Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Harmegidion, żądny krwii chan kozaków z gramolicji. Jako Gramowicz, aktywny, ale nabawił się degrada. Aktywny i widoczny w wielu tematach. Kiedyś zanim trafił do gramolicji, był szczęśliwym kozakiem który kursował z pakistanu do ukrainy z pocztą. Jego usługi cenione na całym świecie, wkrótce zostały przerwane, gdyż Rozumole napadły na pakistan, a ja w tym czasie przygotowywałem przeciwko nim rebelię. W każdym bądź razie służył u roboczaków i przeniiósł się do japoni gdzie przeszedł szkolenie parzenia herbaty, oraz tajnej sztuki walki Tai Chi Kung Fu Okamewa Fo. Ta dała mu inkalną umiejętność stosowania techniki pijanego mistrza, która z kolei przydaje się w walce z borostworami w mirmiłlandzie. Oczywiście dużą sensacją okazało się ukazanie tam kozaka znającego japońskie sztuki walki, dlatego też wkrótce rozumole wysłały za nim bandę zabójców i tak właśnie bohater tej opowieści znalazł się w gramolicji. Znany ze swego kozackiego temperamentu i zdolnosci wdawania się w dyskusje teraz jest jednym z najbardziej znanych forumowiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze -> były radziecki strzelec wyborowy. Zasłynął podczas walk w Stalingradzie. Znany był z sokolego oka o pewnej ręki. Potrafił zestrzelić nazistowstowskiego wroga z 400 metrów. Odznaczony dwókortnie orderem purpurowej szarfy. Po wojnie szkolił radzieckie służby spejcalne z wieloma osiągnięciami. Gruzińskie pochodzenie nie przeszkodziło mu osiągnąć sukces także na moskiewskich salonach. Słynny był z miłosnych podbojów i wyrafinowanego humoru. Obecnie jego miejsce zamieszkania jest tajne, ale podejrzewa się, że
na emeryturze mieszka w Urugwaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz Doświadczony forunowicz z którym miałem nie raz okazje podyskutować. paweusz jest szefem szajki z warszawskich przedmieść. Zajmuje się okradaniem strych babć, ale ostatnio spotkała go przykra przygoda bo za babcię był przebrany 2 metrowy wnuczek babci która padła ofiarą jego napadu... :) Silnoręki (bo tak mówi na wnusia babcia) pobił kolegów paweusza a jego samego zawiesił na drzewie. paweusz do dziś na nim wisi... CDN :) :) A tak naprawdę to spoko z niego forumowicz, z którym da się porozmawiać na każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweln - przodownik, chyba zasłużony, nie wiem LoleK? ;-/ Ale prawdziwe imię to Paweł nazwisko to Nazwisko ;-P mówi że jestem jego krewnym - niech będzie ;-) ma dość fajne opisy i lubi entery... ogó;lnie fajny, na mojej liście, i chyba lubiany dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:08, RX-8 napisał:

Gieroj - jest na mojej liście, i gg i ulubionych :D fajny typ, dobrze się z nim gada i mozna
nawiązać bezproblemowy kontakt :)



To samo - jest super na liście gg i rankingu, ma fajne zdjęcia i opisy no po prostu spox! ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gieroj --> straszny pesymista, nienawidzi mnie, podobnie jak 2/3 forumowiczów. Miły, lecz jednak niebezpieczny. Wcześniej xywka1. Dostał ostatnio degrada, ale wrócił na swój stopień. Dużo postuje, trochę spamuje,ale i tak wporzo. Lubi gry forumowe, zwłaszcza "historyjkę", "słowną zabawę", "opisz poprzednika" i "dobry czy zły uczynek?". Daje dużo obrazków. ponad 1300 postów. Jest 0,287% forum. Lubię go. Ostatnio dużo postuje ( w końcu wakacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid ---> miły gość, nazwa troche damska (nie wiem czemu :D ), ma fuksa bo jest brygadzistą (JA TEŻ CHCE!!),
czasem pisze długie posty, lubi RTG(czyli co?? Prześwietlenia??) i RPG, płaci kartą Master Chuck, lubi/kocha morrowind i "hirołsów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - Przodownik na forum jest dłuzej oddemnie (124 dni). Napisal 510 postów . Załozył 4 tematy i wypoiedział sie w 111 róznych tematach. Zamieścił na forum 75 obrazków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 A tego użytkownika już gdzieś widziałem :D ulubione imię żenskie la ołkiego to ola ma 77 koleżanek o tym wdzięcznym i uroczym imieniu :) ołki to syn farmera który hoduje kurczaki i kaczki. Wychowywał się więc w bardzo ciekawych warunkach :) teraz kontynuuje traducję kurczakowo kaczkową na farmie swojego taty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 ---> syn rosyjskiego emigranta, urodzony w 1985roku w Małym miasteczku "Delegat City" w Ameryce Północnej, aktualnie pracuje w fabryce rolek papieru toaletowego, jego dzienna norma to 85% czyli ma małe szanse że go wywalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - dość długo Przoodwnik. Lubi pic i hip-hopa (nie lubię tego..). Czeka w poczekalni na Brygadzistę. Wymaga szybkich i bezbłednych odpowiedzi. W podpisie źle napisał nazwę gry, jezeli o tę chodziło: "Neverwinter Nights", ale za błędy przeprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasizi---> jest całkiem spoko. Lubi Morrowinda, a na forumm najczęściej wypowiada się w tematach dotyczących gier i zabaw. Niegdyś brygadzista a po degradzie obecnie przodownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - Cóż, zbyt często nie widuję jego postów, ale to pewnie moja wina. Przewodzi brygadzie szalonych żab - górników, które zjadają ludzi i za pomocą nowoczesnych traktorów zamierzają podbić całą zachodnią Kambodżę. Ciekawostka: brakuje mu tylko czterech postów, by osiągnąć magiczną liczbę (Number of the Beast, he, he). Straszliwie lubi zabawy forumowe, pewnie jest gawędziarzem i duszą towarzystwa. Pisze krótkie posty, czy mądre, to nie miałem okazji się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować