Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

boduczek&YahooPL

Dzisiaj będę pierwszy raz próbował dwóch dosyć dobrze mi znanych userów opisać w jednym, zwartym opisie, ciekawe co z tego wyjdzie ^^ A więc jedziemy:
Obydwóch poznałem w mniej więcej tym samym czasie, najpierw na moją prośbę napisał do mnie Yahoo na gg a następnie skrzętnie wykorzystałem numer gg boduczka aby go zapoznać z przerażającą osobą prince07 ]:->
Z obojgiem przegadałem już długie godziny na wspomnianym wcześniej komunikatorze i muszę przyznać, że nie poszły one na marne, bo takich internetowych przyjaciół życzę każdemu :) Może rzeknę coś o ich życiu realnym.
Michał czyli boduczek ma 14 lat i mieszka w Katowicach, Jasiu (YahooPL) natomiast w tym roku osiągnie pełnoletność i zamieszkuje Poznańskie okolice. Z Janem można bez problemu rozmawiać o hip hopie oraz rapie bo jest w nich świetnie rozeznany, dobre rozeznanie ma również w nowych grach, bo często właśnie gra w "gorące" tytuły. Marna podróbka nicka Buda czyli boduczek (xD) rozważa głównie na temat swojej egzystencji na tym świecie, oraz o tym co będzie gdy śmierć po nas przyjdzie... Jest średnio zaawansowanych graczem plemion i wczoraj udało mi się go wkońcu namówić aby zaczał grać na świecie, na którym gra pr0 evul playah (dla niewtajemniczonych - Ja xD). Co ciekawe obydwoje lubią klimaty fantasy, gry rpg i często pisują w temacie gothic vs morrowind i jak daje się zauważyć piszą po przeciwnych stronach xD Jachu to wielki fan morrowinda, który może o nim nawijać i nawijąc, boduczuś to natomiast chodzący Gothic player, który co najmniej raz w tygodniu namawia mnie do zaczęcia gry w gothica xD
Jakiś czas temu, wpadłem na pomysł aby zaprosić ich do forumowej gry RPG, w której staram się brać aktywny udział i ku mojemu zdziwieniu nie musiałem ich długo przekonywać do poznania tajemnic świata Arathum :) Teraz razem ze mną starają się poznać ten świat.
Podsumowywując: jeżeli chcesz poznać naprawdę [wazelina mode on] miłych, pomocnych i wesołych [wazelina mode off] userów to musisz skorzystać z ich numerów gg :)
Pozdro... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Nikt niestety Cię nie lubi więc to ja musze Cię opisać. Przykra sprawa ... :( <żart>
Ciekawa sprawa z tym Pricem jest. Ciekawa dlatego, że widzę multum podobieństw między nami sięgających głęboko poza status, który razem dzierzymy już bardzo długo. Znając życie pewnie awansuje krótko po mnie. łaczy nas też to, że lubimy się nawzajem. Praktycznie codziennie piszemy na GG. Nie boimy się poruszać żadnych tematów. Tak ja ja jest ostatnio zainteresowany dziewczyną (inną oczywiście). On jednak ma drastycznie większe szanse na szczęście odemnie. tak jak ja nie pali i nie ćpa. Pije alkohol w małych ilościach więc nie uznaje tego za różnice. Pomimo, że jest rok młodszy i na pierwszy rzut oka wygląda inaczej odemnie to jednak przypomina mi siebie samego sprzed roku. nie wiem czemu. Zaintetresowania też są raczej takie same. Lubi polski hp-hop ( z tego miejsca zapowiadam, że specjalnie dla niego zrobię na mym blogu niedługo wpis o tej tematyce ). Gry raczej też takie same. Stare RPG za czasów kiedy grafika grała drugoplanową rolę a najważniejsza była fabuła. Czyta też CD Action jak ja. Często komentujemy nawzajem swoje gramsajty. Jest moim wiernym czytaczem. Ja niestety nie mogę się odwdzięczyć bo nie lubi konwencji blogów i nie pisze na nich nic. Tak jak ja się nie docenia. Jest to wielki błąd ale jakoś nie umiem się okłamywać. Poza tym często widujemy się na forum. W dwóch tematach, ale często. Opisywalismy się tutaj już kilkanaście razy. Oprócz tego gadamy jeszcze w "Obywatelu ...". Jego posty są świetne, poprawne gramatycznie i zawsze na temat. Czyli tak samo jak moje :D
Mamy też wielu podobnych znajomych. Poza tym życzę by szybko awansował bo nie chcę go przewyższać statusem. Powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Coś ciebie YahooPL nie nikt chce opisywać więc ja cię opiszę. YahooPL to jeden z nielicznych gramowiczów których naprawdę lubię, a to dzięki temu że da się z nim o wszystkim pogadać i powymieniać poglądy na każdy temat, ale robi w taki sposób że naprawdę się czuję się to atmosfere przyjemności i świadomości że są jeszcze tacy ludzie na forum którzy piszą po to aby podyskutować a nie piszą na jakieś rangi, tak więc YahooPL w tej kwestii masz od mnie wielki plus. Warto wspomnieć że prowadzi portal o grach graymax.pl (kurde ja obiecałem że napiszę jakąś recke gry bodajże Rainbow six vegas, a ja jeszcze nie napisałem ale ze mnie debil, będę się chyba za siebie brać ) który jest dość obszerny pod względem ilości recenzji zapowiedzi itp. Blog YahooPL można nazwać prawdziwym blogiem który wyróżnia się na tle innych dzięki temu że jego twórca (czyli YahooPL :D) podchodzi do sprawy poważnie nie robi wpisów " AAAAA napisałem xxxxx postów" czy "Ale super kupiłem grę o której marzyłem" na tym gramsajcie powtarzam nie znajdziecie takich chorych postów, a na dodatek zrobił akcję Gramsajtowe Bannery która się dobrze przyjęła (brawo !!!!). Co do wrażeń estetycznych wszystko jest super fajne wygląda ogólnie no może poza tym, że jego gramsajt bardzo ale to bardzo długo się wczytuje. No nic teraz podsumowanie ogólnie rzecz biorąc tak jak wspominałem uwielbiam tego forumowicza, i życzę dalszych awansów
bo dość długo jesteś już delegatem, i bez degradacji.

BRATEK196

Jeśli ktoś mnie opiszę dwoma zdaniami zatłukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196
To znaczy że pracuje nad stworzeniem 196 braci bliżniaków..Cóż może będzie więcej rządów Pis?Drugie znaczenie:Lubisz kwiaty ,pewnie Larę Croft i Księcia;)A po za tym jesteś fanem Barw Szczęścia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 13:25, Bratek196 napisał:

Nie ujdzie ci to na sucho wzywam moda.

po co te nerwy?jeśli cie uraziłem to publicznie cię przepraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aragloin

Użytkownik, który ma trudności ze zrozumieniem regulaminu i zdanie "Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM!" nic mu nie mówi. bardzo prawdopodobne, że regulaminu tego tematu nie czytał w ogóle, bo i po co prawda? Jest ponad zasadami. Istnieje też możliwość, że jest zwyczajnie złośliwy, bo użytkownik, którego miał opisać wyraźnie zaznaczył, że oczekuje długiego opisu swojej osoby. Z niewiadomych przyczyn jego podpis zaprasza nas na gramsajta, przecież i tak wejdą na niego osoby, które mają na to ochotę, bo ta imitacja sloganu reklamowego raczej czytelników nie przysporzy.

Bratek196

Pora na Bartka, żeby nie czuł się pokrzywdzony :) Nie przypominam sobie, żebym miał kiedykolwiek przyjemność poznać tego użytkownika, ale zbyt rzadko ostatnio zaglądam na forum, żeby zwracać na to uwagę. W avatarze ma zmilitaryzowaną postać, która kompletnie nić mi nie przypomina. Gramsajt również w wojskowym klimacie, pewnie to motyw z jakiejś gry, ale za tym nie nadążam. Jest w wieku gimnazjalnym, czego mogę tylko pozazdrościć. Ma z pewnością sporo czasu na wszelkie przyjemności, takie jak czytanie książek czy słuchanie muzyki. Wydaje się być sympatycznym jegomościem, ale zupełnie niepotrzebnie wdaje się w dyskusje z osobami, które łamią regulamin ;)
Pozdrawiam i życzę sukcesów w gramowej karierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Jest przewodniczącym nie spamuje i niedługo dostanie awans. Lubi gry MMORPG i nienawidzi papierosów. Nie pije i nie bije. Nie lubi zadnych seriali (oprócz komediowych). Lubi Świat Według Kiepskich. Ma internet z neostrady 2 mb. Je codziennie mleko. I nie je kolacji. Czyta CD-Action i fajnego gramsajta(nie widziałem).
Jeśli Cie obraziłem to z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Head Master

Nie wiem jak to się dzieje, ale jest to kolejna osoba, która pisze w tym temacie chyba tylko po to, żeby nabić posta. Tak jak jego poprzednik, Head Master jest typowym oportunistą - ma gdzieś konwencję tematu. Prawdopodobnie sprawdziłby się jako bajkopisarz, bo opowiadanie historyjek wyssanych z palca idzie mu całkiem nieźle. Wydaje się, że jego główną zasadą jest "co nie dosłyszy to zmyśli". Niestety jest wielce prawdopodobne, że takie praktyki w jego wykonaniu mają miejsce także w innych tematach. Cóż ponad połowa z tych, w których się najczęściej udziela, to tematy czysto spamerskie, o przepraszam "forumowe zabawy". Niska liczba znaków na jeden post, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Head Master spędza czas na gram.pl na spamowaniu (dziś napisał jedynie 40 postów, a nie ma jeszcze piętnastej). Chciałbym się mylić co do jego osoby, ale niestety moja opinia wydaje się być porządnie uzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Stary wyjadacz, który wie co się z czym je na tym forum :)
Ostatnio do opisania przypadli mu osobnicy, którzy żyją spamem i nabicie 50 postów dziennie jest dla nich niczym, ale wróćmy do opisu gaax''a :) Na avku niezmienny Homer Simpson, z którym chce dojść chyba do własnego tytułu. Co do statusu to od prawie roku jest Przewodniczącym a więc już chyba czuje w kościach, że Sekretarz wisi w powietrzu :) W życiu realnym jest studentem politologi i... tyle możemy się dowiedzieć o nim z jego gramsajta, którego zresztą tak jak mojego wykonał Obi wan Kenobii :D Grywa w klasyki gatunku RPG. Najczęściej możemy go spotkać w tematach o polskiej polityce, religii oraz tematach poświęconych grą serii gothic.
Na tym chyba skończę i mam nadzieję, że opis spodoba Ci się bardziej niż opis Head Mastera i pamiętaj
"Jedz codziennie mleko!" <by Head Master>
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hej, przeczytaj regulamin wątku, opisy powinny być bardziej rozbudowane ;]

Bratek196---> eee, ja nie widzę nic w poście Aragloina co mogłoby podpadać pod regulamin, zresztą przeprosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Prince - Delegat (;)) to tak naprawdę 16-letni (w maju będzie 17, ha! 4 dni po mnie! :D) Konrad. Jak sam pisze, chodzi do "nieszczęsnego" LO. Ech... chłopie nie łam się, kiedyś trzeba ;P Interesuje się fantastyką i jest otwarty na nowe znajomości. Nie spamuje, gramsajtem też się nie bardzo interesuje. Ogłasza w swoim jednym wpisie, że kolejne się nie pojawią ;P zuo. Ma 12 znajomych, kiedyś też byłam w tym gronie, ale jakoś nie dyskutujemy już... no ale zapraszam jakby co ;P Czytuje wszelkie pisma komputerowe, ogląda Prison Break i Włatcy Móch. Jak ja :D Słucha Akona, Nelly Furtado, Eminema... jeśli chodzi o muzykę brak mi z tym userem punktów stycznych. Grywa/ł w GTA (ja teraz ślęczę nad GTA3 :)). Cóż... pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

No cóż. Budo postanowił go nie opisywać pomimo takiej oto okazji że wpadł na ten temat. No cóż... pewnie jest bardzo zapracowany ;] W każdym razie nie o nim powinienem opowiada, tylko o Prince07. Na razie standartowo: Jego nick nie może się kojarzyć z niczym innym jak z... no właśnie to jest oczywiste... z polskim tłumaczeniem tego słowa. 07 może się wzięło stąd że po prostu PRINCE było już zajęte, więc trza było wymyślić jakiś numer który nie byłby przypałowy (jakieś tysiąc pięćset sto dziewięćset) tylko piękne wyważone 07. Dobry wybór ;] Na forum zachowuje czystość języka - przynajmniej w tym temacie, bo pisuje na innych niż ja tematach. Nie prowadzi bloga choć ostatnio na jego jedynym wpisie dyskusja wre. już na więcej opisu nie mam siły. Wybacz Prince
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
mala16
chya juz drugi raz bede opisywal ta sympatyczna userke:)
spotkalem ja wdoslownie kilku (3 moze 4) tematach. niestety jakichs dluzszych konwersacji nie bylo:( ale kto wie?:) sajt prezentuje sie bardzo... hmm chyba ma dzialac relaksujaco gdyz wizualnie bardzo spokojny glaszczacy skolatane nerwy:) przedsstawicilelka plci pieknej na tym forum juz nie dlugo dobije 17tki:) jej mottem sa slowa piosenki hmmm Grechuty (mam nadzieje ze sie nie mylo-turnau to nie jest niemen raczej tez nie:P). userka jest wielka fanka White Star:) niezbyt czesty widok wsrod dziewczyn:D posiada bardzo profesjonalny sprzet m.in. pudelko po butach, czy skarpetki pod lozkiem:))) za dwadziescia dni bedzie obchodzic pierwsze urodziny wraz z gram.pl:) jej ulubiony a jak nie to jeden z najlepszych pilkarzy to brasiliano-a konkretnie Kaka szalejacy po boisku:D kolekcjonerka znajomych na szczescie nie jest (popularne juz zjawisko zwlaszcza wsrod tych ktorzy nie wiedza do czego jest forum). znajomi to raczej doswiadzeni forumowicze:) czesto udziela sie w tematach dotyzacych pilki noznej kontaktow damsko meskich czy wlasnie ten temat-opisywanie innych userow:) kilka dni temu naszly ja bardzo humanistyczne przemyslenia dotyczace pisowni niektorych polskich wyrazow:)) mala16 jest zwolenniczka nadzieji ( w sumie wazna sprawa jednak slyszalas chyba to powiedzonko-nadzieja matka glupich. lepiej zupelnie sie na niej nie opierac. przyda sie nutka pesymizmu). avartarek to juz standardowo u niej krowka:)) no coz mam nadzieje ze sobie gdzies pokonwersujemy:)
Pozdrowionka:)
P.S. nie opisalem Gufs''a bo byl pozniej
P.S.2. Licze na to iz opisujacy nie bedzie sie tak zachowywal jak dwoch userow troche wyzej piszacych 2-4 zdania dla nabicia posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypada zacząć od Gufs''a ponieważ nikt nie może być poszkodowany :)
Gufs
Jak sam przyznał zgadłem skąd pochodzi jego nick :) Jak ktoś dobrze poszuka w tym temacie to się dowie :)
Sajcik od mojej ostatnie wizyty się nie zmienił, nie przybyło żadnego wpisu ani informacji.
Gufs''a osobiście nie znam, ale myślę, że jest fajnym człowiekiem o czym mogą świadczyć wpisy na blogu i ogólna kultura osobista w jego postach :) Na forum jest on niespełna 3 miesięcy i ma status Przodownika. Najczęściej można go spotkać w tematach poświęconych Wiedźminowi oraz przerózniastych quizach.
No cóż na tym chyba zakończę na koniec dodając, że już niedługo zostaniesz Brygadzistą :D
Pozdrawiam

Samildanach
Następny w kolejce do opisania jest pan brygadzista, którego na forum można spotkać od prawie 200 dni :)
Zdarzyła mu się jedna wyłapana przez moderatorów wpadka i 2 razy był robotnikiem. Teraz jednak wziął się do roboty i pisze często i zawsze na temat. Przeważnie można go spotkać w temacie gry Titan Quest, temacie o Ateizmie i mitologi greckiej. Wbij więc na sajta i widzę na nim dobry layout z postacią (strzelam!) z Final Fantasy w roli głównej. Z tego co wyczytałem to user ma na imię Grzegorz, ma łosiemnaście lat i w tym roku czeka na niego egzamin dojrzałości (powodzenia!). Na feriach był w Zakopanem gdzie zakochał się w pewnej góralce xD Kolekcjonerem znajomych raczej nie jest bo ma ich 23. Gra głównie w gry RPG, Hack''n''Slash.
No nic na tym chyba zakończę ten wpis, mam nadzieję, że choć trochę Ci się spodoba :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Juza, którego ostatnio tu często widuję. Ba, widzę go praktycznie na każdej stronie. Co więcej, opiszę go chyba poraz pierwszy, więc jest pewne pole do popisu ;P.
Czemu akurat książę? I do tego jeszcze 07? Może to taka wariacja na temat PoPu oraz Bonda xD? Kto wie, kto wie... Kot wie? Ekhem. Przyznam szczerzę, że na jego gsa wcześniej nie zaglądałem, więc zaskoczenie tym większe w tym momencie. Naturalnie pozytywne, bo wystrój jest miodny, schludny i czytelny. Prince nie jest zwolennikiem wylewania swoich żali na blogach itp., w konsekwencji czego umieścił odpowiednią notkę tego dotyczącą zostawiając miejsce na komcia. Yay! Ekhem. Jest chyba dobrym-wirtualnym kumplem Yahoo, co widzę często w ich komicznych z deka sprzeczkach ;P. Ale wiem, że wszystko obraca się wokół żartu, więc jest w porządku. Co tam jeszcze... Ze standardowych elementów opisu pozostaje jeszcze m.in avek i podpis. Pierwszy, jak najbardziej kulowy, że się tak wyrażę. Zresztą, wszystko, co jest utrzymane w klimatach fantasy ma moje poparcie, więc sam user, jako fan rpg-ów i im pochodnych (co widzę po tabelce "Ulubione") tym bardziej ;). A podpisik? Ano, jakieś arabskie bazgroły, gęgę i link do innego serwisu o gra... Jejku, jeszcze mi się za reklamę dostanie, powstrzymam się lepiej xD!
Ok, pozdrawiam ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Dobra biorę się za Ciebie bo nie mogę patrzyc jak taka okazja wymyka mi się z rąk. mamy więc do czynienia z człowiekiem, który ostatnio chciał się popisać swoją popularnością startując do konkursu na gramowicza roku. Z tego co wyczytałem zajął piąte miejsce na chyba pietnaście osób więc to i tak dobrze. Za dawnych dobrych lat kiedy jeszcze nie był taką forumową gwiazdą a zwykłym userem rozmawialiśmy godzinami na temat gry Gothic. Z tego chyba właśnie wziął się jego nick. Nie wiem jednak czemu dodał owcę do ów nicku. W sumie to dzięki tej owcy wykreował dosć wyrazistą irozpoznawalną personę na forum. Swego czasu w sumie pomagałem mu w wyborach robiąc jakiegoś skromnego bannera. Z tego co widzimy nie używa podpisu by forum było bardziej czytelne. Avatar dla wielu może byc zagadką jednak mi akurat udało się posiąść jego tajemnice. Otóż ów przedziwny znak oznacza mniej lub więcej "owca". Oczywiście w języku chińskim lub japońskim obstawiam jednak za pierwszą opcją. Gramsajt uległ lekkim zmianom. Zniknęła zabójcza azjatka a pojawiła się pokojna i ustatkowana owca (co za niespodzianka). Nie będę się zniżał do poziomu wypisywania tutaj jego tabelki "ulubione" oraz "statystyki". Na koniec powiem po prostu, że lubię tego zacnego człeka. jakby tylko jeszcze trochę częściej zaglądał na mojego GS... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Użytkownika tego widziałem parę razy na forum, ale nie przypominam sobie by doszło między nami do wymiany postów. Wiem, że nie cierpi forumowych zabaw typu Słowna Zabawa, 3 wyrazy, masz czy nie masz, chcesz czy nie chcesz, itp. itd [(wg niego spamerskich),(po części się z nim zgadzam, ale tylko po części)] można by tak wymieniać; w każdym bądź razie lista jest długa. Na forum.gram.pl siedzi już ponad półtora roku, mogę powiedzieć, że jego posty są na temat o czym chyba świadczy jego średnia ilość znaków (>250). gothicsheep jest Delegatem, czyli ma całkiem wysoki status. Tak jak ja lubi czytać CD-A. Hmmm...lubi jeszcze gry RPG, typu Morrowind czy Gothic. Jego gramsajt został odwiedzony przez ponad 3700 osób, życzę kolejnych tyle :] Co by tu jeszcze napisać... aha, w avku ma jakieś szlaczki (które wg mnie wyglądają lepiej od poprzedniego avka), a na tło wybrał sobie jakąś owieczkę (chyba je lubi). Na koniec dodam, że na jego miejscu oczekiwałbym Przewodniczącego, tak gdzieś w ciągu 3 miesięcy (w końcu gothicsheep ma nabite ponad 2200 postów...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups, byłeś pierwszy więc teraz opiszę Ciebie (YahooPL)

Zaczynając od avatara, widzimy jakiegoś smiley. YahooPL chyba preferuje wyszukiwarkę Yahoo, zamiast Google (tylko moje przypuszczenie). Na forum siedzi już od dwóch lat, więc jest Gramowiczem z długim stażem. Od grudnia wziął się w garść i zaczął pisać intensywniej (przez prawie rok pisał po ~ kilka postów na miesiąć). Jest chyba fanem Gothica (i na pewno) Morrowinda. Jego wypowiedzi w temacie o Morrowindzie okazały mi się bardzo pomocne. Napisał już ponad 3000 postów, wpisy na gramsajcie ma bardzo obszerne... Jest miłośnikiem rapu i hip-hopu. Podsumuwując mogę mu (czy Tobie; w końcu kliknąłem "ODPOWIEDZ";) życzyć Przewodniczącego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba9876543210

Ów użytkownika naszego superfajnego forum poznałem niedawno i niestety nie doszło do "wymiany postów" lecz często ów wyżej wymienionego najjaśniejszego pana widziałem na Gram.PL. Napewno dobrym plusem jest, że tak jak ja, gra czasem w "dobre strategie" i czyta CD-A również tak jak ja (nie czuję że rymuję). Trackmania Nations rulez! Na w/w Pana gsie znajdziemy parzące tło, troszkę utrudniające czytanie. I ahoj ahoj najważniejsza zaleta: MA URODZINY 29 Stycznia tak jak JA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować