Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

mike91
Chyba go juz opisywalem. Jest przodownikiem i ma pewnie 91 lat (alez ja jestem zlosliwy hehehe). Mozliwe ze ma na imie michał. Uwielbia Gandalfa tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 - przodownik,lugi Eragona i Dziedzictwo, ma 16 lat, czyli jeszcze całe życie przed Nim.Często Go widuję w tematach, w których ja piszę, fajny koleś, życzę mu szybkiego awansu na brygadzistę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89. Rocznikowo wydaje się być w takim samym wieku jak ja. Widuję Go w wielu różnych tematach. Co nie oznacza, że ja się tam wypowiadam. Czasami lepiej pomijać. Ale z przyjemnością czytam. Aktywny. Bardzo. Nick z tego co pamiętam to wzięty od nazwiska. Obecnie ma Ali G na awatarku. Chyba niedługo będzie już w Delegacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf - dementuję wszelkie plotki na temat owego spotkania z Kazią Masohistką o godzinie 14.00 przy przybudówce.Jest to fajny forumowicz, przewodniczący, wypowiada się mądrze, siedemnastolatek, dość często udziela się w "Zapomnianych Krainach".Fajny forumowicz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mefek11 Mało wie o forumowiczach, a może to być spowodowane tym że ma krótki staż na forum. mefek11 jest rolnikiem z zachodniej części polski. Hoduje tam stado krów które dają mleko kakaowe, nikt nie zna sekretu jak to robi. Są natomiast podejrzenia, że dzieje się to za sprawą dokarmiania krów kakaem z Biedronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91
juz nieraz go opisywalem i nigdy mi nie zaprzeczyl ze nie ma 91 lat wiec to mozliwe ze to prawda. Przodownik wiec ma podobny do mnie staz na forum


do pytona01: przeczytaj moj opis. (ostatnie zdanie w opisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 ---> bardzo często przesiaduje w tym temacie przez co odbiera innym przyjemność z opisywania innych użytkowników forum. Wbrew liczbie którą ma podaną w nicku ma 16 lat (albo pomylił mi się z kimś innym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marus89
Wygadany chłopak. Jest Brygadzistą, i lubi podyskutować. Nie dostał degrada, a jest z nami od maja. Fajny gość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid -> młody chłopak, lubi grać w "wyścigówki" kierownicą. Wygrał na forum z tego co wiem konkurs na najbardziej wypasiony samochód w NFS Most Wanted. W wielu tematach go widzę, często ma coś do napisania. Chyba ma na imię Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz. Jeden ze świeżych Przewodniczących, czyli swój chłop ;) Nie będę pisał jak ma na imię, bo to jest wiadome. Każdy to będzie potrafił wyczytać. No może jednak nie... Wieku nie znam, zapewne gra w Bitefight/Monstersgame. Wnioskuję to z Vampira w podpisie ;) Lubi rozmawiać z ludźmi, ponieważ ma własne gg w podpisie. Ogólnie widuję Go dosyć często. Co nie oznacza, że miałem z nim jakąś rozmowę na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf - widziałęm go kilka razy, od niedawna chyba jest przewodniczącym(ale to gronno szybko się rozrasta:)), na forum jest długo, w podpisie podał swoje gg, czyli lubi zawierać nowe kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus ---> od jakiegoś czasu był nieobecny. Informuje w opisie że znów wyskoczy z jakimiś nowymi "hitami" na lato (tylko nie to!). 5 sierpnia znów wyjeżdża - być może w tresę koncertową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować