Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Porady dla pani (a raczej pana) domu - forumowiczki liczę na was! ;).

156 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 19:12, HumanGhost napisał:

A skoro to wełnowce to polecam właśnie denaturat. Nie wiem czy działa na mszyce, ale na wełnowce na pewno. :-)

To ja polecam jakiś inny alkohol ponad 50%. Jak nie podziała, to przynajmniej można się na smutek napić...
Czego w przypadku denaturatu nie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz. Pytanie mozliwe, ze banalne, ale ja naprawde nie wiem, wiec prosze sie nie smiac ;). A i na googlach nie wiem jak tego mozna by wyszukac :D. A wiec do rzeczy: ''Czy to prawda, ze ziemniaki zanurzone w osolonej wodzie nie czernieja? A jesli tak to czy jest jakis ''limit'' co do czasu kapieli :D?'' Z gory dziekuje i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 21:52, Keroth napisał:

Ech... słuchajcie - można jakoś zastąpić prasowanie? Bo to jest koszmarne.... :|


A jak chcesz to niby zastąpić ? Ja tam prasować lubię - zawsze sobie prasuje.
Jeżeli chodzi o zastąpienie, to możesz ubrać pogniecione - podobno teraz tak modnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, reaktywacja. Potrzebuję pomocy- czy jeśli na metce ubrania jest znak "nie suszyć w suszarce bębnowej" czy znaczy to, że po prostu nie można wirować? Z góry dzięki dla pierwszej gospodyni, która pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 15:23, Budo napisał:


Dobra, reaktywacja. Potrzebuję pomocy- czy jeśli na metce ubrania jest znak "nie suszyć
w suszarce bębnowej" czy znaczy to, że po prostu nie można wirować? Z góry dzięki dla
pierwszej gospodyni, która pomoże :P


hehe dokładnie, nie wirować pod żadnym pozorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 15:25, 88Bonzo napisał:

hehe dokładnie, nie wirować pod żadnym pozorem :D


Kurde, właśnie się skumałem że mam to chyba na każdych gaciach. Pogięło ich? To co ja mam z nimi robić xD
No nic, chyba po prostu to oleję, od x lat kupuję te same majty i jakoś specjalnie im to nie szkodzi z tego co widzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaje ,że chodzi o suszarę do ubrań ,z bębnem co są w każdym amerykańskim domu a w żadnym polskim .Można wirować piorąc ,ale nie można wkładać do takiej suszary ,o ile ktoś ma i musi suszyć na wieszaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 15:23, Budo napisał:


Dobra, reaktywacja. Potrzebuję pomocy- czy jeśli na metce ubrania jest znak "nie suszyć
w suszarce bębnowej" czy znaczy to, że po prostu nie można wirować? Z góry dzięki dla
pierwszej gospodyni, która pomoże :P

Co prawda jackass już Ci napisał, ale nie wbiło mu odpowiedzi na Twój post.
Suszarka bębnowa to jest raczej takie urządzonko przypominające pralkę (na tyle przypominające, że widziałem przypadki jak Polacy w Anglii wsypywali do nich proszek i "nastawiali pranie":D), tyle że bez wody :D.
Suszenie w niej różni się od wirowania tym, że mamy tam gorące powietrze które przyspiesza/uskutecznia suszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To spoko, no ja takiej machiny nie mam xD
W każdym razie, dzięki, też dla jackassa, gaciory będą się grzecznie wirować jak do tej pory ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:20, Azrathel napisał:

i dopiero po x latach kupowania tych samych gaci zacząłeś się przejmować tym, co jest
napisane na metce? xD


To tylko gacie... poza tym dopiero od jakiegoś czasu sam sobie piorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 23:05, Budo napisał:

To tylko gacie... poza tym dopiero od jakiegoś czasu sam sobie piorę :)


Podobno wtedy mężczyzna naprawdę zaczyna doceniać pracę mamy w domu.
Czy to prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować