Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2008 o 17:38, kubapl40 napisał:

Ja! Mogli by dodać Edycje Kolekcjonerską Heroes Of Might and Magic V.
Liczę na was!

Od razu Heroes Complete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu zamówiłem sobie Turoka i gra jeszcze do mnie nie dotarła... Już powoli zaczynam się wkurzać... Dzisiaj chyba przejdę się na pocztę , może tam czeka na mnie moja paczka. Swoją drogą jestem bardzo ciekawy co dzisiaj pojawi się w tej promocji , w końcu dzisiejszy zrzut będzie przed mikołajkowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 13:57, Lucas01 napisał:

Wie ktoś o której można spodziewać się aktualizacji ????


Tak jak zwykle - w godzinach popołudniowych (ostatnio aktualizacja była dosyć późno- o ile pamiętam gdzieś około 18).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą rzucić o 23, pracę kończę o 22, więc akurat bym się załapał, a tak jak wrócę to jeśli by było cokolwiek ciekawego dla mnie to pewnie się nei załapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 18:47, Sebat1 napisał:

Moim zdaniem nie masz najmniejszych powodów do zmartwień , ponieważ z tego co zaobserwowałem
cena Devil May Cry spadła do 19,90 zł + 0 wPLN dopiero jak gra stała się niedostępna
, a co za tym idzie nikt nie mógł zamówić tej gry w tej cenie. Ta obecna cena to IMO
jakiś dziwny błąd i tyle.


Akurat dzisiaj znowu była dostępna i to za 19.90+0wpln. Co to za promocja wPLN bez wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest już nowy rzut. Bieda za wyjątkiem WiC w edycji specjalnej.

Podkładka i smyczka to chyba tylko dla wyjątkowych fanów danego tytułu. Ja nie należę. I rzeczywiście przy podkładce jest "nakład wyczerpany" a na stronie promocji widnieje jako dostępny. Coś słabo te skrypty aktualizujące działają (albo admin żółw).

Mogiła, a nie promocja.

EDIT: No proszę, i WiCa już nie ma. Musiało być od cholery tych egzemplarzy. I niech mi ktoś powie, że to nie jest czyszczenie tego co zalega w magazynach. Niech szczęśliwy nabywca potem się pochwali czy myszy też w pudełku przyjechały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem ... nihil novi. Parę "okazji", reszta to stuff z poprzednich tygodni. A wszystko baaardzo opłacalne. Tjaaa ... next please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:09, macwwa napisał:

ja w kilka sekund ne ma podkladek mass effect , wyszedłem tylko do łazienki na 1 minute
i przegapiłem ...ahhhhhhhhh



Jak nie ma, jak mi pisze że są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować