Zaloguj się, aby obserwować  
Matrix14

W co grają ludzie z gram.pl? Ulubione gry

995 postów w tym temacie

Od 16 miesięcy nieprzerwanie gram w World of Warcraft. Konto doładowuję prepaidami - zbieram karty.
W przerwach od WoWa, w ciągu ostatniego miesiąca grałem/gram obecnie w Half Life 2: Episode One, Mafia, TRS 2006, GTA:SA i Trackmania Sunrise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Heroes V przedtem grałem w Menagera 5 , a jeszcze przedtem w Fable a jeszcze grywałem w Oblivion-a ale strasznie sie zacinał chociaż mam niezłego blaszaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od pół roku (ale z przerwami) w Arcanum. pół roku, bo mój ***** brat odintalował grę bez mojej wiedzy. I musiałem od nowa. A gra strasznie wciąga. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy Cie to że polak może miec wszystkie płyty orginalne ??:/ Może jestem ewenementem ale serio nie mam żadnej pirackiej płyty w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:45, PAPISHON napisał:

Śmieszy Cie to że polak może miec wszystkie płyty orginalne ??:/ Może jestem ewenementem ale
serio nie mam żadnej pirackiej płyty w domu



Mnie to nie śmieszy ale każdy ma jakąs płytę piracką chociażby z programami czy z swoimi plikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2006 o 10:47, pinu? napisał:

Mnie to nie śmieszy ale każdy ma jakąs płytę piracką chociażby z programami czy z swoimi plikami.

No widzisz ale płyta z własnymi plikami np. z wypracowaniem na J.Polski to juz nie jest płyta piracka (ale takich też nie posiadam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:48, PAPISHON napisał:


> Mnie to nie śmieszy ale każdy ma jakąs płytę piracką chociażby z programami czy z swoimi
plikami.
No widzisz ale płyta z własnymi plikami np. z wypracowaniem na J.Polski to juz nie jest płyta
piracka (ale takich też nie posiadam :P )



W to że nie masz płyt z pliakmi swoimi to ci już grubo nie wieżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2006 o 12:29, pinu? napisał:

W to że nie masz płyt z pliakmi swoimi to ci już grubo nie wieżę.

To sobie nie wierz, ważne że ja wiem że tak jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w SWAT 4, NFS: MW i oczywiście Gothic (jakoś bardziej ciągnie mnie do pierwszej części niż do drugiej ;] sentyment)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mu nie wierzysz? Jeśli nie ma nagrywarki to nie może mieć płyty ze swoimi plikami :]

No i jak powiedział - jego pliki na jego płycie nie są piratami o ile sam je zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w
-Gothic 1, 2 i Noc Kruka (jak tylko wyjdzie Gothic III to będe w niego też grał zapowiada się super giera i napewno taka będzie)
-Fable
-GTA San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna grałem w Gothica 2, ale już go skończyłem, a dodatku niestety jeszcze niemam, a teraz gram sobie na zmianę w "Twierdzę" i "Kroniki Riddicka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować