Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com przeszedł do otwartej bety

34 postów w tym temacie

Nie jestem jako tako zainteresowany cyfrową dystrybucją, ale czasami chciałoby się zagrać w stare hity, których, już się nie uświadczy na półce czy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gog od zamkniętych testów jestem i minusy to to że mimo że gra wyszła w PL wersji to PL wersji tam nie ma a na dodatek parę gier a na pewno jedna wymaga dosboxa bodajże a nie ma tego podkreślonego na karcie gry.. chyba że się myle ale na tamtejszym forum tylko o dosboxie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nawet nie wiedziałem, że to co mieliśmy dotychczas to była zamknięta beta, bo z tego co mi się zdawało, to każdy kto podał swój email mógł zyskać możliwość korzystania z serwisu. W sumie kilka ofert jest nawet interesujących, ale niektóre ceny są... takie sobie, np. Soldiersi za 9,99$ ? choć w innych krajach może to i korzystna oferta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:27, Kafar napisał:

Na gog od zamkniętych testów jestem i minusy to to że mimo że gra wyszła w PL wersji
to PL wersji tam nie ma a na dodatek parę gier a na pewno jedna wymaga dosboxa bodajże
a nie ma tego podkreślonego na karcie gry.. chyba że się myle ale na tamtejszym forum
tylko o dosboxie mówią.

A ponoć wszystkie gry miały być dostosowane do odpalenie pod XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I są. Jeżeli nie dało rady zrobić tego bez dosboxa (np. tak jest z Earthworm Jim) to dosbox jest dołączony do aplikacji i już skonfigurowany jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:28, kordzio1 napisał:

O nawet nie wiedziałem, że to co mieliśmy dotychczas to była zamknięta beta, bo z tego
co mi się zdawało, to każdy kto podał swój email mógł zyskać możliwość korzystania z
serwisu. W sumie kilka ofert jest nawet interesujących, ale niektóre ceny są... takie
sobie, np. Soldiersi za 9,99$ ? choć w innych krajach może to i korzystna oferta...


Takie sobie są dla nas. Ale gog.com jest serwisem międzynarodowym, a nie Polska only. Więc to, co dla nas może się wydawać przegięciem tam jest witane z radością. Nikt nie każe kupować wszystkich gier przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i przy tej grze też pisze że na xp.. ale wszystkie tematy na tamtym forum tyczą się dosboxa i ja nie wiem czy wszyscy odpalają pod dosboxem bo chcą czy bo MUSZĄ :) chodzi mi o rpg Stonekeep bo nim byłem zainteresowany ale no nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te wszystkie gry będą chodzić mi na windows vista. :]
Dla mnie GOG to niesamowita sprawa. Na 100% będe częstym klientem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znowu DOS box? Argh!
A tak poważnie - to wygląda tak że kupujesz grę + instrukcję odpalenia tego w DOSboxie? To jest ta cała "kompatybilność z nowymi systemami operacyjnymi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Stonekeepa mam już od miesiąca z goga i nie narzekam. Całość łącznie z dosboxem jest w jednym pliku instalatora, więc tylko odpalasz setup i jazda.
Nie było żadnych problemów, oprócz małego któremu zaradziła 5 minutowa obecnośc na forum goga.
Pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować