Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 23:00, Don Lizak napisał:

mikim lubi bardzo myszkę miki :) Prawdopodobnie ma wielką kolekcję filmów z MM :D


Don Lizak - jest delegatem chodz nie wiem czemu widze go pierwszy raz Widac piszemy w roznych tematach. Jest marzycielem i fanem chicagowskich bykow (sadzac po avatarze). Napewno jest z niego spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasq Miałem już kilka okazji opisać mojego poprzednika. Ma bardzo przyjemny awatarek :D nie ma na rysuknu kasqu bo ostatnio zgubił i nie wie gdzie jest, może dlatego jego awatarek ma tak ślicznie wyszczerzone ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - brygadzista , jest organizatorem akcji "Uwolnić Żubra z puszek" , ma ciut zabawny awatarek , wiem, że to jest jakaś gąbka, osoba towarzyska, sporo się udziela na forum, fajny ziomek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 10:08, Uzupator napisał:

rolek85 - brygadzista , jest organizatorem akcji "Uwolnić Żubra z puszek" , ma ciut zabawny
awatarek , wiem, że to jest jakaś gąbka, osoba towarzyska, sporo się udziela na forum, fajny
ziomek ;-)

Uzupator
Widzę go bardzo często, a jego stanowisko świadczy, że jest z nami od niedawna- obywatel. Często wypowiada się na temacie, który założyłem ,,Znaczenie nazw gier po polsku-gra!''''. Ma zawsze coś do powiedzenia, mądrze się wypowiada i lubi się dobrze zabawić. Podsumówując mądry i fajny colo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid- przodownik, z tego co wiem lubi Tomb Raidery. Fajny gość. Miły, lubiany. Fajnie mi się z nim gadało w temacie o seri TR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olcia13 - często tu ją widzę, uwielbia serię Tomb Raider''ów. Wszystkim mówi, że są lubiani :P. W awatarze niezmiennie pozostaje Lara Croft i podpisuje się pod każdym postem ksywką(olcia13 nie Lara Croft :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14------> Nic o nim nie wiem. :) 14 może oznaczać jego wiek choć niekoniecznie. Za avatara ma jakiegoś elfa, który chyba naciąga cięciwe łuku. No teraz widze ze ma 16 lat więc jak 14 oznaczała wiek przy którym zakładał konto, to musi oznaczać, że jest już tu ponad 2 lata. A jest tylko przodownikiem czyli albo degrady albo rzadko odwiedza forum. Z drugiej strony 14 może oznaczać ile browarów wciąga dziennie. Zna Pradawną Mowe. Koniec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac Jego avatar krzyczy :"Nie podchodź bo gryze. Jako gramowicz lubiany. Do gramolicji trafił pzrez przypadek, gdy do swego psa chciał podłączyć pepesze coś strzeliło i tak się znalazł tutaj. W czerwonej rewolucji, przerabiał broń na lepszą, silniejszą, nową. niestety dla niego forumowa mafia skonfiskowała mu jego zapasy i zabroniła produkcji. Dziś samotny mściciel odwiedza różne tematy w poszukiwaniu zemsty za dawne przewinienia byłych kolegów. Już niedługo sprzymierzy się z fanem wyścigów speedraidem i razem połączą samochody i bronie i stworzą pierwszy na świecie cywilny czołg. Oczywiście wtedy obaj rozprawią się ze swoimi wrogami, a każdy będzie drżał na widok czarnego ciągnika. Ja poznałem go jak w gruzji wspierał moje bojówki darmowym stuffem. Sprzedał mi najlepszy AK47 jaki trzymałem w ręce. Świetnie się komponował z tym wmontowanym obustronnym obsiecznym toporem zamiast bagnetu. Później po tym jak musiałem emigrować przez chiny, singapur, afganistan i puerto rico do kolumbii, spotkaliśmy się w dźungli, gdzie ochraniał lokalne kartelle. niestety ja podpadłem im i musiałem emigrować do gramolicji, a on w tym czasie pewnie miał dobrą zabawę. Vormulac to imie powinien zapamiętać każdy user we wszechnecie. Niedługo to on będzie rządził gramolicją. ( do czasu aż ja i moi koledzy z gruzji nie rozprawimy się z nim ale to inna historia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze----->Znam go z Gruzji. Tyle razy ci mówiłem, że w dżungli spotkałeś mego durnego brata, burak przykleił sobie brode i wąsy i mnie udawał, bo mam tam chody, jak zresztą wiesz. Zanim się spotkaliśmy wiele o nim słyszałem, np. o jego zamobujczym ataku na zmutowanych mongolskich tublców. Przeporowadził atak a kozikiem w ręku podczas gdy jego kompan z wojska Sasza (7 lat w łodzi podwodnej siedzieli w maszymowni i palili szlugi które kradli kapitanowi) był w własnoręcznie zrobionej latrynie. Wiem, że nie powinienem ale podziele się z tą informacją z innymi. W wolnych chłwilach jeździ fioletowym trabantem z Nataszą i Tatianą po wąskich drogach w Birmie.
PS. Dlaczego te topory do rzucania, które mi przysłałeś były zardzewiałe??? Wiesz, że nie lubie takich niespodzianek. Miałem je sprzedać szamanowi z plemienia "durne kołki" a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często go widzę, wszędzie go pełno, ale to dobrze . Jest Brygadzistą, a na forum zagościł pod koniec marca. Częst wypowiada się na tematach:
"Ostatnia literka - gra"
"Znajdź mi bryke - zabawa"
"Gra w skojarzenia "
...lecz sam nie założył żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 15:39, Vormulac napisał:

PS. Dlaczego te topory do rzucania, które mi przysłałeś były zardzewiałe??? Wiesz, że nie lubie
takich niespodzianek. Miałem je sprzedać szamanowi z plemienia "durne kołki" a tu taka niespodzianka.


Wiesz najszybciej było zardzewiałą łodzią podwodną, ale wiesz jakie te radzieckie gówna sa. Nie wytrzymała i nzatopiła się. Kursk czy jakos soiak sie nazywała. Ale Sasha odpracował swoje i wyłowił je z powrotem i przesłał ci koleją transyberyjską a tam tyż dużo wody. Sam widzisz. Ty sie ciesz że je po 4 latach dostałeś. Tylko wiesz może co zrobić z zieloym światłem, jak je zniwelować, bo Sasha mi świeci w oczy jak śpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2006 o 15:45, Alexei Kaumanavardze napisał:

Tylko wiesz może co zrobić z zieloym światłem, jak
je zniwelować, bo Sasha mi świeci w oczy jak śpie?

To musi być reakcja alergiczna na ukąszenie troglodyty. Szaman mi mówi, że musisz przeprowadzić rytuał odrzucenia. W tamtych rejonach tak jest jak się łowi na wędke bez przynęty. Sprubój mu podać sproszkowany rdzeń z reaktora razem z czerwoną cebulą. A potem na popicie - standart - flaszka samogonu. Jak to nie pomorze to wpadnij do mnie a szaman się nim zajmie. Z drugiej strony czemu ci przeszkadza, to dobrze że w nocy świeci, możesz dokończyć swój projekt - obrzyn na kapiszony. Kilka sztuk bym zamówił dla buszmenów, niech chłopaki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vormulac
choc to brygadzista widze go pierwszy raz. nie wiem od czego moze pochodzic jego pseudo, na awatarze ma jakiegos obcego czy cos w tym rodzaju.

PS. nie moglbym tu byc 2 lata bo forum zalozono w tamtym roku. 14 to moja ulubiona liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 16:05, liwuniek14 napisał:

vormulac
choc to brygadzista widze go pierwszy raz. nie wiem od czego moze pochodzic jego pseudo, na
awatarze ma jakiegos obcego czy cos w tym rodzaju.

PS. nie moglbym tu byc 2 lata bo forum zalozono w tamtym roku. 14 to moja ulubiona liczba

liwuniek14-leśny chłopak co wskazuje jego awatar. Lubi błąkac sie po lesie, i zabierać rabusia kase a dawać biednym. Pracowałrazem z kubą Gęsiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filip92 Mój poprzednik uwielbia misie polarne. A awatar który ma jest to zdjęcie zrobione z okna jego domu. MIeszka an Antarktydzie. Jego ulubionym zajęciem jest łowienie rybek w przerębli i razem z okolicznymi dziecmi bawia się w uciekanie przeg głodnym niedźwiedziem polarnym , jak narazie udało mu się zawsze usiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 16:24, rolek85 napisał:

Filip92 Mój poprzednik uwielbia misie polarne. A awatar który ma jest to zdjęcie zrobione
z okna jego domu. MIeszka an Antarktydzie. Jego ulubionym zajęciem jest łowienie rybek w przerębli
i razem z okolicznymi dziecmi bawia się w uciekanie przeg głodnym niedźwiedziem polarnym ,
jak narazie udało mu się zawsze usiec :D

rolek bardzo lubi jeździc na rolkach. Pare razy miał kilka stłuczek ale jakos zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filip92-coś mi się obił o uszy. Przodownik, jak ja, lecz jest na forum o wiele krócej. Lubi Misia Uszatka, podobnie jak wszystkie miśki na świecie. Jest obrońcą praw zwierząt. Bardzo ucieszył się, gdy na końcu Call of Duty przeczytał: "Podczas tworzenia tej gry nie ucierpiała żadna krowa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że jest to dziki marek (żart). Widzę go pierwszy raz, a jest na stanowisku takim jak ja Na forum zagościł w marcu. Często wypowiada się na:
"Słowna zabawa"
"Historyjka"
"Opisz poprzednika - zabawa "
...co oznacza że lubi tematy typu freestyle idobrze się zabawić.
Jest rozmowny oraz spokojny i pisze na temat o czym świadczy że nie dostał degrada.
Sam zalożył 2, albo trzy tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid jest scałą pewnością maniakiem 4 kułeg ale spid ? zważywszy że nie niewiduje go zbytczęsto to mniemam ze nieczuje zakłopotania widząc reklame " jedziesz szybciej niż myślisz" spodziewam się że myśli szybciej niż jeżdzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować