Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #6: Jaki był najlepszy cykl artykułów w październiku na gram.pl?

20 postów w tym temacie

Heh, 32% nie czytała żadnego. Zobaczymy co będzie dalej ale coś czuje że ta opcja zostanie na prowadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie interesowało, jedynie zerknąłem na "Tydzień z eXtra Klasyką" - chociaż dokładnie nie pamietam kiedy to było... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem jedną stronę Sacred 2 i uznałem, że styl w jakim jest napisana jest... nie taki jak lubie, a reszta gier mnie nie interesowała. Więc zaznaczyłem, że nic nie przeczytałem, w sumie jak i większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie odpowiedź: "Żaden mi się nie podobał."? :D

Czytałem kilka i chyba tylko 10 dni z Falloutem 3 naprawdę przypadło mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30% nie czytało niczego, w tym ja nic mnie nie interesowało, no, przeglądałem artykuły
o F3, ale to ciężko nazwać czytaniem... w każdym razie nie jest tak źle, bo jeśli zliczy się
wszystkie głosy do kupy, to jednak większość coś przeczytała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tym miesiącu nie było nic ciekawego, co potwierdza ankieta. Przeczytałem kilka dni, a raczej obejrzałem screeny, z 10 dni z Fallout 3 i tak zaznaczyłem. Jak będzie taka ankieta na listopad to już mam swojego faworyta - Tydzień z Forgotten Realms na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się między 10 dni z Fallout 3 a Dwa tygodnie z King''s Bounty. Jednak wybrałem ten pierwszy cykl, bo przez wszystkie dni był tak samo śmieszy a artykuły o KB po pierwszym tygodniu niestety robiły się troszkę nudnawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wyniki ankiety są zastanawiające myślałem że jestem jednym z nielicznych którzy raczej nie czytają a tu prosze niespodzianka ;)

Jedyne co przeczytałem z wymienionych artykułów to Tydzień z eXtra Klasyką, no i trochę o King''s Bounty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma wyboru "wszystkie były kiepskie" :(
Gdyby to było głosowanie na "najgorszy cykl" to miałbym swojego faworyta - "Sacred 2" Tak kiepskiego cyklu w historii gram.pl chyba jeszcze nie było. Gdyby nie to, że mam jedynkę i grałem w demo dwójki, to pewnie bym tę grę omijał szerokim łukiem....

W Listopadzie za to mamy prawdziwą perełkę - "Forgotten Realms". Doskonały cykl, napisany świetnym językiem, aż przyjemnie się czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować