Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będziesz świętym czy grzesznikiem - rozwiązanie konkursu Saints Row 2!

60 postów w tym temacie

No i ostatni pakiecik prawidłowych odpowiedzi na pytania zadane podczas konkursu dotyczącego drugiego Saints Rowa :)

Tede, czyli...
1. Marek Borkowski
2. Jacek Graniecki
3. Jarosław Magiel


W którym roku ukazała się pierwsza solowa płyta Tedego?
1. 1999
2. 2000
3. 2001


Jak nazywa się wytwórnia płytowa, z którą aktualnie związany jest Tede, a w której tworzenie był mocno
1. Warszawski Squad
2. Wielkie Joł
3. RRX


Przedstawiony (ftp://ftp4.gram.pl/pub/gram/konkurs/saintsrow2_konkurs.wav) przebój Tedego to...
1. Jak żyć
2. Drin za drinem
3. Wyścig szczurów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy!

@Spayki: czy moja empetrójka, która nie dotarła zwykłą drogą, brała udział w konkursie? Bo prosiłem o potwierdzenie a go niestety nie dostałem, więc mam pewne wątpliwości...

A gdyby ktoś chciał posłuchać, można ją ściągnąć stąd:

http://www.henrykiwan.com/konkursSR2iwanatsu.mp3

Pozdrówy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:00, Iwanatsu napisał:

@Spayki: czy moja empetrójka, która nie dotarła zwykłą drogą, brała udział w konkursie?
Bo prosiłem o potwierdzenie a go niestety nie dostałem, więc mam pewne wątpliwości...


Tak, dotarła na ekipę@. Tak jak ustaliliśmy. No ale niestety, zasady demokracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, komu wy daliście grę? Master Matroxowi? Litości, teraz spodziewajmy się wypracowania na trzy strony odnośnie tematu, pomysłu, nagrody, swojej pracy i gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:04, Mistic napisał:

Boże, komu wy daliście grę? Master Matroxowi? Litości, teraz spodziewajmy się wypracowania
na trzy strony odnośnie tematu, pomysłu, nagrody, swojej pracy i gry.


Zgubiłeś stronę na to jak ją będzie szanował,pytania czy ma PEGI itp. a i czy jak płyta będzie miała ryski to może wymienić.

Swoją drogą należy gratulować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:06, Dzikq napisał:

Odrazu bylo wiadomo, ze bedzie sie liczylo wykonanie a nie tresc metoryczna. Gratuluje
laureatom:)


Ale przyznam sie szczerze że gram.pl lubi wprowadzac uczestników w błąd...Bo chocby nie wiem jaki dobry był mój tekst[napisany] i tak nie miałem szans "wygrać" z osobą która zaśpiewa to...Mogli chciaż powiedzieć ze nie będą sprawdzać napisanych piosenek, że mozna tylko zaśpiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:08, rafekx 12 napisał:

Mogli chciaż powiedzieć ze nie będą sprawdzać napisanych piosenek, że mozna tylko zaśpiewać...

A skąd wiesz, że napisanych utworów nie sprawdzali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:13, xbit71 napisał:

> Mogli chciaż powiedzieć ze nie będą sprawdzać napisanych piosenek, że mozna tylko
zaśpiewać...
A skąd wiesz, że napisanych utworów nie sprawdzali?


Ano stąd ze większość osób[w poprzednim teamcie o tym konkursie]powiedziało że:napisali tekst i go wysłali-[nie zaśpiewali]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole to wyraznie pisalo, ze mialo to być w rymach gansterskich SR, a nie o graniu na konsoli i chwaleniu sie pod koniec, ze wygra konkurs. Zdecydowanie WW3 powinnien wygrac za genialny pomysl. Bo wiadomo, ze tresci pisane a nie spiewane od poczatku byly nie brane pod uwage.

PS. Wyslecie master_matrox mikrofibre do gry?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:04, Mistic napisał:

Boże, komu wy daliście grę? Master Matroxowi? Litości, teraz spodziewajmy się wypracowania
na trzy strony odnośnie tematu, pomysłu, nagrody, swojej pracy i gry.


Mistic, nikt nie bronił Ci wzięcia udziału w konkursie. Także mogłeś to zrobić (i może zrobiłeś), ale - jak widać - Tobie szczęście nie dopisało. Poza tym, co w tym złego, że z powodu w zasadzie tak błahych spraw, jestem w stanie to barwnie opisać na łamach Gramsajta? Jak sądzę po komentarzach większości czytelników podobają się te teksty, ale nie wymagam przecież, by każdemu to się podobało.

Dnia 27.10.2008 o 17:04, Mistic napisał:

@dawidos170
Zgubiłeś stronę na to jak ją będzie szanował,pytania czy ma PEGI itp. a i czy jak płyta będzie miała ryski to
może wymienić.


Kurcze, to że dbam o moje gry - które z trudem mi przychodzą, bo na większość z nich muszę solidnie się napracować i odkładać pieniądze przez długi czas, przy okazji wyrzekając się innych przyjemności, nie oznacza chyba, że trzeba się z tego naśmiewać? Owszem, może mój pedantyzm związany z grami jest lekko przesadzony, ale po prostu mam spory szacunek do gier. Nie mam ich dużo, więc staram się o nie dbać jak najlepiej i sądzę, że nie ma w tym nic złego. Poza tym, dystrybutorem Saints Row 2 jest CD Projekt, więc będzie to PEGI i po polsku na dodatek ;)

> @Dzikq

Dnia 27.10.2008 o 17:04, Mistic napisał:

PS. Wyslecie master_matrox mikrofibre do gry?:P


Od razu zaznaczam, że brak mi czarnej do kolekcji... ;-)) (dla niekumatych - ironia)

A tak na serio - dzięki wielkie, nie ma to jak poprawa humoru na koniec dnia ;-) Kolejna, szósta już gra w mojej skromnej kolekcji gier na Playstation 3. Recenzje są pozytywne, średnia ocen w granicach 82, tak więc powinienem być zadowolony, tym bardziej że to mój ulubiony gatunek. Teraz pora ukończyć Uncharted, a potem w czytniku ląduje Saints Row 2.

Pytanie do Gramu - wysyłka kurierem czy pocztą polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować