Zaloguj się, aby obserwować  
pawbuk

Morrowind: Bloodmoon

82 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2006 o 20:22, Probos napisał:

Oczywiście jeżeli jesteś specjalistą w Ciężkiej Zbroi bo jak nie to daedryczna zbroja wcale
nie jest taka dobra :)

A pewnie, mając np. pancerz Hircyna i wysoko rozwiniętą "lekką zbroję" do też mamy spory bonus do pancerza. Ale z drugiej strony postać w pełnej zbroi daederycznej wygląda naprawdę zabójczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam pancerza średniego i w tej klasie wymiata set Skallów na poziomie cech ok. 90 mam obronę ponad 180 ,a to z powodu że gram kotem i butów nie noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 21:26, Probos napisał:

Chciałbym tylko powiedzieć że nie ma kotów są Khajjici


o to mi właśnie chodziło bo z wyglądu Khajjici koty przypominają(może mają wspólnych przodków):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ten dodatek daje jakies fajne nowe bronie gram u kuzyna w Morrowinda i zamierzamy zainstalowac ten dodatek czy będzie duzo nowości i czy graficznie się coąś zmieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są nowe bronie i nowe przedmioty. Graficznie zmian nie zauważyłem. A co do nowości, to przede wszystkim wilkołaki. Wrażenia z gry takim stworkiem - bezcenne. Jeszcze nowy ciekawy teren, questy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny jest artefakt który się pod koniec zdobywa-pierścień zamieniający w wilkołaka. a tak w temacie wilkołaków: w bloodmoonie zostałem zarażony wilkołactwem i w śnie deadra kazała mi iść do grobowca by chronić tam jakiegoś artefaktu przed skaalami, czy to ma jakiś koniec (chodzi mi o to czy można tą kampanie jako wilkołak skończyć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej można. Po ataku wilkołaków na wioske (nie pamietam jak się nazywa), możemy zostać wilkołakiem lub nie. To wpływa na dalsze zadania. Tzn. zarówno dla ludzi jak i wilkołaków są takie same, ale w zależności od wyboru stajemy po różnych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:41, zakrokrzy napisał:

fajny jest artefakt który się pod koniec zdobywa-pierścień zamieniający w wilkołaka. a tak
w temacie wilkołaków: w bloodmoonie zostałem zarażony wilkołactwem i w śnie deadra kazała
mi iść do grobowca by chronić tam jakiegoś artefaktu przed skaalami, czy to ma jakiś koniec
(chodzi mi o to czy można tą kampanie jako wilkołak skończyć)?


Jasne, po tym komunikacie idziesz do grobowca i chronisz ten artefakt przed kilkoma falami skaalów. Musisz uważać, ponieważ są oni uzbrojeni w broń ze srebra, która jest zabójcza na wilkołaki. Po kilku falach skaalów pojawia się komunikat, że artefakt jest bezpieczny. Później we śnie dostajesz kolejne zadania. Gdybyś nie grał wilkołakiem to ten właśnie artefakt musiałbyś zdobyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:57, Mroczny Rev napisał:

Tamten post już jest chyba troszkę nieaktualny, zobacz kiedy zakrokrzy go napisał. Pewnie
już nawet o nim zapomniał ;)


Oi. Nie sprawdziłem daty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:51, Kameleon 98 napisał:

> Tamten post już jest chyba troszkę nieaktualny, zobacz kiedy zakrokrzy go napisał. Pewnie

> już nawet o nim zapomniał ;)

Oi. Nie sprawdziłem daty :P

pamiętałem, pamiętałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:59, mateusz.1994. napisał:

jak sadzicie lepiej sie gra wilkolakiem czy nie?

Oczywiście! :) Ale z czasem staje się uciążliwe każdej nocy zamiana, zwłaszcza jeśli mamy jeszcze jakieś zadania do wykonania lub po prostu chcemy pozwiedzać świat, ćwicząc przy tym nasze umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, ja mam problem z jedną z misji w Kampanii Wschodniocesarskiej. Jestem w momencie, w którym w kopalniach w kruczej skale górnicy natykają się na niezniszczalny lód. Podobno Gragring (czy jakos tak o.O'') ma na to jakis sposób. Więc znalazłem go, ale on nawet nie chce ze mną gadać. Czy wie ktos może jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:05, Ferdas Rhun napisał:

Więc, ja mam problem z jedną z misji w Kampanii Wschodniocesarskiej. Jestem w momencie, w którym
w kopalniach w kruczej skale górnicy natykają się na niezniszczalny lód. Podobno Gragring (czy
jakos tak o.O'') ma na to jakis sposób. Więc znalazłem go, ale on nawet nie chce ze mną gadać.
Czy wie ktos może jak temu zaradzić?


cytuję z instrukcji do Bloodmona

"Jest tam troje nordów którzy nie będą chcieli z tobą rozmawiać. Idź więc lekko na wschód a zaatakuje cię Covenina Celata (...) Jej zadaniem jest zabicie rodziny Graringa a ty jej musisz udaremnić." /po jej zabiciu/ pogadaj znowu z Nordem a on da ci prastary norski kilof do wydobywania Stalhrimu. Jesli przyniesiesz mu jedną bryłkę - w nagrodę jego przyjaciele będą mogli robić ci broń i pancerz ze stalhrimu (ale ja nie polecam noszenia go - jest dość cienki).
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować