietrudno zauważyć zainteresowania tego bardzo młodego żołnierza skoro gramsajt jednoznacznie na nie wskazuje. Dzielą je również niektórzy forumowicze z którymi gra przez sieć(pozdrowienia Rusell!). O dziwo jest niezwykle wrażliwy skoro tak bardzo interesuje się rysunkiem, a przynajmniej ich ocenianiem w pewnym i przeze mnie często odwiedzanym temacie:d. Zresztą podobnie jak ja miał drobną utarczkę z moderatorami i... pff na szczęście to wszystko. Rzadko go widuje, ale pewnie zobaczę go niedługo z nowym statusem - Delegata:> jest bardzo blisko. Niestety nie mogę powiedzieć tego o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten

Pierwszy raz mam czelność opisać tego użytkownika. :D Więc... Pierwszą rzeczą która się rzuca w oczy na jego gramsajcie jest jego opis "o mnie", który jest (wbrew jego początkowym zapewnieniom) baaaaaaaaardzo rozległy. Forgotten uważa że jest osobą oryginalną i wyjątkową. W sumie nic nowego nie odkrył, że jest oryginalny. Bo wątpię, żeby ktokolwiek był identyczną kopią kogoś innego ;) A że wyjątkowy... to też ameryki nie odkrył :D bo jak mówią słowa pewnej, ostatnio wiercącej wszystkim mózgi, piosenki... everybody''s free to be a wiajpi (VIP) - czy jakoś tak :P nie lubię tej piosenki ale tyle razy ją słyszałem, że trudno żeby się nie nasunęła. Dalszych szczegółów nie będę przedstawiał, bo sami możecie przeczytać. Ale generalnie jego opis jest bardzo luźny, utrzymany w bardzo "blogowym" klimacie ;P
Obecnie czyta Wieżę jaskółki - czwarty tom (nie szósty, bo dwa to są opowiadania, a saga to co innego ;)) sagi o Wiedźminie, w czym go wspieram bo sam niedawno skończyłem czytać.
Lista gier w które gra... oj długa jest. Nie wiem czy on gra na dwie ręce czy co? :D I że ma jeszcze czas na "Życie" :D no winszować :D
to chyba tyle. Życzę wszystkiego naj i pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Na wymienionego powyżej użytkownika forum trafiam bardzo często w tym temacie i kończą mi się naprawdę pomysły. Zacznę może od tego, że jest on moim znajomym i kiedyś wymieniliśmy parę komentarzy na naszych blogach, jeśli pamięć mnie nie zawodzi. Styl pisania ma staranny. Widać to w tym temacie. Jego opis zawsze jest rzeczowy i nieszablonowy. Próbuje silić się na jakieś własne odczucia a nie tylko opisywać to, co widzi. To mi sie w nim podoba. Z tego, co pamiętam poprzednim razem był przodownikiem tak, że gratuluję mu awansu (chyba, że się mylę). Zajmuje się grafiką. Lubi coś tam naskrobać w Photoshopie czy czego tam używa. Jego dzieła można podziwiać na GS-ie, na którego niestety wejść nie mogę, bo net działa tak szybko jak Oleksy biega...
Z tego co jeszcze pamiętam na jego GS-ie dominuje kolor czarny z zielonym. Często mylony jest z fanem archiwum x i również o tym pisał na blogu. Nie udziela się dużo, ale robi to mądrze i rzeczowo, co się najbardziej liczy. Lubię go i nic do niego nie mam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Bardzo mi miło po raz kolejny opsać tego gramowicza. Ciężko mi wymyślić coś nowego, ale nie mogłem się powstrzymać :) No więc ostatnio YahooPL przeżył szokujące dla niego zmiany. Te zmiany sprawił że zmienił mu się metabolizm i dlatego teraz częściej gra niż forumuje. Powody są dwa: wreszcie ma wspaniałą maszynkę do gier (ha! i tak mojej nie pobił! ^^) oraz jego net strasznie zwolnił. Chyba, skoro kiedyś nie narzekał że mu się gramsajty nie otwierają ;P Jednocześnie współczuję i gratuluję. Jednak mimo iż już jest w stanie szoku po zmianach, które nastąpiły w jego życiu to nie poddaje się i chce dalej zmieniać siebie i swoje otoczenie. Pragnie ulepszyć swój gramsajt i nauczyć się "kleić filmy z gier". Co do ostatniego to, ponieważ uważam że nie jest to ani trochę trudne jeśli ma się odpowiedni software, mogę mu pomóc w ten sposób że podam nazwę programu, którego interface jest tak prosty, że nawet panie po 60-tce dadzą radę go obsłużyć: Ulead Video Studio v. 8 (najbardziej dopracowana i narzędzi też mało ale wystarczająco dużo do amatorki) A jeśli jest ambitny to polecam Adobe Premiere :) Jeśli chodzi o programy do zrzucania obrazu z ekranu to nie znam i nie używam żadnego :)
Jeszcze w odpowiedzi na wpis powyżej:
1. Photoshopa nigdy nie używałem (tak wiem - jestem noobem :D)
2. Gramsajt już nie jest z domieszką zieleni - przeszedł gruntowny remont :)
3. wtf? jakie archiwum x? xD
4. Generalne dzięki za przyjazny opis :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs
Gramowicz, którego skądś kojarzę, ale nie przypominam sobie, abyśmy się gdzieś spotkali. Jest na gram.pl krócej niż ja, ale ma wyższy status od mojego, co świadczy o jego wysokiej aktywności na forum oraz o tym, że nie spamuje. Awatar przedstawia symbol, którego nie mogę zaszufladkować - kształtem przypomina runy z gier/filmów fantasy, kolorystyką Matrixa. Na gramsajcie w oczy rzucają się dwie mangowe postacie, jeszcze bardziej zastanawia brak mangi w słowach kluczowych, ale widać taka wola autora, nie wszystko można wpisać w te magiczne 5 słów. Gufs interesuje się obróbką filmów i to właśnie ten temat jest najobszerniej opisany na gramsajcie. Prezentuje kilka przykładów swojej twórczości i udowadnia, że naprawdę ma talent. Lubi serial "Heroes" i to właśnie ten motyw efektów specjalnych dodaje do zdjęć. Podsumowując, Gufs interesuje się wieloma skrajnymi elementami, jakże różnymi, przez to wydaje się człowiekiem bardzo malowniczym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELMOOT1

Nie znam tego forumowicza. Muszę, więc oprzeć się na dedukcji. Pierwsze, czyli nick. Kojarzy mi sie z pewną piosenką o pewnym trabancie, który właśnie był nazwany Helmut. Ale nie stąd się pewnie to wzięło. Trochę szkoda, że napisałeś tego nicka z Caps Lockiem bo umniejsza to wrażenia estetyczne. Drugie, czyli avatar. Pierwsze skojarzenia to znaczek pewnej firmy produkującej samochody a nazywa się ona Mercedes. Widać, że znaczek był dość mocno edytowany, bo z tego, co pamiętam to samochody nie mają go w kolorze różowym. Pod znaczkiem widzę też po raz kolejny nick. User ten na forum jest już prawie dwieście dni i nikomu się nie naraził, bo degradów brak. Reszty statystyk nie dotykam, ale z tego, co widzę to wypowiada sie w miarę sensownych tematach (oprócz tej kiły z tymi marzeniami itp.)
Pora na gramsajta. Tak jak wcześniej przypuszczałem naprawdę lubi motoryzację. Ma nawet wpis dla fanów Mercedesa. W kolejnym wpisie pokazał swoją twarz. Lay średni. Nic nadzwyczajnego, ale przynajmniej czytelnie jest. Widzę, że jego kolejną fascynacja jest kolejnictwo. Ma na imię Mieszko i jest 16 letnim człowiekiem ze Świdnicy. Pozdrawiam i życzę awansów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELMOOT1

Gościa na forum widzę pierwszy raz, ale to pewnie ze względu, iż on gra w te gierki forumowe, których ja po prostu nie cierpię. No cóż jedni to, drudzy to. Gramsajt schludy, lubi samochody i za młody to nie jest (tak sądzę po zawartości GramSajt''a. Na forum już czas długi, bo ponad 140 dni, ale to i tak mało w porównaniu z niektórymi wynikami. Fan Mercedesów, co wynika nie tylko z podpisu. Na avku, a to ci niespodzianka, logo merca. Nick to mi się z Niemcami kojarzy, ranga Przodownik, jak na 140 dni, to niezbyt, niezbyt. Ale to przyczyna tego, że na forum, zbytnio się nie udziela. Piszę, no cóż, niezbyt długie posty, no ale przecież nie każdy musi walić codziennie po 40 postów, no nie? Dobra to na tyle.
Pozdrawiam i życzę, spełnienia życzeń. O.
<:PJ>

Argh Yahoo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Często go tu widuje (chociaż rzadko tu piszę). Na avku emotikona (ach jaka ''słeetaśna''). Gramsajt bardzo porządny, taki stylowy i w ogóle, wpisy jak dla mnie są takie no hmm, ''coolwe'', po prostu jednym słowem, jeden z lepszych Gramsajcików na forum, polecam obejrzeć! Nick jak widać od imienia powstał, bo nasz Yasiu to taki spryciarz i sobie to fajnie wykombinował ;) Niedawno dostał awans na upragnionego Przewa, ;po ponad roku osiągnął ten status heh, miał tzw. przerwy dłuższe ;P Tworzy stronę grymax.pl, której przyznać się muszę prawie nie odwiedzam ;P Spoko gościu, mój znajomy, jak i ponad 100 innych gramowiczów.
Pozdrawiam i życzę Sekretarza, a potem WT-owa.
<:PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicker

Ouch, że akurat padło na niego. Nic to, posta nabić i ilość znaków podbić przecież trzeba ;P. Z góry uprzedzam, że opis ten do najmilszych z pewnością należał nie będzie. Nie w moim stylu jest pisanie na siłę i wyłącznie pozytywnie. Przelewam to, co myślę prosto na klawiaturę wyzbywając się zbędnych emocji. O tak ;D. A więc... User ten, jak już raczej powszechnie wiadomo, jest multikontowcem. Co prawda na swoim poprzednim, czyli Prince Janku dobrnął nawet do Delegata, ale wtedy przebudziła się w nim prawdziwa natura trolla. W szczegóły zagłębiać się nie będę, bo rozgrzebywać starych występków nie zamierzam, ale myślę, że ci, co mają wiedzieć, wiedzą o co chodzi. Zresztą, to już przeszłość, więc skupmy się na Przodowniku z emotą w avatarze. Niestety, Clicker (swoją drogą nick mi się kompletnie nie podoba, no ale i tak jest już o niebo lepszy od poprzedniego) nie ustrzegł się tego, co było zmorą jeszcze w jego poprzednim wcieleniu. A mianowicie, znów tworzy tematy, jak głupi. Zdecydowana większość i tak jest zamykana, a pozostałe niedobitki i tak się nie przyjmują. Jaki w tym sens, powiedz ty mi? Nie próbuj na siłę zabłysnąć, bo nie tędy droga... Po statach można wywnioskować, iż stara się on, a przynajmniej usiłuje aktywnie uczestniczyć w życiu gramu, tak to umownie ujmijmy. Ale czy np. takie czepianie się na siłę modów wpłynie dobrze na jego stosunki z resztą userów? Kolejne pytanie z podobną odpowiedzią jak wyżej... Teraz może trochę o jego stylu pisania się wypowiem. A w sumie, to nie będzie nawet wypowiedź, a po prostu skwitowanie go w jednym, konkretnym zdaniu. Jest on upierdliwy i żenujący. Te walające się na siłę i nijak mające się do treści ogólnej emotki, czy inne głupie wyrażenia... Ech, aż się odechciewa dalej komentować to wszystko ;P. Hmm, coś przydługim opisem uraczyłem tego osobnika, tak być nie może ;P...
Kończę więc i mimo wszystko, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

User ten znany mi jest zazwyczaj z tego, że lubi się czepiać ludzi i być w stosunku do nich, po prostu upierdliwy. Nie mam pojęcia, skąd wytrzasnął tego Przewdoniczącego (taa pewnie nieźle sobie pospamił). GramSajt, ech GramSajt, brzydki jak noc, po prostu. Na avatarze można zauważyć jakiś śmieszny japoński czy tam chiński znak. Zawsze opisuje mnie, twierdząc "Ouch, że akurat padło na niego.", niezła zagrywka, ale śmieszna i z lekka żenująca. O nicku już nie wspomnę, bo jak na niego patrzę to mnie oczy szczypią... Widać zabolał go pierwszy degrad http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&pid=3592 (możliwe, że to odbiło się teraz na jego psychice, niewykluczone). Fanboy Gothic (Jak w to można grać?!), a także twórca 9 dennych tematów, w tym tego http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17024 (żal)... Uczepił się mnie jak rzep psiego ogona, ale to już jego problem. Nie przypominam sobie by był on wzorowym userem, więc mam dla Ciebie małą radę, weź zanim coś najpierw napiszesz, spójrz na siebie, i pomyśl sobie, że Ty wcale nie byłeś lepszy od drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicker

Buahaha, dostrzegam tu ewidentne odbijanie piłeczki, tylko po to by bardziej mi pojechać :D. Czy ci wyszło, niech inni ocenią, ale w moim mniemaniu to się po prostu skompromitowałeś ;). Wytrzasnąłeś jakieś linki z początku mojego pobytu na gramie, a jestem pewien, że tego posta z pewnością nie czytałeś: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=45030. Zresztą, jak się moje "wybryki" mają do twoich, komentować chyba nie muszę :D. A że się ciebie uczepiłem? Wydaje ci się. Po prostu często trafiam na twoje żenujące, tworzone na siłę topici, a że w zwyczaju mam niepowstrzymywanie się od ciętych komentarzy, robię tak, a nie inaczej. Po prostu troll, dla mnie zawsze pozostanie trollem, i tutaj chyba nic dodawać nie muszę ;). A żeby ten post nie zamienił się całkowicie w jakieś osobiste wycieczki, opiszę jeszcze przy okazji twojego gsa. Lay ujdzie, choć pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że jest on co najmniej dobry. Estetyczny, czytelny, ma parę uchybień, ale ogólnie oceniłbym go przynajmniej na szkolną czwórkę. Natomiast poziom wpisów... Najchętniej tę kwestię bym przemilczał, ale aż nie sposób to uczynić, patrząc jakie bzdety ten user wypisuje. Ostania notka, woah! Rozwinięta jak żadna inna! Chyba mu posłuży za najbliższe kilka wpisów ;d. Ale co z tego, skoro treść jest mówiąc krótko - do dupy? Zresztą, komentarze na ten temat posypały się już wątku o moderatorach, więc zainteresowanych odsyłam w odpowiednie miejsce. Treść niestety niedostateczna, a szkoda, bo wystrój dość ciekawy.
Czy mam się przygotować na kolejną dziecinną pyskówkę ;)? Wiedz, że i tak ze mną nie wygrasz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Heh ja tak mogę w nieskończoność. Więc dobrze, nie czytałem tamtego posta, ale mniejsza o to. Moje wybryki tak, były nieporównywalnie większe od Twoich. Ale cóż no, co się stało to się nieodstanie. Co do Twojego GS''a, to tak, wpisy zamykają się od dwóch to to 20 linijek tekstu, niewiele, więc zupełnie nie rozumiem czego czepiasz się moich wpisów, każdy ma swój styl, ja mam swój, Ty masz swój, i nie obchodzi mnie czy się komuś podoba czy nie. Nie wiem o co Ci chodzi z tymi emotami, fakt przesadzam z nimi ale to moja sprawa nie Twoja. A zresztą, nie wiem po co chcesz ze mną zaczynać te durne dyskusje tzn. kłótnie, nie odpowiada Ci co piszę, nie patrz na to i już, po kłopocie, takie to trudne? Skoro tak Ci zależy by robić ze mnie idiotę i mieć z tego radochę, to proszę bardzo, daje Ci wolną rękę, rób co chcesz, walnij sobie na GS''ie napis "Clicker Ty spamerze!", proszę bardzo. Nie będę Ci miał tego za złe. Przynajmniej popiszesz się wtedy swą inteligencją i wykształceniem. A mnie to przeszkadzać nie będzie, wręcz przeciwnie, będę zadowolony, że ludzie nie boją się wyrazić swojej opinii. Ot na tym kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicker

Nie czytałeś? To co z ciebie za rozmówca... A może bałeś się tego posta przeczytać, bo i tak wiesz, że nie masz ze mną szans, hę ;>? Poza tym, coś nisko mnie cenisz i siebie za wysoko, bo nie myślisz chyba, że marnowałbym miejsce na zamieszczenie twojej ksywki u siebie... Zresztą, jaki jesteś każdy widzi, nie trzeba nigdzie tej prawdy wypisywać ;). Kolejna sprawa - wiedz, że argumentem "to moja sprawa nie Twoja" nic nie zdziałasz, bo jest on tak bezsensowny jak reszta twoich wypowiedzi. To jest forum internetowe, więc chcąc nie chcą, cudze opinie musisz przyjmować, nawet jeśli są negatywne. Ale do tego pewno się już przyzwyczaiłeś :D. Dalszych twoich paranoi komentować nie zamierzam, bo widzę, że i tak mija się to z celem. Zamiast przyznać mi rację, dalej brniesz w swoich głupawych przekonaniach, coraz bardziej się motając. Ale proszę, rób tak dalej, ja odpuszczać nie zamierzam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować