Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 16:18, rafekx 12 napisał:

O Rome Total War-złotej edycji,słyszałem ze miała być...ale wiadomo

No tak może będzie, co do CD-P to czasami trzeba wykazywać się wręcz anielską cierpliwością - osobiście ROME - total war z dodatkiem posiadam, edycja premierowa wydana jeszcze przez LEM zobaczymy może w przyszłym tygodniu kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 17:07, Malcollm napisał:

> O Rome Total War-złotej edycji,słyszałem ze miała być...ale wiadomo
No tak może będzie, co do CD-P to czasami trzeba wykazywać się wręcz anielską cierpliwością
- osobiście ROME - total war z dodatkiem posiadam, edycja premierowa wydana jeszcze przez
LEM zobaczymy może w przyszłym tygodniu kto wie...


He.może ale ja już nadzieje straciłem..a co do przyszłego tygodnia to módlmy się aby cokolwiek nowego było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 17:10, rafekx 12 napisał:

He.może ale ja już nadzieje straciłem..a co do przyszłego tygodnia to módlmy się aby
cokolwiek nowego było...


Ja tam nie modlę sie bo raczej nie będzie tego co poszukuję, prawda jest taka, że czekałem tylko na parę tytułów na 2 dodatek do herosów V i na dodatki do NW2 ale na to chyba nie mam co liczyć więc jak dla mnie ta promocja to tak jak by jej wogóle nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja.
a teraz jak ŁASKAWIE we wtorek dadzą nowy rzut to wszyscy sie zajarają tak jakby to jakieś wielkie szczęście było A TAK POWINNO BYĆ CO TYDZIEŃ ! normalnie !
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaarrrggghhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:02, LIZZU napisał:

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaarrrggghhhhhhh

Niezłe warknięcie tylko nie wiem czy ono cokolwiek da..... mi ta promocja już powiewa koło nosa ilez można mieć cierpliwości dla niekompentencji i lenistwa..??
A ci co chwalą CD-P za kolejne rzuty powinni raczej krytykować CD-P a nie chwalić tylo że czsami jest tak, że aż po prostu szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ... nie ma mnie tydzień w domu, teraz sprawdzam i co? Żadna niespodzianka, znowu nie ma rzutu. Akcja rzeczywiście została porzucona :/ Co za brak szacunku do PT klienta. I oczywiście udają, że nic się nie stało, a jeśli już będzie rzut to pewnie jeszcze będziemy musieli im dziękować i darować wszystkie winy. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:02, LIZZU napisał:

tja.
a teraz jak ŁASKAWIE we wtorek dadzą nowy rzut to wszyscy sie zajarają tak jakby to jakieś
wielkie szczęście było A TAK POWINNO BYĆ CO TYDZIEŃ ! normalnie !
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaarrrggghhhhhhh

Może CDP na ferie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 08:19, Zagul napisał:

Może CDP na ferie :|


Nie zdziwiłbym się, gdyby raptem okazało się, że do aktualizacji strony zatrudniano pełnoletnich licealistów (bądź innych szkół średnich) z Mazowsza :).

Mamy dzisiaj wtorek, więc miejmy nadzieję, że coś się pojawi.

@CinCinaS
Zazwyczaj aktualizacja była co wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:06, Michaelius napisał:

Hehe to co obstawiamy czy cos sie pojawi przed 9 lutego ? :)

Ja mogę obstawiać xP Ale nie przed 9. ale 9.
Uważam, że pojawi się komunikat:
"Serdecznie witamy wszystkich wPLNomaniaków!
Chcieliśmy bardzo Was przeprosić, lecz z powodu natłoku pracy nie mogliśmy aktualizować naszego programu jakim jest wPLNomania. Chcieliśmy także ogłosić, że z dniem 09.02.2009 oferta ta zostanie na stałe zamknięta. Bardzo Was za to przepraszamy, ale decyzja taka została podjęta z powodu powstania problemów niezależnych od firmy.
Z wyrazami współczucia.
CD Projekt"


Nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Mi i tak to "Lotto" bo nie jestem zainteresowany tą ofertą. No chyba, że pojawi się coś naprawdę świetnego, co mnie zainteresuje.
Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:30, junior17 napisał:

> Hehe to co obstawiamy czy cos sie pojawi przed 9 lutego ? :)
Ja mogę obstawiać xP Ale nie przed 9. ale 9.
Uważam, że pojawi się komunikat:
"Serdecznie witamy wszystkich wPLNomaniaków!
Chcieliśmy bardzo Was przeprosić, lecz z powodu natłoku pracy nie mogliśmy aktualizować
naszego programu jakim jest wPLNomania. Chcieliśmy także ogłosić, że z dniem 09.02.2009
oferta ta zostanie na stałe zamknięta. Bardzo Was za to przepraszamy, ale decyzja taka
została podjęta z powodu powstania problemów niezależnych od firmy.
Z wyrazami współczucia.
CD Projekt"


Nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Mi i tak to "Lotto" bo nie jestem zainteresowany tą
ofertą. No chyba, że pojawi się coś naprawdę świetnego, co mnie zainteresuje.
Pozdrawiam



Chyba kpisz. CDP nie da zadnego oswiadczenia przeciez juz od dawna pokazuje, ze klientów ma w serdecznie w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:45, crash807 napisał:

Mam nadzieję (jak zapewne większość), że dzisiaj już będzie nowy zrzut bo jeżeli nie
to dowcipy o blondynkach przebiją dowcipy o wpln...



na co ty liczysz? Oczywistym jest że żadnego rzutu już nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:50, niunkaaaa napisał:

na co ty liczysz? Oczywistym jest że żadnego rzutu już nie będzie :(


Przesadzasz. Na pewno będzie następny rzut, pytanie tylko kiedy to nastąpi i czy zadowoli on wyposzczoną do granic możliwości klienterie :P Co do pierwszej części pytania to myślę, że coś nowego pojawi się jutro, a jeśli chodzi o część drugą to bardzo wątpię ;P No ale mimo wszystko wierze w to, że prędzej czy później kupie tutaj tego Wiedźmina za 20zł. Oby tylko wcześniej ta gra nie spadła do Extra Klasyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować