Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge - kiedy premiera na PC?

40 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 23:57, Kejter93 napisał:

Zgadzam się, PC jest i będzie ostatnim bastionem gier strategicznych//strzelanek//rolplejów.
(Nie mówmy tu o strzelaniu na padzie)

Akurat roleplejów to nigdy nie był, bo od początku istnienia konsol powstawały na nie bardzo dobre dalekowschodznie RPGsy. A co do strzelanek, to teraz chyba więcej produkuje się ich na Xboxa niż na Pc ;)
Ale strategie jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4. Konsole do grania, pc do pracy. Proste. To jakby robić produkcję soku w Indii i mieszać sok w pralce automatycznej.

To mi się podobało.

Coś mam wrażenie, że w te święta albo pare osób wzbogaci się o konsolę, albo będzie zgrzytać zębami... ME, GoW2, FableII, LBF, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten news nie jest lekko nieświeży? Wydaje mi się, że już dawno EA potwierdziło, że Mirror''s Edge na PC pojawi się w lutym. Więc jakie niby oczekiwania, że gra pojawi się pod choinkę?! Nie no... sprawdzajcie te newsy, piszcie je rzetelniej!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:02, Infher napisał:

Dla mnie to w ogóle może na PC się nie pojawiać. Im mniej crapów tym lepiej. ;)

O, następny oświecony... Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie ma społecznego obowiązku grania we wszystkie gry? Akurat "Mirror''s Edge" wprowadzi kilka ciekawych innowacji do świata FPP i FPS.

Ludzie, opóźnienia nie wynikają nigdy z tego, że na konsolę musi wyjść jako pierwsze, a dopiero potem na "biednego staruszka PC".
Mają możliwość poprawienia ad hoc tego, co będzie zgrzytać w wersji konsolowej. O optymalizacji silnika graficznego/fizycznego na już i tak dość rozstrzelony sprzętowo rynek PC litościwie nie wspomnę. Itp, itd.

A jeśli ktoś twierdzi, że na konsolach piractwo ma mniejszy zasięg niż na PC, to chyba oślepł.
Mam trochę znajomych z X360 i/lub PSP i ŻADEN z nich nie posiada choćby jednego oryginału.
Ja z kolei nie mam ani jednego pirata na PC/Maka, czy to chodzi o gry czy app i dobrze mi z tym.
Jak więc widać, można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ciekawe tylko jakie hity wychodza na te swieta na pc skoro mozna tak latwo przeczekac brak Mirror''s Edge. King''s Bounty: Legenda? Jedynie Dead Space jest interesujacy ale to tez konwersja z konsol, jak 90% gier na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 01:39, Thomas-JD napisał:

Dlatego, że:
1. Mniejsze piractwo
2. Wyższa cena
3. Jedna konsola = lepsza optymalizacja
4. Konsole do grania, pc do pracy. Proste. To jakby robić produkcję soku w Indii i mieszać
sok w pralce automatycznej.


Pierwsze trzy punkty zgodzę się (zwłaszcza z punktu patrzenia wydawców). Ale czwarty...
Przypomnij sobie jak sytuacja wyglądała 9-10 lat temu, wtedy ponad 90% gier wychdziło
na pc, a nich dopiero robiono porty na inne platformy.Zdaję sobie sprawę, że teraz już
czasy się zmieniły, ale pamiętajmy, że mimo wszystko nadal wielu ludzi preferuje grę
na blaszaku. Ehh i niestety dziś już nie ma tej magii związanej z grami (moje subiektywne
uczucie).
Pozdrawiam graczy:)


9-10 lat temu rzadzil i dzieli PSX. Ot chociazby taki pierwszy MGS sprzedal sie w 5,5mln , a mowimy tu o innych czasach. A sam Mirror''s Edge wprowadzi pare innowacji, ale tylko dla siebie, bo te smieszne hasla "nowa definicja FPP" czy te innowacje, nigdy nie beda wykorzystane w innych grach, ew. Mirror''s Edge 2. :p (sorry za double posta, ale juz nie moglem edytowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No ale chyba nie porównujesz skali piractwa na PC do skali piractwa xboxowego? Nie ta liga.
>
>Moje ME zamówione, byle do piatku.

Wersje xboxowe gier mają zazwyczaj dwukrotnie większą liczbę pobrań niż wersje pecetowe... Więc tak masz racje "nie ta liga"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo te smieszne hasla "nowa definicja FPP" czy te innowacje, nigdy nie beda

Dnia 11.11.2008 o 12:42, Valium napisał:

wykorzystane w innych grach, ew. Mirror''s Edge 2. :p

I oczywiście masz te twierdzenia czymś poparte? Jak np. tym, że grałeś już w pełną wersję lub masz do dyspozycji wehikuł czasu, odbyłeś podróż dziesięć lat w przód i zobaczyłeś, że "ME" przeszedł bez echa?
Kiedy wychodził pierwszy "Quake" ludzie też gadali różne głupoty, a dziś? Kiep jest ten, kto lubi FPS a nie grał w "Quake".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 20:47, Zaitsev napisał:

ta, zwłaszcza, że xboksowa wersja już wyciekła do sieci... szkoda słów.


ta, bo taki sam los spotka wersje PC''ową. Tuż przed premierą. Różnica, niewielka i nie potrzebujesz przerobionego PieCa, żeby pograć w grę ''orginalną'' inaczej.

Swoją drogą, gry pojawiają się w sieci od co najmniej dekady, zazwyczaj przed ich sklepowym odpowiednikiem. Teraz jednak jakimś cudownym trafem coraz więcej ludzi zaczyna to dostrzegać, zapewne klikając bezwiednie w linki torrentowe czy inne rapidshare...

W każdym razie, pozostaje nam czekać i zastanawiać się czy ktoś nie będzie chciał zniechęcić nas do zakupu DRM, czy innymi warunkami które powinny śmieszyć, nie dołować graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu edycja pecetowa opóźniona w stosunku do wersji konsolowych. To już się właściwie staje przykrą regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 15:30, Mr Black napisał:

Znowu edycja pecetowa opóźniona w stosunku do wersji konsolowych. To już się właściwie
staje przykrą regułą.



Szkoda ze to nie dziala w 2 strone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 15:38, Kur0 napisał:

Szkoda ze to nie dziala w 2 strone :/

Nie będzie tak działać, choćby dlatego, że łatwiej zrobić grę na konsolę, która ma zamkniętą strukturę niż na PC z otwartą strukturą. Simple.
Nadal nie rozumiem dlaczego graczom PC tak bardzo to przeszkadza? Macie aż takie straszne parcie, żeby mieć coś szybciej niż konsolowcy? Nie lepiej trochę poczekać, aż wyjdą pierwsze bugi, niedoróbki itp?
Prosty przykład. Na PS3 "ME" będzie w 720p, na PC można będzie odpalić w 1080p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:08, Valium napisał:

Heh ciekawe tylko jakie hity wychodza na te swieta na pc skoro mozna tak latwo przeczekac
brak Mirror''s Edge. King''s Bounty: Legenda? Jedynie Dead Space jest interesujacy ale
to tez konwersja z konsol, jak 90% gier na pc.


Twoja wiedza na temat tego, co wychodzi na PC i co warte jest zagrania, jest równie duża, jak powyższe przemyślenia. Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo i ciebie zmierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne , bo już od dłuższego czasu byłem przekonany , że PeCetowa wersja Mirror`s Edge jest oficjalnie zapowiedziana na styczeń przyszłego roku. A tutaj okazuje się , że jednak jest szansa na premierę tej wersji jeszcze w tym roku. Ale nie ma co się oszukiwać , bardzo wątpię żeby twórcy Mirror`s Edge wyrobili się z premierą na PC do końca tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:05, Infher napisał:

Dżibril, proszę ja Ciebie, nie oceniaj OPINII innych.. eot ;)

Ależ proszę bardzo, o ile nie będą na poziomie piaskownicy. Już od wielu lat nie trafiają do mnie argumenty w stylu: "Bo nie!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 21:22, Sad Statue napisał:

> Jakie szczęście że kupię ją na Xboxa ;) i bez bulu.

Zamiast kupować Mirror''s Edge to bym proponował Ci kupić dobry słownik, abyś pisał tak,
by inni mogli czytać to co piszesz - bez bólu...


A już nie bądz już taki mądry!!! bo pomylić się można, a nie odrazu słownikiem mnie częstować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować