Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Mój poprzednik to pewnie projektant nowego modelu przerzutki do roweru szosowego firmy shimano.
Sądze że bazował na starej architekturze shimano RX - 105 i od swojego nicku nazwał nowy typ w/w akcesorii(RX 8) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidion - rzadko go widzę, czasami w "Co jest na zdjęciu", chyba dostał degrada, lubi czytać felietony o grach i graczach. Nie mam o nim opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...ni ma...

Nareszcie Hubi Koshi, mój dawny znajomy. Pamiętam jak wypowiadałes się na ok. 7 0stronie Tegoż że tematu razem ze mną :-) Ale Twój doping mnie przerósł. Rozpisałeś się o mnie, a Cię opisali neiwdzięcznie...
Hubi Koshi - Ostatnio panuje na czarnym rynku, a więc tego tematu nei odwiedział, bo miał dużo do roboty, a mniej czasu na rozrywkę. Wpuścił nowy produkt dla stałych klientów. Wszystko co zarobi wydaje na poduszki, ma już chyba wszystkie jako zostały wyprodukowane, i wciąż się wzbogaca. Na każde jśpi tylko raz, a potem wrzuca ją do pokoju o rozmiarze ok. 1 hektara (50 metrów pod ziemią). Narazie wsadził tam 9 milionów 804 tysiące 172 poduszki; oczywiście kazda w inne wzorki, ale wszystkie przeważnie w misie i inne "nocne horrory". W podpsie zadaje pytanie i sam na Nie odpowiada? (dziwne :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Delegacik, lubi chodzić po lotnisko i przechwalać się takimże Delegacikiem - Paszporcikiem. Za Jeog pomocą może podrózować na cały świat, tylko za okazanie tego pięknego gadżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi -ten forumowicz nadspodziewanie często opisuje poprzedników będących opisanymi już kilka postów wcześniej :P Zapomina o odświeżaniu, ale jak juz pisze, pisze na temat i skladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 fan samochodow wszelkiego rodzaju :) ostatnio lubuje sie w klasykach takich jak Duesenberg J Judkins
Naprawde dobry forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:18, Wasizi napisał:

Narazie wsadził tam 9 milionów 804 tysiące 172 poduszki; oczywiście
kazda w inne wzorki, ale wszystkie przeważnie w misie i inne "nocne horrory".

Już 9,804,173 uważaj twoja poduszka może być następna :->

Dnia 27.06.2006 o 21:18, Wasizi napisał:

W podpsie zadaje pytanie i sam na Nie odpowiada? (dziwne :D)...

Lubie gadać do siebie tak mi Bóg z łóżka obok kazał, a Napoleon to znowu gania bez spodni po sali.

OPISYWAĆ KASQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasq - jest na mojej liście, opisywałem go już wiele razy, zawsze chodzi w kasku, nawet jeśli to zabronione, nosi na sobie zbroje kaskową, która jest mocniejsz niż płytowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lis899 - Jego deklaracja została mianowana Deklaracją Gothico-Maniaków, podpisana przez 12000 osób trafiła do CDP. Mam go na gg, bardzo fajny forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8. Prototyp nowej generacji Forumowiczów. Oczywiście jest to już 8 egezmplarz, ponieważ wcześniejsze były dosyć nieudane. Ale jak widać nie zważając na przeszkody osiągnięto w końcu perfekcję w wykonaniu. Jednak niezgodnie z początkowymi zamierzeniami w wyniku krótkiego spięcia Forumowicz uzyskał władzę samodzielną i przejął kontrolę nad samym sobą. Teraz zaczyna powoli podbijać witrynę Gram.pl. Potem w planach ma już tylko podbicie całego świata. A teraz na poważnie ;) Ogólnie jak już zdażyłem zauważyć, Forumowicz spokojny, narazie bez wybryków. Kontaktowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf - pierwszy raz widze go na forum chociaz jest delegatem Wskazuje to na to ze pisze duzo ale chyba mamy inne zainteresowania. Ma fajny nic kojazy mi sie z rodzajem przeciwnika w MU ONLINE :) napewno spox forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf - Polski Wilkołak, zamieszkujący w róznych porach roku, rózne regiony Polski. Zawsze jest jednak element stały - Notebook z gram.pl jak stroną startową i gierkami na HDD. Skoro jest Delegatem, musiał napisać ogrom postów (albo ma znajomości :P) Pisze w fajnym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasq - szybki jak Hayabusa. Ma kask Arai z carbonu, którego używa jako broni. Super heros nowej generacji :P Znajduje klasyczne bryki i smieszy go pierwszy samochód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 - bardzo barwny forumowicz lubie z nim szukac bryk. Ostatnio postanowil stworzyc wlasny dubbing dla 123 postaci Disneyowskiego filmu : Auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 - Jest szybki jak Mazda, podczas gdy ja znajduje bryke do tematu z samochodami on już szuka dla 3 osoby z rzędu fotke. Szybki i niebezpieczny (chyba). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889

Jak widać jest delegatem.
Na forum zapewne od niedawna :P
Ludzie mówią, że zwykł przesiadywać w knajpach w których za ostry trunek uważają soczek wiśniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khalid - jego nick kojarzy mi się z Turcją :P Delegat, na forum od listopada. Wielki brat podpowiada że najbardziej lubi temat Historyjka. Czyżby był pisarzem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować