Zaloguj się, aby obserwować  
Matrix14

W co grają ludzie z gram.pl? Ulubione gry

995 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 12:19, witos92 napisał:

Jaki many nie szkoda ci kasy jak FlatOut 2 wchodzi do eXtra klasyki neXt pod koniec lipca :D


Ano moge powiedziec wam tylko tyle, ze nie przeplacilem za ta gierke, a wrecz kupilem ta gre taniej :)
Troszke jednak jestem... hmm zawiedziony. Poswietnym modelu jazdy z pierwszego FlatOut tego zrobili tak jakby sporo bardziej zrecznosciowego. Z kolei ja uwazalem za idealny model jazdy, ten z jedynki. Nie to zeby gierka byla kiepska, lecz spodziewalem sie lepszej :) jednak i tak gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:50, tm93 napisał:

ja tam uwielbiam czcze itp serie BG no po prstu wymiata:)


Rozumiem Ciebie jak najbardziej, sam kilka miesiecy temu za BG sie zabralem ponownie i nawet grafa nie jest taka brzydka jak sie tego obawialem.
Zdenerwowalem sie jednak, gdyz jakis blad w grze sprawil, iz postac potrzebna do pchniecia fabuly do przodu sie nie pojawila (skonczylem kopalnie Nashkel i w Beregoscie ktos powinien bys w gospodzie :P), wiec zakonczylem gre.
Teraz wciaz FlatOut 2 i chyba sie zabiore za Manhunta dzisiaj po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:29, MorTimer napisał:

> ja tam uwielbiam czcze itp serie BG no po prstu wymiata:)

Rozumiem Ciebie jak najbardziej, sam kilka miesiecy temu za BG sie zabralem ponownie i nawet
grafa nie jest taka brzydka jak sie tego obawialem.
Zdenerwowalem sie jednak, gdyz jakis blad w grze sprawil, iz postac potrzebna do pchniecia
fabuly do przodu sie nie pojawila (skonczylem kopalnie Nashkel i w Beregoscie ktos powinien
bys w gospodzie :P), wiec zakonczylem gre.
Teraz wciaz FlatOut 2 i chyba sie zabiore za Manhunta dzisiaj po pracy.

napisz więcej mi o tej postaci to Ci powiem bo ja tysz paru osób strasznie dlugo szukalem i czasem byli gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie nie pamietam, jak na imie tej osobie bylo (nawet plci). Sprawa wygladala jednak tak, iz znalazlem listy w kopalniach Nashkel i kogos przesluchiwalem bodajze, w kazdym badz razie wyniknelo z tego, ze jakas osoba powinna byc w gospodzie w Beregoscie a pech chcial ze jej tam nie bylo.
Mniejsza z tym, przeszedlem BG juz jakis czas temu i to bylo po prostu kolejne podejscie do niego i byl to ewidentny bug, poniewaz wczesniej ta osobe znalazlem. Teraz nie mam nawet gry przy sobie (w domku rodzinnym sobie lezy na poleczce a ja daleko mieszkam) i mnostwo innych gier do przechodzenia nietknietych jeszcze przeze mnie :)

P.S. Tu masz linka do mojego zbioru gier, ktore mam ze soba w tej chwili :) mysle, ze na dluzsza chwilke wystarczy.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=7483

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wszystkie części Gothica teraz gram w Gothic 2
Lubie tez Warcraft 3 , Black & White 1 i 2,Warhammer Mark of Chaos ,
Warhammer Dawn of War, Oblivion , Morrowind , The Guild 2 ,NWN i Call of Duty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:22, MorTimer napisał:

Dokladnie nie pamietam, jak na imie tej osobie bylo (nawet plci). Sprawa wygladala jednak tak,
iz znalazlem listy w kopalniach Nashkel i kogos przesluchiwalem bodajze, w kazdym badz razie
wyniknelo z tego, ze jakas osoba powinna byc w gospodzie w Beregoscie a pech chcial ze jej
tam nie bylo.
Mniejsza z tym, przeszedlem BG juz jakis czas temu i to bylo po prostu kolejne podejscie do
niego i byl to ewidentny bug, poniewaz wczesniej ta osobe znalazlem. Teraz nie mam nawet gry
przy sobie (w domku rodzinnym sobie lezy na poleczce a ja daleko mieszkam) i mnostwo innych
gier do przechodzenia nietknietych jeszcze przeze mnie :)

P.S. Tu masz linka do mojego zbioru gier, ktore mam ze soba w tej chwili :) mysle, ze na dluzsza
chwilke wystarczy.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=7483

heh dzięki:) zastanawia mnie ten bug bo ten gość chyba zawsze na piętrze jest taki mag jeśli sie nie myle :) a jescze jedno chyba w tej gospodzie na piętrze jest taki gruby gość jakbyś kiedyś gral to go okradnij ma baaardzo przydatną pelerynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Warcraft 3
2.Black&White 2
3.Gothic3
4.The Guild 2
5.Warhammer Dark Crusade
6.NWN (z dodatkami)
7.Warhammer Mark of Chaos (bo sie przycina ;p)
8.Oblivion
9.Port Royale 2
10.Stubbs the Zombie
11.Zeus Pan Olimpu
12.Call of Duty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować