Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

lukmistrz ---> na imię ma chyba Łukasz. Uważa się za mistrza... no właśnie - mistrza czego? Tego chyba nie wie nikt... Jest przodownikiem nie lubi dzieci neostrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 16:54, speedraid napisał:

> Rolek- fan spongeboba sądząc po avatarze. Spoko koleś. Pisze sporo i dobrze. Przekręcmy
nicka
> Kooler 58. ;)
Zauważ. Ja byłem pierwszy.


wątek brzmi "opisz poprzednika" - dlaczego mnie pominąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olbin Przodownik na forum 33 dni sądząc po awatarze lubi herosy V i nawet najwięcej postów umieścił w
"Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaiu gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 23:32, Pyton01 napisał:

olbin Przodownik na forum 33 dni sądząc po awatarze lubi herosy V i nawet najwięcej postów
umieścił w
"Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaiu gry"

może nie wiesz, ale statystyki nieoficjalne i nie aktualizowane (od kiedy sam zobacz, pomijając to, że nie wolno ich upowszechniać) nie jest chyba powodem aby nie odpowiedziec (chyba, że zmieni się wątek, który brzmi wyraźnie).
Ja się nie obrażam za szybko - wystarczyło "nie znam nie oceniam"
Tak uważam, ale co tam przecież przeżyję ;)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01 - przodownik. Lubi gady, zwłaszcza pytony. Jego avatar to uhonorowanie tych stworzeń. Jest otwarty na nowe znajomości o czym świadczy numer gg w opisie. Zna szeroki wachlarz przekleństw :) (opis na gg). Jest "niepowtarzalny" :) Ogólnie bardzo spoko przodownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robek 009 - Delegacik. Znajduje się na mojej liście. Ciekawy avatar. Liczba 009 oznacza zabitych ludzi, tylko że Jego licznik jest do 999, a potem zaczyna od nowa. On właśnie zaczął zapełniać piąty licznik. Lubi ostrzyć kosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - brygadzista , często go widzę na forum , jego imię to Damian , spoko ziom.Życzę mu dalszych awansów na szczeblach drabinki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupator Nowa potać na forum, lecz z wielkim rozmachem zaczyna na nim ariierę. Fan Matrixapatrz podpis:) Lubi niebieski kolor zresztą tak samo jak ja. Jak coś jeszcze o nim wymyślę to z nieodpartą chęcią napiszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolek85- Jest rebeliantem i wielkim miłośnikiem natury. Razem z kilkoma osobami założył sektę Żubra. Rozdaję swoje gg po to by powiększyć Twoją sektę wyznającą żubra. Obecnie grono to liczy 85 osób, a największy żubr nazywa się "Rolek". W avatarze umieszcza swoje zdjęcie legitymacyjne z przedszkola. ;) Walczył tak o prawa dla swojej sekty, że złamał najświętszy kodeks różowej landrynki i musiała go spotkać za to gorzka kara. Nie poddaję się i dalej będzie walczył dla dobra puszczy, bo puszcza to dla Niego wszystko! Wiadomo, że jak chodzi o puszczę to zna i Cimoszewicza. :P

P.S. Czytać z przymrużeniem oka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky-Przewodniczący, co można o nim powiedzieć??? Widać lubi Allo, Allo, bo jego avatar to Rene (swoją drogą super serial). Zasłużył na swój status, zanim coś napisze, wszystko sprawdza po trzykroć. Błędów w jego tekstach nie stwierdzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - przodownik, widziałem go kilka razy na forum. Ma czarno-biały awatar, ale nie wiem kto na nim jest :P. Nie jest taki dziki na jakiego wygląda i nie ma na imię Mirek ani Marek, ale czeka na dalsze spekulacje co do jego imienia. Może... Marcin? Marian? W podpisie również informuję, że niedługo wróci, bo niedługo koniec problemów z netem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olcia3 - przodownik, bardzo często ją widzę na forum. Moim zdaniem zasługuję na brygadzist(k)ę. W awatarze ma chyba Larę Croft, a w podpisie... się podpisuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim - Delegat. Avatar powiązany z nickiem. Czasem siedzi w tym temacie. To On rysuje przygody Myszki Miki, a potem przenosi na komputer i puszcze w internet. Na forum długi czas już jest. Za często z nim nie rozmawiałem, więc dużo o Nim nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi Już nie raz miałem okazję do opisania ego poprzednika. Ma najfajniejszy awatar na forum bo go nie ma :D Należy do grupy najulubieńszych forumowiczów na mojej liści ulubionych forumowiczów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować