Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 10:22, Paluch 222 napisał:

ciusiek i luka

Robotnik, na forum od niedawna. Jego też widzę po raz drugi, najwyraźniej nie bywamy w tych
samych tematach. Być może to dobry forumowicz, zobaczymy z czasem jak częściej będę go widział.
Lubi Dragon Ball, w avku ma Komurczaka, w podpisie pare słów o HoMaMV.


(nie oceniaj mnie po stopniu, już kilka razy miałem przodownika, tyle że zleciałem. sprawdź w statystykach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciusiek i luka

A więc na forum dość długo (193 dni) i rzeczywiście trzy razy miał degrada,ale się z niego podnosił, za co brawo. Lubi Dragon Ball, szybko odpowiada na posty (mogłeś tylko coś napisać żeby offtopu nie było). Wydaje się być dobrym forumowiczem, może jak zacznę bywać w tematach w których on jest czegoś więcej się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - nie wiem, ile razy jeszcze będe musiał go opisać :| co 2 post w tym temacie należy do niego... nieładnie, oj nieładnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis - frajer podszywający sie pode mnie ;) a tak na serio - spoko gościu (no przecież to ja :D). nie spamuje (a jakże) oraz jest geniuszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01 --- W domu założył nielegalną hodowlę węży (pytonów). Posiada niepowtarzalny podpis (chyba mu sie coś zdaje ;D) A tak wogóle to generalnie nie piszę parę postów pod rząd :D


@Delis - skubaniec ma nawet taki avek jak ja by Markus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lajt

Choć jest brygadzistą nie widziałem go zbyt często, a na forum jest od bardzo, bardzo dawna... Wygląda na to, że lubi Harry''ego Pottera''a, uczestniczył w wydarzeniach paranormalnych... Ogólnie miły i mądry forumowicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi- Przodownik ma w awku jakiegoś zombiaka , jest na tym forum często , ale rzadko się spotykamy w tych samych tematach, Lubi forumowe zabawy i kwaśne mleko , podał swój numer gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77

Olki tak naprawdę ma na imię Szymon... Jest miły i inteligentny. Wygląda na to, że bardzo czeka na Gothica III... Olki jest brygadzisą, często pisze w forumowej historyjce oraz w słownej zabawie (chociaż ja niezbyt często tam zaglądam ^_^)... Fajny gość... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi
Fajny i inteligrntny forumowicz, widzę go często na forum, zdarzyło mi się z nim parę razy podyskutować. Miał mieć ksywkę Norbi.Jest przodownikiem, ale na pewno niedługo awansuje na Brygadziste :) Tego mu życzę :)
Niemmamózgunieznamjużsłównawetbluzgów.... Noxbi jest trochę samokrytyczny :)
Zmienia awataty ja rękawiczki, taraz ma w awku Sama Fischera.
Jego GG 2431486.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukmistrz nie ma na imię łukasz i nie jest misztrze. Jest brygadzistą. Podaje gg więc jest otwarty na ludzi. W awatarku ma jakiegoś mafiozo. Często go widzę. Spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukmistrz

lukmistrz tak naprawdę nie ma na imię Łukasz, ale sądzę, że mistrzem jest na pewno... ^_^. Doświatczony forumowicz, jest już brygodzistą... Na forum lubi się bawić w takie gry jak "ostatnia literka, historyjka, Gra w skojarzenia... Lukmistrz jest miły i inteligentny... Zdążyłem już nim porozmawiać na pare tematów... Lukmistrz na avatarze ma białego gangstera...
Co tu więcej piać... Fajny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

Przodownik, na forum od czerwca. Najczęściej bywa w forumowych zabawach, lubi opisywać i być opisywanym. Pisze niekrótkie posty,nie spamuje. Lubi Splinter Cell a według jego podpisu nie ma mózgu (w co wątpię). Cierpi na brak znajomych, albo jest po prostu otwarty na ludzi więc podaje swoje gg. Ogólnie spoko koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 --- Grał w forumowego morrka, który jednak dość szybko zdechł ;) Ma na imię... Michał :D Gra w GW, i chwała mu za to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 --->
Poszukiwany (dead or alive)

Imię: Paweł
Nazwisko: Tajne
Status na forum: Przodownik
Pochodzenie: Nieznane
Wiek: 1990 lat?
Znaki szczególne: Patrz foto (avatar)
Przyczyna poszukiwania: poszukiwany uciekł podczas eksperymentu, zamienił się w to coś co możecie zobaczyć obok i grabi, gwałci oraz zabija (no dobra z tym gwałceniem przesadziłem)!
Nagroda: przejażdżka na zbiegu oraz możliwość wypożyczenia na imprezy urodzinowe dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować