Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Ja też od początku akcji liczyłem na tą jedną grę. I teraz pewnie jej w normalnej edycji przez ruski rok nie dadzą bo łaskawie dali pewnie z 5 egzemplarzy ES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:09, Sebat1 napisał:

Moim zdaniem takie akcje ze strony CDP są zupełnie bez sensu.
Po co wrzucać coś w aż tak małych ilościach...


Ponieważ w magazynie więcej nie ma. Ta akcja to tak naprawdę "wietrzenie" magazynów + od czasu do czasu jakaś prawdziwa perełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 20:48, Arclight napisał:

Ponieważ w magazynie więcej nie ma.

Ale to taka nieoficjalna prawdziwa informacja , czy tylko twoje przypuszczenie ?

Dnia 02.12.2008 o 20:48, Arclight napisał:

Ta akcja to tak naprawdę "wietrzenie" magazynów + od czasu do czasu jakaś prawdziwa perełka.

Chyba niestety masz tutaj całkowitą rację... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło np. teraz Sam & Max: Sezon 1 za 20 złotych , mniam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:45, Tokix napisał:

/.../

Ja też czekałem i klikałem F5 a pojawiło się "Na wyczerpaniu". I co zrobiłem? Powiedziałem "Nie ma sensu brać i tak nie będę gral a 70zł piechotą nie chodzi". Jedna z wiekszych głupot jakie zrobiłem, bo mogłem kupić i komuś odsprzedać. Lulz ale do takich wniosków dochodzi się potem. Tzn w momencie kiedy klikasz F5 a tu "niedostępny" _-_
Oczywiście bluzy ani widu, ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:37, wip_01 napisał:

> /.../
Ja też czekałem i klikałem F5 a pojawiło się "Na wyczerpaniu". I co zrobiłem? Powiedziałem
"Nie ma sensu brać i tak nie będę gral a 70zł piechotą nie chodzi". Jedna z wiekszych
głupot jakie zrobiłem, bo mogłem kupić i komuś odsprzedać. Lulz ale do takich wniosków
dochodzi się potem. Tzn w momencie kiedy klikasz F5 a tu "niedostępny" _-_
Oczywiście bluzy ani widu, ani słychu.

Ehhh.. Jakbym był przy kompie w momencie dostępności, to bym z 3 nawet egzemplarze brał ;]
A tu taki zonk ; /
cd. bluzy ... Już miałem akceptować zamówienie, ale jakoś zrezygnowałem :P
Szczerze mówiąc ... Lipna ^^. jeżeli mowimy o tej samej (ESWC) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:41, Tokix napisał:

Ehhh.. Jakbym był przy kompie w momencie dostępności, to bym z 3 nawet egzemplarze brał
;]

Kup taniej, sprzedaj drożej, hym? ;D

Dnia 02.12.2008 o 21:41, Tokix napisał:

cd. bluzy ... Już miałem akceptować zamówienie, ale jakoś zrezygnowałem :P

Dlaczego? T_T Teraz byś mi ja wysyłał :F

Dnia 02.12.2008 o 21:41, Tokix napisał:

Szczerze mówiąc ... Lipna ^^. jeżeli mowimy o tej samej (ESWC) ;)

Lipna czy nielipna, ale zawsze to bluza i zawsze to dodatkowe ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:44, wip_01 napisał:

> Ehhh.. Jakbym był przy kompie w momencie dostępności, to bym z 3 nawet egzemplarze
brał
> ;]
Kup taniej, sprzedaj drożej, hym? ;D

Heh ^^, Jakbyś zgadł :P
No ale skoro Wpln''y na zbyciu mam, to czemu ich nie wykorzystać ... ?:>

Dnia 02.12.2008 o 21:44, wip_01 napisał:

> cd. bluzy ... Już miałem akceptować zamówienie, ale jakoś zrezygnowałem :P
Dlaczego? T_T Teraz byś mi ja wysyłał :F

Gdybym wcześniej wiedział ... Nawet przez myśl mi nie przeszło . : /

Dnia 02.12.2008 o 21:44, wip_01 napisał:

> Szczerze mówiąc ... Lipna ^^. jeżeli mowimy o tej samej (ESWC) ;)
Lipna czy nielipna, ale zawsze to bluza i zawsze to dodatkowe ciepło :D

Ale ... To nie była oryginalna bluza z ESWC :P
Tamte chodzą od 300 zł wzwyż .
A ta, to taka prosta, bez niczego... Sam napis i logo CD-P ...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:44, wip_01 napisał:

> Szczerze mówiąc ... Lipna ^^. jeżeli mowimy o tej samej (ESWC) ;)
Lipna czy nielipna, ale zawsze to bluza i zawsze to dodatkowe ciepło :D


No właśnie. Tym bardziej, że nie na każdym dworcu są kaloryfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkładka Mass Effect... spodziewałem się, że pojawi się tu Kolekcjonerka ME (choć nie byłem zainteresowany), bo kiepsko schodziła (w Media Markt we Wrocławiu chyba do dziś leży mały stosik pudełek), ale wygląda na to, że będą sprzedawać ją na części. Heh.

No nic, ciekawe co za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde no :/ Na WiC sie nie zalapalem bo akurat na chwile oderwalem sie od F5 na rzecz jakis uczelnianych obowiazkow :/ A tak mi zalezalo by miec to wydanie w kolekcji... Reszta jakas nie porywajaca , wzialem Race 07: The WTCC Game i Settlers: Dziedzictwo Królów tylko dlatego ze obu gier nie mialem a cena znosna. Oby w niedlugim czasie dali jeszcze dodatki do nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 22:21, Reverter napisał:

Podkładka Mass Effect... spodziewałem się, że pojawi się tu Kolekcjonerka ME (choć nie
byłem zainteresowany), bo kiepsko schodziła (w Media Markt we Wrocławiu chyba do dziś
leży mały stosik pudełek), ale wygląda na to, że będą sprzedawać ją na części. Heh.

No nic, ciekawe co za tydzień.


A kolekcjonerki ME nie bylo w pierwszym lub drugim tygodniu akcji ? Czy to zwykla byla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:09, Sebat1 napisał:

Jesteś przekonany , że na początku widziałeś tą grę dostępną ? Jeśli tak to chyba rzeczywiście
było tego z 2-3 sztuki. Moim zdaniem takie akcje ze strony CDP są zupełnie bez sensu.
Po co wrzucać coś w aż tak małych ilościach...

Absolutnie tak. Był nawet moment, że chciałem klikać na koszyk. Ale gra mnie nie interesuje, a po szybkiej konsultacji z Allegro wyszło, że schodzi tak sobie, więc ten sposób zamiany wirtualnych na realne pieniądze też by mi nie wyszedł wystarczająco korzystnie, więc odpuściłem. Paręnaście minut później WiC pokazał się jako niedostępny. Czyli faktycznie było tego jak na lekarstwo.

W tym tempie Ci, którym tych wPLNów zalega naprawdę dużo, nie będą tego w stanie wydać przez kolejny rok. I taka to akcja. Ale święta idą. Może się "waaadza" z CDP zreflektuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2008 o 15:17, Melchah napisał:

Paręnaście minut później WiC pokazał się jako niedostępny. Czyli faktycznie było tego jak na lekarstwo.


Ja nawet przez moment nie widziałem tego jako dostępne , a odświeżałem sobie tą stronę co kilka minut i to jest według mnie bez sensu takie dawanie po zaledwie klika sztuk jakiejś gry...

Dzisiaj w końcu doszedł do mnie Turok , czekałem na tą grę osiem dni , a miało być ''''do 3 dni po wysłaniu paczki''''... Jak ja lobię pocztę polską... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 15:17, Melchah napisał:

> Jesteś przekonany , że na początku widziałeś tą grę dostępną ? Jeśli tak to chyba
rzeczywiście
> było tego z 2-3 sztuki. Moim zdaniem takie akcje ze strony CDP są zupełnie bez sensu.

> Po co wrzucać coś w aż tak małych ilościach...
Absolutnie tak. Był nawet moment, że chciałem klikać na koszyk. Ale gra mnie nie interesuje,
a po szybkiej konsultacji z Allegro wyszło, że schodzi tak sobie, więc ten sposób zamiany
wirtualnych na realne pieniądze też by mi nie wyszedł wystarczająco korzystnie, więc
odpuściłem. Paręnaście minut później WiC pokazał się jako niedostępny. Czyli faktycznie
było tego jak na lekarstwo.

W tym tempie Ci, którym tych wPLNów zalega naprawdę dużo, nie będą tego w stanie wydać
przez kolejny rok. I taka to akcja. Ale święta idą. Może się "waaadza" z CDP zreflektuje.



Ja na miejscu władzy czyli i moderatorow tutaj, pracowników cdproject dał bym ci bana, bo zal czytac te twoje ciagłe jeki narzekania i marudzenia, jestes dziadem czy co? Idz pospekulowac kiełbasa na targu albo wyzyj sie na onecie i wroc albo nie wracaj juz.

Depresje i inne paranoje tez mozna leczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:22, TomekGracz napisał:

Ja na miejscu władzy czyli i moderatorow tutaj, pracowników cdproject dał bym ci bana,
bo zal czytac te twoje ciagłe jeki narzekania i marudzenia, jestes dziadem czy co? Idz
pospekulowac kiełbasa na targu albo wyzyj sie na onecie i wroc albo nie wracaj juz.

Jak widzisz moderatorzy mnie tolerują, władza też, a to wszystko dlatego, że jest swoboda wypowiedzi i nikogo nie wyzywam od dziadów (przy okazji, gdyby to forum nie było moderowane to bym Ci powiedział smarkaczu, gdzie tego dziada masz poszukać ;)).

Tak więc dobra rada: trzymaj się tematu (a jest o wPLNach i ich wydawaniu), nie obrażaj nikogo przy okazji się ośmieszając, a wróżę Tobie jakąś tam przyszłość. Na razie kiepskie sprawiasz wrażenie, ale z pewnością wynika z młodego wieku (chociaż sporo tu młodych ludzi na forum i wyróżniasz się bardzo negatywnie na ich tle).

Dnia 03.12.2008 o 16:22, TomekGracz napisał:

Depresje i inne paranoje tez mozna leczyc!!!

Z pewnością, ale nie ten wątek. Załóż nowy i napisz kiedy to odkryłeś, i jak to na Ciebie wpłynęło.

Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gram.pl nie zapomni o użytkownikach z dużą ilość wPLN i również przygotuje dobrą świąteczną ofertę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować