Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resistance 2 na ponad 300 godzin gry?

18 postów w tym temacie

Trochę przesada. Bo nie można stwierdzić na ile tryb online wystarczy. W każdą grę z multi mogę grać, i napisać że starczy na 1000 godzin. :] Single jest bardziej jednoznaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mist`shoo - znaczy? Bo kto cie zmusza dobijać umiejętności wszystkich wojaków na maxa? Ja CoD 4 dość długo grałem, ale jakoś do zdobycia wszystkich broni i modów mnie nie ciągnęło :).

W betę R2 już trochę grałem i tak... Na serwerach na 60 odczuwam raczej chaos, bo samemu raczej ciężko coś wtedy zdziałać, bo łatwo się natknąć na chmarę chimer. Na 40 graczy jest idealnie i zabawa jest bardzo dobra. Coop na 8 graczy bardzo mi się spodobał, tylko denerwowało mnie to, że w becie niektóre stwory - te największe, miały masakryczną ilość energii i trzeba było bardzo długo z nimi walczyć.

Ogólnie jak dla mnie jest ok... chociaż najbardziej liczę na rozgrywkę sp na split screen, bo wtedy najlepiej się bawiłem w R1 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Pile:
Umiesz czytac?? Nie chodzi o to na ile godzin grania starczy tryb multi tylko ile czasu zajmie zrobienie trzech klas na multi do maxa...

Do mist`shoo:
Dlatego ze gra jest dluga to zaraz jest nudna?? Wolisz gry takie jak Crysis ktore mozna przejsc w jeden dzien?? Saga BG byla dluga i jakos nigdy nie slyszalem zeby ktos po ukonczeniu powiedzial zeby byla nudna... gratuluje ja Tobie.

Szkoda ze nie mam PS-a 3 bo chetnie bym sobie zagral. Fajny filmik xD
Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalevka123 co ty piszesz? Przecież napisałem że nia wiadomo na ile starczy. Jednemu zajmie 200 godzi a innemu 1000 godzin. Multi jest niejednoznaczny. Przecież mogę grać 400 godzin i nie zajmować się odblokowywaniem czegokolwiek. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi rzeczy, takie patenty stosuje od dawna DICE w Battlefieldach, a od jakiegoś czasu większość gier nastawionych na rozgrywkę sieciową. Ostatnio zrobiła się moda na polskich serwisach pisać newsy na poziomie FAKTu, byle duża liczba i znana nazwa w tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, liczenie gry w sieci tutaj raczej trochę zbyt pochopne przez twórców.

W czasie gry zawsze podaje się przygodę w single, bo wiadomo, że multiplayer będzie zawsze żywy, jak serwery są tworzone przez graczy. Co prawda w multiplayerze też potrzeba będzie bardzo dużej ilości czasu, aby odblokować większość rzeczy, dobić do maksymalnego poziomu, ale moim zdaniem nie ma co tego w czas wliczać. Ja sam raczej zainwestuje w Resistance 2, bo zapowiada się naprawdę nieźle. Kolekcjonerka kusi, portfel odstrasza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 14:24, szczepcio napisał:

komu będzie sie chciało tyle grac w to samo założę się ze połowa graczy sprzeda tą gre
nie kończąc jej


Sie składa że wielu osobom, którym gra się podoba i lubią pogrywać multi, tudzież jeżeli jeszcze dołączą , bądź stworzą porządny klan, czas automatycznie wzrasta dwukrotnie. ;d Bądź co bądź , nie rozumiem tej "przechwałki", w multi można grać nawet i więcej niż 350 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad 300h.. jakieś odblokowywanie i maksowanie skilli :S Takie achievementy można dodawać do każdej gry i będą wychodziły czasy ~300h.. Nie mówię, że dawanie takich rzeczy jest złe, ale nie ma się czym chwalić...
P.S.
Ale reklama fajniutka, ma klimat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Insomniac, że wreszcie odkryli, to o czym cały świat graczy wiedział od kilkunastu lat - "tryb MP wydłuża rozgrywkę i to bardzo", rzeczywiście warte newsa Renor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować