Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Bonan kojarzy mi sie poprostu z bananem .
Lubi jesc banany Czykita . i ogolnie skakac
Ostatnio dostał kotuzji wiec pisze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bonan -> kojarzy mi się raczej z niczym ;) Nick może świadczyć o fascynacji Conanem lub bananami. Jest tu od grudnia, ale jest dopiero robotnikiem, chyba się obijał. Nie znam go, może kiedyś poznam. Jego motto życiowe to "bua ha ha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - bardzo twardy facet ! Czasem zionie ogniem, a czasem romantyk niepoprawny. Nawet nie czuje, kiedy rymuje...Często miewa dziwne, tajemnicze wizje - raz Wampir, raz....(tajemnica)!
Wszędzie Go pełno, pisze w wielu tematach - "fajny" facet . Może wkrótce - Przewodniczący ? Życzę Mu tego ! tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz chyba ma na imię paweł lub mateusz. a cha range mam robotnik bo chyba dzisiaj byłem zdegradowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 14:09, Budyn napisał:

bonan- nie został zdegradowany jak myśli, tylko awansował :] Postaraj się żebym mógł napisać
poCHLEBnie o Tobie.

Budyn---> Chyba lubisz budyń, co? Jesteś "Delegatem", więc trochę na tym forum siedzisz. Dosyć często natykam się na twoje posty i muszę powiedzięć, że piszesz mądrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woko11- przodownik, pierwszy raz go widzę na forum, liczba 11 może oznaczać wiek lub jest to jego szczęśliwa liczba.;) Woko to może skrót od Wojciech???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woko11
Widzę go na forum po raz pierwszy choć jest już na nim dosyć długo. Pisze średnio długie posty (czyt. przeciętnie) i wypowiada się w wielu tematach - nie ma tych swoich ulubionych. Najwięcej postów jednak zamieścił w temacie "Co jest na zdjęciu - gra dla wszystkich". Do chwili obecnej nie zaliczył degrada co świadczy o znajomości regulaminu i jego przestrzeganiu co dalej o kulturze w jakimś stopniu. Wydaje mi się, że ma poczucie humoru.
Jego nick nie kojarzy mi się z niczym, a cyfra "11" może oznaczać ulubioną jak zarówno pierwszy styczeń etc.
Mój stosunek do niego? Brak zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Seba-Delegat pewnie długo siedzi na forum .Na forum od 174 dni.Najwięcej postów umięscił w "Forumowa Mafia","zapomniane krainy forumowa gra" i "Obywatel....a co wyżej czyli.....".Nie miał degrada,założył 3 tematy.Na imie ma chyba Sebastian (patrz nick :) )Lubi japońskie filmy z udziałłem ninj a może sam jest Ninją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Seba

Być może zna zachodnie sztuki walki, jest delegatem, nie ma zadnych degradów, najwiecej postów w Forumowej Mafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Duża grupa ludzi, elfów, orków postanowiła pogawędzić przez gg,
ale nagle powiało chłodem, br, br, brrrrrrrrr, ciarki przeszły po plecach
to przebiegł danielbr, pierwszy raz go widzę na Forum, ale jest Prozodujacym Forumowiczem
choć pisze dużo i wielu tematach, ilością znaków na post nie grzeszy, może ma mało do powiedzenia,
brrrrrrrrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord pinio_SGSTB

nie siedzi chyba zbyt dlugo na forum, ma duzo do powiedzenia dajac duzo znakow na post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899-forumowicz od raczej dawna, lubiany przez innych bo ma humor i pisze sensowne posty.nie wiem czemu ma w nicku "899"...może był zbanowany 888 razy?:Di nie wiem kiedy będzie brygadzistą ale on teskni za tym albo marzy nie wiem, w kazdym razie raczej niedługo, bo jest na forum często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - Robotnik, opisuje Go pierwszy raz. Wczoraj mało brakowało, a by jako robiotnik zwalił się z rusztowania, a było to 3 piętro, więc przeżyć byłoby ciężko. Chodzi na "forum" w żółtym robotniczym hełmie i coś tam "buduje". Niedługo jak się wysili to może awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasizi-i znów klapa z jasnowidzieniem...:Pjest młody lecz doświadczony niedługo będzioe pewnie brygaadzista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować