Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

zaliczam jako opis wasiziego:D

wasizi - dowódca policji zaliczył 28.7 złamań ale to takie okoliczne:D brygadzista więc aktywny (można to odgadnąć bez patrzenia na status:D) siedzi tu najczęściej i pisze najlepiej...szerszego opisu poszukajcie w innych moichopisach):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy.

Ciężko zrozumieć wybór tajemniczego pielgrzyma , nie wiadomo jak ożywonego. Jego sumienie powinno wziąźć górę i jak kolejny pozytywny bohater Wasizi powinien ruszyć z pełnym impetem na siły nieprzyjaciela, by zdusic w zarodku powstająca armię zła. Czekał na odpowiedni monent? Może porzucił swoje ludzkie korzenie? Bardziej prawdopodobne, że zapragnął powrócić do werewolfich kręgów. Wtedy spakowałby manatki i z całym licznym ekwipunkiem ruszył w stronę Mrocznych Knieji, gdzie odzyskałby swą nieprawdziwą postać. Nie wędruje tam? Czyli zapewne wieczna męka w krwistej, nietoperzej , bladek skórze skusiła go swymi możliwościami. Tych licznych Van Hellsingów i łowców potworów da się przecież wytępić. Także tam nie skierowały się jego kroki? Dokąd więc udał się on, jakie ma plany? Uciekł? Postanowił poznać inne kraje? Gwiaździste niebo zasłoniła chmura. Cień zapadł w mrok razem z nadzieją tamriel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - przodownik, fajny i szalony choć nie taki na jakiego wygląda myśli że jest frogusem czyli zabą spokrewniną z Psem...nie wiem kto to jest druh boruch i niechcę wiedzieć bo...no coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj, miły i aktywny forumowicz, niestety dostał degradzika za wrednego pościka ;], jest bardzo pracwoitym Robotnikiem, fajny, sympatyczny, niewyklina. taki forumowicz to czyste Srebro! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przodownik, słucha Crazy froga. Jest na forum chyba od początku zmierzchu popularności kaczan- żaby - BUMBUMpfrutlalala. Jak ja jest przodownikiem. Gry forumowe i Gothic 2 to jego żywioł. Gothici rulez. O nim wiem dosyć mało, ale gdzieniegdzie się pojawia. Początek kariery CF: problem z netem i Worms forts. PIsze niezłe posty. Lubisz RPg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię RPG. Kocham RPG:)
I żeby nie było spadmu to:
Kamil.i.Maciek - mądry forumowicz. Amin na stronie o setlersach, Brygadzista. według mnie zasługuje na awans. Jest jedynym człowiekiem ktory ma 2 glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus-Przodownik, gdzieś wyczytałem, że nie lubi Carzy Froga. Kochai RPG (a skrycie także FPS-y, sam o tym nie wie, ale ja wiem, mam wtyczki w jego mózgu :)), jest tajemniczy, a także szalony, bo Crazy, a Frog to jego nazwisko (tak jakby, tak naprawdę ma Żabiński). Słucha Metalu i jest wegetarianinem. Więcej w następnym odcinku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler-osoba mi nie znana nigdy jej nie widziałem ani tu ani gdzie indziej ale brygadzista więc aktywny/na:D jego/jej nick kojarzy mi się z natkasuper1 głębsze informacje po głębszym poznaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj- widzę, że dostał niesłusznego degrada i się załamał. Chciał zajść daleko, ale ten cel trochę mu ucieka. Musi na siebie uważać, jeśli nie chce kolejnego degrada. Ale o forum to jednak pamięta;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gieroj

Trudno mi rozszyfrowaj czy nik to od: gier oj (mam dużo), czy gieroj taki twardziel :) Z podpisu wnioskuje że był degradzik :( ciekawe czy słuszny?? Ale jjest robotnikiem i to aktywnym z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler - jest na mojej 7 osobowej liscie na ulubionego forumowicza :), więc świadczy o tym jak go lubię :D
Widze go bardzo czesto w temacie NWR :D Bardzo podoba mi sie styl pisania :D
Niedługo Delegat :)
Podpisu nie bede tłumaczył bo jeszcze napisz głupote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

offtopic - nie wiem czy niesłusznego lepiej się strzeż bo mod zauważy i też dostaniesz!:( jestem załamany ale powierzchniowo bo dalej żyję:D

Michał Raven - Ma na imię Michał Na nazwisko Reven chyba...:Dbrygadzista lepiej niech uważa bo dostanie bo jak się dostaje dergrada to chyba słusznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować