Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 08:50, deuser napisał:

a czy cała akcja nie powstała dzięki gramowiczom.. ludzie narzekali że nie mają co z
wPLNami zrobić.. narzekali do tego stopnia, aż ich wysłuchano i zorganizowano całą akcję.
więc co się dziwisz że na forum owym coraz więcej i więcej jest chamstwa i żartów skierowanych
w stronę organizatora wPLNOmanii?? ludzie znów chcą wywrzeć presję. zdziwiony? ..bo ja
nie

A ja tak. Bo widzisz chodzi własnie o to co wymieniłeś: chamstwo i żarty. Powiedz mi teraz czy uważasz ze to jest najlepszy pomysł aby CDP dało jakąś informacje? Właśnie właśnie wywieranie presji chamstwem? Proszę bardzo, wasza brocha nie ma. Ale świadczy to o was, a nie o CDP.

Dnia 30.01.2009 o 08:50, deuser napisał:

CDP sami sobie są winni, zorganizowali coś co miało przyciągnąć klientów, a wychodzi
na to że z mordy zrobili cholewę. a kto daje i zabiera na rynku miejsca nie zagrzewa.
myślisz że jestem zadowolony z faktu iż firma którą obdarzyłem zaufaniem daje w tak ohydny
sposób ciała?? ..oj mylisz się Panie i to grubo

Czy jesteś zadowolony skąd mam wiedzieć? CDP to nie tylko WPLNmania, są jeszcze inne rzeczy. Widziałeś Wyprzedaż Noworoczną? Pewnie wszystko poszło tam gdyż ma to większy zakres niżeli Wplny. Gdzie ty widzisz ohydne dawanie ciała? Nigdy to wszystkich sie nie trafi by wszyscy byli radośni i śpiewali jak skowronki. Przykro mi bardzo ze przez inne ich cele nie możecie widywać Wplnmani, ale to nie powód tak jak napisałem wyżej bo odpowiadac na to chamstwem i złośliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:08, Kerumel napisał:

wip_01 Twoja wypowiedz jest iscie na poziomie. Kazdy ma prawo wyrazic tutaj swoja opinie
i nie byc z tego tytulu obrazanym przez takich jak Ty. Jest opcja skomentuj, to mozna
skomentowac czyz nie? Sa moderatorzy forum? Sa. Poza tym piszac tak o gramowiczach ogolem
a nie tylko o tych ktorzy wypowiadaja sie na poziomie szkoly podstawowej sam siebie obrazasz
bo sam jestes gramowiczem piszac tutaj.

Po pierwsze gdzie napisałem ze wszyscy gramowicze są chamscy/na poziomie podstawówki? Przykład. Po drugie gdzie napisałem taką wielką obrazę? Przykład. Chyba w tym momencie kpisz z tą ostatnią częścią, nie wiem czy przeczytałeś to dokładnie, czy tylko zauważyłeś "obrazę" innych, ale polecam jeszcze raz przeczytać. Żebyś się nie przemęczał napiszę: Chodzi o osoby chamskie, z żartami o poziomie żenującym, nie potrafiające zrozumieć paru rzeczy. A coś takiego uważam że pod opinię normalnego gramowicza nie podchodzi. Więc nie wiem czy nie doszukałeś się gdzie napisałem osobach a nie o ogóle czy tylko próbujesz mi wmówić że nie mam racji. A pozatym co mają do tego moderatorzy?
P.S Jest opcja Odpowiedz wiec następnym razem jej użyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:24, wip_01 napisał:

Czy jesteś zadowolony skąd mam wiedzieć? CDP to nie tylko WPLNmania, są jeszcze inne
rzeczy. Widziałeś Wyprzedaż Noworoczną?


No nie przesadzaj teraz, bo ta Wielka Wyprzedaż Noworoczna to jedna wielka pomyłka co tutaj było już wałkowane (wystarczy poczytać posty kilka stron wstecz) i co istotne poparte dowodami, a te są takie, że te gry nią objęte w innych internetowych sklepach można kupić po znacznie niższych cenach i to bez jakiś ściem typu "Wielka wyprzedaż".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:41, dave03 napisał:

No nie przesadzaj teraz, bo ta Wielka Wyprzedaż Noworoczna to jedna wielka pomyłka co
tutaj było już wałkowane (wystarczy poczytać posty kilka stron wstecz) i co istotne poparte
dowodami, a te są takie, że te gry nią objęte w innych internetowych sklepach można kupić
po znacznie niższych cenach i to bez jakiś ściem typu "Wielka wyprzedaż".

W tym momencie chodziło mi o coś innego ;) Otoż skupili sie tej "Wielkiej Wyprzedaży..." jednocześnie odrzucając działającą WPLNmanie. Można sądzić że zrobili to ponieważ ta Wielka Wyprzedaż mogła trafić do większej ilości osób nizeli WPLNmania. Z WW mogli korzystać wszyscy, a z WPLN tylko ci którzy jednak jakąś ilość tej wirtualnych pieniędzy mieli. Poświęcili jedno aby zrobić drugie, a z jakim skutkiem to się udało, to właśnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą że niektóre tutaj napisane posty były zbyt ostre, ale CDP jest sam sobie winien, bowiem zamiast wszystkich oficjalnie poinformować jak się ma sprawa z WPL-manią to milczy. Oliwy do ognia dolały jeszcze codzienne newsy na gramie przypominające o zbliżającej się Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży. Gdyby ktoś z pracowników tutaj napisał jak to wszystko naprawdę wygląda to podejrzewam, że nie byłoby sprawy a tak to - sam przyznaj - pozostaje duży niesmak. Należy też pamiętać, że CDP funkcjonuje dzięki tym którzy ich gry kupują i choćby z tego jednego powodu powinien zająć jakieś oficjalne stanowisko w tej sprawie, a nie chować głowę w piasek. Dla graczy gra od CDP to nie jest chleb - przeżyć bez niej się da, natomiast CDP bez nich już nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:24, wip_01 napisał:

A ja tak. Bo widzisz chodzi własnie o to co wymieniłeś: chamstwo i żarty. Powiedz mi
teraz czy uważasz ze to jest najlepszy pomysł aby CDP dało jakąś informacje? Właśnie
właśnie wywieranie presji chamstwem? Proszę bardzo, wasza brocha nie ma. Ale świadczy
to o was, a nie o CDP.


Oczywiście chamstwa nic nie usprawiedliwia, ale zważ na jedno: CDP nie zrobiło nic, by mu zapobiec. Nie mówię o warukach wPLN-omanii - mówię o rzetelnej i szybkiej informacji organizatora. Gdzie są konsulowie, którzy mieli być łącznikiem między społecznością a firmą? Czy pijarowcy CDP śpią, czy też może ich zwolnili albo przydzielili do innych zadań? Przecież ta akcja to jeden wielki błąd pijarowski wymieniany we wszystkich podręcznikach jako sztandarowy. Nie ma nic gorszego niż obojętność, bo nikt nie wie, o co chodzi. Jak w czeskim filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing. Reklama. Gospodarka. Ekonomia. Nie dla nas maluczkich pełne zrozumienie machinacji cdp.
Ale swoją drogą, jak stoi jak byk "co tydzień coś nowego", to się powinni wywiązywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 14:32, HaatreT napisał:

Marketing. Reklama. Gospodarka. Ekonomia. Nie dla nas maluczkich pełne zrozumienie machinacji
cdp.
Ale swoją drogą, jak stoi jak byk "co tydzień coś nowego", to się powinni wywiązywać.


lub coś napisać np. na głównej stronie a nie milczeć z nadzieją " może nie zauważą brak zrzutu ? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2009 o 18:35, crash807 napisał:

lub coś napisać np. na głównej stronie a nie milczeć z nadzieją " może nie zauważą brak
zrzutu ? "


oni po prostu mnaja niesamowity tupet. bo nie ma mozliwosci zeby nikt od nich nie czytał tych komentarzy i .. delikatnie mowiac - ''krytyki''. a mimo to milczą. maja nas gdzies. bezczelnie czytają i mysla, ''olać, po co cos posac jak za jakis czas rzucimy jakis ochłap i kazdy zapomni''.

to juz jest po prostu chamstwo z premedytacją. i za to nalezy sie wam totalny DISSSSRREESSPPEECCTTT, wy głąby od wplnmanii.
czytajcie to sobie dalej i smiejscie sie pod nosem ''ale fajnie sie wkurzają''.
''profesjonalisci'' za dyche.
uwazacie ze jestescie tacy wielcy ze te kilka glosow krytyki wam nie zaszkodzi.
to sie mylicie.
bo wszystko ma swój limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wip_01 uzywajac zwrotow ogolnych zwracasz sie do ogolu a nie wybranych osob "wierni i kochani gramowicze" - wybacz ale nie dalem ciala kupujac produkty z gram.pl... chyba ze kupilem cos drozej niz gdzie indziej :) (chodzi mi tylko o pierwsze zdania do momentu gdy zaczynasz pisac o wyselekcjonowanej grupie spolecznosci gram.pl).

mozesz pisac w bardziej uprzejmy sposob, nawet "cham" ma czasami racje w tym co pisze lub mowi, nie mniej nawet takich ludzi sie nie powinno obrazac, bo roznice obyczajow zanikaja wtedy (jesli ludziom nerwy puszczaja albo wiek slowa cisnie nieodpowiednie tego gram.pl nie wybiera, konsumentow ma sie roznych a nie takich jakich chce sie miec prawda? wiec pretensje firma moze miec do siebie a nie do nich, jak marudza to maja powod, niewazne w jaki sposob to wyrazaja: prosty czlowiek ma sowje sposoby, oczytany swoje. mozna pisac petycje albo rzucac jajami, historia pokazuje ze efekt jest podobny, tylko rozmowy roznia sie stopniem trudnosci i bynajmniej nie "chamy" na tym gorzej wychodza) .

gram.pl powinno sie liczyc z kazda opinia klienta (bez wzgledu na stylistyke wypowiedzi, w polskich warunkach te lagodne odnosza slabszy efekt i czesto znikaja nim ktos odpowie) chyba ze firmie nie zalezy by go zatrzymac tylko wyslac w ramiona konkurencji

opcje "odpowiedz" masz na forum a nie w komentarzach z linku wpln.cdprojekt.pl tak dla jasnosci i nie musisz pisac zlosliwych p.s. niekoniecznie slusznie bedac przekonanym o swojej wyzszosci . mowisz o uwaznym czytaniu wiec zauwaz ze odnosilem sie do opcji z tejze wlasnie strony...i nazywa sie "skomentuj" a pozniej masz "zobacz wszystkie" - forum, lub "dodaj komentarz" -okienko pisania posta - przesledz sciezke nim siegniesz po zlosliwe docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CdProjekt wypracowało sobie taką markę? Dlaczego było bardziej popularne od Cenegi? Chyba pracownicy tej firmy zapomnieli o tym dlaczego są tak wysoko... Bo szanowali gracza... Teraz się to zmieniło, zrobili wiedźmina i woda sodowa uderzyła im do głowy... :| Chyba będzie trzeba zacząć wspierać Cenegę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>> Czy jesteś zadowolony skąd mam wiedzieć? CDP to nie tylko WPLNmania, są jeszcze inne

Dnia 30.01.2009 o 12:24, wip_01 napisał:

rzeczy. Widziałeś Wyprzedaż Noworoczną? Pewnie wszystko poszło tam gdyż ma to większy
zakres niżeli Wplny. Gdzie ty widzisz ohydne dawanie ciała? Nigdy to wszystkich sie nie
trafi by wszyscy byli radośni i śpiewali jak skowronki. Przykro mi bardzo ze przez inne
ich cele nie możecie widywać Wplnmani, ale to nie powód tak jak napisałem wyżej bo odpowiadac
na to chamstwem i złośliwością.



Tak, chamstwo z naszej strony i chamstwo z ich strony. Czy poważna firma ma w dupie w graczy którzy czekają na jakieś wieści o wplnomanii? Czy tak trudno wejść na forum albo gdziekolwiek wydać oficjalne oświadczenie w sprawie tej umierającej akcji? Czy tak trudno zmienić napisa na stronie wplnomanii ze ,,nowe rzuty co tydzień"? Czy najpierw wypisywanie ze wplomania to nie jednorazowa akcja tylko coś na miarę programu partnerskiego a potem całkowite olanie tej promocji to jest to poważne? Czy naprawde pracownicy CDP mają tyle pracy, ze na maile odnośnie tej akcji jakoś nie mogą odpisać, ale już pisząc w innej sprawie odpowiedź mam po 24h?

CDP dało ciała i nic tego nie zmieni. Chowanie głowy w piasek tym bardziej.
/ A co mnie obchodzą inne promocje? To, że w leclercu jest wyprzedaż cukru to nie zakłóca sprzedaży sera. Ludzie, bądźmy powazni.

>>>Przykro mi bardzo ze przez inne

Dnia 30.01.2009 o 12:24, wip_01 napisał:

ich cele nie możecie widywać Wplnmani, ale to nie powód tak jak napisałem wyżej bo odpowiadac
na to chamstwem i złośliwością.


No jasne, w d***e mam ich inne cele. 1 oficjalna wiadomość to chyba nie tak dużo jak na takiego ,,giganta". I tak, to jest powód aby zachowywać się tak jak oni. Muszą wiedziec, ze tracą szacunek w oczach wielu graczy. Póki co cenega wyprzedziła CDp i jak narazie to się chyba nie zmieni.

Ja, jak również pewnie i wiele innych osób nie należę do grupy ludzi cieszących się z byle czego. A co tak, rzucli jakieś ochłapy to się plebs musi cieszyć bo przecież mogło nie być nic. No tak, gratuluje postawy.

Co tam, ze obiecywali 1000km autostrad, trzeba się cieszyć ze zrobili 5km bo przecież mogło nie być nic.

Myślcie ludzie dalej w ten sposób, napewno daleko wszycy zajdziemy. Gratz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawa akcja, tylko mogliby rzucić trochę więcej gadżetów.. No i coś z nowości może, a ideałem byłby pre-paid do WoW-a za wPLN xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 17:15, resu napisał:

ciekawa akcja, tylko mogliby rzucić trochę więcej gadżetów..


Zależy jakie te gadżety miałby by być, bo jak takie jak ten notatnik z Losta to ja podziękuje. Szkoda mi WPL-nów na takie bzdety i to nawet w sytuacji w której kompletnie nie mam co z nimi zrobić. No ale wole żyć nadzieją że kiedyś mi się one w końcu na coś przydadzą niż wydać je w tak bez sensowy (jak dla mnie) sposób. Choć nie ma co ukrywać że szanse na ich pozbycie się są coraz to mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak się zastanawiam, co zrobią gdy wejdzie do nas euro..:) z z WPLN-ow zrobia się WE, nie zmienia to jednak faktu, że szanowni oczekujący ja osobiście stawiam na to, że nie macie na co liczyć wpierw się skończy ta zimowa promocja a potem pewnie dopiero do WPL-Manii zostanie dostarczone to, co nie sprzedało się tam... jak dla mnie ta pseudopromocja już jest martwa i nic tego nie zmieni dwa rzuty w przeciągu miesiąca, czy bodajrze półtorej miesiąca..?
Jedynie podczas pierwszych 4 tygodni ta promocja była aktualizowana co tydzień teraz to tylko dobić ją, żeby specjalnie długo się nie męczyła

już naprawdę wolał bym, by zrobiono to tak, że dany gracz może raz do roku za 2krotną wartość wplnów wybrać sobie jedną grę z katalogu CD-P zatem gra kosztuje 120 złotych trzeba wydać więc 240 WPLN-ów i ma sie grę tylko i wyłącznie za WPLN-y przy odrobinie ochoty można by to było zrobić była by to niezła reklama jak i to, że ludzie cześciej by kupowali gry od CD-P w takiej pseudopromocji jak jest teraz to ja dziękuję mówię i idę do cenegi tam przynajmniej szanuje się klienta a jak się coś zawali to przepraszają, na przykład ostatnio z rejestracjąEK F3 - spóźniona wysyłka, do tego brak rachunku w paczce, rozmowa z kim trzeba i zamiast normalnych 160 punktów podczas rejestracji w ramach przeprosin za kłopoty dostałem tych punktów 240 więc.... więc skoro mam wybór to nie dam się przecież dawać robić w konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:59, Malcollm napisał:

ja tak się zastanawiam, co zrobią gdy wejdzie do nas euro..:) z z WPLN-ow zrobia się
WE


Frontlines: Fuel of War Edycja Specjalna:
20 Euro + 25 wEURO

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 19:03, Ragnos napisał:

20 Euro + 25 wEURO


Noo do Euro to mamy jeszcze jakieś 3 lata :D Ale miejmy nadzieje że z cenami nie stanie się tak jak na STEAMIE, dla nie wtajemniczonych : zrobili tak ze gra kosztowała np. 10$ to nagle zamienili to na 10euro, a jak wiadomo euro stoi o jakąś zyte z groszami więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem na tą stronę. Jest wiele fajnych gier. Ale mnie interesuje Timeshift. Jednak tą grę kupię w extra klasyce, a już można wywnioskować że niedługo się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kompetentny z CDP w końcu znajdzie odrobinę odwagi by stanąć naprzeciw nam, masie gramowej, i odpowiedzieć na tzw. trudne pytania?
O wiele nie proszę, CD-P na pewno ma kogoś od marketingu społecznościowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować