Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

pawel1990 - albo jest wierszokletą, albo opisy ściąga z neta ;) fajny z niego gość, nie spami, często siedzi w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis Mój poprzednik ma bardzo oryginalny i niespotykany awatarek. Jest na nim dziecko jak sie niemylę to przedstawia jeso jak był młodszy, widać na nim jak krzyczy- mały z niego krzykacz. W przedszkolu również dużo krzyczał i został okrzyknięty "Krzykaczem Przedszkolowym". CDN... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - zakręcony Brygadzista ;) czy jego awatar jest również jego zdjęciem? jakiś okrąglutki taki jest ;) Rolek, nie zauważyłeś chyba co pisze na moim awku (czyli co krzyczę ;)) - FOR THE HORDE!!! to krzyczałem od małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakapturzony --- Stworzył temat "Drowia Historia - Zabawa", w której dość uczynnie brałudział ;) co do twoich nadziei - nie bójta sie, napewno będziesz ;) no, chyba że będą degradziki cały czas szły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis

Jeszcze trochę i będzie tu częściej niż ja ;). Delis to bobas, który odrodził się z popiołów FireSniper''a. Podaje gg, i ma dość uświadania innych o swojej osobie. Nie spamuje, dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paluch222

wiele razy go widzialem i opisywalem. Jest przodownikiem ale pewnie juz niedlugo. Jest poteznym wojownikiem swiatla a ciemnosci uciekaja przed jego gniewem. Tam gdzie pojdzie nastaje dzien nawet jesli slonce jest po drugiej stronie kuli ziemskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 --- ma 14 lat :P nie, nie denerwujmy drowa ( :D )... ma 16 :) a skoro jest drowem, to jeszcze biega po podwórku z drewnianym mieczykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01 Mój poprzednik lubi węże najbardziej te jadowite. Kiedyś pogryzł go jeden, ale na calke szczęście nikomu nic się nie stało wszyscy byli cali i zbrowi i żyli długo i szczęśliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85

Jest tak jak ja brygadzistą i ma 21 lat (dobrze liczę?). Twierdzi ze zwierzęta (Żubry) pochodzą od roslin (Żyto). ma fajnego avatara i pewnie niedlugo awansuje na delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwiunek14 brygadzista ma 16lat i denerwuje się jak ktoś pisze że ma 14... Mówi że zwycięży w imię jakiejś tam Lolth jest już trochę na forum czasami go widuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem parę miesięcy, no cóż:

Liwuniek 14, lat ma 16.
Jak w szerokim tutaj gronie brydadzistów obcuje,
zaraz pewine w delegata awansuje.
Pisuje często i dość rozsądnie,
I w imię Lolth wnet nas rąbnie.

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MagikT


Znany i lubiany. Tak jak ja jest magiem ale on wyglada na demona a ja jestem drowem. Tak jak moje ludzkie wcielenie uwaza ze gothic jest super. Jest przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Trochę się spóżniłem więc jestem winien kolejny opis:

Magik T, przodownik to zacny,
na forum jest mocny.
Status mówi, że dopiero zaczyna,
to jedyna jest tego przyczyna.
Status ma równy wiek pewnie też,
(Nie mam rymu ;-( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Icestalker

Świetny gość! Zainponował mi tym wierszykiem... Dawno nie wymyśliłem o kimś wierszyka... Icestalker jest Przodownikiem, choć na forum jest ode mnie o ponad 100 dni dłużej... Lubi Baldurs Gate, opisywać poprzedników i grać w kalambury... Jest miły i inteligentny... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 ---> Ma 16 lat, jego ulubioną liczbą jest 14. Lubi elfy - zauważyłem, że zmienił avatarka. Często widuję go w tym temacie w innych już o wiele rzadziej lub wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 -> Ma ok. 17 lat, w avatarze Riddick, imię - Damian. Delegat, na forum krótko, lecz po postach w liczbie 1633 pnie się do góry. 10 tematów, 156 obrazków, wypowiedział się w 510 tematach. Ulubione tematy:" Nowa Xtra gra...", "Opisz poprzednika " i Jaka to postać". Braak degadów. Niedawno avansował. Oprócz tego nic mi o nim nie wiadomo, rzadko go widuje, ale widać, że się stara. Pisze krótkie posty. [przynajmniej w tym temacie] .
Nick to: Mam Aligatora Rozdzierającego Kłapami Uzbrojone Samarytanki. Opisywany w tym temacie mnóstwo [ponad 100] razy. Do przewodniczącego mu daleko. W forumowych Rankingach ma miejsce 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować