Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Marcinos07

Ma jakieś siedem lat, na imię Marcin. Przodownik, czyli na forum niedłużej niż ja. Często widzi na forum Pawela1990, ma karabin, więc to on ma racje, pisze bez spamu. Dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - Jeden z klonów. Twierdzi jednak, że Force jest with nim :D Ogólnie spoko gość, czasem jedynie objawia swoją prawdziwą naturę (morderczego klona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ryan Kam

Widze go pierwszy raz choc jestem tu dosc dlugo a i on nie jest krotko bo jest przodownikiem. Cierpi na urok rzucony przez wiedzme Umar. Jego awatar jest dla mnie niezrozumialy. moze to byc przednia czesc karabinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 --- ma na imię paweł, wygląda jak stitch (jest cały niebieski). Nie żałuje róż, bo lasy płoną... i ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990


ma na imie pawel i ma tyle lat co ja. Twierdzi ze nie mozna zalowac róż kiedy płoną lasy. Ale ja mysle ze lasy moga sobie plonac. Jestem drowem i nie lubie drzew. pawel jest przodownikiem i zycze mu awansu na brygadziste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 --- ma 14 lat. coś mu w łeb przygrzało i teraz myśli, że jest drowem :) Ale dlaczego on ma spiczaste uszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moras1990
ma tak jak ja 16 lat i jest przodownikiem(nie tak jak ja). Uwielbia koszykowke i nienawidzie rasistów. No cóż ja jako drow nienawidze innych ras elfow wiec i moras mnie znienawidzi.


Do pawel1990: sorka ale u mnie jest napisane ze jestes przodownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwunek14
Brygadzista tak jak ja ostatnio go nie widziałem na forum. mroczny elf wiemy ze ma 16 lat a nie 14 chce zwyciezyc w imie Lorth nie mam pojecia o co mu chodzi ale to spoko koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91

Ma 15 lat, uwielbia WP a Gandalfa przede wszystkim (widzę że spodobał ci się obrazek który podesłałem ;).
Miły i spokojny, pisze sporo w różnych tematach, najczęściej w forumowych zabawach. Nie spamuje, dobry forumowicz-brygadzista (miałeś awans? Jeśli tak to gratuluję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować