Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

M S 13

Postaram się nadrobić ostatni... hę... dziwny opis tego pana, który wypłynął z mojego konta (lecz nie z pod moich palców). Jak już pewnie niejeden zauważył M S 13 jest fanem hip-hopu i innych gatunków których podstawą muzyczną jest generalnie mniej lub bardziej rozwinięty beat. M S 13 z pewnością postrzega muzykę o niebo inaczej niż ja... Gdyż nie trawię tego typu muzyki... ale o gustach się nie dyskutuje ;) Na jego gramsajcie poza kilkoma wpisami o jego aktualnym stanie psychiki nie zobaczymy za wiele. Mimo iż w tagach podał wiele kategorii (które go pewnie interesują ale nie ma chęci o nich pisać). jeden tag nie jest dla mnie zbyt jasny, snoocer mianowicie - nie wiem czy chodziło o odmianę bilarda (Snooker - jeśli tak to radzę poprawić ;)) czy o coś innego ale generalnie z tym mi się skojarzyło... Na jego GSie niepotrzebna zdaje się belka z "namiarami" w końcu ich brakuje... Poza tym niewiele jestem w stanie powiedzieć o M S 13 a statystyk nie będę kopiował(omawiał). W końcu każdy ma do nich wgląd.
Ale pozdrawiam i życzę utrzymania tego dotychczasowego wspaniałego humoru :D
Pozdr i jeszcze raz sorry za kuzynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:33, Gufs napisał:

M S 13



Gufs
Brygadzista, który interesuje się filmem. Wskazuje na to jego avatar oraz wpisy i lay na gramsajcie. Z gier przepada za strategiami. Często wypowiada się na temat Wiedźmina, bierze też udział w quizie. Lubi opisywać innych, w co nie wątpimy. Ogólnie zajmuje się na w quizach. Muzycznie jest nastawiony na rocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomicha

Przodownik, który nie lubi się wyraźnie przemęczać. A szkoda, bo nie sztuką jest przepisać statystki w bardziej odbiorczej formie, absolutnie... Widzę go tu i tam. Raczej nie błyszczy, a jeśli już to ciemnym odbiciem. Tak, mam tu na myśli, że zdarza się mu spamować i dodawać niepotrzebne posty. Ale wszystko da się jeszcze nadrobić, jeno odrobiny samozaparcia trza ;P. Trzy linijki są? Są. To kończę, bo jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Trafiło na niego no, ale co tam. Aha od razu zaznaczam, że nie chcę tutaj wywoływać lawiny postów i odpowiedzi, jakie w przypadku Clickersa tu zagościły. Zacznę od najbardziej świeżej ze spraw. Otóż ów użytkownik trafił w bardzo zły moment. Wkurzył mnie w chwili, gdy przeżywałem osobiste tragedię i w dzień, gdy dowiedziałem się o tym, że mam wadę serca. Poniosło mnie i ostro pojechałem mu na GG, za co pewnie teraz też ma do mnie odpowiedni stosunek. Sprawa jest już jednak odległa a humor nieznacznie mi się poprawił, więc zapominam o tym, co było i patrzę na to, co jest.
Dawno temu w sprawach Gothicowych mu pomagałem. Teraz już się nie pojawia w tych wątkach. Często go spotykam, ale unikam odpowiadania na jego posty, bo należy raczej do bojowniczych userów i łatwo wywiązać z nim kłótnie. Stały bywalec kwasów i rzadziej obywatela. Mieszkaniec forumowego IRC''a. Po dojściu na stopień Sekretarza ma zamiar założył kanał właśnie na IRC''u. Nie znam bliższych informacji. Gramsajt ciemny i raczej nic się na nim nie dzieje. Poza tym uważa mnie za statsiarza i człowieka, który pozuje na forum i ogólnie jest fałszywy. Nic nie mam do tej opinii i niech sobie myśli co chce ;)
Tym samym trzymaj się i jak możesz to podaruj sobie wykwintne odpowiedzi a przemyślenia zostaw dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:15, YahooPL napisał:

gothicsheep

Dnia 06.04.2008 o 21:15, YahooPL napisał:



YahooPL

Forumowicz lubiący ironię w czystej postacii. Sławny z Forumowego Strzału i Forumowych Kronik, które regularnie czytam na jego gs-ie. Często spotykam go na tematach o Gothicu 3. Spokojny intelektualista, który często mnie zaskakuje bardzo wysokim poziomem wypowiedzi, co nieczęsto się widzi. Na avatarze emotikonek, oddaje trochę naturę tego forumowicza. Fan The Elder Scrolls, często widuję go na xFire, kiedy właśnie gra w Obliviona, czy Morrowinda. Za niecały tydzień ma urodziny, więc życzę wszystkiego najlepszego. Jako przewodniczący widać, że Jasiu (bo takie jest jego imię) jest z nami od dawna. Niestety rzadko zdarza mi się wejść z nim w konwersację, ponieważ tematy, na które się wypowiadamy są zgoła odmienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Miałem sobie odpuścić ten opis, ale z racji tego, że nie gdzie teraz pisać, a posta nabić przecież trzeba, toteż czynię tak, a nie inaczej ;P. Mógłbym teraz oczywiście "wywołać lawinę postów i odpowiedzi" (swoją drogą słówko "postów jest w tym zdaniu zbędne ;P), bo jak Yahoo słusznie zauważył jestem raczej przedstawicielem bojowo nastawionych userów. Odczuwam, że w jego mniemaniu takie postępowanie jest "gupie, be i wogle", ale IMO nie ma co się ukrywać ze swoimi poglądami, nawet jeśli są one iście niepochlebne. Nie mam z tym problemów, zaś ci, którzy są zawsze milusi i boją się wyrazić swoje zdanie... To z nimi jest coś nie teges. I tak jak w twoim przypadku... Rozumiem, są gorsze i lepsze chwile, ale to nie znaczy, że można wyklinać ludzi. To nie jest usprawiedliwienie. I apropo, całkiem obiektywnie, to te żalenie u ciebie na gsie, tak jak wspomniał w którymś wpisie kamceg zaczyna podchodzić pod typową przedstawicielkę emo, tyle, że nie waląc ortów i powstrzymując się od stosu emot. Chociaż może to była (jest nadal?) taka forma pocieszenia? Czort wie, może i tak być, ale niektórych może to jednak mierzić ;P. Tak, tak... W tym miejscu napisałbyś "Nie podoba się, to nie wchodź, nikt ci nie każe" - oklepane jak ten koń z reklamy Ąckiego ;). A skupiając się już na najnowszym wpisie i tworzonym przez niego cyklu "Forumowe kroniki", IMO trafił w 10 przelewając tą idee na przyciski klawiatury ;). Jak widać zebrał sporą grupę, która bardzo chwali tą inicjatywę, ba! Nawet w newsie go za to wyróżnili. Jak widać, czasami tak banalne i proste w wykonaniu pomyły, które nie nastręczają wielu trudności w realizowaniu, mogą tak się przyjąć. Nice. Ale ostatnie wydanie słabiuteńkie porównując do poprzednich ;P. Ten cały Acośtam z pewnością nie może stawać w szranki z wymienionymi w notce pro evo czy HEBem ;P. Oprócz tego Yahoo prowadzi jeszcze "Forumowy Strzał", czyli wyłapuję wraz z KŁEJKiem głupie/śmieszne/bezsensowne/żenujące/whatever posty i okraszając je w króciutki komentarz publikuje u siebie. Cóż mogę rzec? Chyba to samo, co powyżej ;). Lay gramsajta został stworzony przez Prince Janka, który to niestety jak ta plaga powrócił na gram poraz kolejny. Mimo, że troll i spamer z niego niesamowity, zazdroszczę mu umiejętności graficznych ;). Yahoo startował z tym wystrojem w wiadomo jakim konkursie i o ile się nie mylę zajął 5 miejsce. Not bad. Co tam jeszcze... Aha. Zdarza mu się używać ironii, z którą się bardzo obnosi i szczerze powiedziawszy czasami niepotrzebnie, bo nierzadko źle jej używa ;P. Pisząc o tym, jak on szanuję język i pisze idealnie zdarza mu się popełniać prozaiczne gafy, np. stylistyczne, czy językowe. Przykład? A proszę, zawarty w poście, na którego właśnie odpowiadam "Mieszkaniec forumowego IRC''a.". Po pierwsze irc nie jest forumowy, po drugie tego mieszkańca, to jeśli już, w cudzysłów należało wziąć. Może (na pewno!) wyda ci się, że się czepiam, ale po prostu na humanie jestem, więc takie drobiazgi rzucają mi się w oczy ;). A pozostając przy tym ircu... Owszem, jak dojdę do Sekretarza, to planuję stworzyć swój własny kanał. Bo czemu i nie? Z przywilejów trzeba korzystać ;). Poza tym widzę, że ostatnimi czasy udało ci się okiełznać to wszystko i coraz częściej zobaczyć cię można na ircu. Wątpliwe brawa, bo w sumie nie wiem, co w tym jest trudnego, no ale zaraz znowu będzie, że się zgrywam czy coś ;P. Tak ogólnie, to sobie piszesz, piszesz... I o dziwo trzy razy z rzędu w miesiącu miałeś po 513 postów. Przypadek? Statsiarstwo? Oceńcie sami ;). Także moje przekonania raczej podtrzymuję. Ale potraktuj to, nie jako obelgę, tylko jako taki swoisty odnośnik i radę na przyszłość. Zamiast siedzieć na gramie całymi dniami, weź lepiej książkę w dłoń, bądź zrób coś pożytecznego, coś co zaowocuje. Bo to jest tylko internet, wirtualny świat, nie realny. Mam nadzieję, że czaisz przysłowiową bazę i rozumiesz o co mi chodzi. Przyznam szczerzę, że pod koniec wyszedł mi taki mały wykładzik dydaktyczno-społeczny ;P. Ale może to i dobrze, bo być może ktoś weźmie sobie te słowa do serca, słowa jedne z wielu, wielu, które przewinęły ci się na gsie. Tyle co tam komentarzy zwołującej do kontemplacji dostałeś... Uhuhu, niejedną osobę skłoniłoby do refleksji i podniesienia na duchu. Ale niejedną nie znaczy wszystkich...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep

Ten opis z pewnością nie przebije długością i ciągłością wypowiedzi posta napisanego przez gothicsheepa. Jednak wiele już z pewnością było napisane o Owcy odkąd dopisał się do tego tematu po raz pierwszy - początek zeszłego roku. No właśnie jak już pewnie zauważyliście pogrzebałem odrobinę w jego przeszłości. Nie będę tu ani wypierał brudów ani zamieszczał jakichkolwiek linków bo myślę że z początków bycia na forum każdy ma coś czego mógłby się powstydzić. Bardziej chciałbym się skupić na metamorfozie - całkowitej przemianie osobowości (przynajmniej tej uzewnętrznianej) która dokonała się w Gothicsheep od czasu pierwszych kroków na stronie forum.gram.pl :)
Więc zacznę od tego że jego upór się nie zmienił niemal ani o krztynkę :) Jest równie uparty i pewny siebie jak wtedy, gdy założył konto, rozprostował palce i zaczął siekać opuszkami po klawiszach. Jedyne co się zmieniło to środki wyrazu - zamiast zakładać duble na siłę bez wyraźnego poparcia ze strony innych użytkowników czy moderatorów, teraz prowadzi zażarte dyskusje czasem używając kontrowersyjnego języka.
Środki wyrazu oprócz tych uwydatniających upór też się zmieniły. Już nie dostaniemy od Owieczki komentarza jedynie potwierdzającego nasze zdanie 2-oma słowami. Teraz używa sprawnie ułożonej argumentacji i stara się używać mniej kolokwialnego języka.
Zmieniło się również jego podejście do forumowiczów. Już nie rzuca "ziomami", "zaje**stymi" w stosunku do każdego nie-moderatora i nie nadużywa buziek, emotek i innych twarzonaśladowczych znaków.
Choć nie zawsze się z nim zgadzam (w końcu de gustibus non disputandum est) to nie można uznać go za kogoś niewartego dyskusji (o ile owa jest kulturalna).
Jest człowiekiem chyba trochę zbyt podejrzliwym (szczegóły post wyżej) jak na mój gust, i poza tym sądzę że ten post nie zostanie bez jego odpowiedzi, chyba, że ktoś go ubiegnie.
To tyle ode mnie na dzisiaj.
Pozdrawiam Pana Owcę bardzo wylewnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Persona obecna na tym forum od stosunkowo niedawna. Pisze niewiele ale zazwyczaj z sensem i z tego co zauważyłem nie ma zapędów spamerskich ani tym bardziej nie pisze na forum TYLKO dla statusu. To liczy mu się oczywiście na plus. :). W avatarze widać coś co ma wiele wspólnego z jego pasją - filmem i wszystkim co z tym związane. W podobnym filmowym klimacie utrzymany jest gramsajt Gufsa. Przejrzysty, czytelny co oczywiście bardzo mu się chwali a na dodatek jest tam co czytać - mianowicie są to recenzje filmów. Widać że Gufs stara się pisać lepiej i lepiej więc życzę mu jak najlepiej. Pewnie marzy mu się jakieś stanowisko w jakiejś gazecie ( lub czasopiśmie ) na stanowisku recenzenta ;D. Z tego co zauważyłem jest także fanem Wiedźmina, serialu Lost oraz Heroes. Degradów na koncie nie ma - cóż tu jeszcze powiedzieć ... jest czysty jak łza :). Pora kończyć ten opis. Pozdrawiam Gufsa i życzę dalszych sukcesów i jak najwięcej weny do pisania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

No cóż dawno się nie udzialałem w tym temacie, więc trzeba nabić posta :F
A więc zacznijmy od początku. Nick nie wiem czemu kojarzy mi się z grą z serii Quake (dziwne, co nie?). W miejscu na awatar ustawiony ma o ile się nie mylę bardzo prosty (pod względem graficznym) chiński znaczek Ying-Yang. Prawdopodobnie niedawno zmienił wygląd swojego sajta, bo tego janiołka nie pamiętam a odwiedziałem go całkiem niedawno. Samego kłejka raczej z forum nie kojarzę, czasem tylko widzę jego posty w Kwasach. Ostatnio jego frekwencja znacznie wzrosła, bo jak ukazuję statystyki przez ostatnie 2,5 miesiąca napisał prawie 2000 postów (podsumuję to krótkim OMG). Jak można się dowiedzieć z sajta Yahoo, Kłejk pomagał tworzyć ostatnie forumowe kroniki, które jak im wyszły to nie wiem, bo mimo próśb nadal robią kroniki, które czytać trzeba około godziny ;] Na tym chyba zakończę bo coś mi mówi, że Neverwinter Nights na mnie czeka ;]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Dawno tego nie robiłem a takiej okazji nie wypuszcza się z ręki. Mój dobry znajomy. Długie godziny gadania na GG, zwierzenia co do relacji damsko-męskich. Częsty spam w komentach. Ja u niego a on u mnie. Ostatnio wydarzył się istny przełom bo dodał na swym zacnym i zaspamowanym GS-ie drugi wpis. Spamujemy tam od nowa, ale słabo mi idzie. Nic się nie zmienia odnośnie forum. Rzadko się teraz udziela. Status ten co ja czyli "Przewodniczący" jak zresztą widać na załączonym obrazku. Avatara chyba nigdy nie zmieni. Tak samo zresztą jak ja. Sygnaturka ta sama. Promuje moją stronę za co mu dziękuje. Poza tym doszło "Uderz w puchara". Dla ludzi czujących hip-hop sprawa jest jasna. Ostatnio ów user załatwił mi MG do forumowej gry "Arathum" za co jestem mu wdzięczny. Mam nadzieję, że Cię nie zawiodę. Póki co kończę, pozdrawiam, życzę awansu smarkaczu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Aż się zdziwiłem. Yasioo przecież wczoraj miał urodziny. Nie spodziewałem się iż nikomu nie wpadnie do głowy żeby zrobić mu prezent skoro nadarza się taka okazja. Zawsze jakiś fajny opis byłby ciekawym... upominkiem. A jednak nikomu nie wpadło to do głowy. Więc wykorzystam szansę póki taka się nadarza.
YahooPL to jeden z najbardziej rozpoznawalnych użytkowników na forum. Według mnie jest również najciekawszą osobą na forum jaką zdarzyło mi się tu spotkać. Co prawda może to wynikać że jako jedyny regularnie pisze u mnie na GS i dlatego go polubiłem, ale poza tym i tak mamy wiele wspólnego. No może poza gustami muzycznymi, które to są przeciwstawne. Ja uwielbiam ciężkie brzmienia, on za nimi nie przepada wcale a wcale. On zaś kocha hip-hop i rap, czego z kolei ja nie trawię. Poza tym wszystko zdaje się zgadzać.
Jesteśmy nerwowi - z trudem trzymamy nerwy na wodzy gdy coś nam nie wychodzi. Na co dzień jednak jesteśmy normalni i stonowani. Obydwaj z trudem funkcjonujemy w naszych środowiskach, często ciężko nam utrzymać dobre relacje z ludźmi z róźnych powodów. Mamy ukształtowane poglądy, co prawda w dwóch różnych kierunkach, ale są stabilne i wydają się być etycznie poprawne.
Obydwaj staramy się również regularnie prowadzić swoje GS''y wrzucając tam coś więcej niż wpisy w stylu "Dzisiaj kupiłem nową grę. I będę grał. Ale fajnie", co wymaga od nas trochę pracy. On prowadzi dwa forumowe archiwa - "Strzał" i "Kroniki". W miarę możliwości staram się mu w tym pomagać. Ja prowadzę rubrykę filmową z recenzjami i ostatnio z ogólnymi tekstami dotyczącymi sztuki kinowej.
Jak widać w wielu aspektach jesteśmy podobni i mam nadzieję że poznamy się trochę lepiej niż dotychczas. Choć wiem że czasem zdaję się być sztywniakiem :D W odpowiedzi na Twoją ostatnią wiadomość odpowiem, że nie zamierzam się nie prejmować. To nie w moim stylu, żeby na coś wartego uwagi machać ręką.
Niniejszym pozdrawiam, a że życzenia już złożyłem, to nie będę się powtarzał :) Mam nadzieję że dobrze się bawiłeś na swojej osiemnastce ;)
Pzdr
Gufs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Znany mi użytkownik. Jest brygadzistą, jak ja. Widac interesuje się wszystkim co związane z filmem. Użytkownik nie spamuje. Lubi oceniać innych graczy- to teraz ja go ocenie. Gramsajt jak najbardziej związany z filmem - może z nim wiąże swoje przyszłe marzenia ? Być może będzie następnym reżyserem na tym świecie...
Na forum jest niecałe pół... 1/4 roku i widać jak bije rekordy pisania postów( choć z Mezirosem chyba nikt nie wygra)
Bardzo lubi gazety typu National Geographic i Rzeczpospolita. życzę jak najwięcej użytkownikowi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicerofan

Brygadzista, ma 12 lat. Fan serii gothic o czym świadczy nick i lista gier, które przeszedł widniejąca na GS, a co za tym idzie zna uniwersum gothica. Lubi również twórczość J.R.R. Tolkiena. Aktualnie gra w jakieś pokemony. Niepokojące jest to, że pomimo tak młodego wieku gra w coś takiego jak Wiedźmin i Gears of War. Niepokoi mnie również druga część członu nicku mianowicie"erofan". Może ma to jakoś brzmieć "gotikero fan" czy coś, ale jak dla mnie jest to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oleksander
Użytkownik mi nieznany.
Forumowicz jest świeżo upieczonym przodownikiem, co może trochę zaskakiwać:P jest przecież ponad rok na forum. Najwyraźniej olał gram, albo korzystał jedynie ze sklepu i wirtualnych pieniędzy, których trudno nie zauważyć w grach cdprojekt. Nie da się ukryć, że po wielu miesiącach stagnacji powrócił... Niestety. Przybył nam kolejny spamerek, albo dzieciak szukający rozrywki w prymitywnych zabawach forumowych. Szczęściem omijam takie tematy szerokim łukiem, a od dziś również i jego gramsajta. Nie chodzi tu o wygląd, a wpisy. Konkretniej jego zainteresowania zwane "munio":P
| lol |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten

Tak jakoś dziwnie gdy na gramie nie mam ikonek "Odpowiedz"... ale mimo to opiszę pana Forgottena, choć dostanie się na jego gramsajta może być problemem... ech trzeba drogą okrężną... zamiast jednego kliku muszę wpisywać ciąg literek... już zaczyna mi się nie chcieć :D
No dotarłem... I mam dziwne deja vu. No tak przecież już tu byłem. I za wiele się nie zmieniło :D długi opis skromnej osoby nadal widnieje u szczytu gramsajta. Ale dodał wpis i parę fotek. Chcecie zobaczyć jego kompa? Albo parę niezłych zzrzutów z gameplaya Wiedźmaka? To wbijajcie!
Ale też napisał coś więcej... wczytałem się w ten jego długaśny opis i okazuje się że to recydywista! kilka ładnych banów, degrady pewnie też widnieją na tym koncie... (nie zaglądałem w statsy). Czyli jednym słowem kontrowersyjny gość. Ale nie wiem co zawinił władzom gramu więc nie mnie go oceniać. Choć nie wiem czemu mam dziwne wrażenie że nie lubi spamerów. Tak coś przemycił między wierszami poprzedniego posta.
Tyle o nim powiem, bo więcej nie wiem.
Mam nadzieję że przez tego posta nie stanę się trollem i lamerem :D bo do pana nic nie mam panie drogi :D

oyasumi nasai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Delegat. W avku ma jakieś coś, ale nie za bardzo wiem co to (projektor jakiś?). Interesuje się filmami. Na swoim GSie umieszcza wpisy o różnych aspektach dotyczących filmów. Znajomych ma raptem 7, czyli nie kolekcjonuje ich. Na gram.pl 178 dni, przez ten czas napisał 908 postów (hmm, mógłbym się od niego uczyć ^^). Pocina w CoDa pierwszego, drugiego Gothica, SWJK: Jedi Acedemy (nigdzie nie mogę dostać tej gry :/), Stunt GP i Wiedźmina. Nice.

Madoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc
Nie wiem z czego pochodzi nazwa tego użytkownika naszego przecudnego forum ale wystarczy spojrzeć pod nick i już się widzi jego stopień na forum. Jest o jeden stopień wyższy ode mnie, jest delegatem więc no trochę..popisał na tym forum :P Patrząc u niego na Xfire można sie domyślić, że lubi klimaty świata Warcrafta. Zrobił na G-sie ,,delikatnego'''' laya ...nie wiem jak innym, mi się podoba. Na gram.pl jest już więcej niż 1,5 roku. Ma 45 znajomych, czyli nie jest ich kolekcjonerem jak niektórzy. Lubi fantazjować. Ogólnie to : nigdy nie widziałem tego użytkownika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:30, gothicerofan napisał:

Madoc
Nie wiem z czego pochodzi nazwa tego użytkownika naszego przecudnego forum ale wystarczy
spojrzeć pod nick i już się widzi jego stopień na forum. Jest o jeden stopień wyższy
ode mnie, jest delegatem więc no trochę..popisał na tym forum :P Patrząc u niego na Xfire
można sie domyślić, że lubi klimaty świata Warcrafta. Zrobił na G-sie ,,delikatnego''''
laya ...nie wiem jak innym, mi się podoba. Na gram.pl jest już więcej niż 1,5 roku. Ma
45 znajomych, czyli nie jest ich kolekcjonerem jak niektórzy. Lubi fantazjować. Ogólnie
to : nigdy nie widziałem tego użytkownika....

gothicerofan
Ma na imię Czarek, ma 13 lat. Jest zagorzałym fanem gothica (nick!), a wtym tygodniu najwięcej gra w W40k:Dawn of War. Ma PCta i Nokię E50. Na gram.pl jest już 486 dni i przez ten czas zdobył tytuł brygadzisty. Ostatnio zaczął robić bannery dla gramowiczów. Z książek lubi głównie fantastykę (Tolkien i Sapek). Ma ciemny layout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edsonpele
No użytkownik opisał mnie w skrócie co nie znaczy, że ja go w skrócie opiszę. Jest robotnikiem, czyli niedawno rozpoczął zabawę z naszym portalem ( pamiętaj modki są święci, nie obrażamy ich ) Nick -nie wiem skąd wzięła się ta nazwa. Jest o rok ode mnie starszy.... Gramsajt - Lay - W skrócie - bardzo biały :D postaraj się. Avatar bardzo ciekawy, przedstawia Big Daddy''ego z Bioschocka (czy ja to się pisze). życzę zdrówka/szybko awansuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicerofan

User którego nie za często widuję na forum ... owszem mignie mi to tu to tam w kilku tematach ale chyba raczej rzadziej go spotykam niż częściej ... nie znam go wcale ale jakoś nie zapadł mi w pamięci z tej dobrej strony choć w sumie nic do niego nie mam ... Avatar bodaj z Punishera ... poza tym ma rangę Brygadzisty a to powinno do czegoś zobowiązywać ;). Poza tym na gramsajcie dość biednie ale lay przynajmniej jest dość czytelny i przejrzysty bez jakiś dziwnych pierdółek ... Degrada się nie dorobił więc chyba tak najgorzej nie jest ;D. Hmmm przejdźmy do statystyk ... co tu ciekawego mamy ... ? Widać z nich że nasz bohater pisze dość krótkie posty żeby nie rzec minimalistyczne ... :/ poza tym 8 na 10 jego najpopularniejszych tematów to quizy i zabawy etc więc ... odpowiedzcie sobie sami ... :). Cóż tu powiedzieć na koniec ... życzę sukcesów na gramie i większego zaangażowania w poważniejsze tematy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować