Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

olki77-Przodownik niezmiennie,jest starym bywalcem forum na imię ma Szymon? wcześniej myślałem że jest dziewczyną:D.Jest otwarty na świat w swym opisie podał numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

danielbr - Gra w zespole Joszko Broda (na końcu "br" czyli broda) ale gra bardziej na erwach bo coraz głośniej krzyczy:-) Lubi tu siedzieć nie często ale lubi ma na imię Daniel lubi film "Mr. & rs. Smith" szczególnie ten kawałek "Ilu?" "Czy to ważne?" "Tak" "Ja 50 parę..." "Ja 312":-D Zaraz go dodam na gg i zobaczę jaki jest...ale chyba fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - nocny gracz w gry komputerowe. Robotnik (po ostatnim degardziku). Umie grą (w pudełku czy nie, to bez róznicy) zabić swojego wroga. Po prostu z grą zrobi wszystko. Raz nawet zjadł jedna na śniadanie. Ma własna wytwórnie gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:41, Wasizi napisał:

gieroj - nocny gracz w gry komputerowe. Robotnik (po ostatnim degardziku). Umie grą (w pudełku
czy nie, to bez róznicy) zabić swojego wroga. Po prostu z grą zrobi wszystko. Raz nawet zjadł
jedna na śniadanie. Ma własna wytwórnie gier :D


Wasizi- hm... dopiero ostatnio zauważylem go na forum, zupełnie nie wiem co oznacza jego ksywa. wiem tyle,że jest brygadzistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:43, mikim napisał:

Wasizi- hm... dopiero ostatnio zauważylem go na forum, zupełnie nie wiem co oznacza jego ksywa.
wiem tyle,że jest brygadzistą



wiele nie widzaiłeś:D

mikim - brygadzista doświadczony (chyba?:D) kojarzy mi się jego nick z innym który ma nick "minimysz" ale pozory mylą!!jest taki....dziwny. Raz pomaga chorym a raz rozwala szpitale...opini o nim nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mało wiesz.

mikim - skąpy opis wyżej :D. Brygadzista, czyli jakieś posty pisze. Rzadko Go widuje. Lubi Myszke Miki i codziennie ją ogląda w TV lub w necie :). Zawsze chciał być w filmie animowanym i robić co mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:49, Wasizi napisał:

To mało wiesz.

mikim - skąpy opis wyżej :D. Brygadzista, czyli jakieś posty pisze. Rzadko Go widuje. Lubi
Myszke Miki i codziennie ją ogląda w TV lub w necie :). Zawsze chciał być w filmie animowanym
i robić co mu się spodoba.


hej! wiesz, że nie jesteś zbyt mily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... to już więcej wiesz o mnie :-) (żartuję)

O ten "skąpy" to się nie powinienieś obraźić. A o tą Mysze Miki, to ten teamt to zabawa. Napisz o mnie co chcesz, jak Ci przyjdzie do głowy. O mnie Liqid rózne rzeczy wymyślał, ale nie mam mu tego za złe.

mikim - Brygadzista. Siedzi w innych tematach doe mnie. Nick, związany troszecze z imieniem Mateusz (ale tylko troszeczkę). Parę razy odwiedził ten temat. Lubi oglądać kabarety, jak i dobre filmy akcji. W podpise sławi swój nick. (Prosze bez postów nie na temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi będzie to chyba pierwsza osoba którą opisuję w tym temacie po raz drugi. wydaje mi się, że chyba rozgryzłem jego ksywkę, a mianowicie czytając ją od tyłu otrzymujemy ''izisaw'', podzielić to na dwa wyrazy wyjdzie ''izi'' oraz ''saw'', izi to polski zapis fonetyczny angielskiego wyrazu ''easy'' który oznacza po polsku ''łatwy'', ''saw'' to po polsku ''piła'', oba te wyrazy można rozumieć na dwa sposoby:
1. ''łatwa piła'' mogłoby oznaczać, że z łatwościa panuje nad piłką nożną, co by oznaczało, że jest bardzo dobrym graczem w piłkę, dodatkowo tą tezę potwierdza jego podpis, z którego wynika, że piłka nożna to jego ulubiony sport który on po prostu kocha. reasumując jego ksywka może pochodzić prosto z boiska ;)
2. wedle mojej drugiej tezy, dla Wasizi''ego operowanie piłą (prawdopodobnie mechaniczną) to łatiwzna, nie wykluczone, że brał udział w wielu filmach typu ''Teksańska masakra piłą mechaniczną'' gdzie praca z piłą mechaniczną to codzienność (dodatkowo zapewne dorabia na wycince drzew), a więc wychodziło by, że jego ksywka pochodzi z planu filmowego ;) dodam jeszcze do tego, że Wasizi jest dosyć silny i nieźle zbudowany, w końcu machanie piłą mechaniczną wymaga krzepy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus. jego historia jest smutna... chyba każdy zna szapmana cin-cin. przedrostek cin świadczy o tym, że biedak jest tylko połową szampana. końcówka nicka us sprawia, że każdy może wiedziec skąd pochodzi. Są oczywiście tzw. Unajted Stejts, czyli inaczej Ameryka. Jednak mimo tej przykrej historii cinus został delegatem i może czuc się tu dobrze wśród innych forumowiczów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus - delegat, pisze dużo (mało powiedziane!) jest doświadczony niewiele widzęna tyle jednak żeby mieć o nim opinię...a oto ona - jest dość fajny:P nick mi się kojarzy z...nie wiem czym:Pnie wiem co znacza podpis...może jest mamą-ślimakiem??!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - wszędzie go pełno wiele pomaga początkującym wypowiada sie w przeróżnych tematach ale już raz spadł z przodownika na robotnika ale życze że by znowu skoczył w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes III - czyżby ludzkie wcielenie mojej ukochanej gierki? :P Chce być Bohaterem (werjsa III) i uratować wszechświat przed zagładą ze strony odnóż karaluchów. Ma wielki trzyręczny miecz o imieniu Stefek. Jest on tylko ozdobą. Walczy sztyletem świetlnym, którego kolor to różowy. Jego imienia nie znamy, ponieważ rozgotowane warzywa podczas swej inwazji wykasowały jego dane z W.B.G. (Wielkiej Bazy Głównej). To wszystko co wiemy na jego temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrbov

Nie widuje go w tematach w których ja jestem, ale jest brygadzistą tzn że dużo i dobrze pisze. Z podpisu wnioskuję że gra w RPG-i (może CP2020, albo w Shadowruna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 10:36, natanadler napisał:



Coż tą (tak mi się zdaje) forumowiczkę widziałam w kilku tematach, jest dosyć aktywna, ale nie mam o niej wyrobionego zdania , mimo tego, że jest brygadzistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natkasuper1 -> jest stuporcentową kobietą i powtarza to wciąż, widocznie niektórzy mają wątpliwości, choć nie wiem czemu. Nie lubi łysawych mężczyzn z wielką głową, nie "leci" też na kasę :) Nie miałem zbyt dużo okazji do rozmów z nią, ale wydaje mi się być sympatyczna, wyraża się sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 12:06, paweusz napisał:


paweusz - widziałam go na kilkunastu , chyab tematach, na każdym wypowiadał się z sensem. Nie miałam zbyt wiele okazji do rozmowy z nim, ale to może przyczyna innych zainteresowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować