Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #3: Jaka jest Twoja ulubiona gra imprezowa?

31 postów w tym temacie

Panie i panowie, jeśli miałbym być szczery, to wybrałem Guitar Hero, ale to tylko z własnego doświadczenia - wersja na PC bardzo mnie zadowoliła, a po niektórych kawałkach odczuwa się taki przyjemny ból [głównie po Through The Fire and The Flames] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:38, KannX napisał:

Moją ulubioną grą imprezową jest: "Kto więcej wypije". Dlaczego nie ma jej w ankiecie?

U mnie podobnie :P Ale z gier na PC to Frets on Fire ( odp. Guitar Hero )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Singstar. Na ostatnim szkolnym obozie wszyscy w to grali. Przy wódeczce, piwku i chipsach do białego rana. Niby zwykłe karaoke, ale na imprezach i innych spotkaniach grupowych wymiata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na imprezach się w tych czasach gra na konsolach bądź na PC ? :/ Chyba już jestem "człowiekiem starej daty", na moich imprezach jest raczej podobnie jak u KannX. W młodości czasie grywało się w butelkę albo jakiego pokera "na fanty" - a nie jakieś guitar hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, a ja od razu chciałem zaznaczyć: butelka. Ach, ile niezapomnianych chwil, przeżyć i rozkazów się dostawało, miło powspominać ^,^ Wryć, ja jeszcze nie mam co wspominać, ja nadal powinienem pisać w czasie teraźniejszym. A niektórzy mogą teraz mi pozazdrościć, że sami już nie balują, hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic 3. Jeśli podczas imprezki komp jest w okolicy to nie BATA żebyśmy sobie nie zaczęli, grać... a jak już zaczniemy to ciężko skończyć vide jedna sesja Herosków trwała gdzieś od północy do 5-6 rano. Drugą grą byłby pewnie CS, głównie w niego gramy gdy zbierzemy się na LAN Party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować